Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tönkrement a Fagor automata mosógépem. Az Euronics oldalán a legolcsóbb egy Beko márkájú. Van valakinek ilyen? Mi a véleménye róla? fórum

Tönkrement a Fagor automata mosógépem. Az Euronics oldalán a legolcsóbb egy Beko márkájú. Van valakinek ilyen? Mi a véleménye róla? (tudásbázis kérdés)


2019. júl. 4. 18:26

Kb 2017 márciusba vettük meg a Zanussit. Felültöltős.

Próbálom úgy rendezni a mosást, ne tömjem meg a gépet.

Elsősorban ecet van az öblítő helyett. ( kaptunk 1 melepi öblítőt. kicsit az öblítőből, kis ecet. nem jó párosítás, de ez van )

1000 fordulatos a centrije, és 800 - ast használom.

Hátha kicsit tovább él a gép...

11. SzőcsPali84 (válaszként erre: 10. - Kállay Borbála)
2019. júl. 3. 14:25
Az újak tudják az Xpress Super Short programot, ami tökéletes a kevéssé szennyezett ruhák felfrissítésére. Én sokat utazom és sokszor a rengeteg szennyest így gyorsan ki tudom mosni egymás után. Itt találsz róla egy kis videót: [link] ebben a gépben pl pont benne van: [link]
2019. júl. 3. 13:15
Pontosan melyik típusú Beko mosógép ez? De rendesen át is mossa negyed óra alatt?
9. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - SzőcsPali84)
2019. júl. 2. 14:36

:DDD

Csak 3 évet késtél! ;)

8. SzőcsPali84 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2019. júl. 2. 14:10
Én nemrég vettem, nekem eddig nagyon bevált a Beko, pláne hogy 2 kiló ruhát kimos 14 perc alatt. Kb egyébként mind ugyanaz a technológia, csak a logó más rajta. :-P
2016. jún. 28. 14:01

Szia!

15 éves BEKO mosógépem van.

Akkor még senki nem ismerte,tanácsot sem tudtak adni.

Megvettük,azóta is működik, szerelő még nem látta.

Ajánlom(remélem az új gépek is ilyen tartósak).

6. töprengő (válaszként erre: 5. - Abri)
2016. jún. 28. 08:14

Mi is szeretnénk venni.

Azért nézem az ilyen témákat is.

Kérdezném : Minden mosóprogramhoz minden hőfok és centri fordulat beállítható?? ( régieknél adott programhoz adott hőfok és cenrifprdulat volt, gyárilag beállítva ).

Ezen is van a 30 / 45 perces mosóprogram?

Mert ugye lehet olyan ruha ami elviselné akár a pl 50 °c vizet, de én azt a ruhát 1 rövidebb programmal mosnám..

Azt gondolom a nagyon rövid program a nem túl koszos, és kényes ruhákat tennénk..

Mert ugyebár már vannak kialakult mosási szokásaink..

Ja és gyanítom ezek a gépek kb 5 évre vannak tervezve, hogy vegyél másikat...

5. abri
2016. jún. 28. 08:07
Most vettem Beko mosogatógépet. Remélem beválik :)
2016. jún. 28. 06:14
Több, mint 4éve használom és meg se pisszen, alig fogyaszt vizet és áramot, bár ez manapság alap.
3. vica66 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2016. jún. 22. 12:22

Az előző mosógépem BEKO volt, több, mint 10 évig dolgozott hibátlanul. Utána kétszer volt javítva, egy kapcsoló, és egy csapágy, ment még pár évig. A mostani mosógépem is BEKO, nem újan vettem, de már 2 éve megy.

Szóval nekem bevált, de valahol szerencse dolga is, mert gyári hibásat mindegyikből ki lehet fogni valóban.

2016. jún. 22. 06:40
Nekem Beko van, 2 éve. Eddig semmi baja. De szerintem minden márkában van gyártáshibás, illetve egy szerelő mondta a mai mosógépek 5 évre vannak gyártva, ki van ez találva.
2016. jún. 22. 06:34
Tönkrement a Fagor automata mosógépem.Az Euronics oldalán a legolcsóbb egy Beko márkájú.Van valakinek ilyen?Mi a véleménye róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook