Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek feltöltős villanyórája? Mi a véleménye róla? fórum

Van valakinek feltöltős villanyórája? Mi a véleménye róla? (beszélgetős fórum)


14. aileron44 (válaszként erre: 13. - Vidékiasszony)
2016. júl. 18. 19:56

Szia Vidékiasszony!


Segítenél, hogy ez a feltöltés hogyan működik? Akkor nem kell feltöltési pontot keresni.


Bocsánat nekem még kicsit kínai, eddig nem volt ilyen.


Mindenkinek előre is köszönöm aki tud segíteni benne.


Üdv: Aileron

13. Vidékiasszony (válaszként erre: 8. - Pegi33)
2016. máj. 4. 14:11
Az eon.hu oldalon online fel lehet tölteni a kártyát,ki se kell tenni itthonról a lábadat(csak a villanyóráig)
12. Vidékiasszony (válaszként erre: 6. - 1abbb5d144)
2016. máj. 4. 14:08
Én is ezt tapasztaltam.Nekünk 6 éve feltöltős óránk van tökéletesen meg vagyunk vele elégedve.És ami szuper az az hogy az év eleji leolvasásoknál nincs elmaradás...
11. Pegi33 (válaszként erre: 9. - LadyBird 2015)
2016. ápr. 5. 14:55
Ha jól emlékszem 10 ezer volt a csere, de kaptunk 4000 Ft jóváírást, mármint annyi áramot rátöltöttek (azt nem tudom, hogy ez az akció még életben van-e, én több, mint egy éve cseréltettem le, sőt inkább már 2 éve lesz az).
10. IzaHold (válaszként erre: 6. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 5. 13:50
A kedvezmény miatt lehet szerintem, nem a feltöltős miatt.
9. LadyBird 2015 (válaszként erre: 8. - Pegi33)
2016. ápr. 5. 13:20
Mennyibe került a felszereltetés/óracsere?
2016. ápr. 5. 11:53

szia,


mi a bérbeadott házunknál szereltettük fel, mert így ugye nem tud tartozást felhalmozni a bérlő (mert sajnos sokszor csak idővel derül ki, ha nem épp fair a bérlőd, persze ez nem általánosítás akar lenni), aztán az általunk lakott házba is váltottunk erre. Egyre több helyen fel lehet tölteni, szinte az összes Relay üzlet, cba-k, benzinkútak, nem kell havonta leolvasnod, szórakozni a diktálási határidővel stb. Szóval szerintem sokkal kényelmesebb és sokkal jobban nyomon követhető a fogyasztásod.

2016. ápr. 5. 10:19

En kulfoldon elek es itt a berelt lakasban feltoltos ora van. Tapasztalatom, hogy olyan, mint a feltoltos telefon. Ha van penzed beszelsz, ha nincs hallgatsz :) A fogyasztasodat jobban kontrolalhatod es sokkal takarekosabba valsz. Ez volt az elso tapasztalatom. A masodik, hogy soha nem felejtsd el feltolteni, mert konnyen elofordul, hogy ulsz a wcn este es egy pillanat alatt sotetseg borul rad :))) Az en eletemet annyiban neheziti, hogy itt minden villanyos, a futes, a tuzhely... szoval eleg kellemetlen, ha megfeletkezel rola es lefogy.

A masik, hogy azt mondjak dragabb, mint a szamlas. De azt nem tudom otthon hogy van.

Ezt is meg kell szokni es akkor nincs problema, sporolni lehet vele, mert jobban erzed, hogy milyen utemmel fogy a penzed. En meghataroztam a keretet mennyit fogyaszthatok es igyekszem nem tullepni.

2016. ápr. 5. 10:14
Amugy nem ertem,miert,de kevesebbet fizetunk,mint 8 eve. Addig folyton nott az atalany. Most mar tobb is lenne. Sose kaptunk vissza,pedig ugyanazokat a dolgokat hasznaltuk,-juk. mara lenne annak a masfelszerese is. De a feltoltossel a 2/3 resze kb.
5. 1abbb5d144 (válaszként erre: 3. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 5. 10:11
Igen,olyankor gyertyaval mukodtetem a tevet :)
2016. ápr. 5. 10:10
Szép.
2016. ápr. 5. 09:47
Ha feltöldöd = mûködik és van villanyod, ha nem, akkor gyertyázhatsz. Most mar úgyis hosszabbak a nappalok.
2016. ápr. 5. 09:03

Szia,


Két ismerősömnek is van és meg vannak elégedve vele.

2016. ápr. 5. 09:01
Van valakinek feltöltős villanyórája?Mi a véleménye róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook