Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Berettyóújfaluban milyen a szülészet, mik a tapasztalatok? fórum

Berettyóújfaluban milyen a szülészet, mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


14. renibaba25 (válaszként erre: 13. - Vandy80)
2010. aug. 19. 14:42

gratulálok még egyszer a kishölgyhöz...

örülök hogy mindennel elégedett voltál,

nekem Zákány Zsolt a dokim ha estleg van róla valami véelményed, valami amiket bent halottál, megköszönném ha megosztanád velem..

13. vandy80 (válaszként erre: 11. - Renibaba25)
2010. aug. 19. 14:06
Köszönöm,Dr.Zákány Józsefnél szültem,minden rendben ment meg is jegyezte hogy ez egy olyan szülés volt mint az a nagykönyvbe megvan írva. 4 perces fájásokkal mentem be műár a magzatvíz is folydogált,nekem nem volt semmi előkészület csak egy kis "fazon igazítás" Érted ugye??? :)Mert már jött is a kislányom kb 1 órát voltam benn a korházba. Nagyon jól és gyorsan tágultam! Röviden ennyi.Persze lehetne róla órákig beszélni ,mert ekkora élmény pedig a másodikat szültem.Mondták is hogy szüljek még mert az még hamarabb megfog születni,ugye a két szülés között nem sok idő telt el.Kisfiam májusban volt 2 éves Kislányom hétfőn volt 5 hónapos. Kedvesek voltak,nagyon segítőkész volt a szülésznő,írtam privibe is sajnos a nevét nem tudom. A terhességem jól zajlott,semmi gond nem volt,bár 7 hónaposan volt egy hatalmas karambolom,belém jöttek pont a nődikol tartottam haza,egy élmény volt!!! :(
12. vandy80 (válaszként erre: 10. - Xti_)
2010. aug. 19. 13:58
Köszönöm,viszont kívánom!
11. renibaba25 (válaszként erre: 9. - Vandy80)
2010. jún. 2. 13:55

Gratulálok

ha tudnál esetleg részleteket irni, hogy kivel szültél, .. hogyan zajlott a terhességed, tudtak e csinállni pl. integrált tesztet...ilyenek nagyon megköszönném..

mégegyszer nagy gratula a kisbabádhoz

10. xti_ (válaszként erre: 9. - Vandy80)
2010. ápr. 15. 21:52

Gratulálok, örülök, hogy minden jól alakult!

Az én babám pont ma öt hetes. Minden jót nektek!

2010. ápr. 14. 15:06

Megszültem!!!

Nagyon elégedett vagyok/voltam a szülészettek,a doktorral,a szülésznővel, mindenkivel.

Köszönöm nekik.

8. vandy80 (válaszként erre: 7. - Xti_)
2010. febr. 22. 14:31
Köszönöm neked,bár nagyon megoszlanak a vélemények , van aki privibe ír jót róla és van aki pedig nagyon nics megelégedve vele. Remélem nekem tetszeni fog!
7. xti_ (válaszként erre: 6. - Vandy80)
2010. febr. 22. 09:15
a barátnőm 2 éve szült ott dr. Kiss Zoltánnál. annyira meg volt elégedve, hogy úgy döntöttem, én is ott fogok, pedig debreceni vagyok. minden tetszett neki, maximálisan odafigyeltek rá, kedvesek voltak a nővérek, szép,felújított volt az osztály, - és még a kaja is ízlett neki!
2010. febr. 21. 21:34
Sziasztok valaki tud segíteni nekem?
5. vandy80 (válaszként erre: 4. - Imibolya)
2009. aug. 23. 09:54
Köszi a válaszodat,bár az már "elég" rég volt,én azok válaszát várom akik mostanába szültek Újfaluba.
2009. aug. 22. 15:45
Én a két nagyobbik gyermekemet 16,15, éve ott szültem a kicsit7-éves Győrbe szültem ,de ott sokkal jobb tapasztalatom volt mint ,győrbe sokkal jobban odafigyeltek rám mint itt.
2009. aug. 22. 13:25
Valaki?
2009. aug. 18. 14:38
Senki nem tud hozzászólni?
2009. aug. 17. 14:29
Berettyóújfaluban milyen a szülészet, mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook