Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bercel, a mi szemünk fénye fórum

Bercel, a mi szemünk fénye (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bercel, a mi szemünk fénye

2009. ápr. 21. 19:04

Gratulálok a Picúrhoz! Jó egészséget nektek! :)

Gyönyörű a történet!

14. mnemk
2009. ápr. 21. 13:18
Nagyon jó volt ez a történet még nekem is könny szökött a szemembe.Nagyon gratulálok a kicsihez gyönyörű szép!!!
2009. ápr. 21. 10:56

Köszönjük. Szerencsére minden okés velünk, Berci izomtónus zavara is már a múlté és jön két foga is. Szépen fejlődik.

MiniLiza: sajnos ha nem szedem, akkor Manó koraszülött lett volna szerintem. A vérnyomásom szülés után szépen helyre jött, de sokkal jobban megérzem a frontot. :(

eperlevél: Bercinek a szülinapja 1 héttel korábban van, mint az apjáé. Ráadásul a második keresztneve József, apa után és az meg március 19-én van. Na ezek után nem akartam szegénnyel kiszúrni, hogy 29-én meg a Bercelt ünnepelje. Így az én névnapom után van az övé.

2009. ápr. 21. 09:35

Szia!


Nagyon jó a cikked, gratulálok a kis Bercelhez! Nagyon szép kisfiú!

Spiropent-et én is szedtem 26-35. hétig a keményedésekre, de nekem hála istennek a vérnyomimat nem dobta meg, csak nagyon remegtem tőle az első héten.

Nem volt egy egyszerű történet a szülésed, de hála istennek jól vagytok, és ez a lényeg!

Sok örömet, és jó egészséget kívánok Nektek!

2009. ápr. 20. 21:19

Ezek a Bercelek nem adják könnyen magukat!:)


Most olvastam,h. kérdezted mikor ünnepeljük a névnapját: mi is jún. 3., a másik túl közel van a szülinapjához.:)

10. miccer
2009. ápr. 20. 20:31

Szia!


Szerintem nagyon jó kis cikk ez, olvasmányos, szép! :) Amikor a bevezető szöveget megláttam, azt hittem 6600 g-mal született :)

2009. ápr. 20. 20:14
A én is gratulálok az én Bercelemmel a Ti Berceletekhez!:))))
2009. ápr. 20. 16:53
Köszönjük a jókívánságaitokat!
2009. ápr. 20. 16:39
Nem semmi történet, nagyon izgalmas, néha kissé mókásnak tűnő /teherautóval kórházba menni/, de a lényeg, hogy jól vagytok, túl vagytok rajta. Jó egészséget az egész családnak.
2009. ápr. 20. 14:13
Gratulálok, szép történet, ügyes voltál! Nagyon szép a kisfiad, további jó egészséget mindkettőtöknek!
2009. ápr. 20. 13:37
Gratulálunk:-))Jó egészséget nektek:-))Remélem mi is nemsokára átélhetjük a születés csodáját:-))
2009. ápr. 20. 11:42
ó de gyönyörű a kisfiad:))nem volt semmi ez a szituáció sem,sok boldogságot nektek!!!!!!!!
2009. ápr. 20. 11:31
Köszönjük szépen :)
2009. ápr. 20. 11:11
Gratulálok a kisfiadhoz! Lényeg, hogy mindketten jól vagytok!
2009. ápr. 20. 11:03
Annyi szüléstörténetet olvastam már, most végre én is tollat, illetve billentyűt ragadhatok, hogy elmeséljem az én szülésem, a fiam születésének történetét, ami nem volt olyan tökéletes, mint ahogyan álmodtam, de végül is az eredmény a lényeg: a mi pici fiúnk, Bercel József. Ő most három hónapos vidám kis lurkó, a maga 62 centijével és 6630 grammjával.

Ugrás a teljes írásra: Bercel, a mi szemünk fénye

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook