Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Benzinkutak, behúzások, vélemények fórum

Benzinkutak, behúzások, vélemények (beszélgetős fórum)


1 2
20. f124753f33 (válaszként erre: 19. - Rika)
2007. máj. 4. 11:38
Elküldtem priviben, bár hangsúlyozom, nem tudom itthon van-e ilyen. Én magam nem vagyok gyakorló vezető.
19. rika
2007. máj. 4. 11:33

depeche mode én szeretném tudni a kút nevét, hogy elkerülhessem. Légyszíves írdd meg nekem privibe.

köszönöm

2007. máj. 4. 11:12
Ez a téma nekem nagyon a húsomba vágott, mert a következő történt. Húsvétkor a barátommal a szupersztrádán Firenze mellett robbantunk le, ugyanis voltak olyan "kedvesek", és ahol tankoltunk vizet kevertek hozzá. Szívesen kiírnám a cég nevét, mert megérdemelnének egy lejáratást. Úgyhogy ez a húsvát elég "drága" volt (vonatatás, szerelő össz-vissz 200 ezer). Ezzel szórakoznak sajnos. És nem beszélve a bosszúság.
2007. máj. 4. 11:02
Ha én megyek tankolni,nekem is a drágább gázolajat akarják adni,volt olyan,hogy meg sem kérdezte a srác,egyből azt akarta tölteni,még jó,hogy észre vettem.Én is kerek összegért szoktam tankolni,de már volt olyan nem egyszer,hogy direkt2003 ft lett,hogy hátha ott hagyom neki azt a 100-ast.Ja,és nekem is nagyon szeretik lemosni a szélvédőt,még a frissen mosott kocsinál is.Érdekes a páromnak sosem mossák le.
16. rika (válaszként erre: 15. - Negerne)
2007. máj. 4. 10:49
Ezeket így szoktam csinálni, akkor én egy nehéz ügyfél vagyok...:)
15. negerne (válaszként erre: 14. - Rika)
2007. máj. 4. 09:58
hát ha tankolok, szt én teszem, mert ha ők, akkor nembiztos hogy annyit kapsz. és az olaj amit írtál, az csak az legyen amit te veszel le, és te is töltsd bele. ill ha ablakmosót veszel, az ne az legyen, ami polc elején van. de sokminden van még, ezek a fők.
14. rika (válaszként erre: 13. - Negerne)
2007. máj. 4. 09:54
Én is megnézem. Kapok róla sms-t. Még ott előttük mindig megnézem. Van még valami jó tanács?
13. negerne (válaszként erre: 12. - Rika)
2007. máj. 4. 09:52
azért figyelj oda, mert a kártyás fizetés sem tabu ám. De a lényeg, énis mindent megnézek, és oda kell figyelni nagyon. mindenre.
12. rika (válaszként erre: 11. - Negerne)
2007. máj. 4. 09:49
én kártyával szoktam fizetni van nagyon pontosan tudod pl.: 5000-ért tankolok
11. negerne (válaszként erre: 10. - Rika)
2007. máj. 4. 09:47
hát tudod, van hogy az ember elé leszámolják a pénzt, a vásárló megköszöni, és elmegy. és előfordul közben, hogy nem is jól kapott vissza. kicsit kevesebbet, de úgy leszámolják, hogy észre se veszed. na meg a kettőt fizet, eggyet vesz:)
10. rika
2007. máj. 4. 09:45
én nem tudom nem éreztem még hogy át akarnak verni, csak annyit hogy mindig rá akarják tukmálni a legdrágább benzint. De én szoktam tankolni és nem tudom, hogy tudnának átverni. A kocsimhoz meg nem nyúlhat senki esetleg lemoshatja a szélvédőt és megnézheti a gumikba a levegőt.
2007. máj. 4. 09:37

A nagy sárga kagylósnál előszeretettel nézik meg az olajszintet és közlik, hogy kevés, aztán a legdrágábból akarnak beletölteni egy egész litert. Persze nem töltenek bele semmit.

Amikor közöltem a fickóval hogy most jöttem a szervízből és ne akarjon hülyére venni csak nézett, na azóta nem megyek sárga kagylóshoz.

8. rika
2007. máj. 4. 09:35
ezt nem igazán értem, de kíváncsi lennék hogy mire kell odafigyelnem ha tankolni megyek.
7. negerne (válaszként erre: 4. - 4912cc9864)
2007. máj. 4. 09:29
kedves szabina én nem is egy kúton dolgoztam. bizony mindenhol van. csak nem egyformán húzzák le az embereket. és ezt a fórumot azért csináltam, mert aaz emberek nemfigyelnek oda. Így bárkit le lehet húzni, hol így , hol úgy. de mindenhol csinálják, legyen az bármilyen fajta benzinkút:)
2007. márc. 14. 16:42
segítek ha érdekel
2007. márc. 14. 16:41

Lehúzás van max, behúzás az nincs, meg akasztás van....

kérlek ne húzzd le a kutakat, fölleg olyan dolgokkal amihez nem értesz

2007. márc. 14. 16:41

Sziasztok. én kúton dolgozom, mióta azeszemet tudom.

senki ne általánosítson, mert nem minden kút le ill. behúzos...


köszi

2007. márc. 14. 15:57

ezt én sem értem....

behúzás? az mit jelent? (a lehúzást még érteném, de szerencsére nekem még nem volt ilyen jellegű problémám)

2. fcf0c655e6 (válaszként erre: 1. - Negerne)
2007. márc. 13. 19:59
Milyen behuzasokhoz??
2007. febr. 11. 18:12
Ki hogy viszonyul a benzinkutas behúzásokhoz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook