Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Benzinkutak, behúzások, vélemények fórum

Benzinkutak, behúzások, vélemények (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 7. 18:01

Hellosztok!

Szóval erre én is tudnék pár dolgot mondani:

Budakeszi kagylós kút sumák banda

Budakeszi másik oldalt elmegy,relatíve korrektek


Budaőrsi út: A..p teljesen korrekt társaság stimmel tankolt mennyiség,korrekt kiszolgálás

Azonban BP-re beveztő irány szintén A..p,nah oda ne menjetek,szerintem átvágnak. Megszokott mennyiséget járok le a kocsival és tudom mennyin kéne állnia,az előbbi kútnál ezzel nincs gond,de az utóbbinál mindig kevesebb van benne.Ez a kút tipikus esete azon kutaknak,ahol a 40 literes tankba 45 liter üzemanyag megy,1/4-es állás mellett. Másik ilyen "remek" kút OMV Stadionok-nál.Kéne egy ilyen oldal,ahova ezeket fel lehetne tenni.

49. kékes
2009. jan. 9. 16:07
Érdekes dolgokat irtok, de mindenkivel közlöm, hogy mindenki magából indul ki, főleg a rossz emberek
2008. nov. 2. 12:50

:-D

Értem!

47. ec63a7fc29 (válaszként erre: 46. - Zsuzso100)
2008. nov. 2. 09:37

Valami haverja tévedhetett arra, mert csajokról, kipróbált nőkről szólt a duma. Siettem volna, azért mentem kivételesen ahhoz a kúthoz, mert közelebb van, mint a többi...


DE SOHA TÖBBET!!!!

46. zsuzso100 (válaszként erre: 45. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 1. 20:04

Kis tolerancia! Gondolom műszakváltás volt. Ha a másik ledolgozott több, mint 12 órát, és folyamatosan mehetnek az emberek, talán azt a 10 percet ki lehet bírni, amíg a két műszak leváltja egymást.


Vagy mi okból kellett várakoznod?

2008. nov. 1. 15:19
Az öemfau-nál vártam 10 percet, aztán elmentem máshová tankolmi...
44. nagyneszilvi (válaszként erre: 43. - Zsuzso100)
2008. okt. 6. 11:11
Sajna vannak olyan kutak ahol erre utaznak!Én is kúton dolgozom,de nálunk és a többi O...V-nél tuti hogy ilyen nincs!!Az oldal www.kutasok.hu vagy www.bofsz.hu!!:-D
2008. okt. 2. 22:00

Ez érdekes, hogy nem nullázódik le...hiszen ahogy fizetnek már üresnek kéne lennie a kijelzőnek...legalábbis nálunk így van...azt gondoltam, ez mindenhol így működik.


1500 Ft-ot fizettél és tutira 8 liter volt? Akkor valami nem stimmel! Hmmmm...nem értem!

42. csera (válaszként erre: 40. - Zsuzso100)
2008. okt. 2. 21:47

Nem nullázódik le, csak ha megint felemelik a pisztolyt!

Nem kaptam fel a vizet, csak ha már rátaláltam erre a topikra, gondoltam leírom az én estemet is. Én is azon csodálkoztam (most utólag esett le), hogy kaphattam 8 litert, 300 ft-os benzinből, 1500-ért?

Mindegy tanulópénznek fogom fel.

Régen egy Opel Corsám volt, akkor sem szerettem, ha helyettem tankolnak, mert mindig lemosták a kocsi oldalát, persze benzinnel.

Köszi az oldal pontos címét, megnézem!

2008. okt. 2. 14:43
Ja (bocsi) még azt nem értem, hogy 1500 Ft-ért hogy tankoltál volna 8 litert? Az kb. 4,5-5 liter, ami ugye messze van a 10 litertől, amitől kimozdulna a mutató. Nos egy 45 liter körüli tanknál a 4,5-5 liter...nem fog elmozdulni...szerintem...de majd figyeld meg legközelebb is! Csak azért mert szerelő mondta, hogy 3000 Ft-os tankolástól sem biztos, hogy elmozdul.
40. zsuzso100 (válaszként erre: 39. - Csera)
2008. okt. 2. 14:39

Az említett oldalt próbáld meg logikusan beírni, pontok nélkül:

www.kutas.hu - ha erre gondoltál!


Nem kell egyből felkapni a vizet, csak nagyon unom, hogy mindenki egyből a rosszat veszi észre..bocsi..valószínűleg félreértettelek! Azt meg, hogy a kijelzőn megnézted, azért nem értettem, mivel ahogy kifizeted, lenullázódik, és azt írtad, hogy kimentél, utána nézted meg...ezért volt zavaros!

39. csera (válaszként erre: 38. - Zsuzso100)
2008. okt. 2. 12:41

Akkor, ha ennyire támadsz, leszögezem, hogy ez volt az első negatív esetem a benzikutakon, pedig 96 óta vezetek napi rendszerességgel!

A kút mutatja, hogy mennyi az üzemanyag literenkénti egységára, a tankolt mennyiség (ez esetben 8 litert mutatott) és a fizetendő összeg!!!

Én csak a literre voltam kíváncsi, mert nem régi az autónk és szoktuk a fogyasztást figyelni, illetve a pénztárnál nem szóltak, hogy nem ennyi az összeg!

Előző tankolás alatt pedig azt értettem, aki előttem annál a kútnál tankolt!

Azt hittem érthetően írtam le, de biztos nem mindenkinek :), bocsi!

Sőt válaszra se méltass, csak az említett oldal elérhetőségére lettem volna kíváncsi.

A bizalomról pedig annyit, hogy nálam jobb hiszemű ember nem igen létezik, meg is bántam párszor!

2008. okt. 2. 11:59

Még jó, hogy ennyire bízol az emberekben!


Honnan láttad, hogy 8 liter volt???


Milyen előző tankolást hagyott bent??? Elég zavaros ez az egész!

37. csera
2008. okt. 2. 11:50

Eddig megmozdult! A lámpa, akkor gyullad fel és sípol gyújtás ráadásakor, amikor még 50 km-re elegendő üzemanyag van (ez a Peugeotunknál kb.4 liter) és ekkor még a második vonás felett van a mutató! A kiskocka pedig az utolsó vonás alatt kezdődik.

Nem tudom neked mekkora tankod van, hogy 10 litertől nem mozdul meg a mutató?

Egyébként, most gondolkodóba estem, mert 1500 ft-ért nem adhatott, 8 litert :(, lehet semmit sem csinált, csak benne hagyta az előző tankolást!

Akkor azért nem akarta elvenni a borravalót!

36. zsuzso100 (válaszként erre: 35. - Csera)
2008. okt. 2. 11:34

8 litertől (szerintem) nem biztos, hogy megmozdul a mutató! Az üzemanyagszintjelző nem lineárisan mutatja sajnos...biztos észrevettétek, hogy teli tank után hamar ugrik nagyot és után lassabban megy lejjebb!

Sokszor előfordul az ilyen, hogy 3000 Ft-os tankolásnál nem igen mozdul ki a mutató!

35. csera (válaszként erre: 33. - Nagyneszilvi)
2008. okt. 2. 11:24

Sziasztok!

Velem a múlthéten történt meg, hogy már a kiskocka alján járt a mutató, gondoltam van még 1500ft-om, beletankolom, bár csak 10 km hazáig, de jobb félni ...

Amikor meglátta a kutas, hogy nő szaladt, mire kiszálltam, már nem fértem oda a tankoló nyíláshoz. Odaadtam a kulcsot, bementem fizetni, mikor visszajöttem, megnéztem hány litert tankolt, majd lenulláztam a mutatót. Na ekkor lepődtem meg, mert 8 egész egy-néhány tized liter üzemanyagtól, meg sem mozdult a mutató :o(! Még mondtam is a fiamnak, hogy a gatyájába tankolt ez a kutas? Még védeni próbáltam amgamban, hogy biztos már olyan kevés üzemanyag volt benne, hogy kiakadt a mutató. Szerencsére hazaértem, földúton kell menni jó pár százmétert, a férjem mondta, hogy már ki kellett volna akadnia és 8 liter benzintől a kiskocka felé emelkednie :(!

Ezt, hogy csinálták meg? Nem értem!

És hol az emberség, mert ha 20 liter helyett, csak 18 kapok, észre sem veszem, legfeljebb szidom a kocsit, vagy magam, amiért sokat fogyasztott! Így egy 1 és egy 17 éves fiúval maradtam, majdnem az útszélén.

Próbáltam megnyitni a megadott oldalt, de nem lehet! Pedig én is örülnék, ha mégegyszer nem járnék így!

34. zsuzso100 (válaszként erre: 31. - 70b077364a)
2008. okt. 1. 15:23
Sajnos mindennapos esetek az ehhez hasonló idióták...szerintem mindenkinek itt csattan le a feszültsége, és akkor mi vagyunk a f.szok!(már bocs)
2008. okt. 1. 14:28

Sziasztok!

Szeretném minél több kutassal felvenni a kapcsolatot!Sajna ezek a problémák amiket ide leirtatok tényleg léteznek,de sokszor rá vannak kényszeritve a kutasok hogy ezt csinálják!Én is kúton dolgozom,de hálistennek nálunk a vevő az első!!Ettől függetlenül én is hallok dolgokat pl. a nagy sárga kagylós kúton dolgozóktól!Sajna a kutasok nem tudnak kihez fordulni a problémáikkal!

Éppen ezért mi kitaláltunk valamit!!Ha érdekel nézd meg a www.kutasok.hu oldalt!Ha minden jol megy max egy éven belül el tudjuk érni,hogy ezek az átverések megszünjenek!!Várom a véleményeket:-D

Üdv:Szilvi

32. chriza
2008. júl. 19. 21:24
Sziasztok! Én is szeretném megosztani a tapasztalataimat az egyik típusú kúttal kapcsolatban. Most tankoltam náluk először, de utoljára is az tuti. Mert hát ott kezdődött a probléma, hogy a 45 literes tankba 49 litert sikerült tankolni ... (pedig még nem is jelzett az autó, hogy ki fog fogyni a benzin) és vittem egy 10 literes kannát is, amibe simán belenyomtak 12 litert és még nem is lett tele. Ja, ez NEM valamelyik "gazdaságos" volt! Ott eddig nem tapasztaltam ilyet. Sőt, sehol nem tapasztaltam még ilyet, csak ennél a kútnál.
2008. jún. 22. 12:09

Egyik ismerősöm a kúton dolgozik. Odament egy hapihoz hogy segíthet e.Erre a hapi elordította, hogy hagyja már békén!!A hapi nézelődött nem figyelt, és teletankolta a kocsiját. Bene hagyta a kocsiban a tankpisztolyt miközbe már fizetni ment. ismerősöm odament a kocsihoz és visszarakta a helyére a pisztolyt, és elment onnan.Erre a hapi kijön odamegy hozzá és leordítja hogy mér tankolta tele az autóját amikor ő csak 7000ért akart tankolni. Basszus nem is az ismim tankolt, ki tehet róla h nem figyelt oda.

Persze az idióta merciben ült...persze ő mindenkivel mindent meg tehet.

utálom az ilyen majmokat..... nem csak a kutas lehet szemét...

2008. febr. 26. 13:08

Elég sokat járok autóval, és hál'istennek, még nem volt rossz tapasztalatom. Szoktam tankolni "gazdaságos" kúton is, és minden rendben volt eddig.

Egyszer, amikor olajat kellett önteni a kocsiba, bementem egy ismeretlen kútra, én választottam az olajat(nem volt olyan, amilyet szoktunk bele önteni), megkérdeztem a kutast, hogy nem lesz-e baj, ha ilyen és ilyen olaj után, ezt öntöm bele. Kedves volt, nem akart drágábbra rábeszélni, sőt még bele is öntötte!

29. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 28. - Dundy)
2008. febr. 26. 12:10
Ne mérgelődj,mert annyit kérnek a gázért amennyit akarnak. Itt Nógrád m körül 178-182, Gyöngyös=170,viszont,mivel a volt határ 8 km ,igy ki szoktam menni Szlovák kúthoz ,ott átszámitva 155-160 ft.
28. dundy
2007. szept. 8. 19:21

Nincs különösebb problémám egy kúttal sem, ha csak

az unott képükre nem gondolok.(kisanyám miattad dolgoznom kell.) Az viszont dühít, hogy gázzal járok és ahol lakom 160 ft 1 lityi, Pesten 178.Tudom, hogy még mindig a legolcsóbb, de akkor is.

27. képzelet (válaszként erre: 26. - Zsuzso100)
2007. aug. 16. 16:10
:) szivesen!
2007. aug. 14. 12:56

Nos!

Szerintem meg lehet nyugodni, itthon - legalábbis ahol én dolgozom - nem tudják semmifélével higítani az üzemanyagot, mert egyből a tankertől a tartályba megy (máshogy nem jön ki a tankertől)!

Bár kis kúton történő tankolás után nekünk is üzemanyagszűrőt kellett cserélni, tehát az olcsóbb nem biztos, hogy olcsóbb, ezt kellene megtanulni!

Az olaj, szélvédőmosó... mint "origi-n" van kitéve, különben asszem jó kis büntetésre számíthatna a kút! Mivel igen, folyamatos központi ellenőrzések vannak!!!

Csak nem igazán értem, hogy miért kell mindig ostromolni a kutasokat!

Olyan dolgokat állítanak az emberek, amiről fogalmuk nincs, de mégis nagyon jól tudják!

"Képzelet"-nek köszi!

2007. aug. 13. 17:11
Meg soha nem vertek at benzinkuton, azt viszont utaljuk, hogy a katalanoknal az osszes benzinkuton olyan az ablakmoso kefe, mint a partfis, ennyi erovel akar soprut is belebachatnanak a tisztitofolyadekos vodorbe.
2007. aug. 13. 14:53

Ahol én tankolok,ott nagggyon aranyos és kedves mindenki. Először ráakartak beszélni drágább benzinre,de szerintem látták a határozott elutasítást,azóta nem tukmálnak semmit. Lemossák a szélvédőt,ha kell levegőt fújnak a gumikba,oszt kész!

Innen is csók a fiúknak. :))

23. rika (válaszként erre: 22. - F124753f33)
2007. máj. 4. 11:51
igen és ez nagyon sok autot tesz tönkre. Ezért nem merek tankolni a nagy áruházak kútjain se. Van egy kolleganőm akinek az autoja szintén megállt miután tankolt a "gazdaságos" kúton.
22. f124753f33 (válaszként erre: 21. - Rika)
2007. máj. 4. 11:43

Akkor viszont örülök, hogy segíthettem.

Sajnos ezt még bizonyítani sem tudod, hiába van róla számla stb...

Mert mondhatják ki tudja hány helyen tankoltál még.

Ezek ezzel szórakoznak a vizezéssel.

21. rika
2007. máj. 4. 11:39
Én viszont sokat járok külföldön. Köszönöm az infót.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook