Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a nős főnökömbe, csók volt, flört van. Valaki volt már ilyen helyzetben? fórum

Beleszerettem a nős főnökömbe, csók volt, flört van. Valaki volt már ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. Hópihe_ (válaszként erre: 15. - 993dda84ef)
2014. jún. 4. 10:33
:):):)
42. Hópihe_ (válaszként erre: 8. - Kubiak)
2014. jún. 4. 10:31
+1!
41. 993dda84ef (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. jún. 4. 09:45
Hacsak nem esett véletlenül a szájára a főnök úr a sajátjával, mert az sem kizárt...
2014. jún. 4. 09:45
CSak szorakozik a főnök.....nem kap meg otthon valamit..
39. gribedli*** (válaszként erre: 38. - 993dda84ef)
2014. jún. 4. 09:38

Ja. A csok meg mar amugy is elcsattant ugyhogy felesleges mutogatni, ki kezdte:)))


De az elejen meg lehetett volna...

38. 993dda84ef (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2014. jún. 4. 08:58
Szerintem a kezdeményező személye irreleváns, minden másban egyetértünk.:)
37. gribedli*** (válaszként erre: 34. - 993dda84ef)
2014. jún. 4. 08:51

Nem mentegetem a foruminditot, de jelen esetben nem tudjuk, hogy a pasi volt a kezdemenyezo vagy a csaj es nemet mondani barkinek lehet.


Ha a pasi a kezdemenyezo, egyertelmu, hogy kihasznalasrol van szo.


Ha a csaj vivta ki a figyelmet, akkor talan dobbantonak akarja hasznalni a szitut, megoldana a mostani bizonytalan eletkorulmenyeit.


Nem mentegetek semmit, ha mindketten csak hijan vannak a joizlesnek, mindketten hibasak es ennyi. Mire csokig jut egy szitu, elotte mindig vannak szemezesek, viccelodesek, stb, szoval nem is kellett volna idaig eljutni es kesz.

2014. jún. 4. 08:43

Valaki biztosan volt.


Boldoggá tesz ez téged?

35. 993dda84ef (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2014. jún. 4. 08:39

Kihasználni? Nem jó anyagi helyzet? Gyerekes anyuka?


Az állandó felmentés...

2014. jún. 4. 08:37

Ha nem egy nyilvános fórumon találkozom a beszámolóval, egy fokkal talán megértőbb vagyok, csak egy gyűszűnyivel, ennek csupán az az oka, hogy abban az esetben még el is hiszem, hogy nem hencegés a kiváltó ok. Akkor sem járna felmentés, ugyanúgy megviselne, viszont ebben az esetben még az illúziója sincs meg az esetleges megbánásnak, mert ha valóban szégyenérzet követte volna az eseményt, az félreérthetetlenül felkínálta volna a megoldást is, és nem nyilvános fórumkiírásban csúcsosodott volna ki. (Meggyőzhetetlen vagyok az ellenkezőjéről, bár tudom, hogy rajtam kívül mindenki őszinte tanácstalanságnak értékeli a fórumkiírást, és legalább ilyen érzéketlenségnek ennek kétségbe vonását.)


Annyi a legmarkánsabb eltérés az együtt érző oldal és köztem, hogy míg ők felmagasztalnák a leányzót ha időben??? észbe kap, és kiszáll a történetből, az én olvasatomban csak mélyebbre süllyed, ha ezt nem teszi meg, és ez nem a félig üres, vagy éppen teli pohár esete, ez gizike-gőzeke különbség.


Itt többen hangsúlyozzák a másik oldal szerepét is, engem viszont az nem érdekel, nem ő indította a fórumot, ill. nőként az ő indítékainak megértéséhez újra kellene születnem, számomra csupán az bizonyosodik be időről időre, hogy a nő a legszánalmasabb teremtménye a Földnek; ha a másik nem kerül a horizontra, a legvérszomjasabb farkasává válik saját nőtársának, ahelyett hogy a közös érdek mentén „cinkos” maradna. Persze, ha fordul a kocka, az áldozatszerepet még nagyobb átéléssel hozza és terheli a bűnöket egy az egyben a férfiakra, pedig ők nem igazán tesznek mást, csupán élnek az „általunk” felkínált lehetőségekkel.



Különben én vagyok a gyökér, minek olvasok bele a fórumkiírásokba, hiszen nem kötelező. Tudom. Pont. Tanulság levonva.

2014. jún. 4. 08:35

Ja, es termeszetesen szegyellje magat a pasi is, mert nem fair amit tesz, nemcsak a felesegevel szemben, de veled szemben sem, hiszen csak kihasznalni keszul egy egyedulallo, nem jo anyagi helyzetben levo gyerekes anyukat.


De teny, hogy mindig lehet nemet mondani, ez mindkettotokre vonatkozik, szoval a te sarad is.

32. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Crawley girl)
2014. jún. 4. 08:32

Nos, Enissa infoi alapjan ezt otlottem ki:)

-->

1. Ez nem szerelem, csak kiszolgaltatott helyzetben vagy, idegen orszagban, hianyzik egy pasi (vedelmezo?), es kispecezted azt, aki a legkezenfekvobb mert kozel van, gyakran latod, pozicioja kecsegteto, mar-mar biztonsagot sejtet szamodra

2. Szamara ez valszeg flort, egzotikusnak szamit az ex szoci blokkos csaj mindenhol Europaban, kiveve az ex szoci blokkban

3. Rossz lora tettel fel. En is a fonok felesege vagyok (nem a te fonokode halistennek), de szinglikent ismertem meg ot es abbol kiindulva, hogy helyzetem felesegkent atombiztos (elvetemult ugyved baratnokkel vagyok korbebastyazva), en nem felek a titkarnos flortoktol, nem erint, mondjuk aki most van, ultra ronda is, ugyhogy ezert sem. Meg mindig ebbol kiindulva, el tudok kepzelni hasonlo viselkedest a te fonokod felesegerol is, szoval nem sok eselyed van ebben a szerelemben, abban sem, hogy a pasi felvallal teged.


Azt nem szeretnem megmondani, mit gondolok, ha megis folytatod, mert igy kora reggel nem bantok senkit:)

31. gribedli*** (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2014. jún. 4. 08:24
Oh! Csupa apro "jelentektelen" reszlet:)
2014. jún. 4. 07:31

Először is, szégyellje magát amiért ezt megtette a főnököd a feleségével. Másodszor pedig te is szégyelld magad, amiért megtetted ezt egy másik nőtársaddal.

Én soha nem lennék képes egy nős férfival kavarni.

29. Dodi44
2014. jún. 4. 00:29
Egyesek szerint a csok, csak egy kutatasi kerdes, hogy az alagsor bekoltozheto e?
2014. jún. 4. 00:20
Szar neked. Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben és nem is kívánja egyetlen porcikám sem.
27. Kubiak (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2014. jún. 3. 22:38

Szerintem egy csók az már túl intim ahhoz hogy ne legyen jelentősége.

Pláne a fórumindító szempontjából mert a szerelem nem játék.Nagyon tud fájni:(

2014. jún. 3. 22:34

Angliában él a hölgy, a fórumai alapján, nem vezető beosztásban dolgozik, mert érdeklődik, hány órát kell dolgoznia, hogy állami segélyt kapjon a kislánya után.

Tehát munkát tud szerezni, ha akar.

Az más dolog, mit vár egy olyan pasitól, aki a felesége mellett flörtölget. Bár lehet ez inkább a fórumindító számára jelent valamit, a pasinak csak egy kaland, viszont ha a felesége mellett kalandozik (igaz egy csók még nem jelent semmit) akkor a fórumindítót is csalhatja majd idővel.

Sosem kezdenék nős pasival, egyik, mert nem fér bele az erkölcsi normámba. Másik, úgy lennék vele, ha a mostani párját csalja, akkor mi a garancia, hogy később engem nem fog.

Na mindegy, sokan voltak már ilyen helyzetben, van akinek bejött, van akinek nem.

25. Kubiak (válaszként erre: 1. - Crawley girl)
2014. jún. 3. 22:21

Mi volt előbb?

A flört a csók vagy a szerelem?

A sorrend nem mindegy.

24. 388b941089 (válaszként erre: 23. - 993dda84ef)
2014. jún. 3. 22:13
XD
23. 993dda84ef (válaszként erre: 21. - Carmena)
2014. jún. 3. 22:00

Ha jól rémlik, nem ő indította a fórumot, így neki csak üzenni tudnék.

...mondjuk szájhagyomány útján biztosan célba érne az is.:)

22. Kubiak (válaszként erre: 15. - 993dda84ef)
2014. jún. 3. 21:57

A fórumindító tudtommal független.

Ehhez a csókhoz két ember kellett.

A főnökúrnak jobban szem előtt kellene tartani hogy családja van.

21. Carmena (válaszként erre: 20. - 993dda84ef)
2014. jún. 3. 21:53
Mindenhez két ember kell! A főnök nem hibázott?
20. 993dda84ef (válaszként erre: 17. - Carmena)
2014. jún. 3. 21:51
Érzi? Megkönnyebbültem. :)
2014. jún. 3. 21:51
Nem fogja otthagyni miattad a családját, így kár vele foglalkoznod.Lekell rázni.
18. d1e807c461 (válaszként erre: 17. - Carmena)
2014. jún. 3. 21:44
így van. még visszaléphet.
17. Carmena (válaszként erre: 15. - 993dda84ef)
2014. jún. 3. 21:43

Azért mert egyszer csókolóztak, még visszavehet magából! Hisz pont azért indított fórumot, mert érzi, hogy ez így nem helyes!

Gondolom a munkáját nem akarná elveszíteni.


Én pasi ügyben nem ítélek el senkit! Ha megtörtént, megtörtént. Semmissé tenni nem lehet, de talán nem kellene rontania rajta!

16. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Crawley girl)
2014. jún. 3. 21:43
mik a terveid?
15. 993dda84ef (válaszként erre: 10. - Carmena)
2014. jún. 3. 21:38

"Szerintem maradj udvarias és visszafogott! "


Visszafogott?????

Csőrözött a saját főnökével, miközben tisztában volt a családi állapotával, gondolhatod milyen visszafogott lehetett eddig is. Vajon mi történne, ha nem követné ilyen görcsösen az erkölcs szigorú szavát, és engedne a gaz csábítónak?

Ártatlan gyermek.

14. 6fef80bd7d (válaszként erre: 1. - Crawley girl)
2014. jún. 3. 21:37
sok sikert hozzá :D sok buta ember van csak ott haggya a családját.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook