Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belefáradtam, hogy hiába kérem soha nem megyünk kettesben sehova fórum

Belefáradtam, hogy hiába kérem soha nem megyünk kettesben sehova (beszélgetős fórum)


1 2
2021. júl. 13. 16:42

Ebben a gazdaságban te is dolgozol, vagy csak a hűvös lakásban várod, mikor kerül elő a párod.


Ha állattenyésztés, bizony az állatok minden nap enni-inni akarnak, és szeretik, ha ki van alattuk az alom cserélve...

Ha növénytermesztés, ott bizony gazolni kell, locsolni kell, megszedni a termést, irtani a kártevőket...

Te is felkelsz vele együtt hajnalban, hogy késő estig megállás nélkül vele együtt, ketten csináljátok???


Csak egyetlen napot csinálj vele végig, és utána gondolj bele, hogy ezek után felöltözni és elmenni fagyizni, és ott még viselkedni, meg udvarolni a párodnak, mert éppen azt várja el tőled...

Ő náladnál jobbat érdemel! Sokkal, sokkal jobbat.

12. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 16:26
Neked mi a részed/feladatod a gazdaságban folyó munkában?
2021. júl. 13. 16:19
Megértelek, de ugyanakkor nem olyan rossz neked. De többre vágysz, fiatal vagy még. Ez az élet egy középkorú, idősebb házaspárnál oké. Nem egyformán gondolkodtok erről. Ez lehet konfliktus forrás, már most is az. Menj a barátnőiddel. A gazdaság már csak ilyen. Ha nagyon nem tudsz ezzel a helyzettel együtt élni keress egy 8-16-ig dolgozó barátot.
10. Odett'e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 15:50

Elgondolkodtattál...Van egy Párod akit Te nagyon szeretsz, egy "igazán dolgos és jószívű pasi" , akivel esténként "csak" közösen filmezni, összebújni és beszélgetni lehet, egy férfi aki igyekszik megalapozni a jövőtöket, és Te azon töröd a fejed, hogy lehet e szakító ok az, hogy nem mentek el fagyizni, vagy beülni valahová...no meg esetleg nem mentek el messzebb 1-2 napra.

Vajon tényleg csak ennyi a problémád ? Mert ha igen, és Te mégis szakításon gondolkodol, akkor tényleg nem lenne szabad összekötnöd az életedet ezzel a fiatalemberrel ... szerintem.

Csak nehogy később rádöbbenj, hogy meggondolatlan volt a cselekedeted.

Talán próbálj meg Vele együtt tervezni, szárnyalni és örülni az elért eredményeknek azokon a meghitt estéken !

2021. júl. 13. 15:36

Én megértem, hogy 26 évesen még jönnél-mennél, én is javában pörögtem ebben az életkorban. De. Mégis mit hittél, egy közös gazdaság beindítása, fönntartása mivel jár?

Ha te ebbe annyira belefáradtál, akkor érdemes elgondolkodnod azon, milyen életet szánsz magadnak, mert ez ezek szerint a jelenlegi nem felel meg.

(Szegény csávó, ez is egy királylánnyal alapított csirkefarmot. :)) (

2021. júl. 13. 15:22

Ha elmentek egy két napra, mi lesz a gazdasággal? Azt nem lehet úgy otthagyni! 20 év múlva, ha majd nagyon jól megy, akkor lesznek alkalmazottak esetleg, és akkor.

De az a férfi általában, aki ennyire dolgos, ennyire hajtja a gyarapodást, az garantálom nem fog veled a legnagyobb dologidőben elmenni fagyizni.

Ebbe jobb, ha beletörődsz, ha őt választod.

2021. júl. 13. 15:08
Valószínűleg ez nem fog változni nála. Ha most nincs rá igénye, később sem lesz. Neked kell mérlegelned, hogy ezzel együtt tudsz-e élni. Szerintem ez még nem szakító ok. Nincs tökéletes férfi. Valami nemszeretem dolog lesz a következőben is. Barátnővel menni jó ötlet. Majd ha neked is lesz babád, neked is kevesebb időd lesz ilyen programokra.
2021. júl. 13. 14:59
az állattenyésztők gazdálkodók nem igazán járnak nyaralni sem
2021. júl. 13. 14:58
Kívánom mielőbb rájöjj milyen szerencsés vagy!
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 14:55
Katasztrófa? 🙂 Az más!
2021. júl. 13. 14:37
Pihend ki magad!
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 14:34

Azt most nem tudom mondani hogy megértelek.Értem ugyan miről beszélsz és elhiszem hogy ez neked probléma.


DE hogy szakítóok???

Anyagi vonzata is van bőven egy új vállalkozásnak ,amit nem ingat meg azért egy vacsi,,,csak,,,,

Eltudom képzelni hogy a párodnak ez most olyan fontos kihívás hogy teljesen leköti,,


Tehát tanácsot adni nem tudok,,legfeljebb annyit hogy éld bele magad a terveibe ,,játssz egy csapatban vele,,,,ha tudsz ,mert egy gazálkodósdi nem arról szól (főleg) hogy olyan jaj de sokat ruccanunk:)

Azért a későbbiekre vonatkozóan megkérdezheteted hogy hogy képzeli,,,,de ez még odébb lesz talán.

2021. júl. 13. 13:34
Eleinte sokat randiztunk, sőt. Második évben is egész jó volt, a harmadik évünk katasztrófa volt. Sehova sem mentünk kettesben, egy randink sem volt. Most vagyunk a 4.évben és megint eltelt 11 hónap és sehol sem voltunk, egyáltalán egy randi sem. Tavak mellett nyáron elmentünk nyaralni Horvátországba de azóta semmi, nyilván a vírus miatt lehetőség sem volt. Nagyon belefáradtam, 26 leszek és én nem ilyen életre vágyom. Egyáltalán nincs kikapcsolódásom, megy a munka és ennyi. Ő meg teljesen megszállott mióta belefogtunk egy saját gazdaságba. Csak ez érdekli, semmi másra nem figyel. Este csak a közös filmezés, összebújás marad. Annyiszor elmondtam már,hogy szükségem van arra, hogy randizni menjünk és étterembe illetve azért évi 1-2 alkalommal több napra. Elmenni fagyizni,vagy beülni valahová. Ő 31 éves, nagyon szeretem mert igazán dolgos és jószívű pasi de nem akarom,hogy elteljen így az életem. Ezerszer próbáltam vele erről beszélni, de sajnos azt kapom,hogy nem ez a fontos. Most az fontos, hogy menjen a gazdaság mert az mindennek az alapja, abból fogunk élni... Ez lehet szakító ok? Vagy törődjek bele és menjek a barátnőmmel ? Viszont ott is kisbaba van és kevés időnk van elmenni ketten... Köszönöm minden tanácsot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook