Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békülő topik fórum

Békülő topik (beszélgetős fórum)

2009. márc. 27. 07:52
Én is ezt próbáltam kifejezni még régebben, de nem sikerült, lehagytam a nevető arcocskát :)))
2009. márc. 27. 06:51
az jó ha ennyien vagytok itt csak haragosak:))
25. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 24. - Serry)
2009. márc. 24. 14:24
Köszönöm az elismerést indított topikomról:)
24. Serry
2009. márc. 24. 09:44

Szia Zebra!

Bocsika, de már megint megnéztem milyen új topikod van:))

Jó ötlet ez itt. Én a magam részéről úgy érzem nincs kivel békülnöm ,mert az illetővel adott helyen már megtettem. Remélem értékeli azt a gesztust. Ha nem sajnálom. Én nem kötözködöm senkivel és nincs is szándékomban senkivel sem haragot tartani. Pedig most az életemben lenne olyan valaki jelesül az anyósom aki meg sem érdemli,hogy rá nyissam az ajtót. Ehelyett elmentem hozzájuk családi ebére a gyerekekkel és "jól éreztem magam".

23. e47d027f74 (válaszként erre: 22. - Katinkaboszi)
2009. márc. 23. 19:05
sajnos egy hazugságokra épitett kapcsolaton nincs mit ápolni. mert azt hazudják hogy virágzik közben már elhervadt :(
22. Katinkaboszi (válaszként erre: 21. - E47d027f74)
2009. márc. 23. 12:51

a szeretet és főként a szerelem, kényes dolog.


Ápolni kell, különben elhervad, mint egy szál virág, amit találsz az úton.


És a következő virágnak is el kell hinni, hogy szép és különleges, mert az. Mindenben hinni kell.

21. e47d027f74 (válaszként erre: 20. - Katinkaboszi)
2009. márc. 23. 12:35

de már igy utólag gondoltam sokmindenre.


a kisebbik bibi az hogy másfél éven keresztül hazudta többek között azt hogy szeret. de hál istennek ez már a mult

20. Katinkaboszi (válaszként erre: 18. - E47d027f74)
2009. márc. 23. 11:27

Mi van, ha valaki azt élvezi, hogy hazudhat, minden számonkérés nélkül. :)

Nekem is van ismerősöm, nem is egy, aki már annyit hazudott nekem és másnak is, hogy azt sem hiszem már el, amikor levegőt vesz. :)

Némelyik embert a feltűnés hajtja, erre még nem gondoltál?

19. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 18. - E47d027f74)
2009. márc. 23. 10:09
Ebben semmit totálisan értelmetlen.
2009. márc. 23. 09:54

én igazábol nem is tudom miért jó vitatkozni a másikkal..

az tény hogy az én haragosom aki ezeket a sorokat nem fogja olvasni ... olyas valamiért haragszik rám amiröl szerintem nem én tehetek.

neki olyan élete van amit nem is tudom hogy lehetne hivni.

az volt a lényeg hogy kényszerböl hazudott

nem tudom értitek-e. amikor nem kérdezel semmit hanem csak mesélnek neked ... és még az is kamu

mert megértem ha valaki titkolni akar valamit/valakit és amikor rákérdeznek akkor persze "füllenteni" kell na de amikor nem kérdez senki semmit és csak gyártják a hazugságot ami aztán haragot gerjeszt és még akkor is rátesznek egy lapáttal.

valaki meg tudja mondani mit lehet ebben élvezni?

17. aniani63 (válaszként erre: 16. - Kiscsirke)
2009. márc. 23. 09:28
Erről próbálom...,de :o(
2009. márc. 23. 09:16

Gyerekek, ez jellemző! Itt ez a békülő topik erre megint jönnek az ellenkező indíttatású emberek!


Ez a békülő topic, hahó!!!!!!!!!!!Mindenki aki mást akar annak tűnés!

15. aniani63 (válaszként erre: 14. - Correct)
2009. márc. 23. 08:48

Neked is szép napot!

Továbbra sem értelek,hogy miért avatkozol egy olyan dologba,amit nem ismersz?Ez a fórum nem erről szól!

Újfent kedves,hogy olvasol,de talán pontosabban kellene...aztán,ha értelmezted "lapozz" tovább,mert a naplóm sok szép zenét,vicces dolgokat és kedves képeket tartalmaz!

Majd az illetékes reagál,ha akar,mert azt máskülönben nagyon tud,minősíteni meg fölöttébb!

Az pedig,hogy kinek mi esik és hogy egy másik történet.

Ugye most nincs +1 haragosom?Üdv!

14. correct (válaszként erre: 11. - Aniani63)
2009. márc. 23. 08:12

Igen, privátban is írhattam volna, de miért? Te is nyílvánossá tetted gondolataidat. Ezért "mertem" szimplán idézni a saját naplódból. Azt hittem vállalod, én segíteni akartam megértettni. Ha egyszer békülés topikban azt írod, NEM ÉRTED.

Szerintem illetékesnek rosszul esnek a dolgok.

Ha gondolod, tőlem legközelebb priviben megy.

2009. márc. 23. 06:23
Ennyien? Lesz vagyis kellene lenni ennél sokkal többnek, mert bizony vannak emberek akik ellenséges hangnemet ütnek meg topikokban és bizony mint azt itt írta is valaki nálam is hangolt ellenem embereket. És igazából azt sem tudom mire volt ez neki jó? Minden hozzászólás csak is provokatív hangnemben íródott meg, miközben tudta nagyon jól halálán volt a Mamám. Nem volt tisztességes! Lásd be ez nem volt szép XY.
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 7. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 22. 22:28
Na de ennyien?
11. aniani63 (válaszként erre: 10. - Correct)
2009. márc. 22. 18:52

Üdv Neked is!

Talán ha priviben korrektebbül-nevedhez híven-tetted volna meg eme észrevételed,nem tünnél számomra ama fogadatlan prókátornak.

Nem igazán értelek.

Ez a topic nem "erről jut eszembe" címet takar itt fenn!

Örülök,hogy növelted az alkalmi olvasóim táborát,bár ez az én privát szférám,privát gondolataim akárki számára elérhető formában.Azokat mindig és mindenkivel szemben arccal,névvel és a mindig valós hitelességével vállalom,mert szerintem így korrekt!

Ps.:Egyébként az illetékes válaszának jobban örültem volna,hogy végre tisztázódjon miért is ment tönkre egyik napról a másikra egy barátságnak vélt kapcsolat.

10. correct (válaszként erre: 9. - Aniani63)
2009. márc. 22. 18:37

A béke nagyon jó. De én kérdeznék valamit, békésen. Ha ilyeneket írsz a naplódba erről a bizonyos valakiről:


"Sajnos az utóbbi időben ez igen sarkalatos pontja volt egy nem rég még "őszinte barátom" silányka felfogásának."

és

"Ennek ellenére vannak kőkemények,akik mindent bírnak,mindent visznek,mindenkit taposnak a cél érdekében.Gyomorforgató!Ahogy az is,hogy teszi néhány tag csakis magáévá a terepet.Csak akkor maradhatsz,ha elég hosszú a nyelved...ha van elég nyálad,amit...ja,és ha tudsz kellőképp segíteni haragudni!

Tudom,sok fórum elé ki lehetne tenni a táblát: "Csak az jöjjön aki bírja,aki tudja miért is csinálja,csak az jöjjön..."


Azt hittem ez már válasz. Meg is akartam kérdezni, miért haragszol az Illetőre, aztán olvastam el a naplódat, és én azt hittem, szerinted ez a válasz.


Üdvözöllek.

2009. márc. 22. 18:23

A való világban nem tudok haragosról,általában szeretem és viszont szeretnek az emberek,kiváltképp a BARÁTAIM.Ám,ha jól utána gondolok....és pont itt,ahol szeretek...

Talán elolvassa és él az Isten vagy a topic indító által adott lehetőséggel,hogy végre megtudjam,hogy miért is?Ha nem akar békülni,akkor így jártam,csak szeretném tudni,hogy miért is haragszik rám és hangol ellenem ismeretlen embereket.Lényeg,hogy nincs rá oka,mert nem bántottam.Ez fontos volna!

2009. márc. 22. 17:54

én személy szerint jelenleg haragban vagyok valakivel.. és ráadásul hoxás..

apo bökkenök az anyja se akarja hogy béküljünk.

meg a haragosom se akarná

és kétlem hogy ezt akár véletlenül is elolvasná

pedig csak egyet kérnék.

nem azt akarom hogy "puszipajtások legyünk"

csak legalább ne legyünk ellenségek.

7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 6. - Féknyom)
2009. márc. 22. 17:09

Ez humoros:)

Hoxásoknak ajánlottam, mert vannak egy jó páran akik összekaptak.

2009. márc. 22. 17:04

Üdv!

Vissza nem térő lehetőség.:) Mi van ha a haragosom azt sem tudja mi az a Hoxa, sőt, azt sem tudja mi az a számítógép?:) Mellesleg nincs haragosom, de ha lesz, itt fogom kiengesztelni ígérem.:)

Minden jót!

5. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 22. 17:03
Ha idecibálod anyósomat... :))))
2009. márc. 22. 17:02
Nekem nincs haragosom de már békültem odaát a nem-haragosommal is :D ♥
2009. márc. 22. 17:01
Ha békülni szeretnél a haragosoddal,itt megteheted:))
2009. márc. 22. 17:01
:)
2009. márc. 22. 17:00
Békülő topik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook