Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békés megyeiek! Én 1 békési kismama vagyok, és az érdekelne, ha megyünk szülni, akkor a mentő hova visz minket.Nincs fogadott dokink. fórum

Békés megyeiek! Én 1 békési kismama vagyok, és az érdekelne, ha megyünk szülni, akkor a mentő hova visz minket.Nincs fogadott dokink. (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 27. 09:46

Sziasztok.

Múlthét pénteken bszéltem a békési nőgyógyásszal, és ő azt mondta, mint előtte való nap a védőnőm, hogy ha én azt akarom hogy Csabára vigyenek, akkor oda visznek. Remélem tényleg így lesz. De ha nem akkor sincs nagy baj.

Köszi a válaszokat.

12. fülöpke (válaszként erre: 10. - Ááncsí)
2009. ápr. 23. 21:30

Mi sem engedhettük meg magunknak, hogy nagy összeget adjunk neki. De mivel nálam komplikáció lépett fel, így kapott egy "nagyobb" összeget / 40.000 FT /.Nem mindenkinek nagy ez az összeg.

Mi magánrendelésre mentünk hozzá az utolsó vizsgálatok alkalmával, és megkérdeztem tőle szemtől szemben, hogy mennyivel tartozunk egy-egy vizsgálatért, és a szülésért? Ő csak annyit mondott, hogy amennyit a pénztárcánk megenged. Ezért írtam azt, hogy le a kalappal előtte.

2009. ápr. 22. 14:45

Szia!

Én is úgy tudom, hogy Gyulára visznek onnan. Ha nincs fogadott orvosod, nincs papír, amit adhatnál a mentősöknek. De szerintem ne ódzkodj a gyulai szülés ellen. Tudod, egyik kutya, másik eb. Csabán is van rendes orvos, és van bunkó. Ugyanez van Gyulán is. Én Csabán szültem tavaly januárban.

Amúgy üdv, mindenkinek, békés megyeiek tartsunk össze! :-)))))

2009. ápr. 22. 11:24

Szia

Maczó-ról én is jókat hallottam, meg Rónáról is, de ugyanúgy voltak rossz vélemények is.

De az az igazság, hogy mi sajna nem engedhetjük meg magunknak hogy fogadjunk orvost.

Egyébként tegnap voltam tanácsadáson, és "szerencsémre" egy tanuló védőnőhöz jutottam, aki nem tudta megmondani.

Egyébként mennyit adtatok Maczó-nak??Mondott összeget? Remélem nem baj hogy megkérdezem!

2009. ápr. 22. 11:05

Szia!

Én az idén szültem Csabán.Sokan jöttek Békésről is ide szülni, és akikkel beszéltem nem mindenkinek volt választott orvosa. Szerintem is kérdezd meg a védőnőt, hogy melyik kórházba visz a mentő. Már ha csak azzal tudsz bemenni.

Én orvost a 30.hétben választottam. Engem vállalt a doki. Én dr.Maczó Norbertnél szültem. Le a kalappal előtte. Én egy korrekt orvost ismertem meg a személyében. Ritka az ilyen doki a mai világban.

8. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Ááncsí)
2009. ápr. 18. 13:23

Szia!

Igen nekem volt választott orvosom,Én Boros doktornál szültem Csabán.Nem mentővel mentem be ,a párom vitt be reggel fél 5-kor a kórházba autóval,éjjel 2-kor kezdődött nálam azzal,hogy kimentem a wc-re és kijött a nyákdugó, csak még nem tudtam eldönteni,hogy menjek vagy maradjak még.Szépen lezuhanyozam,elkészítettem még néhány dolgot,még kisminkeltem magam:)amikor már tuti bizti voltam,hogy a fájásokat érzem fölébresztettem a páromat.

7. Ááncsí (válaszként erre: 6. - 5e48d37001)
2009. ápr. 18. 09:54

Kedden megyek tanácsadásra,akkor megkérdezem, remélem tudni fogják majd.

Amúgy neked volt választott orvosod??, ha nem akkor mentővel mentél??

6. 5e48d37001 (válaszként erre: 5. - Ááncsí)
2009. ápr. 18. 09:03

Szerintem kérdezzd meg a terhesgondozáson,vagy ott ahová ctg-re jársz,vagy a védőnődtöl.

Én csabai vagyok és Csabán is szültem,de van néhány olyan ismerősöm,akik a terhesgondozásra Csabára jártak,de szóltak ott az orvosnak,hogy Gyulán szeretnének szülni.

2009. ápr. 18. 08:07
És ha én kérem, h ne vigyen Gyulára csak Csabára, akkor oda visz?? Nem nagyon szeretnék Gyulán szülni. Amúgy köszi a válaszokat.
2009. ápr. 18. 07:49
Gyulára
2009. ápr. 18. 07:40
Igen, mostmár Gyulához tartoztok, én is így tudom :)
2009. ápr. 18. 07:33
Azt hallottam h Békés Gyulához tartozik, mert az a megyei kórház.
2009. ápr. 18. 07:33
Békés megyeiek! Én 1 békési kismama vagyok, és az érdekelne, h ha megyünk szülni, akkor a mentő hova visz minket.Nincs fogadott dokink.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook