Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békés megyei kismamák/anyukák fórum

Békés megyei kismamák/anyukák (beszélgetős fórum)


2012. máj. 7. 13:27

Köszönöm a segítséget!

mikor fog születni a baba?(ha publikus :)

csak azért kérdezem mert nem tudok semmit,a szülészetek felszereltségéről,sem az elhelyezésről(azt hallottam,h van fizetős szoba is csabán)sem a dolgozók hozzáállásáról.

5. annácskaa (válaszként erre: 4. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 7. 07:44

Magándoki szereti látni a betegét 4-5 hetente. Nyílván te is majd a kis magzatodat.


Másik kérdésedre a válasz,én pont ezt csinálom magánrendelésekre járok egy dokihoz,de nem nála fogok szülni! Amivel ő is tisztában van.

2012. máj. 6. 12:13
és ha magánrendelésre járunk akkor,kb hányszor kell menni 1 honapban.vagy nem is havonta csak néha 1-1 vizsgálatra?és lehet olyan,h magándokihoz járunk,de nem akarunk feltétlen nála szülni?vagy ha már van magán akkor nála kell szülni?
2012. máj. 3. 21:41
Én mind a 2 fiamat Békéscsabán Rónánál szültem, hozzá jártam magán úton minden vizsgálatra és ő volt a fogadott dokim, nem kért semmit. De én azért adtam, mert megmentette az életem, szülés után is naponta minimum 1x meglátogatott.
2012. máj. 2. 15:28

Szia!

Én a nagyfiamat Gyulán szültem,most a tesót itt Békéscsabán fogom. (Csabai is vagyok.)

Én most per pillanat Oroszhoz járok,de nem fogok nála szülni.

Magánrendelések tarifái szinte mindnehol 5-6000Ft uh+méhszájvizsgálat,sőt Orosznál fényképet is lehet kapni ingyen!

Egyik fiamnál sem volt/lesz fogadott dokim,értelmetlen egy dolognak tartom és tapasztaltam is,hogy amikor Gyulán szültem,kenyérre lehetett kenni az ügyeletes dokit akinél szültem. Mindne vizit után vissza jött hozzám és megkérdezte külön,hogy hogy vagyunk?! Hmmm,vagy csak jó dokit fogtam ki?!

2012. máj. 2. 15:10
A kérdésem az lenne,h tudnátok-e nőgyógyászt ajánlani,és,h hol fogtok szülni.( vagy hol szültetek)Érdekelne a nőgyógyászok "tarifái" és milyenek a szülészetek a Csabai ill. a Gyulai kórházban.Ja és a hálapénz is érdekelne,h a válság ellenére még szoktak-e adni és mennyit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook