Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bejött a hideg! Ebben az időben, mit adsz a gyermekedre? fórum

Bejött a hideg! Ebben az időben, mit adsz a gyermekedre? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 23. 12:22

A legjobbak a Magnum Hi-Tech taktikai lábbelik a.

A kommandósok, terrorelhárítók is ezt használják, ha őket megvédi a gyereknek sem árthat.

2009. okt. 15. 13:39

én mindig úgy öltöztettem a fiamat is, ahogy én öltözködtem. mondjuk soha nem szerette a harisnyát, de akkor is ráadtam.

most a kislányomat úgy öltöztetem, ahogy én öltözöm. ha veszek fel harisnyát, akkor rá is adok.

úgy hallottam az "öregektől", hogy mindig úgy öltöztessük a gyereket, ahogy mi is öltözünk. idáig még nem volt ezzel semmi bajom a 12 év alatt...:))

17. sajert
2009. okt. 15. 13:34
21 hós fiú : harisnya+hosszú ujjú body+kardigán+ egyberészes, téli anorák+vastag, de nem téli cipő+sapka+sál+kesztyű
2009. okt. 15. 13:31

A lányaim 3 és 2 évesek. Kord, polár, vagy plüss naci + harisnya, hosszú ujjú póló, kardigán és polár béléses dzseki (a hosszabb fazonú). Már polár vagy kötött sapit hordanak és szivacsbéléses őszi cipőt.

Minden életkorban a lényeg a réteges öltözködés. Levetni bármikor lehet, de ha nincs, felvenni nem.

2009. okt. 15. 13:25

Az enyémek reggel mondták, hogy fázik a lábuk. Szóval belefér a harisnya is, Sima melegítővel (6,7 évesek). Felülre trikó, rövidujjú póló, vékony pulcsi, vastagabb pulcsi, vékonyabb téli dzseki, sapka. Sálat még nem adtam, de ki van készítve. Egyenlőre magasabb nyakú a pulcsi. Ha biciklivel megyünk (a héten kocsival vittem őket) akkor kesztyű! Arc krémezve.

Ovis korukban szintén volt harisnya, aztán ott levettük és zoknira cseréltük. Hazafelé ujra csere. A többi ugyanígy. Ha fázik van mit felvenni, ha melege van marad pólóban...

Babakocsiba pléd, alája+ betakarásra.

Végülis a gyerek ugyanazt érzi, mint a felnőtt.

14. Ekka (válaszként erre: 12. - Csilla80)
2009. okt. 14. 16:41
Szerintem ahogy R75 írta, aztán plusszban még egy takaró a babakocsiban! (esetleg még egy rövidujjú valami is mehet)
13. kobagabi (válaszként erre: 11. - R75)
2009. okt. 14. 16:38
Nálunk most 4 fok van:(
12. csilla80 (válaszként erre: 10. - Ildika)
2009. okt. 14. 16:31

En is mindig igy vagyok...


Szerintetek egy 10 honapost hogy oltoztessek?

11. R75
2009. okt. 14. 16:31
15hónapos a kislányom, én harisnya + nadrág és hujjú body + felső és télikabát, vagy hujjú body + felső+kardi és vékony kabátot adok rá... Persze hogy igazán télen mit adok rá azt nem tudom:-))) Nálunk ma 5fok volt,végülis az már téli időjárás-))
10. ildika
2009. okt. 14. 16:29
Nekem is 2 évesem van és bajba vagyok én is mindig hogy mit adjak rá :) Mindig úgy érzem, hogy vagy túlöltöztetem, vagy alul öltöztetem....
9. Ekka (válaszként erre: 7. - Ekka)
2009. okt. 14. 16:27

Ja, 2 éves!

Tegnap pl. egy vékonyabb kabátba mentünk le, de 100m után szólt, hogy fázik. Így mentünk és még vettünk fel egy pulcsit. Ma már okosabb vagyok. Kevesebb ruha, melegebb kabát:D

2009. okt. 14. 16:27
Itt már tényleg nem az számít, hogy október van, és akkor öszi ruha! Mert az idö igenis téli:(
7. Ekka
2009. okt. 14. 16:25
Bélet naci.. (béleletlen alá harisnya) Melegebb kabát, melegebb, de nem bélelt cipő, sapi. (most viszont, ahogy kinéztem egy csomó gyerkőcön látok sálat is)-lehet én is adok rá, mert nem bírom, ha meztelen a nyaka!!!!
2009. okt. 14. 16:25

Hát egyre hülyébb az idö:( Míg pár napja elég volt a sportcipö, öszi-átmeneti kabát, addig már ma kellett a téli kabát, bélelt nadrág. Lassan bakkancs. Ja éshát sapka az megy, meg lassan a sál. Harisnyát is kell már nemsokára adni. Tisztára tél lett, az ösz kimaradt. 1 hete még 27 fok volt.:(

4 éves a legkisebb, de a 7 évesre is adok majd harisnyát, csak neki nézni kell van-e tesi órája, mert egyedül nem bizti vissza tudja venni.

5. csilla80 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2009. okt. 14. 16:24

Mekkora a Babokad?

Nekem az oltoztetes a legnagyobb gondom... nem is tudom,hogy hogy fogalmazzak... folyton azert panikolok,hogy vagy megfazik,vagy melege van... soha nem tudom,hogy mit adjak ra... nalunk most +2 fok van... :-(((

4. 2b9a946b07 (válaszként erre: 3. - 2b9a946b07)
2009. okt. 14. 16:23
4 éves lesz.nekem az óvodában bent történő öltöztetéssel van gondom.eddig melegítőnacit adtam, trikót, vékony hosszúujjú pólót, mert van fűtés. de van aki csak rövidujjut ad, van aki kardigánt...ki érti ezt???szerintem alkalmazkodja gyrekhez.az egyém örökmozgó, mindig lót-fut és izzadós.:-)))
2009. okt. 14. 16:21
bélelt nadrág, vékonyabbik téli dzseki, sapka.bár ha így folytatja az idő, akkor harisnyát is.
2009. okt. 14. 16:21

Olyanra lennék kiváncsi, hogy már "megy a " harisnya, sál stb.


Ha írtok, írjátok már légyszi, hogy hány éves a csemete!

Köszi:)

2009. okt. 14. 16:20
Bejött a hideg! Ebben az időben, mit adsz a gyermekedre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook