Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kicsi bokazokni és edzőcipő, vékony ruha hideg időben? fórum

Kicsi bokazokni és edzőcipő, vékony ruha hideg időben? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 24. 17:57
Egyébként télen, felöltözve is ugyanúgy lehet divatosan öltözködni. Szóval nem értem.
19. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Comitissa)
2009. szept. 24. 17:49

Télen honnan látod, hogy mi van a csizmájában? Bizonyos kivételektől eltekintve, lehet, hogy akkor rendesen felöltözik.


Ítélkezni nem fogok. Viszont tavaly télen(akkor pont nagy hó volt, bár sütött a nap is, de az édeskevés) megvoltam fázva, és mikor a dokitól utaztam busszal haza felé, felszállt egy olyan 16 év körüli lány, akinek ez a divatos rövid kabátja volt, és az EGÉSZ HASA, DEREKA kilátszott, plusz a 'helyes' kis tetoválása. Egy pillanatra már majdnem megszóltam érte, de aztán úgy gondoltam, majd figyelmezteti őt az élet. Mai tinédzserek többsége igen-igen felelőtlen saját testét, egészségét illetően (is).


De lehet, hogy valaki ősszel még rövid zoknit hord, de télen már megjön az esze, mikor már befagy a feneke is, nemhogy a lába. Nekem nem tetszenek ezek a divatkabátok, mert nem az évszaknak megfelelően hordják, meg hát amúgy se jönnek be. Tudjátok ez a tipikus diszkós kabátra gondolok.

18. 60f38ac606 (válaszként erre: 1. - Comitissa)
2009. szept. 24. 15:54

Az ő dolguk... :) MIvel fiatalok, épp szerelmes éveik mezején járják a legaktívabb utat, tetszeni akarnak és azt hiszik, akkor szépek, ha mindenük kint van (lehet pont azért, mert még fiatalok, bár sok-sok ellenpélda is van). Vagy van deréktetoválásuk és azt mutogatni kell télen-nyáron. XD Na ez utóbbi mondjuk nagyon bántja a szemem.


Én sem öltözök olyan rétegesen, de csak azért, mert megfúlnék benne. Nagyon nem szeretem a meleget és nem bírom magamon a meleg holmikat. Azért télen nem veszek derékig érő kabátkát és köldökig vágott haspólót, ha épp a hóesésben sétálok. :)

17. 656f03db60 (válaszként erre: 16. - Renafield)
2009. szept. 24. 15:17
Nnna, mire azt te mosás után összeválogatod! :DDD
2009. máj. 12. 12:16
Télen-nyáron, hidegben hóban mindig kicsi bokazokniban járok, olyanban, mely alig fedi vagy alig fölötte ér a bokacsontnak. Kislánykorom óta ez a kedvencem, férjhezmenésem után is ilyeneket hordok. Állandóan újakat vásárlok, van otthon mindig vagy 150 pár, úgyhogy van válogatási lehetőségem. Néha azonban alaposan felfázok, de annyira nem tudok lemondani róla, hogy mégis felhúzom télen is. És az is érdekes, hogy a férjem is roppant szexinek találja, ha a lábamon látja, és hamarabb fel is izgatja.
2009. márc. 12. 12:01

Én egyrészt meg tudom érteni azokat a tiniket, akik így öltözködnek. Bizony, én is így öltözködtem - volna, ha jóanyám hagyja. Sokszor dacból azért nem mentem el otthonról, mert fel kellett vennem a télikabátot, pedig sütött a nap. Persze most már nem tudom felidézni magamban az okokat, hogy miért nem ragaszkodtam a normális, időjáráshoz illő öltözékhez.

De azt hiszem, talán megkomolyodtam, mert most már is elszörnyedve nézem ezeket a tiniket, fiatalokat, akik aligruhákban vannak télvíz idején is, és persze ezerrel öltöztetem a saját gyerekeimet:-)

14. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Klarika5)
2009. márc. 12. 11:59
Ott a pont!
2009. márc. 12. 11:57
Hogy miért? Nyilvánvaló, mert alig várják, hogy egy picit jobb idő legyen, és megmutassák amijük van. Mi a kérdés? Mindenki tudja, hoyg ezért csinálják. Nevetséges egyébként.
12. vvicus (válaszként erre: 11. - Pné Veronika)
2009. márc. 12. 11:37
Van ilyen is. Persze igazad van, az még rosszabb lenne, ha jól megizzadnál, aztán egy hideg szélfújásnál meg jól megfáznál.
11. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Comitissa)
2009. márc. 12. 11:26

Sziasztok. Asszem én meg már bizti klimaxos vagyok... :-D

Nem hordok sem harisnyát, sem vastag zoknit (bár kocsival járok általában, sportcipőt (hóban bakancsot-csizmát)hordok és a kabátom sem bundakabát. :-P

Igazság szerint nem vagyok fázós, ha kicsit jobban felöltözök, már "szakad rólam a víz".

Így biztosan hamarabb megfáznék. Inkább annyi ruhát veszek fel, amennyiben jól érzem magam.

10. vvicus (válaszként erre: 3. - SDitti)
2009. márc. 12. 11:16

Én sapkát és kesztyűt is hordok, ha hideg van, na meg ha erős szél fúj. Volt már fülgyulladásom, nem szeretnék újra a "birtoklója" lenni.

De valóban, mindenki maga döntse el, hogy szeretne öltözni, és ha ez neki perpillanat jó, akkor hordja.

Amúgy én is autóval járok, de én akkor is fázós vagyok. Most is be van bugyolálva takaróba a lábam, pedig 22fok van a szobában. :-)

2009. márc. 12. 11:14
Szerintem is csak felesleges divatozás... anyukám korában a miniszoknya volt a divat, nagymamája figyelmeztette...emlegeti is mostanában, hogy tudja miért fájnak az izületei. Persze fiatal korban erre sokan nem is gondolnak. Én azért beszereztem egy plusz derékmelegítőt (mióta tudom milyen a hólyaghurut)
2009. márc. 12. 11:12
Tegnapelőtt elég ronda idő volt nálunk, a buszmegállóban figyeltem a "leánkákat":aszimmetrikus szoknya, papírtalpú balerinacipő-úgy látszik ez a divat, mert többen is így voltak öltözve-én meg a bokacipőmben, nadrágban is fáztam.Így múlik el a világ dicsősége.:)
2009. márc. 12. 11:12

Ez nem csak a gyerek hibája, hanem a szüleié, főleg az anyjáé.

Le kellene vele ülni, és megbedzélni, hogy jön a tavasz a nyár mutogathatja a hasát lábát, de télen igen is öltözzön fel. Főleg hogy egy lánynál elég sok galibát okozhat a felfázás. Pl. ha akar majd az életében gyereket akkor jó lenne ha gondolkozna a kis fejecskéjével ne pedig azért hordja a nyakán, hogy legyen mit kifesteni.

Nekem van egy 12 éves lányom és meg lehetett vele beszélni a dolgot, megértette.

De ha nem értené meg, akkor elvenném tőle azokat a ruhadarbokat amik nem az adott időszakr valóak. Tudom hogy drasztikus, de azért én vagyok a szülő, hogy döntéseket hozzak!

2009. márc. 12. 11:08
Egyre több középkorú nő panaszkodik, hogy nem tud teherbe esni, vagy nem marad meg a magzata. Elgondolkodom, hogy nem a fiatalkori könnyelműség lehet ennek a magyarázata?Lányommal nevetünk, mert évek óta figyeljük, hogy egy pici napsütés hatására a fiatalok nekivetkőznek.Ilyenkor, ha rákérdezünk egymásnál, hogy milyen az idő, nevetve mondjuk: van, aki nagykabátban, van, aki egy szál pólóban.
5. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Comitissa)
2009. márc. 12. 11:04
Miért kéne elitélni? Ha nem néztem volna meg az adatlapodat, azt hinném, hogy egy idősebb hölgy írta ezt, de nem :o). Egyébként én is beöltözöm, pedig mindenhova kocsival járok, mégsem értem, hogy azért mert másnak ez tetszik, vagy nem fél a meg/felfázástól, attól miért kéne elitélni...
2009. márc. 12. 11:03
Fiatalként én is így öltöztem. Aztán amikor terhes lettem megváltozott minden. Azóta sokkal jobban odafigyelek, és nyáron divatozok:-)
3. SDitti (válaszként erre: 2. - Vvicus)
2009. márc. 12. 11:02
Szintúgy! Plusz még hideg időben a kapucnit is a fejemre húzom. (Sapkát nem hordok.)
2. vvicus (válaszként erre: 1. - Comitissa)
2009. márc. 12. 11:00
Én vastag harisnyát hordok a vastag naci alatt, és plusz zoknit is húzok a lábamra, és mindig begombolom a kabátom. Ergo én az egészséget választom a divatolás helyett télen. Na meg fázós is vagyok...:-)
2009. márc. 12. 10:58
Azt kérdezném, hogy szerintetek hideg őszi időben meg télen, hóban-fagyban miért visel sok iskolás lány meg felnőtt nő is kicsi bokazoknit, edzőcipőt vagy tornacipőt, farmert, egyéb testhezálló ruhát, a kigombolt kabát alatt ujjatlan topot vagy felsőt, trikót? Már többször figyeltem meg ezt az elmúlt években, Ti szoktatok kicsi bokazoknit, tornacipőt, vékony ruhát hordani hideg időben, vagy inkább elítélitek az ilyeneket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook