Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beépített sütőnél normális ha az ajtó alatt távozik a gőz? fórum

Beépített sütőnél normális ha az ajtó alatt távozik a gőz? (tudásbázis kérdés)


16. Moribana (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2011. jan. 4. 20:16
Nem hiányzik semmi(ezt a szerelő állapította meg) egyfolytában azt hajtogatta: ez nem hiba hanem tulajdonság , de arra nem volt ideje , hogy esetleg működés közben megnézze.
2011. jan. 4. 17:19

A szigetelo gumid nem hianyzik veletlenul alul?

Nekem is beepitett sutom van, holegkavarasos es grillezos is egyben, a grill vegett fent van hely neki, hogy hol nyomhassa ki a levegot, meg sutesnel is ott fujja ki a holegkavaras vegett. Ez teljesen normalis, de az, hogy alul nyomja ki, foleg hogy a gozt, meg hogy lecsapodik a para, az kellemetlen lehet, ez tuti nem jo igy.

14. Moribana (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2011. jan. 4. 16:07
Most direkt elővettem a kis könyvét ilyesmire utalás sincs benne... számomra elképzelhetetlen, hogy ezt szándékosan tervezték volna így.Hiába mondtam a szerelőnek, hogy szétrohad a bútorom azt mondta tegyek oda egy fémlapot...Most az ilyen hozzáállással mit kezdjen az ember?
13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 12. - Moribana)
2011. jan. 4. 15:41

Elolvastad a papírjait?? Ha nincs beleírva, hogy ez "természetes jelenség" akkor ki kéne cseréljék!

Feljebb kellene reklamálni :(

2011. jan. 4. 15:36
Szerintetek mit kéne tennem próbáljam meg felvenni a kapcsolatot a gyártóval?Már első alkalommal gond volta sütővel...úgy búgott mint egy helikopter a szerelő akkor egy szivacs darabot tömködött a hűtőventilátorhoz, hogy ne rezonáljon. Már nagyon elegem van a szakszervizből.Az ember nem ezt várná egy 95 eft-s sütőtől.
11. Ylush
2011. jan. 4. 15:31

Nekem is beépített van... és csak akkor távozik a gőz, ha kinyitom az ajtót.

Ez tuti nem normális, és még a konyhabútorodat is tönkre vágja hosszútávon... :S

2011. jan. 4. 15:29
szerintem sem így kellene működnie. jogos a felháborodás.
9. Bichi (válaszként erre: 6. - Moribana)
2011. jan. 4. 15:21
Nem csoda, hogy nem hiszed, ez tuti nem normális...
2011. jan. 4. 15:21
A szervizes szerint ezt így tervezték meg, hogy ott távozzon, de úgy éreztem csak kínjában mondta ezt. Lerendezett annyival, hogy 3 év a garancia és csak használjam.
7. Moribana (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2011. jan. 4. 15:19
Igen zárt ajtónál.
2011. jan. 4. 15:18
Ma kint volt a szervizes és azt mondta ez nem hiba ez tulajdonság...Ezt nem igazán akarom elhinni...
2011. jan. 4. 15:17

Nálam csak akkor jön, ha a sütőajtót kinyitom!


Neked zárt ajtónál távozik a gőz??

Szeintem nem szabadna :(

2011. jan. 4. 15:17

Sziasztok!

Fél éves g.....e típusú sütőm sütés közben az ajtó alatt "hányja" ki magából a gőzt,az alatta levő konyhabútor ajtóra csapódik le a víz.Én még ilyet nem láttam. Előfordulhat, hogy ez normális? Valakinek hasonló tapasztalata?

2011. jan. 4. 15:16
Talán a szigeteléssel lehet gond.
2011. jan. 4. 15:14
Nekünk is beépített van, de csak akkor jön ki a gőz, ha kinyitom a sütőt.
2011. jan. 4. 15:12
Beépített sütőnél normális ha az ajtó alatt távozik a gőz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook