Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bedolgozó varrónő fórum

Bedolgozó varrónő (beszélgetős fórum)


3. Tavirózsa (válaszként erre: 2. - 12d083b51b)
2018. aug. 5. 15:12
Én varrtam, bedolgoztam egy kft-nél, és darabbérrel számoltak el. Be voltam jelentve, ha akadt hibás dolog, ki kellett javítani. Bár a kötött holmit nehéz volt visszabontani, (pullóvereket varrtam) de belejöttem, szépen ment. Az első bemutatkozó darabom egy csíkos elejű kenguru zsebes kapucnis felső volt, bontottam vagy ezerszer, mire a csíkok helyre álltak, meg is látszott hogy bontott volt, de megdícsértek, és ott varrtam egy évig... ez nem olyan bedolgozás, hanem alkalmazott voltam, de itthon dolgoztam. Ilyet nem tudsz vállalni? Egy vállalkozásnál rengeteg a kiadás, amíg be nem indul.. Csak biztos, hogy beindul? Nem a kedved akartam elvenni.. :) Üdv..
2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Andersen2)
2018. aug. 4. 15:36

Így első olvasatra eléggé életveszélyesnek tűnik, hogy kiváltani a vállalkozóit, tehát felvállalni az összes kötelező havi fizetnivalókat, és bedolgozóként vagy kapsz munkát, vagy nem. Ha teljesítmény bérben számolnának, és az otthon készített cuccnak kb. csak a felét fogadnák el, a többit minőségi kifogással visszadobnák, stb. stb. eléggé bizonytalan jövedelem, és eléggé kiszolgáltatott helyzet lenne számodra.

Vagy mint mondtak, hogyan képzelik a munkavégzést, a bérezést, mennyire lenne az biztos, hogy valóban kapnál is tőlük munkát??? Kérdőjelek ezerrel!

2018. aug. 3. 20:50

Sziasztok!


Van köztetek bedolgozó varrónő,aki egyéni vàllalkozóként működik?

Megéri így nektek?Kb.mennyire jön ki az órabéretek?

Az is írjon kérem,aki nem ily módon de ebben dolgozik.Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook