Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hobby varrónök ide!! fórum

Hobby varrónök ide!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2015. jan. 8. 11:01

Ilyen kabátot meg tudna valaki varrni? Nekem :)

[link]

[link]

[link]

158. Tjudor
2012. márc. 28. 11:15

Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak "betörök" ide, de szeretném kérdezni, hogy ki az aki Pest megyében vállalna közületek pár felső megvarrását?

Csak képem van hozzá, tehát szabásmintát és varrást is vállalnia kellene egy ügyes csajnak. :)

2011. márc. 14. 16:03
Caffi,megoldottad a nyomtatást?Mert nekem sikerült!Véletlenül találtam rá a megoldásra,miközben egész mást kerestem.
156. gabilive (válaszként erre: 155. - Caffi)
2011. márc. 10. 16:32
Akkor megkérdezhetnéd azt is,hogy feltenni hogy lehet szabásmintát úgy,hogy aztán mérethűen ki is lehessen nyomtatni:) Szeretnék feltenni pár egyszerűbb mintát,de fogalmam sincs,hogy milyen programmal tudom megrajzolni,vagy egyáltalán hogy kezdjek hozzá.
155. caffi (válaszként erre: 154. - Gabilive)
2011. márc. 10. 15:58
Ááááá nem volt időm foglalkozni vele.....de talán majd ma:)....Itt a lányom,meg is kérdezem,talán okosabb mint én:)
2011. márc. 10. 09:33
Caffi,sikerült a mintát felnagyítani?
153. caffi (válaszként erre: 152. - Gabilive)
2011. márc. 9. 17:25

Még kutyarucit....de az lassan lecseng,mert jön a jó idő,és ak már nem nagyon öltöztetik őket!

Most táncos lányoknak fogok varrni dögös rucikat h tudjanak a csövön pörögni:))))

Vettem egy fedőző gépet....hát gondba is vagyok....kéne rá normális talp....de nem egyszerű beszerezni....a szerelőm is hetek óta hiteget:(


Jaaa száműztek a lakásból....de ahogy nem akartam le menni a tárolóba,most már annál jobban szeretek lent lenni....a lényeg h mikor felmegyek a lakásba,rend és tisztaság van:))))

152. gabilive (válaszként erre: 151. - Caffi)
2011. márc. 9. 16:31

Most épp van egy kis időm,még vagy 10 percig,mert sül a briósom:)Aztán vonulok én is a műhelybe,amíg a lányom a nagyanyjánál van:)

Én varrogatok,mostanában táskavarráson agyalok,de még nem mertem nekifogni.Na meg azzal voltam a napokban elfoglalva,hogy csináltam a munkáimnak egy saját blogot.

Te miket varrsz?Figyelgetlek ám,láttam,milyen szupi varrodát csináltál!:)

151. caffi (válaszként erre: 150. - Gabilive)
2011. márc. 9. 16:18

Naaa mindjárt próbálom....bár most melózok...itt nincs nyomtató....de majd otthon folytatom ha enged valami normális dolgot!

Köszi azért h itt vesződsz velem:)

Varrás megy még?

Pici lány?

150. gabilive (válaszként erre: 149. - Caffi)
2011. márc. 9. 16:14

Hát sajnos fogalmam sincs.

Én lementettem,és ugyanaz a program jön be,ha rákattintok,szóval tökmindegy.

Amit esetleg próbálj meg,ha még nem tetted,hogy van ott oldalt a Bookmarks felirat mellett egy ikon,két lapot ábrázol.Ha rámész,azt írja ki,hogy "pages",tehát "oldalak".Mikor rákattintottam,akkor alatta bejött a szabásminta,rajta kis piros négyzettel,amit lehet mozgatni,helyezni a képen.Nem tudom,mennyire érthető,amit írtam,de ha csinálod,akkor rájössz.Vajon nem ezzel kellene kezdeni valamit?Mert mikor felnagyítottam a mintát,akkor a kis piros négyzet csak egy kis részletet mutatott belőle.Csak nyomtató nélkül nem tudom kipróbálni,hogy annyit is nyomtat-e ki.

Szóval ezt próbáld meg.Aztán,ha hülyeséget írtam,bocsi,én is csak kísérletezem:)

149. caffi (válaszként erre: 148. - Gabilive)
2011. márc. 9. 16:00

Biztos meg van a program trükje...mert le lehet tölteni az S-M-L-Xl-es méreteket is...ha A4-esről kéne felnagyitani (mint régen a nőklapjában találhatókat kis négyzetrács segítségével)...akkor minek ennyi méret?----Hmmmm

Ha lementem saját gépre...tuti h onnét már nem lehet méretarányosra nyomtatni....abban a szerkesztőben van a megoldás....csak hát nem értek hozzá:(((

148. gabilive (válaszként erre: 147. - Caffi)
2011. márc. 9. 15:51

Ja,mostmár értem,mi a problémád:)

Hát,ezt sajnos nem tudom én sem...Felnagyítani fel tudtam,de hogy hogy lesz belőle több kis kinyomtatható és összeragasztható lap,arról fogalmam sincs:( Meg egyáltalán,hogy mennyire kell felnagyítani,hogy pont megfelelő legyen a méret?!

Ha elmented a saját gépedre és onnan próbálod meg kinyomtatni,akkor sem sikerül?

147. caffi (válaszként erre: 146. - Gabilive)
2011. márc. 9. 15:28

Szia!

Hát ki tudom nyomtatni....de mit érek egy A4es lappal?....hogyan lesz az az én méretem?...Azt hittem fel nagyitható 100%-ra és ak több lapot nyomtat...majd összeragasztózom....Vagy nem így van?

146. gabilive (válaszként erre: 145. - Caffi)
2011. márc. 9. 15:07

Szia Caffi!Nekem sikerült elmenteni,és ahogy látom, a nyomtatással sem lenne gond,ha működne a nyomtatóm:D

Nálad mi nem megy?Mert én csak simán rákattintottam a print vagy a save ikonra,és már csinálta is.

145. caffi
2011. márc. 9. 14:39

Sziasztok!Van valaki?Esetleg Gabilive?

Találtam egy szabásmintás oldalt....nem tudom kezelni a szabásminta kinyomtatásának progiját.....valaki szedett le már így szabásmintát?Segítsetek:)

[link]

2010. nov. 27. 08:06
Pelenkavarrással készítettem jegesmacikat :) Még hobby varrónőnek se vagyok mondható :) Naplómban van kép róluk.
143. gabilive (válaszként erre: 142. - Koperta)
2010. nov. 24. 21:42
Jobb ötletem sajnos nincs:)
142. koperta
2010. nov. 24. 20:29
Hát, próba szerencse. Köszönöm!
141. gabilive (válaszként erre: 140. - Koperta)
2010. nov. 24. 16:27
Legjobb lenne overloch géppel összevarrni,de feltételezem,ez nincs.Marad a cikk-cakk varrás,amivel nem fog leszorítani,mert rugalmas marad a varrásoknál is,és az anyag sem fog kifoszlani.
140. koperta (válaszként erre: 139. - Gabilive)
2010. nov. 24. 14:47
Részletesebben?
139. gabilive (válaszként erre: 138. - Koperta)
2010. nov. 23. 22:21
Rugalmas varrással.
138. koperta
2010. nov. 23. 21:17
Ismét tanácsra lenne szükségem. Van egy kötött ruhám, aminek a váll része és az alja része varrva van, és a varrásnál leszorít. Hogyan lehetne ezt a varrást valahogyan bővebbre varrni, hogy ne feszüljön annyira, de a kötött anyag se foszlódjon szét?
137. MPolly
2010. okt. 4. 21:06
Sziasztok.Többen írtátok,hogy a varrásból megéltek.Erről érdeklődnék.Érdekelne,hogy tényleg így van-e?
136. caffi (válaszként erre: 135. - Gabilive)
2010. jan. 28. 20:01
Szerintem se:)....majd beszámolok h h bírta a mosást:)
135. gabilive (válaszként erre: 134. - Caffi)
2010. jan. 28. 19:49

Szexi:)

Nem volt drága a matrica annyiért!

134. caffi
2010. jan. 28. 19:00

Sziasztok!

Hátha érdekel valakit....a múltkor vett,matricát,már fel is használtam:)...A naplómba tettem fel képet:)

133. caffi
2010. jan. 19. 14:32

Sziasztok!!Hátha valakit érdekel!

Ma voltam a Rossmanban...és A4-es méretű vasalható matricák vannak 299ft ért...olyan mint a strasz!

Szivecske,macika,csajos fej,pillangó....stb

132. koperta (válaszként erre: 130. - Gabilive)
2010. jan. 19. 14:17
Tényleg! A jobb ujja bélésénél van összevarrva. De jó! Mindjárt neki is esek. Köszönöm!
2010. jan. 18. 19:58
Van olyan ( mellény ) a zsebnél varrták össze, miután kifordították a szinére. Mindkét oldalát hordani lehet a mellénynek..
130. gabilive (válaszként erre: 129. - Koperta)
2010. jan. 18. 15:39

Csak a bélést kell kibontani,hogy a külső részhez hozzá lehessen férni.

Nézd meg a két ujja bélését,nincs-e rajta olyan varrás amin látszik,hogy utólag lett összevarrva,mert általában valamelyik ujjánál szokták befejezni a bélés összevarrását.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook