Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Becsípve szexelni.... fórum

Becsípve szexelni.... (beszélgetős fórum)


1 2
18. pemete (válaszként erre: 16. - Spinneli)
2008. aug. 7. 07:59

Nem mehet! Szigorú vagyok! Van felesége, gyereke, nem az a dolga hogy hétvégente a haverokkal járjon piálni, aztán másnap meg használhatatlan legyen. Én meg mint jó feleség szépen várjam, intézzem a gyerek dolgait, meg még főzzek is neki. Hát neeeeeeeeeeeem. De ezt tudta ő is hogy én hogyan gondolom ezt mielőtt elvett volna. És elvett, úgyhogy olyan nagyon bizti nem esik nehezére. De van erre egy jó kis mondás is! Megszoksz, vagy megszöksz!

Lehet kissé házisárkány vagyok:)

17. Zizisicc (válaszként erre: 16. - Spinneli)
2008. aug. 6. 23:35
Akkor legközelebb a kevesebb is elég! ;oDDDDDDDD
16. spinneli (válaszként erre: 11. - Pemete)
2008. aug. 6. 23:33

többször nem mehet?

:)

nekem nem jött be egyébként..nem tudok koncentrálni.

15. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Gabcsyka)
2008. aug. 6. 23:21

csak azt nem tudom,mi köze a jó szexnek az elég nagy "természethez"?

vagy ez most csak dicsekvés akart lenni????

2008. júl. 29. 20:18
Általában az én férjemre a két pohár bor jellemző, én nem igazán iszom alkoholt, mert egyszerűen nem szeretem. Ilyenkor valahogy sokkal érzelmesebb az egész, hozzáteszem ő maga is.
13. pemete (válaszként erre: 12. - Rita810110)
2008. júl. 29. 18:41
Igen én is így gondolom! Ezért alkalmazom is néhanapján!
2008. júl. 29. 16:32

Szerintem megszünek a gátlások

és mind a két fél felszabadultab

11. pemete
2008. júl. 29. 16:01
Engem csak akkor zavar ha kissé spiccesen közelít, ha én nem ittam semmit, mert akkor zavar a piaszag. De szerencsére általában együtt borozunk, amikor borozunk. Amikor meg elmegy valahová a fiúkkal (természetesen évente max 2szer), akkor meg mikor hazajön eszébe sem jutna ilyesmi, meg nem is menne már szerintem akkor.
10. Manon
2008. júl. 29. 15:53
De azért inkább legyen józan, és fincsi enyhe parfüm illatú:)
2008. júl. 29. 15:52

Az én párom is aktív ilyenkor, ha nagyon gáz állapotban van, akkor hoppon marad mert én sem bírom a "szagát". de ha csak kicsit akkor bizony sokkal jobb úgy! Tovább is bírja általában.

Pedig váltig állította a kapcsolatunk elején, hogy ő bizony ittasan nem tudna semmitse csinálni, na ja....:)

2008. júl. 29. 15:51
Mi mostanában is ki szoktunk nyitni egy üveg bort(nyugisabb estéken, amikor szépen elalszik a gyerek), kiülünk az erkélyre és elborozgatunk, csacsogunk, aztán meg...
2008. júl. 29. 15:43

Biztos, hogy a legtöbb gátlás feloldódik, főleg ha mindkét fél ivott.:)

Én nem tudok már alkoholizálni, amúgy meg eléggé zavar az italszag. :P

2008. júl. 29. 15:30
Mi anno a férjemmel úgy jöttünk össze, hogy én is, ő is eléggé be voltunk szórakozva, és hát úgy alakult az az éjszaka, hogy nála kötöttünk ki, és nagyon kellemes éjszaka volt...
2008. júl. 29. 15:26

Nekem még sosem sikerült ilyet összehozni. Pasi volt már becsípve mikor szexeltünk, de én nem. Ez egy régesrégi történet...

Nem volt különbség, kellemes volt vele, kedves és figyelmes volt attól függetlenül, hogy volt benne egy jó adag ital.


Második randinkon meg berúgatták a haverjai, és ez a randi volt egyben az utolsó is...:PPP Megkísérelte a közeledést, de az előzőhöz képest nagyon be volt rúgva, és én gusztustalannak tartottam.:(

2008. júl. 29. 15:20
Nálunk a párom azt díjazza, ha én becsípek egy kissé, mert akkor mindent lehet. Amilyen kis sunyi dög ki is használja a helyzetet. Sajna ilyen rohadt gátlásos vagyok! Pedig igyekszem levetkőzni ezt de nem is olyan eegyszerű, mint hittem...
2008. júl. 11. 18:56

hát nem tudom....pasik akkor nem igazán tudnak...de van akinek megy!!

Végül is nem rossz!!:-)

2008. júl. 11. 18:42
Örülj neki, az Én párom olyankor semmit nem tud csinálni!
2008. júl. 11. 17:46
Miért van az hogy a párom--ha néha iszik 1-2 pohár vörösbort--sokkal aktívabb szexuálisan. Egyébkéntt józanul sincs vele gond, mert elég nagy nagy "természettel" áldotta meg a sors.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook