Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Becsípve szexelni.... fórum

Becsípve szexelni.... (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 8. 14:17
A legjobb!!!
2015. máj. 7. 20:39
Józanul vagy se nem hogy ;-)
46. Gaiha
2015. máj. 7. 12:36
Nálunk ez több mindentől függ, ha itthon megiszunk egy üveg bort akkor nagyon kellemes tud lenni, ő az alkoholtól csak tovább bírja. Meg olyankor kicsit beszél is hozzám amit szeretek, nem mintha amúgy egy fadarabként lenne az ágyban, csak olyankor jobban felszabadul meg én is :) Ha meg máshol iszunk és későn érünk haza akkor zömében inkább alszunk mert lefáradunk a mászkálásban :)
2015. máj. 7. 12:31
Nem emlékszem milyen...
44. c40efa00cc (válaszként erre: 41. - MarsDárdája)
2015. máj. 3. 22:33
Ez jól hangzik.
2015. máj. 3. 22:17

Mennyi az a "kis adag alkohol"? Egy pohár bor? Egy feles?

Nekem van egy határ, amikor az alkohol már blokkolja az orgazmust. Volt egy-két alkalom, amikor becsípve szexeltem, úgyhogy ki tudtam tapasztalni, mi a jó. Kb. egy, max. két pohár bor az ideális, mert hiperérzékeny vagyok és ennyi pia pont arra volt elég, hogy kis mértékben tompítsa az érzékeimet és egy hevesebb szeretkezésnek se legyen akadálya.

Nagyobb mennyiségben viszont hiába élvezem, nem jutok az orgazmusig. Mintha valami plafon lenne, ami fölé nem tudok menni ilyenkor.

2015. máj. 3. 20:48
Ezt éppen most olvastam: "Egy kis adag alkohol szex előtt emeli a nők tesztoszteron szintjét, hevesebbé téve ezzel az orgazmust."
41. MarsDárdája (válaszként erre: 40. - E62ac67dd5)
2015. máj. 3. 18:07
Sose szégyeld! Ami a szexben jólesik, azon nincs mit szégyelni.
2015. ápr. 22. 22:47
Utólag van miért szégyenkezni.
2015. ápr. 22. 22:09
biztos jó :)
38. Saya.
2015. ápr. 22. 21:43
Én nem iszom párom néha iszogat, ha spicces akkor ok a szex, de részegen nincs szex, nem azért mert nem menne, hanem mert nem birom az ital szagot....
2015. ápr. 22. 21:33
Hidd el, hogy így a legjobb, meztelenül - részegen...és hogy ez szerelem örökké tart, te elhiszed, és én elhiszem.
2011. márc. 19. 17:53
hmm....:))
2010. okt. 20. 23:15
A legjobb...
2010. okt. 17. 01:07

Nálunk a párom néha tudatosan itat engem (a kis piszok), mert ittasan gátlástalan és mindenre kapható vagyok.


Évente párszor engedek ennek, mert én is élvezem!


Ő meg fordítottan arányos a többi férfival, minél többet iszik, annál nagyobb a vágya, és annál tovább bírja!

33. 30696edd32 (válaszként erre: 1. - Gabcsyka)
2010. okt. 16. 22:22
Nálunk én vagyok ilyen :)
2010. okt. 16. 20:28
Húúú az nagyon király!!!!
31. deann
2010. okt. 14. 20:07
imááádoooom :D sokkal felszabadultabb vagyok me a párom is jól bírja :)
2010. okt. 7. 11:17
Mi is együtt járunk szórakozni és már pár üccsi után felszabadultabb az ember,a párom ilyenkor extra sokáig bírja.....vad szex...
2008. okt. 6. 22:20

Mi már kipróbáltuk így a szexet, jó is volt meg minden, csak a kelleténél egy kicsivel többet ittunk, így nekünk az együttlét inkább mókásra sikeredett, mint vadra!

XD

De legközelebb igyekszünk majd mértékletesek lenni!

2008. okt. 6. 20:32

Hmm. Érdekes téma. :-D Én még nem csináltam "azt", de azért az feltűnt, hogy tényleg, ha van az emberben egy icipici alkohol, sokkal felszabadultabb. Én mondjuk az alkoholtól leginkább elgyengülök és elálmosodok, de pl. ha sörözöm, és nem csak egy korsót iszom, hanem mondjuk kettőt, akkor már "jó". :-)

Emlékszem, egyszer a párommal beültünk egy kellemes kis helyre, de már este volt. Előtte voltunk egy másik helyen is, ott is ittunk egy sört. És hát eléggé feloldódtam. Nem voltam részeg, de láthatóan jobb volt a kedvem, meg minden. A párom is bírta a szitut. :-D

Egyébként Ő olyan, hogyha van benne egy kis alkohol, sokkal kedvesebb. :-D Nem mintha alkohol nélkül bunkó vagy erőszakos lenne, szó sincs erről, akkor is tök aranyos, de akkor meg még aranyosabb. X-D

Én meg alapjáraton félénk, gátlásos, nyúl vagyok. 1-2 sör után már jobban érzem magam. :-P

A bort meg nem szeretem, nem bírok belőle 1-2 pohárkánál többet meginni, mert visszajön. :-S Kivéve, ha nagyon édes...

27. gabcsyka (válaszként erre: 15. - E71af41436)
2008. aug. 8. 12:21

Nem dicsekvés, hanem tény.

Némi irigységet érzek ki a megjegyzésedből....

2008. aug. 8. 12:17
Kihozza belőlem a rejtett vágyakat. Általában a párom jelenlétében csípek be, és persze legtöbbször ő pont akkor nem iszik. De nagyon élvezi, hogy más vagyok...hogy berángatom az ágyba, és sokkal felszabadultabban viselkedek, hangosabb vagyok, stb. De csak akkor jó az egész, ha emlékszem is rá, hogy mi történt.Ezért a mértékletesség fontos! Előfordul hogy néha felkavarodik a gyomrom és a wc-be kötök ki utána, de megéri:)
25. spinneli (válaszként erre: 20. - Pemete)
2008. aug. 8. 11:13
ha ezt ő nem érzi terhesnek, nincs gond, sztem.
24. kettee
2008. aug. 7. 20:44

Ha néha iszok akkor sokkal felszabadultabban teszek bármit. Akkor talán gyorsannan telnek az események. Az, hogy mikor jobb, az szerintem nem a piától függ.

Viszont ha ő iszik, ha becsiccsent akkor nem is látszik rajta nagyon változás, de ha sokat iszik akkor nem is nagyon használható semmire.

23. Cipéné (válaszként erre: 21. - 762fb1185b)
2008. aug. 7. 20:20
Igaz-e?!! :-)))
2008. aug. 7. 20:19
Nincs is annál jobb, minden gátlást ledob magáról az ember! És még az íze is nagyon finom akkor....!!!:-)))
2008. aug. 7. 19:34
Nekem bejön.Sokkal felszabadultabb vagyok,valahogy a gátlásaim is megszűnnek...Persze nem történik ilyen túl sűrűn,de akkor nagggggyon jóóóó!
20. pemete (válaszként erre: 19. - Spinneli)
2008. aug. 7. 19:25

Hát igen lényeg az összhang!

Én nagyon jól tudom, hogy rettenetesen önző dolog ez tőlem, de én pl nem akarok nélküle menni sehova szórakozni és sajna így működök hogy azt akarom hogy őse menjen nélkülem! Nem tehetek róla, de amikor néha elmegy, nekem az annyira rosszul esik, hogy úgy szoktam álomba sírni magam! És hiába próbálok ellene tenni, nem megy! I

lyen vagyok!

19. spinneli (válaszként erre: 18. - Pemete)
2008. aug. 7. 13:41

hát, én nem szeretnék egy ennyire zárt rendszerben működő családot, nekem ez korlátolt lenne, de mindenkinek mások az igényei, és mást részesít előnyben, a lényeg az összhang.

:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook