Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bátyadt, remegő kiskutya fórum

Bátyadt, remegő kiskutya (beszélgetős fórum)


1 2
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2014. márc. 29. 12:45
Bármilyen kérdésed van, szerintem hívd fel a tenyésztőt. Gondolom érdekli a kutya további sorsa, valamint ő az, aki eddig a kutyával volt, ő az, aki ismeri. Nyilván el is várja, hogy szólj neki, ha kérdésed, kétséged van.
2. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2014. márc. 29. 12:45
Minél hamarabb vidd orvoshoz!
2014. márc. 29. 12:39

Sziasztok,


tegnap késő este hoztuk haza havanese kiskutyánkat, aki nagyon élénken, játékosan, jókedvűen viselkedett egészen eddig. Evés után nem sokkal hirtelen lefeküdt, és nagyon bátyadtnak, elesettnek tűnik. Kicsit remmegett a fejecskéje is. Beraktam az ágyába, most ott fekszik, picit próbáltam simizni, hátha csak szorong, de nem igényli, elfordult, hogy hagyjam békén. Kicsit remeg időnként a szemcskéje. Az orrát kicsit száraznak találom. Eléggé aggódom, kérlek segítsetek. Lehet ez a fáradtságtól, egyszerre túl sok élménytől? Szerdán kapta meg az első oltását. Éjfél körül értünk vele haza 3 órás út után. Utána evett-ivott, kicsit játszottunk és hajnali egy körül aludt el, de fél ötkör már fent volt. Ma rengeteget játszottunk, délelőtt kicsit aludt, evett reggelit, és nemrég ebédet. Ja, és ma minimum 5x kakilt már.

Na, most felkelt, ivott elég sokat, és lefeküdt a padlóra, olyan, mintha csuklana. Remélem, nincs semmi komoly baja.

Tenyésztőtől vettük, a szülők szépek, nyugodtak, EÜ szűréseik rendben.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook