Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátcserje mellékhatásai. fórum

Barátcserje mellékhatásai. (beszélgetős fórum)


10. Greeneyed (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 13. 00:22

Nem volt.

Nem mondom, hogy neked is polipod van, csak hogy érdemes gondolni rá. A ciklus elején érdemes hüvelyi ultrahangot végezni, mert akkor látszanak a legjobban az anomáliák.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
febr. 13. 00:08
Szia.Volt mèg valami màs tünete is a mèhpolipnak?
8. Greeneyed (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 18:43

A változásokra figyelni kell. Amikor nekem közti vérzésem volt, kiderült, hogy méhpolip okozta.

Mivel sosem volt ilyen azelőtt, tudtam, hogy gond van, és nem elégedtem meg azzal a magyarázattal, hogy hormonális.

7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 12:02
Addig szerintem szedd, aztán majd az orvost kérdezd meg szedd-e tovább vagy ne.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
febr. 12. 11:06
Hàt ma reggelre elmult. Nemtudom szedjem e tovabb vagy nem? Dèlutàn szoktam bevenni kicsit fèlek megint lesz valami. Az ovulàciòs vèrzès neked is piros? Nem barna? Sok mindent olvastam mitől lehet mèg ilyen. Lehet ràk vagy ciszta is. 3 hèt mulva fogok orvoshoz menni.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 07:38
Majd meglátod. Nekem okozott már vérzés zavart termesztes cucc ugyhogy szerintem akár az is lehet.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
febr. 12. 00:31
14.napon vagyok. De nem mèg sosem volt ovulàciòs vèrzèsem. Nem tudom az talan csak par csepp. Nekem azert tobb van.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 00:16
Hányadik napon vagy?
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 11. 23:49
Nem hiszem. A barátcserje kúraszerűen alkalmazva hatásos, tehát hetekig, min. egy hónapig kell szedni ahhoz, hogy legyen valami eredménye. Három nap után nem hiszem, hogy érdemi hatása vagy mellékhatása lenne. Menj orvoshoz.
febr. 11. 22:06
Sziasztok. Lehet e a baràtcserje tablettàtòl hirtelen fellèpő vèrzesem? Hàrom napja szedem ès elkezdtem vèrezni. Nem nagyon, inkàbb vècèzès utàn de nem barna hanem rendes friss vèr. Nem tudom ez normàlis vagy inkàbb hagyjam abba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook