Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátosnőt keresek. 😊 Beszélgessünk fórum

Barátosnőt keresek. 😊 Beszélgessünk (beszélgetős fórum)


6. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. nov. 6. 04:13
Szerintem úgy is születhetnek, hogy az ember utána megy a neten, mint pl. BabóÁ. Csak nehéz, de próbálkozni kell. És ez a hoxás próbálkozás egy csatornának pl. nagyon jó szerintem. Olyan persze mintha partnerkapcsolatot keresne az ember = egy oldalról nem igazán lehet megvalósítani, megfelelő fél kell hozzá. De ez a való életben is így van, nem lehet csak úgy barátot csiholni egy másik körülöttünk mozgó emberből csak úgy. Itt legalább direkt módon közölni lehet a szándékot, és ha van rá kereslet, akkor akár meg is valósulhat. Hajrá! :)
5. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 3. - 2d3809f178)
2018. nov. 6. 04:02
Ez pontosan így van. Manapság haverokat lehet csak találni, nagyon felszínesek és önzőek az emberek.
4. Amaunet (válaszként erre: 3. - 2d3809f178)
2018. nov. 1. 16:36

Belőlük lesznek majd a barátok. Ez csak nyitottság kérdése.

A barátok nem úgy születnek, hogy elhatározzuk.

3. 2d3809f178 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2018. nov. 1. 14:01
Hát sajnos manapság inkább haverokat talál az ember barátokat nem nagyon.
2018. nov. 1. 12:23

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Megjegyzem, barátokat "keresni" nem kell. Azok vagy lesznek vagy nem. Megtalálhatóak iskolában, munkahelyen, a házban, ahol élünk, a buszon. Bárhol.

2018. nov. 1. 12:17

Sziasztok.Pest megyéből keresek korombeli barátosnőt (még mindig eddig negn találtam sajnos)

Van kicsi gyerekem is nagy is és nagyon magányos vagyok, jó lenne dumálni, társalogni, lelkizni.

39 éves vagyok 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook