Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni? fórum

Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jan. 25. 18:40

jobban jársz, ha nem jön többé. Ez nem állapot így, ahogy leírtad.Csak az önbecsülésed rombolja a féltékenykedésével, azt sugallva, hogy te vagy egy sz@r alak.Saját önértékelési problémáját vetíti ki rád, úgy, hogy bánt téged, közben ő a szegény szenvedő...

Öcsémnek ugyan ilyen féltékeny bolond volt a csaja, szerencsére öcsém nem tűrte.

50. Evawitch (válaszként erre: 49. - De65993010)
2011. jan. 25. 18:34
Ő nem bocsánat kérés miatt bőgött, hanem mert hogy miért kellet megcsalnom, miért nem lehet megbízni bennem... Nem hisz nekem, de akkor én miért higgyek neki? Kérdeztem ezt tőle levélben, de nem kaptam választ, csak sértegetést.
49. de65993010 (válaszként erre: 47. - Evawitch)
2011. jan. 25. 18:31

Detto.

Előttem szó szerint lehasalt, és átkarolta mindkét lábamat és úgy könyörgött, hogy fogadjam vissza, mert szeret.

Én idióta visszafogadtam, azt pár hónapra rá dobtam legalább.

2011. jan. 25. 18:29
Most mindig azt nézem, hátha kinyílik a bejárati ajtó és jön...de csak a macska zörög, játszik...
47. Evawitch (válaszként erre: 46. - De65993010)
2011. jan. 25. 18:24
Volt, mikor bőgött is azért, mert azt hitte szokás szerint, hogy r.nckodtam.
46. de65993010 (válaszként erre: 45. - Evawitch)
2011. jan. 25. 18:18

Az a baj, hogy mondani sok mindent lehet...

De a szemet és a szívet nem lehet becsapni.

45. Evawitch (válaszként erre: 43. - De65993010)
2011. jan. 25. 18:11
Azt mondta, hogy nagyon szerelmes és ezért ilyen. Még a hétvégén is ezt mondta, mikor a 2 barátnőm rákérdezett a hülye viselkedésére.
44. de65993010 (válaszként erre: 42. - Evawitch)
2011. jan. 25. 18:04
Rossz persze, de inkább egyedül szomorgok, mint társas magányban kínlódjak...
2011. jan. 25. 18:03

Én az 1. kapcsolatomban voltam ugyanolyan lábtörlő, mint Te, én akkor 16 voltam, és több mint 1 évet voltam azzal a szarral.

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de teljesen olyan a szerelmed a leírások alapján, mint az én 1. exem.

Én is úgy gondoltam, hogy úgyse lesz más utána, úgyse jönne össze velem, blabla, aztán kínlódtam sokáig.

Én se járhattam sehova, persze járhattam volna, csak naiv voltam, fúj, gyűlölöm magam miatta még mindig, ha eszembe jut!

Aztán, mi derült ki, miért volt féltékeny? Mert félrekúrt, s félt, hogy visszaadom neki.

Sajnálom, hogy szereted, de ez a kapcsolat nem kapcsolat, semmit nem ér, hogy csak Te vagy szerelmes...

Hidd el!

Kitartást, és szabadulj meg tőle végleg!

2011. jan. 25. 18:00

Filmet nézek este, de egyedül nem jó. Mindig együtt néztük és mindig pizzát rendelt magának, amiből megkínált és attól híztam egy kicsit. :)

Ha letöltöttem valamit, kiírtam dvd-re, hogy ne a gépről kelljen néznünk.

Egyedül mindent rossz csinálni...

41. Evawitch (válaszként erre: 40. - Evawitch)
2011. jan. 25. 16:16
Az 4 hónap volt, ez 2 év 3 hónap...
40. Evawitch (válaszként erre: 39. - 6b006fc769)
2011. jan. 25. 16:14
Járok konditerembe, de van egy macsekom és nem akarom egyedül hagyni mindig. Heti 3-szor járok. Sajnos semmi nem tereli el a figyelmemet, tapasztaltam régebben ennél enyhébb változatban.
39. 6b006fc769 (válaszként erre: 38. - Evawitch)
2011. jan. 25. 16:03
Nincs valami jó mozgási lehetőséged? Jót tenne egy kiadós kondizás, vagy egy masszőr a napi stressz ellen. Inkább a mozgás.
38. Evawitch (válaszként erre: 37. - 6b006fc769)
2011. jan. 25. 15:15
Ma munkahelyen próbáltam vidám lenni. valamiről beszéltünk és a csoportvezető beszólt, hogy ne beszéljünk, dolgozzunk. Ezt szerintem azért, mert neki rossz kedve volt és nem beszélgetett ma szinte senkivel semmit és szeret kötekedni. Innentől kezdődtek a bajok. Kussban csináltam a dolgom és majdnem elaludtam és idegbajos is voltam. Be kellett vennem egy Xanaxot. Tegnap elég későn aludtam el, nem tudtam aludni. Szerintem látszik is ez rajtam elég rendesen. A szememet sem tudom normálisan kisminkelni, mert elkenődne. :)
37. 6b006fc769 (válaszként erre: 36. - Evawitch)
2011. jan. 25. 15:11

Régi mondás, hogy a részeg ember és a gyerek mondja meg az igazat. Most ez alatt nem azt értem, hogy ri.. lennél, hanem azt, hogy ő annak tart téged, tehát ezen gondolkozz el. Kell az, hogy olyan emberrel kösd össze az életed, aki ilyennek tart?

Felejteni? Az idő sok sebet begyógyít, ezeket pedig mindenképp, meglátod, van más is a világon, aki el tud fogadni és még TISZTELNI is tud téged. Amúgy felejtésben segítenek a barátok a hobbi, az az aktivitás, amikről írtad, hogy miatta nem tudtál végezni. Szóval járj el kondizni, úszni, barátokkal dumálni, kártyázni, táncolni stb. Ne sajnáld magad (ezt nem lehet végrehajtani:D), élvezd az életet .

36. Evawitch (válaszként erre: 35. - Iviiiiii)
2011. jan. 25. 14:54

Nem lehet vele beszélni. Iszik, akkor mondja a véleményét kissé bunkó módon vagy a neten vagy sms-ben... Normális állapotban nem tudok vele beszélni. Vasárnap óta nem írt, pedig írtam neki normális szöveget is, hogy elmehetnénk együtt kirándulni vagy ilyesmik, nem pedig ivászatos bulikba. Egy helyen van mid kettőnk munkahelye, most egy műszakban vagyunk. Régen meg szokott várni a buszmegállóban, ahol én szállok le, de se tegnap, se ma nem volt ott. Én meg nem futok senki után, nem fogom keresgélni. Náluk nem lehet dohányozni, ezért meló előtt biztos kint van valahol a bejáratuk előtt. Ott azzal szemben áll meg a buszom, ott a megállóm.

Együtt járunk buliba, de csak oda, ahova ő szeretne menni. Ha én hívom, mert engem elhívtak, nem akart jönni soha. Húgom születésnapjára is nehezen jött el a nyáron. Akkor is mondtam neki, hogy velem soha nem jön sehova,mindig oda kell mennem, ahová ő akar. Ő társaságával nincs bajom, de akikkel én vagyok, nem jön el soha.Amikor dolgozott hétvégén, akkor itthon ültem volna, mert ő dolgozik éjjel? Nem akarok átlagos, unalmas napokat, néha ki kell mozdulni szerintem.

35. Iviiiiii (válaszként erre: 29. - Evawitch)
2011. jan. 25. 12:13
ha meg ő kell neked, akkor mindkettőtöknek változni kell. ültesd le és beszéljétek meg, aztán csináljátok. járjatok el együtt buliba...
2011. jan. 25. 10:06
Jó nagy itt a sötétség, ennyi idősen több eszed is lehetne!
2011. jan. 24. 23:28
Neeem! Csak viccnek szántam. Nézd, én soha nem fogyókúráztam, annyira nem is voltam elhízva soha se, meg nem voltak emésztési problémáim se, de én ha el lennék hízva egyetlen elvet vallanék: annyit lehet enni, amennyit akarok, csak mindennap menni kell akkor kondizni vagy úszni, vagy bringázni, futni, sétálni, szaladni, fára mászni, ugrókötelezni, etc. Ha meg étrenddel lenne egyedül baj, akkor én is elhagynám a kenyeret. Ennyi :)
32. Evawitch (válaszként erre: 30. - 50b5748a9e)
2011. jan. 24. 23:08
Vagy a tripperekre gondolsz? :D
31. Evawitch (válaszként erre: 30. - 50b5748a9e)
2011. jan. 24. 23:07

:D

Fogyni szeretnék, edzőterembe járok és normális kaját eszem. A haspuffadás, már évek óta meg van, a wc-zési problémáim miatt, ami lehet az idegességtől is. Hasmenést meg akkor kapok, ha több napig egyfolytában dilizek és alig eszek.

Még fogynom kell 5 kilót, hajrá idegbaj! :D

30. 50b5748a9e (válaszként erre: 26. - Evawitch)
2011. jan. 24. 23:02
Akkor ezért van a diéta témában, mert a sok betegségtől így lefogytál?? (Csak viccelek :)
2011. jan. 24. 23:02
Nekem utána nem kellene senki. Nem bírnék elviselni mást. Ő elviselte a hülyeségeimet. Előtte pl. böföghettem is, de nem mindenkinél szokás. Bél problémám is van és ha visszatartom a tudjátok mit, felpuffad a hasam és rosszul leszek. Ő elviselte ezeket és én is azt, hogy ő sokszor vicces hülyeségeket beszélt. Kérdeztem először tőle, nem-e zavarja, hogy ezeket csinálom, azt mondta, hogy nem, letojja. :) Előtte volt egy másik barátom és hétvégente 2 napot nála voltam. Alig vártam, hogy hazaérjek, mert fájt a belem és espumisant szedtem már. Ezzel csak azt akarom írni, hogy előtte nem kell megjátszanom magam, mint ahogyan mások szokták a hapsijuk/férjük előtt.
2011. jan. 24. 22:54
szia! szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból míg bele nem betegedsz. Hidd el, van olyan pasi, aki felveszi veled a ritmust, megy pörög meg minden. ha meg nem találsz rögtön ilyet, az se baj, te úgyis jól fogod magad érezni :) (énis ilyenből léptem ki, mondjuk nem önszántamból, de már örülök, hogy így alakult)
27. Evawitch (válaszként erre: 26. - Evawitch)
2011. jan. 24. 22:49
Ez a legalja az írásomnak. Tényleg fogalmaztam normálisan is, normális dolgokat, de már kezdett elegem lenni itt...
2011. jan. 24. 22:48

Amikor leveleztünk, előtte rám jött a hasmenés, meg az idegbaj is és elsötétült előttem a mindenség, szív problémáim is előjöttek, de így visszaolvasva viccesen fogalmaztam meg néhány dolgot. Más is elolvasta és szerinte értelmeseket írtam neki.

Ez az, kicsit átírom:


Idegesíts csak, legalább kif@s@m magam és fogyok egy nap alatt fél-1 kilót. :D Ne higgy nekem, nem kell!!!!!!!!!!!!!!!!

B.szd meg te rohadt kommunista!!!!!!!!

Igen!!!! Rib@nc vagyok, egy rohadt büdös q@rva, akinek 600 négyzetméter tág a p.ája a sok f@sztól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tripperem is van, gombám is, Aids-em is van. Mit kérsz? Ingyen adom ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B. meg, te rohadt görény ezért!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Utána az Aidset ajánlottam neki, mert hogy az tartósabb. :D

2011. jan. 24. 22:42

Szerintem felejtsd el a pasit... én az ilyen kiszólásokat mindig is szigorúan kezeltem, de nem is nagyon hagytam, hogy beszólogassanak.

De az jó ötlet volt, hogy végre kimozdultál :) Nem kell a pasit sajnálni, szerintem csak manipulálni akar: ha neki szar volt, legyen Neked is az alapon.

24. Evawitch (válaszként erre: 22. - C6766641b8)
2011. jan. 24. 22:41
Lázadok ám! Ezért vannak a problémák!
23. Evawitch (válaszként erre: 20. - C6766641b8)
2011. jan. 24. 22:36

Nem csak én...

Vélemények érdekelnek, a Tietek! :)

Másik szerint mi összeillenénk, csak ez a féltékenykedéses dolog nem kellene. Ha ketten vagyunk itthon, akkor jól megvagyunk, sokszor röhögtem már a hülyeségein, amiket mondott és ő is az enyémeken. Nem értem már, hogy miért rajtam tölti le a múltját.

Múltkor láttam a nőt, aki megcsalta, legszívesebben kitapostam volna a belét, mert miatta ilyen...

22. c6766641b8 (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2011. jan. 24. 22:35
És el fogod tűrni továbbra is,hogy az ő csalódása miatt a Te életedet is megkeserítse,csak mert nem tud bízni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook