Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjjel a volt barátommal álmodok fórum

Minden éjjel a volt barátommal álmodok (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. csubike (válaszként erre: 63. - Bucóka20)
2012. nov. 8. 00:07

elég szomorú,hogy csak olvasod,és figyeled,nem mersz szembe nézni önmagaddal?-akkor mire volt jó ez az egész fórum indítás????

-vagyis akkor bizonytalan vagy még saját magadba is!-de szerintem sokunk számára lényegtelen,de annyira értelmetlen még ezért nyilvános fórumot is indítani!!!

65. csubike (válaszként erre: 64. - Csubike)
2012. nov. 7. 23:56
Ja,bocs,de melyik pasiról szól a dolog most,elvesztettem a fonalat.-de van egy olyan érzésem,hogy barátnő vagy,és olyan értelmetlen az egész,és olyan átlátszó,hogy az már szörnyű!!!-a barátnődnek meg azt üzenem,hogy ha ennyire bizonytalan a dolgokba,akkor elsősorban magában kell rendeznie az érzelmeit.
64. csubike (válaszként erre: 60. - A6bc29c843)
2012. nov. 7. 23:48
-most te kivel is álmodtál???-hamár ide jöttél,hozzászóltál?-bucóka pasijával,vagy hogy is van ez????
63. Bucóka20 (válaszként erre: 59. - Csubike)
2012. nov. 7. 21:53
Attól,hogy nem szóltam hozzá,olvastam és olvasom is a fórumot.
62. csubike (válaszként erre: 60. - A6bc29c843)
2012. nov. 7. 20:36
Szerintem ez érthető!-de miért is???
2012. nov. 7. 20:33
de nem ő az egyetlen aki elindít egy fórumót-és levan sz@rva,tovább....ahogy elnézem a lapot.
2012. nov. 7. 20:28
Miután múltkor elolvastam ezt a topikot, én is vele álmodtam. Nagggyon jó volt. :)))
2012. nov. 7. 20:28
Nem érdekes,hogy pont a fórum indítónak nem fontosak a hozzászólások???-de akkor minek indít ilyet?
58. terez75 (válaszként erre: 54. - Tücsimücsi)
2012. okt. 31. 19:57
Pontosabban 29 éves koromig!27 éves fejjel jöttem rá hogy mire ment ki a játék és hogy mit is tettek velem az évek folyamán!Minden egy ártatlan betegállományos pénz miatt került napvilágra!Akkor szakadt meg bennem minden ami addig jó volt!És még akkor sem szerettem ki belőle!Még két évet bírtam náluk és még akkor ismertem meg a férjemetamíg ott dolgoztam. Nem véletlen hogy nem tudok szabadulni a nagy szerelmemtől!Túl sokáig tartott és túlságosan igazi szerelem volt!
57. csubike (válaszként erre: 56. - Csubike)
2012. okt. 29. 18:55

Bocs,egy mondatot elfelejtettem a végéről.

Valóban 3-év,az 3év!

2012. okt. 29. 18:35

a 17 hozzászólásodra hivatkoznék,azt írtad,hogy szeretnéd,ha megkérne,-és nemet tudjál mondani neki.

Úgy őszintén,belegondoltál abba,hogy valóban nemet tudnál mondani neki???????-ugyanis csak bánt téged,csak álmodsz róla,csak foglalkozol valamennyire vele????Lennél elég erős ahhoz,hogy nemet mondjál??????-és mi van akkor,ha mégis gyenge lennél,-és megtörténne.Mert lehet,hogy te csak úgy érzed,hogy erős vagy,DE-mégse!Egy személyes találkozás,lehet hogy belőled is mást hozna ki.

55. Bucóka20 (válaszként erre: 53. - Csubike)
2012. okt. 29. 09:13

Én is így vagyok vele,hogy vissza már nem csinálnám,bár másképpen is el lehetett volna válni,de ez már részlet kérdés.

Tény és való,h nagyon szeretten és ha minden igaz akkor ő is nagyon szeretett.3 év, azért nem tűnik el nyom nélkül.

54. tücsimücsi (válaszként erre: 24. - Terez75)
2012. okt. 28. 20:45
Ez nagyon durva. 10 év...akkor 17-27 éves korodig senkivel nem jártál őmiatta..? :-O
53. csubike (válaszként erre: 52. - Bucóka20)
2012. okt. 28. 20:34
gondolom,nagyon szerettétek egymást,és te is őt,másképp nem fájna ennyire=ez pedig természetes,mivel nem is úgy lett vége....a másik, minden szakítás fáj!-biztos,hogy erősebb volt ez a kapcs.-od,mint a többi,hisz akkor nem csak ő jutna eszedbe,-és talán nem is álmodnál róla ennyit.Nekem is volt egy csúnyán zárult kapcs.om.nagyon sokáig töprengtem,sőt még talán mostanság is töprengek rajta,pedig nagyon sok évvel ezelőtt volt.Mégis!- álmaimba is folyamatosan megjelent,-és ott mindig a jók jöttek elő.soha nem a rossz,nem azok amiken veszekedtünk.de tudom,hogy jól döntöttem,annak ellenére,hogy nagyon szerettem.
52. Bucóka20 (válaszként erre: 51. - Csubike)
2012. okt. 28. 00:02

Csak tudod az az érdekes,hogy ezek éppen ennyi idő után jöttek elő.Nem akkor,amikor a szakítás még friss volt.Pedig akkor éjjel-nappal rá gondoltam,szinte már betegesen.

Most pedig nem,ha gondolok akkor sem konkrétan rá,hanem az eseményekre,történtekre,mit miért..hogyan történt stb...

De ezt sem rendszeresen,csak éppen ha eszembe jut,amúgy is elég agyalós ,,fajta,, vagyok.:)


Igen,talán ő is hall rólam.Bár nem érdekel.Ő , mint ember már nem érdekel.Csak fáj,fáj ahogy véget ért és,h pikk-pakk talált mást.Ennyi az egész.

51. csubike (válaszként erre: 43. - 2a69f78972)
2012. okt. 27. 23:54

Üdv!Mindenkinek!

egyetértek veled!

Nem rég vagyok a lapon,de átolvastam a fórumot,és érdekes,de u.a.véleményem van az álmokról.Az álomnak jelentősége van mindenképpen,szerintem is,akár jó,vagy rossz.A tudatalattink is működik,hisz ott annyi minden elvan raktározva,-és ott vannak az emlékeink is.Ha valami nem úgy zárult az életünkbe,az biztosan elő-elő jön.-ha pedig még foglalkozunk is vele,akkor pláne.A bosszú az semmire sem megoldás szerintem,az talán csak egy pill.nyi örömöt okoz,mint az is,hogy bucóka egy ilyen hírt hallott,-vagy infót gyüjtött,akár akaratlanul is...Bucóka,lehet neki is infója rólad,-csak te nem tudsz róla!?-

50. terez75 (válaszként erre: 48. - Bucóka20)
2012. okt. 27. 11:35
Én mondom hogy a sors játszik velünk! Mi lesz ennek a vége!?
49. terez75 (válaszként erre: 45. - 2a69f78972)
2012. okt. 27. 11:33
Köszönöm.Hát úgylátszik ez az én sorsom.Most éjjel is vele álmodtam!hmmmm
2012. okt. 26. 20:36

Gondoltam leírom nektek..(érdekesség képpen)..

Valamelyik nap amikor haza mentem(oda ahol régen laktam)...taliztam anyummal,ültem mellette a kocsiba egyszercsak nézek oldalra és exem ott slattyog a menyasszonyával.2 nagy szatyorral a nőci meg billeg mellette.


Másik,ma bnőmnél voltam és mondja nekem h elmond egy titkot.Na mondom halljam.

Elmondta h a közös bnőnk elmesélte neki,h múltkor amikor bulizni voltak többen csajok,akkor az egyik lány(akit én is ismerek személyesen) csókolózott az én exemmel.

Erre rájuk rontott exem vmi haverja,h tudja e a csaj, h exem decemberben nősül és h bla bla....


Akaratlanul is hallok róla.

Én lattam,ő persze nem látott...


Ez mi?!?!Semmi!Csak véletlen meg bevonzom,de hogy nem tudok tőle szabadulni.Én hallok róla,pedig nem kérdezősködök utána.Látom,pedig nem vágyom rá.

Ő tuti nem hall rólam semmit és pl most amikor láttam,ő tuti nem látott ,mert kocsiba ültem.:D


De a jó hír,ma -tegnap nem álmodtam vele.Szítisztán emlékszek,h álmomba eltűnt a kutyusom!!!:(

47. 2a69f78972 (válaszként erre: 46. - A6bc29c843)
2012. okt. 26. 20:03
Te kis huncut!:)
2012. okt. 26. 19:36
Én meg mindig más barátjáról. Ez van.
45. 2a69f78972 (válaszként erre: 44. - Terez75)
2012. okt. 26. 19:35
Őszintén együtt érzek veled!
44. terez75 (válaszként erre: 43. - 2a69f78972)
2012. okt. 25. 10:45
Hát minden esetre én kiváncsi vagyok az én álmaim mikor maradnak majd el. Ezek az álmok 14 évi(plátói)szerelem utóhatásai.Nekem nem úgy tűnik hogy múlni akarna hanem inkább erősödik az idő teltével!Remélem egyszer én is túlleszek rajta! :( Akármilyen édes álmok is de nagyon fájnak !
43. 2a69f78972 (válaszként erre: 42. - Terez75)
2012. okt. 25. 09:46

Megértelek benneteket, én is jártam hasonló cipőben.

De abban biztosak lehettek, hogy azzal álmodunk éjszaka, akivel - akár tudat alatt - napközben sokat foglalkozunk.

Teljesen mindegy, hogy negatívan, vagy pozitívan gondolunk rá, de valamilyen formában jelentősége van az életünkben...még mindig.

Ha azon görcsöl, hogy miért álmodik róla (...és ez nyilván fontos neki, hiszen fórumot is indított), este lefekvés előtt is az lesz az utolsó gondolata, hogy "Vajon ma éjjel is róla fogok álmodni?" akkor tuti, hogy róla fog álmodni.

Én szerencsére már túl vagyok ezen, de sok munkámban volt.

42. terez75 (válaszként erre: 38. - 2a69f78972)
2012. okt. 25. 09:01
Ez nem úgy működik hogy egész nap rá gondolok aztán éjjel róla álmodok!Bucóka is és én is éljük az életünket úgy ahogy azt szeretnénk! De aztán jön az az álom és az egész napod azzal telik,hogy megpróbálsz rájönni,hogy ez miért van!Na próbálj nem gondolni rá!Nem olyan könnyű én már mindent megpróbáltam.Pár napig csend és nyugalom aztán kezdődik előröl!
41. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - 2a69f78972)
2012. okt. 24. 15:31

Nem -nem.

Félre értés ne essék,nem egész nap gondolok rá.Ha így lenne,akkor nem lennék a párommal.

Van,hogy eszembe jut,álltalában a reggelek azok,amikor az álomból kizakkanok,akkor átgondolom...hogy mit álmodtam.

40. 2a69f78972 (válaszként erre: 39. - 2a69f78972)
2012. okt. 24. 15:18
Nem kérdőjel akart lenni, hanem szmájli!:)
39. 2a69f78972 (válaszként erre: 38. - 2a69f78972)
2012. okt. 24. 15:17
Kivéve természetesen, ha élvezed ezeket az álmokat!?)
38. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 15:17

Már rég nem álmodnál vele, ha nem egész nap azzal foglalkoznál, hogy miért álmodsz vele.

Ezt most komolyan mondom!

Álmaink a napi gondolataink tudatalattiba raktározása, nincs ebben semmi misztika.

Próbáld lekötni a gondolataidat (agykontroll)mással és meglásd, nem fogsz álmodni vele.

37. terez75 (válaszként erre: 36. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 13:50
Igen tudom hogy ezt kéne tegyem.De valahogy kicsit jó hogy legalább az álmaimban érezhetem mindazt amit elvettek.Minden esetre a megbocsájtást valahogy megkéne ejtsem mert csak így fog megnyugodni a lelkem.és akkor biztos könnyebb lesz továbblépni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook