Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


5942. daroki (válaszként erre: 5941. - D606bc0fd7)
2007. szept. 20. 18:06
Én is:)Ámultam bámultam!Az anyját,sztem erre egyikönk sem számított:))Andinál vajon mi lehet ez a hirtelen változás?Egyik ágyból ki-a másikba be?:)Még a végén ledér nőszemélynek fogom tartani:))
2007. szept. 20. 18:03
Andi és Zsolt összejönnek :) Most láttam a bemutatót :D
5940. Joys (válaszként erre: 5936. - Célia88)
2007. szept. 20. 17:41

A divat néha ésszerűtlenségeket produkál, Célia, erre a kismama-ruha-eklatáns példa.


Szerintem jól teszed, hogy nem követed.

5939. Joys
2007. szept. 20. 17:23

Palika jelenlegi helyzetében inkább egy dögkeselyűre hasonlít, aki alig várja főnöke egzisztenciális összeomlását.


Persze a Bk dramaturgiájából levezethetően mindannyian sejthetjük, hogy hiába várja, mert Kérleklaci valahogy túléli majd ezeket a nehéz napokat és a felszínen marad..

Legfeljebb Palika nézhet más elfoglaltság után..


/Mondom én, de erre ne vegyetek mérget./

5938. Joys (válaszként erre: 5932. - Célia88)
2007. szept. 20. 17:18
A pénzszagra hirtelen feltűnt Tóni anyja valóban nem érdemeli ki a bizalmunkat, ez nem vitás.
5937. Joys (válaszként erre: 5930. - Szürkebarát)
2007. szept. 20. 17:14

Teljesen igazad van. Úgy látszik, a testvér nélküli Noéminak az anyja mindent elnéz, sértegetheti, ahogyan akarja, még csak szemrehányással sem illeti..

Én bizony Orsi helyében-gyász ide, gyász oda-nagyon leteremtettem volna, de egy pofon is kijárt volna a magáról teljesen megfeledkező fruskának. A jelek szerint kiengedte a kezéből a lányt../Ilyenkor jön jól a családban egy józan apa..-ha van./


Noémi ugyanolyan sértő, szemtelen, mint amilyen a barátja, Tóni volt..

5936. célia88 (válaszként erre: 5926. - Egypt)
2007. szept. 20. 14:19
Valóban nagy divat most a kismama felső nekem is van egy-kettő, de nem nagyon hordom őket, mert állandóan azt kérdezik az ügyfeleim, hogy "Jééé, csak nem kisbabát vár?" :P
5935. virgilius (válaszként erre: 5934. - Egypt)
2007. szept. 20. 14:18
Persze, ez nem kérdés, de Andinak nem ér annyit az a pénz, nagyvonalúbb, nem az igazságot akarja minden áron, csak segíteni ezen a szerencsétlen nőn. mert ha antipatikus is, attól még vitán felül szerencsétlen.
5934. egypt (válaszként erre: 5933. - Virgilius)
2007. szept. 20. 14:04
Számomra ez elvi kérdés. Én biztos nem adnék neki egy fillért sem, pont a gusztustalan viselkedése miatt. Tóni születésnapjára is csak a pénz miatt tolta oda a képét, akkor Tóni kis is akadt rá rendesen. Emlékszem, dicsekedett az új nyakláncával, közben meg sírt, hogy nincs pénze, és rendes ajándékot se tudott hozni, csak azt a ronda kötött pulcsit. Most meg megint rögtön felbukkan, amint pénzszagot érez.
5933. virgilius
2007. szept. 20. 14:01

Andinak a lelkiismerete többet ér, mint az a pénz. Én megértem amúgy.

Noémi: hát ők ilyen barátnőileg vannak Orsival. Láttam már ilyet élőben is, egyedülálló anya egyszem lánnyal gyakran ilyen stílusban szokott létezni. Engem nem is zavar, mert ismerős, de jogos, ha Titeket zavar.

5932. célia88 (válaszként erre: 5931. - Egypt)
2007. szept. 20. 13:53
Akármennyire is sírt-rít a Tóni anyja engem nem tudott meggyőzni az ő fene nagy szeretetéről. Én sem adnék neki egy lyukas garazst sem.
5931. egypt (válaszként erre: 5930. - Szürkebarát)
2007. szept. 20. 13:45

Én azon akadtam ki, mikor múltkor Noémi hazavágtatott Mikéktől, ahová pofátlanul betört szinte és bicskanyitogató stílusban hisztériázott Mikvel, aztán Orsinak mondta otthon, hogy "ez a szemét Mikós", Orsi meg csak hallgatott. Tök mindegy, milyen ember Miki, akkor is rá kellett volna szólnia, hogy válogassa meg a szavait, azonkívül felvilágosíthatta volna a lányát, hogy Miki fájdalma legalább olyan nagy, mint az övé, és ő is ugyanúgy szerette Tónit.


Másik dolog: ki vagyok akadva Pandán, hogy azzal nyúzza Mikit, hogy adja oda Tóni anyjának a lóvét. Nem lehet ennyire naív! Azt mondja, ő hisz neki. Miki előre megmondta, hogy oda fog jönni kuncsorogni és tényleg már a második mondatában rátért a pénzre. Ha nekem meghalna a gyerekem, nem az jutna eszembe, hogy akkor én most hogy kaphatnám meg a pénzét. Annyira undorító, mint egy dögkeselyű! Inkább jótékony célra odaadnám az összes pénzt, mint hogy ez a szipirtyó egy fillért is lásson belőle.

5930. Szürkebarát (válaszként erre: 5925. - Sophialoren)
2007. szept. 20. 12:08
Kitagadtak volna a családból ha 18 évesen olyanokat mondtam volna az anyámnak, hogy szálljon le rólam, meg hogy ezt a dumát tartogassa másnak. Jobb nevelést is kaphatott volna a Noémi!
5929. Hangyászsün (válaszként erre: 5925. - Sophialoren)
2007. szept. 20. 12:05

#5917.

:ODDD

5928. Hangyászsün (válaszként erre: 5920. - Egypt)
2007. szept. 20. 12:04
A jövő heti előzetes szerint Clau és Júlia viszonya normalizálódni látszik, Zsófi pedig direktbe bevallhatja, milyen áldozatot hozott (volna). Persze tessék a főcímet figyelni, lesz még itt nagy Zso-Zsó összeborulás!!!
5927. Hangyászsün (válaszként erre: 5918. - Egypt)
2007. szept. 20. 12:01
Épp elég nagy baki ez is.
5926. egypt (válaszként erre: 5923. - Virgilius)
2007. szept. 20. 11:45
Szerencsére most a kismamablúz a divat.:))
2007. szept. 20. 11:44
Már megint bicskanyitogató, ahogy Noémi az anyjával beszél, amilyen hangnemet meg mer ütni...(mint általában jellemző a fiatalokra ebben a sorozatban a szülőkkel szemben) Ti hagynátok hogy a gyermeketek - akármilyen lelki válságban is van - így válaszolgasson?
5924. célia88 (válaszként erre: 5923. - Virgilius)
2007. szept. 20. 10:52
Nem tudom, de nekem tetszett és jól is állt Tildának. :)
5923. virgilius
2007. szept. 20. 10:49

Tilda miért hord ilyen kismama szabású blúzt? ;-)


Na ugye, hogy Palcika megfogadta jó nénje szavait. :) Látszott a fején, hogy nagyon elgondolkodott rajta.


Klaut egész hamar kiengedték ahhoz képest, hogy a nő ellen semmivel sincs több bizonyíték, mint ellene volt :DDD Vagy csak előttünk titkolják?

5922. gerna (válaszként erre: 5921. - A1a3db480a)
2007. szept. 20. 10:05
Na ja! jól néztek ki tegnap egymás mellett, Magdinéni és Tilda :)))
2007. szept. 20. 09:11

Szerintem ki fog derülni Tilda által, hogy Zsófi bevállalta volna Zsoltot Klau érdekében...

Tilda genetikai hovatartozását tekintve a titok csak három napig tart :) viszont ennek köszönhetően Klau és Zsófi nagy egymásraborulása lesz :)

5920. egypt (válaszként erre: 5919. - Gerna)
2007. szept. 20. 09:08
Szerintem meg is érdemli, mert kapásból ehitte, hogy Klau a gyilkos, Julival együtt, aki már előre elmondta mindennek Klaut, és közölte, hogy nem érdekli, hogy az anyja, akkor sem akar hallani róla.
5919. gerna
2007. szept. 20. 09:07
Hol fog szegény Zsófi lakni? mert ugye Zsolttól undorodik, Klaudia még utálni fogja egy darabig...
5918. egypt (válaszként erre: 5916. - Hangyászsün)
2007. szept. 20. 09:07
Ezt tudom, de szerintem azért ennek lealábbis gyanúsnak kellett volna lenni a nyomozóknak.
5917. Hangyászsün (válaszként erre: 5911. - 80ASIQ)
2007. szept. 20. 08:58
Noémi a tegnapi hisztije, főleg Emmával való összeveszése miatt most már tényleg megérdemelne néhány frászt. Viszont érdekes koalíció alakul majd ki: A szereplők korlátozott száma miatt kivel barátkozzék a kis hisztérika? Vandával, aki ki nem állhatja Emmát, és a takarítás megalázó helyzete még fel is paprikázza Emmával szemben. Ráadásul Botond Emma (??) iránt is érdeklődni kezd, így minden megy addig, amíg újabb koalíció nem alakul ki. Emlékeztet ez kedvenc (francia) mesémre, amelyben a kisfiú meg a kislány sétálni mennek az erdőbe, és a kislány belelép egy nagy pocsolyába.
5916. Hangyászsün (válaszként erre: 5904. - Egypt)
2007. szept. 20. 08:54

Én pár napja rákérdeztem, de egy nálam élesebb emlékezetű tudatta velünk, hogy Clau kivette a fiolát a táskájából. Ekkor csengettek, jöttek a nyomozók, Clau pedig első reflexként visszarakta az immár ujjlenyomatával ellátott üvegcsét a táskájába és ajtót nyitott.

Magyarics végül is jól jött ki ebből az ügyből: Oda az állása, de megszabadul a rémes nejétől. Bár vsz. ezzel jó BK-s szokás szerint mindketten kilőve.

5915. Hangyászsün (válaszként erre: 5914. - Seger)
2007. szept. 20. 08:50
Ez jogos kifogás. Viszont kérdés, nem Vili bá (+Géza) ablakpucoldájának keretében működik a jeles hölgyemény???
5914. seger
2007. szept. 20. 08:38

Sziasztok!

Nem tudom hogy régebben esetleg szóba került-e már, de szegény Lacit mindenki ostorozza az adócsalása miatt. De mi a helyzet Magdi anyaus feketén működö takarító válallkozásával? Ráadásul most már "alkalmazottja" is van. Ez nem baj??

5913. krinya5
2007. szept. 20. 07:56
Amikor Zsófi vilt benn nála, semmit nem mondhatott az ügyről, mert rászóltak, most Vanda megtehette, ráadásul nem valószínű, hogy a nyomozó ott ül a látogatásokon. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook