Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


18002. célia88 (válaszként erre: 18001. - Virgilius)
2008. ápr. 3. 09:10

Na igen, de csak egyszer? Szerintem azóta nem szexeltek, csak akkor egy alkalommal. Jó gyorsan ráuntak egymásra. :S Ez van akiknél ilyen gyorsan megy? :O

Szerintem Joys, meg inkább nálatok férfiaknál fordul ez elő, a skalpvadászoknál. Megvan a nő, és már teljesen hidegen is hagy titeket (gyorsan írom tisztelet a kivételnek).

18001. virgilius
2008. ápr. 3. 08:52

Erre a Vanda-dologra már nem is akartam írni semmit, úgyis háborogtatok helyettem is, de azért amikor Juli egyenesen azt mondta, hogy példát vehetne Vandáról, akkor azért leültem volna, ha már eleve nem azt teszem...


Kinga és Boti: "csak szex és más semmi" :P

18000. Joys
2008. ápr. 3. 08:27

..szóval ebben a formában ez nem feltétlenül "inkább a férfiakra jellemző".

Erre ékes példa, amit most látunk.


Kinga is megéri a pénzét! Érzelmileg labilis és a mások életében való vájkálás tölti ki az életét, ami pótcselekvésnek fogható fel.

Ugyanis bőven akadna mit söprögetnie a saját háza előtt is..

17999. Joys (válaszként erre: 17997. - Célia88)
2008. ápr. 3. 08:20

Ha megkérdezné valaki, ők egyáltalán szerelmesek voltak-e egymásba, nehéz lenne egyértelműen válaszolnom, mert erről egyik sem győzött meg.

A kölcsönös vonzalmon kivül mást nem nagyon láttunk eddig.

Inkább mondd úgy Célia, hogy megvolt a szex-és kész-és ez Kingára is vonatkozik, akinek jelenleg minden más fontosabb, mint a kapcsolata Botonddal

17998. Joys (válaszként erre: 17996. - 1366d1807f)
2008. ápr. 3. 08:13

Természetesen lehetne normálisabb, valószerűbb jeleneteket is írni, csak a készítőknek fontosabb a szenzáció, a meghökkentés, mint a realitások.


Kardos Eszti /Vanda/ nyilatkozta nemrég, hogy tudja, hogy meghökkentő események következnek, ő-magán emberként-ezt nem tudná így végigcsinálni, mert nem ilyen típus.

Szerfölött érdekelne Mérai Kati /Juli/ véleménye is, bár neki ebben különösebb tapasztalata nem lehet, mivel még gyermektelen, de álláspontja nyilván neki is biztosan van.

17997. célia88 (válaszként erre: 17995. - Célia88)
2008. ápr. 3. 07:52
Ja, és azt még hozzáteszem, hogy Kinga amennyire rá volt izgulva Botira nem is olyan rég, mára már semmi jele a vonzódásnak. Úgy tűnik Botio már teljesen hidegen hagyja. Megvolt a szex és a nagy szerelem eddig tartott...Ez nem inkább a férfiakra jellemző....? :P
17996. 1366d1807f
2008. ápr. 3. 07:45

Szerintem ez az egész a forgatókönyv írók IQ-ját minősíti. Nem hiszem, hogy nem lehetne normálisabb, izgalmasabb jeleneteket írni.


Tényleg nagyon uncsi már!

17995. célia88
2008. ápr. 3. 07:43

Most előbb írok utána olvasok vissza, mert a Juli viselkedése és Kinga fontoskodása nagyon felidegesített tegnap, úgyhogy muszáj leírnom.

Gondolom nem vagyok egyedül a háborgásommal, sejthető volt, hogy Juli megint megsimogatja Vandácska buksiját a tettéért. Hihetetlen ez a nő! Mit kellene elkövetni a kiscsajnak hogy végre kicsit megruházzák. Gyilkoljon???? Áááááááá

Kinga se normális, Amikor a nyaralást hozta szóba Boti, még akkor is csak a Gézáékról tudott beszélni. Boti helyében én is kiakadtam volna már ezen. Mit avatkozik bele??? A Zsolt irodájában is olyan erőszakosan próbálta meggyőzni Vili bá'-t, nagyon irritáló volt.

Most már mindenesetre kíváncsi vagyok Imi reakciójára most, hogy Vanda vallani fog....

2008. ápr. 3. 07:37

Ja, és Kinga. "Tessék nekem elmondani Vili bácsi, hogy mi bántja, ÉN NEM ADOM TOVÁBB SENKINEK!!"

Erre mit hallok tegnap, nagyban meséli a sztorit Botinak!

Zsófinak ki mondta el, hogy hova mennek Nóráék? Biztos Klau a reklám alatt.:((

2008. ápr. 3. 07:33
Ezt a hozzáállást a Vanda ügyhöz!! Szegény Vandácska, milyen nehéz lehetett neki elviselni egy fiú visszautasítását! Ez elképesztő! Az addig rendben, hogy egy szülőnek mindig a gyereke mellett kell állni, de azért a gyereknek megmondhatta volna, hogy bosszúból sem követünk el bűncselekményt. (rágalmazás) De nem, még ő kapott dicséretet, hogy milyen szép dolog, hogy bevallotta!:((((( Áááááááááá ez már fáj!!!!!!
17992. Joys (válaszként erre: 17990. - Gerna)
2008. ápr. 3. 07:29

Sebaj, nem vesztettél semmit.

Itt akkor is könnyű a fonalat felvenni, ha két hetet kihagysz.

17991. Joys
2008. ápr. 3. 07:28

Claudia se mutatott példát pedagógiából..legutóbb még ordított az unokájával az udvaron, mikor szembesült azzal, hogy a lány becsapta, most védőbeszédet tartott, Juli jelenlétében.

Nagyon rosszul tette, hiszen nem először csapták be.


Teljesen biztosra vehető, hogy Vanda, miután könnyedén megúszta a dolgot, amelynek nem lesznek következményei, retorziói, ott folytatja, ahol abbahagyta.


Ezt hívják Juliéknál a nevelés teljes csődjének.


Azt szokták mondani, a negatív példa is jó példa, mert levonhatók a tanulságok, mit kell másképp csinálni..

Lévén, hogy jelen topikban jó néhány gyakorló anya /és segítő nagyszülő/ van, ők majd hasznosítják a látottakat.

17990. gerna (válaszként erre: 17989. - Joys)
2008. ápr. 3. 07:17
Hát én valahogy ezt a lovarda-dolgot átaludtam :(
17989. Joys
2008. ápr. 3. 07:14

Zsófi sietett gyorsan elárulni a lovarda helyét Mikinek, még csak időt sem hagyott neki, hogy erőlködjön, bosszankodjon kissé a kutakodásban.

Azért ez szánalmasan nevetséges, nem gondoljátok?!

Ilyesmiket legutóbb a dél-amerikai szappanoperákban láthattunk, ahol a cselekmény-vezetés olyan egyszerű és átlátható, mint a zacskós tej..


Sajnos semmiben sem különbözik ettől a Barátok közt, sőt, néhol még bárgyúbb!

17988. gerna
2008. ápr. 3. 07:13
Azért Juli, első haragjában elkiabálta magát: "Hogy tehettél ilyet?" Utána persze semmissé tette az egész felháborodást :(
17987. Joys (válaszként erre: 17985. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 3. 07:05

Látom, mindenkit felháborít Juli engedékeny viselkedése gonoszkodó, galád lánykájával szemben. Sajnos, tőle ennyi tellett.Még csak meg sem szólta, le sem teremtette. Ez azért nagy meglepetés, annak ellenére, hogy ismertük eddig is őt gyengeségéről, elfogultságáról.

Más ordítva kérte volna számon a tettét, vagy szájon vágta volna a lányát, amiért az egész ház előtt szégyenbe hozta!

Most ő is mehet megkövetni Andrást, akit cudarul kiosztott, mert nem az ő pártjára állt.


Kiváncsi vagyok, milyen konzekvenciákat von le Vandáról a jövőre nézve. Ha nem lesz keményebb, határozottabb vele szemben, újra megismétlődhet az egész és nézheti magát..


Vandának javító-nevelőben lenne a helye.

17986. baloghany
2008. ápr. 3. 07:05
Hát Juli anyu nagyon gáz ! Én biztos dühös lettem volna és jól kiosztottam volna Vandácskát aranyoskát :) Most meg ő nyal neki ! Ebből aztán tanulhatunk :( ... meg a tini lányok is. Bár szerintem minden valós szülő ( az életben) nem így reagál egy ilyen estre.
17985. 09ca1d3343 (válaszként erre: 17981. - Ada12)
2008. ápr. 3. 00:27

Szia-szia!


Hol tudom megnézni a heti tartalmat? Köszi!


Amúgy én minimum egy hatalmas pofonra számítottam,ami a Vandát illeti,de hát ez a Juli nagyot bukott,mint anya!

17984. 80ASIQ (válaszként erre: 17966. - E71af41436)
2008. ápr. 2. 23:33

Ennekem is eszembe jutott. Nem lepődtem volna meg.


Kár hogy nem tudom szószerint visszaidézni amit Klaidia mondott Julcsának. Valami ilyesmit, hogy egy anyának mindíg a gyermeke mellett kell állnia, tűzön-vízen át. Ez rendben is volna, de én ezt nem úgy akarom értelmezni, ahogyan ők feleltek meg ennek a követelménynek. Ők ugyanis minden ellenvéleményre vak dühvel (vagy dühhel? :D) reagáltak, mindenféle szemétnek tartva azt aki ellenvéleményének adott hangot. Így járt András Julcsától, Így járt Zümike, Laci(ka) Klaudjától is, Julcsától is. És Klaudja is megkapta Julcsától. Hiszem azt, hogyha a gyermekre valaki rosszat mond, akkor inkább utána kellene nézni, van-e abban valami. Volt nekem annakidején egy osztálytársam, aki már akkor megérezte a 21. századi morált, mert az lopott, és megrugdosta a tanítónénit is. Csak a tanítónéni volt maradi, mert ő bizony kiharcolta az igazgatói intőt a kölöknek, amira viszont a kölök szülei jöttek balhézni, hogy hogyan képzelik ezt az ő gyerekéről?? Szerencsére, ha nem is azonnal, de 2-3 éven belül kénytelenek voltak saját szemükkel is meggyőződni arról, hogy bizony az ő gyerekük már a 21. századi morálnak megfelelően viselkedik.

(Bocs a feltartásért!)

17983. IbolyaO614
2008. ápr. 2. 23:17

Julit eleinte nagyon bírtam, de ez a tutyi-mutyi nevelési stílus - nagyon idegesít.

Nem hiszem, hogy ilyen ejnye-bejnye után Vandának nem lesznek újab "húzásai".

Elvégre tudja, naív anyja mindig a keblére húzza és simogatja utólag síró-pitolyogó hazudós lánykáját.

17982. virgilius
2008. ápr. 2. 22:24
Még volt Boti és Kinga, majdnem összevesztek, de végül mégsem. Boti nehezményezte, amiért Kinga mindenkivel foglalkozik, csak vele nem. :P
17981. Ada12
2008. ápr. 2. 22:21

Vanda mindent elmond az Anyjának, aki erre utasítja, hogy mindenkinek vallja be az igazat. Persze semmi letolás, ahogy ezt a többiektől már olvastad :(


Terike kiborul, h Ő milyen rossz ember és mindenkitől elnézést kér.


Miklós megtudja hova mennek Nóráék lovagolni (ha két hete nem láttad, van most egy új udvarlója, eddig egyszer találkoztak Klaunál)

Gondolom megy utánuk.


Juliék átmennek Novákékhoz ezzel van vége

17980. erika385
2008. ápr. 2. 21:39
Mi volt a mai részbe? Sajna nem tudom nézni már majd 2 hete:-(Üdv Erika
17979. 1366d1807f
2008. ápr. 2. 21:15
Na, Miklós megtudta a lovarda címét. Hurrá, mehet kavarni.
17978. e71af41436
2008. ápr. 2. 21:12
kingát elüthetné egy autó....elegem van belőle :))
17977. e71af41436
2008. ápr. 2. 21:07
ennyi teától már teamérgezést kaptam volna :)))
17976. e71af41436
2008. ápr. 2. 21:01
látom mindenki hasonlóan vélekedik :))))
17975. gerna
2008. ápr. 2. 20:58
Sőt! hurrá, éljen, Vandácskának nem kellett átélnie azt a borzalmat... de JÓÓÓ.
17974. 1366d1807f
2008. ápr. 2. 20:57
Ennyire nem lehetünk mazochisták!!
17973. 1366d1807f
2008. ápr. 2. 20:57

Biztosak vagytok benne, hogy még mindig nézni akarjuk ezt a f..ságot?????


Gondoltam, hogy legalább lekapja a 10 körmét, de nem! Még őt sajnálták!! Eszem megállllllll! Már megállt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook