Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetés)
Most már Teréz Anyára hasonlítasz?
Akkor sincs nehéz dolgom.
Való igaz, Zümit meg Ádámot is simán kirúgták emiatt.
Apropó most, hogy Zümi szóba került. Most ugyan beszólt Nórának ,hogy Gizit kirúgta azért, amit munkaidőn kívül tett, és ez etikátlan (szerintem is az, de ezt már mondtam), de anno zümit meg pont ő rúgta ki úgy, hogy Nórának nem is szólt, azért, mert elmentek Danival kocsmázni és Danira rájött az 5 perc, mert ivott egy pohár alkoholos sört, amit neki nem szabadott volna és, hogy ezt Zümi mirét engedte. Az nem nem számított, hogy ettől még a munkáját jól végezte, hogy kocsmázni szabadidőben voltak az sem, hogy Zümi nem is tudta, hogy Daninak nem szabad alkoholt inni, mert olyan gyógyszert szed, hiszen neki ezt senki nem mondta dani sem. Ráadásul Zümi nem is lógott a munkából. Azt a kirúgást se lehetett volna.
Ha a Bk-ról van szó, a munkajogot felejtsd el, ezt teszik a készítők is.
:))
Már sokszor beszéltünk róla.
Jól mondod Dani, valóban Tom Hanks egykori híres /és megrázóan hiteles/ filmjében láttuk ezt.
Ha nem tévedek, Antonio Banderas ebben a filmben debütált, egy kisebb szerepet alakított benne.
-Megint csak egy bárgyú kis mese-jelenetet láttunk tegnap, amikor Zsófi jóformán egyetlen szó, ill. írásbeli szerződés nélkül sok pénzt nyújtott át egy alapítvány állítólagos vezetőjének, pusztán az ismeretségük nyomán.
Az ilyen felszínes nagyvonalúság teljesen valószínűtlen.
-Ami pedig Gizi kirúgását illeti, az szerintem jogos volt, függetlenül attól, hogy a munkáját egyébként jól végezte, mert az ő beosztása-bizalmi kérdés.
Persze a való életben előfordul, hogy ilyen esetben az illető kap egy utolsó lehetőséget, ez a vezető jó indulatától függ.
Nóra szigorú döntést hozott, de nem hibázott.
/Azért senki se aggódjon, Gizi pár nap múlva ismét az iroda asszisztense lesz./
Gizi munkaidőben a KFT egyik tulajdonosának lakásába hatolt be jogosulatlanul többedmagával, s használta a lakást, sőt, idegennek is átadta egy időre a használat jogát.
Joguk volt kirúgni.
Szerintem ez nem az a kategória, hogy szabadidőben mit csinál egy dolgozó.....
Teréz anyára gondolsz? Igen, sokan mondják, hogy hasonlítunk.
Teeee :)))
"A kép csak illusztráció". De 10 éve még tényleg hasonlítottunk.
:DDDDD
Nórának mondják ezt: "felets el mindent...mindent ami fáj!" :))
mármint hogy hazudott neki gőzeke;)
Nóra ezután biztos siet gizikéhez és vissza hívja.:))
Ez viszont igaz, ha más nem, akkor ott áll a sarkában egész nap és hát mivel emberke vagyunk nem gépek valami apró hibát úgyis elkövet, amit ha nagyítóval nézik mibe köthetnek bele észre is vesznek és tessék máris van indok.
Volt ugye egy Tom Hanks féle híres film, ahol egy b_zi ügyvédet játszott, akiről megtudták, hogy AIDS-es lett és emiatt kirúgták, ill. nem emiatt, hanem kreáltak egy ügyet, amiben ő lett a bűnbak és ezért. Aztán végül perre vitte és meg is nyerte, hiába bizonygatták ,hogy nem tudták ,hogy AIDS-es és azt sem ,hogy búza. Philadelphia, ez volt asszem a film címe.
Nem lesz itt öri-hari. Nem véletlenül vagyunk barátok közt.
Új élet váááár.....:)
Nagyon valószínű. Manapság lopnak, csalnak, rabolnak. Minden mozdíthatót. Klau lakásában is biztosan vannak értékek. Ki tudja, ezek a filmesek mit vittek el. (Ez biztosan nem lesz téma, csak jár az agyam.) Ti is úgy engedjetek be a lakásba akárkiket, hogy mihelyt nem néztek oda, rögtön lenyúlják a fiókból a lóvét. Valahogy érzik, hogy hol kell keresni.
Ezért vitték el Géza kocsiját, sőt ha az meg is lesz, a táska akkor sem. Persze, ha az elvontatók vitték el akkor óriási a mázli. Biztosan megmarad Géza és Zsolt.