Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok közt: Emma & Alex fórum

Barátok közt: Emma & Alex (beszélgetős fórum)


35. Alexandra79 (válaszként erre: 33. - Juca78)
2008. dec. 23. 23:28

Én azért annyira nem bánom, hogy Kristófot kiírták ha azt nézzük, hogy így Emma Alexxel lehet. :) De nekem az elejében volt szimpi Kristóf, utánna már nem igazán. Persze maradhatott volna is de én akkor is azt akarnám, hogy Emma Alexxel jöjjön össze. :))

De én Kristófot nem is azért említettem mert hiányolom,:) hanem, hogy remélem Alex nem így jár. :(

Egyébként attól én is félek amit te írsz, hogy ha Klaudia visszaszerzi a cég vezetését akkor bizony kirúgja Alexet. :(( Reméljük, hogy nem lesz igazad. :)

34. Juca78
2008. dec. 23. 21:16

Azt hiszem az utóbbi ki van csukva.


Az idén már nem is lesz?? Ne mááá...

33. Juca78 (válaszként erre: 31. - Alexandra79)
2008. dec. 23. 18:58

Kristóf nagyon aranyos volt, nem is értem miért kellett kiírni a sorozatból.

Bár, ha maradt volna, akkor most nem lenne Alex.

Én most attól is tartok, ha Klaudia visszaszerzi a cég vezetését, kirúgja Alexet. Mi lesz akkor Vele?? :(

Így nem csak András lesz ellene, hanem bizonyos szempontból Klaudia is.

De remélem nem lesz igazam ! :(

32. Joys (válaszként erre: 28. - Juca78)
2008. dec. 23. 13:57

Igen, pontosan így van, azt szeretnéd hinni..


Jól érzékelhető, hogy az egykori rocker ezt a kapcsolatot saját lelki békéje, családjának vélhető tiltakozása/finom voltam../ellenére nem akarja.


Persze így is elképzelhető, hogy az írók belehajszolják őt ebbe, de abban biztosak lehetünk, ennek a jelenleg egyoldalú szerelemnek, a félig még gyereklány Emma részéről-egy percig sincs jövője.


Tudom, hogy ez a véleményem itt formabontó és azt is megértem, ha többen itt romantikát látnak ebben.

31. Alexandra79 (válaszként erre: 30. - Juca78)
2008. dec. 23. 13:36

Juca ne legyél szomorú! :( Lehet, hogy nem is látom jól a dolgokat. :)) Én az elejétől fogva ahogy kitalálták ezt a szerelmet a forgatókönyvírók nekik drukkolok. Mert annyira tetszik, ahogy mind a ketten szépen lassan közelednek a másikhoz, semmit sem sietnek el. Szerintem nagyon szép szerelem ez. Csak csinálnának már belőle egy nagy tartós szerelmet. :) Annyira szeretném! :)

De képzeld engem még jobban elkeserítettek mint téged. :(( Azt írták be tartalomnak a másik oldalon, hogy Andrásnak alkalma lesz végleg megszabadulni Alextől. :(( Képzeld ha kiírják a sorozatból? :(( Tudod mint anno Kristófot, ott is az volt, hogy Emma szerette, azt hittem marad a srác és milyen hamar kiírták. Csak Alexxel már ne ez legyen. :(( Jöjjenek már össze na! :D

30. Juca78 (válaszként erre: 29. - Alexandra79)
2008. dec. 23. 11:10

:((

Szomorú vagyok !!


Előbb utóbb kell lennie valaminek, különben miért találták volna ki ezt a vonzalmat (vagy szerelmet).

Ennek így semmi értelme nem lenne, hacsak nem az izgalmakat akarták fokozni. :((

29. Alexandra79 (válaszként erre: 28. - Juca78)
2008. dec. 23. 10:33
Én nagyon drukkolok Alexnek és Emmának. De a tegnapi részben ami volt beszélgetés közöttük nekem nem az jött le, hogy Alex azért nem akarja, hogy Emma elköltözzön mert nem bírná ki nélküle annyira szereti. Nekem tegnap Alex tényleg úgy tünt mint aki le akarja zárni ezt a kapcsolatot, és nagyon józanul (számomra sajnos túl józanul :))) gondolkodott.
28. Juca78
2008. dec. 23. 10:22
Sajnos a tegnap az első részről lemaradtam, csak annyit tudok, hogy Alex megtudta Andrástól a költözést.Aztán a kövben Alex felkeresi Emmát, amit megalázónak mondott. Szerintetek is az volt, mert nekem az jött le, hogy azért sem szeretné ha elköltözne, mert tényleg szereti, és nem bírná ki, hogy ne legyen a közelébe. Vagy ez csak azért, látom így, mert ezt szeretném hinni? Nektek hogy jött le ez a beszélgetés??
27. Alexandra79 (válaszként erre: 24. - Joys)
2008. dec. 22. 23:14
Talán lesz belőle valami Joys! És nem csak egyesek romantikus óhaja, hanem egyre többen vannak akik nekik drukkolnak, más fórumokon is olvastam és itt is ezen az Emma és Alex oldalon is egyre többen vannak akik szintén szépnek és romantikusnak látják Alex és Emma szerelmét. Mert ez igen is szép! Nem csak szex mint Imi és Niki!
26. Alexandra79 (válaszként erre: 21. - Juca78)
2008. dec. 22. 23:12
Igazad van. :) És örömmel olvasom ezen az oldalon, hogy mennyien drukkolnak Alex és Emma szerelmének. :) Reméljük, hogy összehozzák őket! :)
25. Joys
2008. dec. 22. 17:09

Ide másolok egy friss cikket a netről, picit hosszú, de érdemes elolvasni..


"Ma már senki sem akar házasodni?


Ez is a szexualitás alapkérdéseihez tartozik, hiszen a szex és a szexológia nemcsak a dugásról szól! - Viszont az alaphelyzetek tisztázásához ez is hozzátartozik. Ugyanis ma szinte senki sem akar házasodni! Sem a fiatalok, sem a már elvált, egyszer már csalódott felnőttek.


A papír nem számít!


Ezt a hamis filozófiai állítást mindenki számtalanszor hallhatta. A lányok is azzal jelzik, hogy behódoltak, elfogadták a fiúk efféle bolondériáját, hogy ők maguk is ezt szajkózzák, mintha attól nagyobb lenne az állítás igazsága.


Pedig valahol belül nekik fáj, hogy a biztonságot jelentő házasságot, az esküvő pompáját és ünnepélyességét elvették tőlük. Nézzük a tényeket külön-külön!


- Nincs egyetlen olyan lány sem, aki valamikor az életében (ha máskor nem, hát az óvodáskorában) ne szeretett volna tündér, királylány, vagy menyasszony lenni!


Elsősorban a külsőség, a tiszta szépség, a habos-fodros könnyedség tetszik benne mindenkinek. A megjelenés varázslatossága valami csodát, könnyedséget rejteget, amire minden lány vágyik.


- Felnőve azt szokja meg, hogy a "külsőség" nem számít, a habos-fodros álmokat felváltja a keserű, koptatott farmeros, foltos valóság. Csakhogy nem azért, mert ez tetszik neki, hanem mert feladta az álmait!


- Miközben az egyszerűségre, a praktikumra, a megváltozott ízlésre hivatkozik, közben (titokban) ugyanúgy szertartásokra, ünnepélyességre, csodákra vágyik! Ezzel magyarázható az is, hogy ma annyira divatba jött a boszorkányság, és annyian akarnak a legbonyolultabb szertartások szerint boszorkánnyá válni.


- Mindenki szabadságra hivatkozik, de közben valami biztonságra vágyik. A "szingli"-ség, az egyedül élés, az élettársi kapcsolat nem nyújt biztonságot, hiszen pont arra alapul, hogy - meghagyva egymás szabadságát - az ideiglenesség, az átmenetiség, a könnyű felbonthatóság kap hangsúlyt.


- A házasság egyáltalán nem a papír miatt teszi hivatalossá két ember együttélését:


- A házasság egy szerződés, amely kötelezettséggel és felelősséggel jár. A magyar állam és jogrendszer, valamint az egyházak is védik ezt a szerződést.


- A házasság felelősségvállalás önmagunk, a társunk iránt, és alapszerződés arra, hogy a pár utódokat hoz létre, családot alapít.


- A házasság vagyonjogi szerződés, amely arról szól, hogy két ember együtt sokkal többre tudja vinni és sokkal többre képes, mint egyedül.


Az együtt élők a fenti kötelezettségeket nem vállalják! Sőt. A legtöbben úgy érzik, hogy így nincsenek szabadságukban korlátozva, nincsenek kötöttségek, tehát nincs felelősség, de számonkérés sem.


Viszont így nincs család sem, biztonság sem, összetartás és közös vagyongyarapítás sem! A kapcsolatok fő mozgatórúgója tulajdonképpen az önzés és az irigység, mert mindenki csak a magáét védi, és a magáét hajtogatja. Természetesen a jó házasság titka nem a papír! Ezt nem állítja senki!


Papír nélkül is lehetnek jó kapcsolatok, és szerződött vacak házasságok. Nem a minőségről van szó, hanem az alapokról, a "papír nem számít" közhely lejáratásáról. Olyan ez, mint amikor valaki szerződés nélkül, feketén vállal munkát... Van előnye, de több a hátránya.


Csalódott felnőttek


A fiatalok talán azért sem házasodnak szívesen, mert nincs előttük elég jó példa. A környezetükben is szinte mindenki elvált, nem akarnak úgy járni, nem tudják, hogyan lehetne másképpen járni...


Ezért inkább elkerülik a katasztrófahelyzeteket - gondolják -, miközben másik bizonytalanságba csöppennek bele, és újakat teremtenek. A fiatalok bizonytalansága tehát teljesen érthető, habár el nem fogadható.


A felnőttek is egyre gyakrabban választják ezt a formulát. Régen ezt a társadalom megvetette, a "vadházasságban" élőket kiközösítették, erkölcstelennek minősítették.


Ma meg szinte alapelvárás, hogy pillanatok alatt összeköltöznek, de hitelesíteni, hivatalossá tenni az összetartozásukat már nem akarják. Mert ők már tudják, hogy mitől félnek. A fiatalok pedig még nem tudják, csak a felnőtteket megfigyelve sejtik.


Szexkultúra-összefüggések


Ma már egy kapcsolat elég hamar szexbe torkollik. Napok, hetek, jobb esetben (bár, ki tudja, mi a jobb?) hónapok múlva nem megalapozott ismerkedés híján is kialakul a szex, rövid az út az ágyig.


A lelki helyett inkább a testi intimitás alakul ki - jól vagy rosszul. A férfiak ennek még nem tulajdonítanak nagy jelentőséget, inkább csak kóstolgatnak.


A nők viszont másképpen gondolják, már kötést, ragaszkodást sejtenek mögötte akkor is, ha az a valóságban nem létezik. Évtizedekkel ezelőtt még azért házasodtak a fiatalok, hogy joguk és lehetőségük legyen szexuális életet élni, amire annyira vágytak.


A felnőttek sem randizgattak ilyen könnyen, ezért igyekeztek legalizálni az együttléteket. Ma már megszűnt ez a nehézség, ezért az úszni nem tudók is bátran fejest ugranak a mély vízbe.


Nem maradt olyan vágyni való szenvedély, ami vonzóvá tenné a kapcsolat összekötését, megerősítését, szerződéses pecsétjét. Ugyanaz a gond, amiről már évtizedek óta papolok: hamarabb kielégítjük vágyainkat, mint ahogy az valójában felmerül.


És ez tartós étvágytalansághoz és fásultsághoz vezet. Ez a természetellenes szabadságvágy, ami az emberekben felmerült, tulajdonképpen egy ál-elmélet.


Senki sem meri bevallani, hogy fél egyedül! Ezért zajosan bizonygatja, hogy így jó. Mert már nem bízik abban, hogy másképpen is lehet jó."

24. Joys (válaszként erre: 20. - Alexandra79)
2008. dec. 22. 16:51

Én is azt mondom, kellene már egy szép, beteljesült szerelem, de én ezt Imi és Niki között képzelem el, mert ők valóban összeillenek, Emma és Alex csak egyesek romantikus óhaja, de mindannyian tudjuk, semmi nem lesz belőle..


..egy OFF.

Láttam a "Valami Amerika 2"-filmet és egészen jól szórakoztam rajta! A zenéje nem éri el az I. rész színvonalát, nincsenek benne sláger-gyanús számok, viszont jó a történet, akadnak pikáns beszólások, két bravúros táncbetét látható, továbbá Oroszlán Szonja fergeteges leszbi-csókja, no és néhány manhattani jelenet a Fifth Avenue, a Broadway és a Brooklyn-híd környékéről és egy az "Old Lady", azaz a Szabadságszobor előtt..

Ja, és nagyon jó benne Ónodi Eszter, Pindroch Csaba, Hujber Feri és Szabó Győző is.

No és Szonja a bomba alakjával!

Szerintem-akár csak az első részt, ezt is megnézi majd félmillió néző.

2008. dec. 22. 16:22

Életszerű valóban a dolog, viszont kalandnál több nem lehet szerintem.

Hosszabb távon semmiképp sem működhet a dolog.

Alex is mondta, hogy őt már nem az hajtja, mint Emmát.És ha hosszú távra szól, akkor ugye sok mindenben ellenkezne az elképzelésük, életszemléletük(pl gyerek, de nem kell ilyen messzire menni, elég ha csak a érdeklődési- baráti kört vesszük)

Én is drukkolok nekik, de csak ideig óráig lesz működőképes a dolog..

2008. dec. 22. 15:58
:-)
21. Juca78
2008. dec. 22. 14:10

Sziasztok !

Egyetértek Veletek, én is nagyon szeretném, hogy összejöjjenek! 2 független emberről van szó, akik szeretik egymást. Mi ebben a rossz??

Én még nem találkoztam ilyen párral, de azoknak akik ellene vannak az ilyen kapcsolatoknak, már meg kellene mutatni, hogy a mai világba ez már természetes dolog, és a nagy korkülönbség ellenére is tökéletes lehet a szerelmük !:))

..és egyébként is , szerintem összeillenének.

Remélem, a forgatókönyvírók tényleg összehozzák Őket!

2008. dec. 22. 10:56

Az mellett, hogy én azt szeretném, hogy Alex és Emma összejöjjön, szerintetek nem ráférne már a BK-ra egy olyan szerelem amelyet senki és semmi nem tud szétszakítani? Megküzdenének mindennel és mindenkivel a szerelmükért. De szép is lenne. :) Úgysem lesz így. :(( Eddig sosem lett egy pár az ilyen szerelmekből. Ott volt anno Zsófi és a tanárja. Azt is végül nem happy endre hozták ki, mert ott a tanárt végül rossz karakternek ábrázolták.

Itt lenne az ideje, hogy végre egy ilyen nagy szerelem mint Alexé és Emmáé sikerüljön és happy enddel záruljon. :) De szép is lenne. :)

19. Alexandra79 (válaszként erre: 18. - C2f1badb6b)
2008. dec. 22. 10:50
Én is drukkolok Alexnek és Emmának nagyon. De szerintem is az lesz amit írsz, nem fogják hagyni a forgatókönyvírók, hogy összejöjjenek. :(( Pedig én végre úgy csinálnám meg, hogy egy igazi nagy szerelem legyen belőle, amit senki és semmi nem tud szétszakítani. :) Ráférne már a BK-ra. :) Még sosem volt benne olyan. :) Tök jó lenne ha Alex és Emma lenne ez a páros. :) De én itt csak "álmodozom". :(( Nyilván nem hagyják, hogy szép szerelem legyen sokáig közöttük. :((
2008. dec. 18. 16:10
Nem hiszem h ezt betegnek lehetne mondani. A szerelem vak, nyilván ha a kokülönbség miatt megjelennek a problémák a kapcsolatban akkor úgyis szétmennek.Ha meg... ebben az esetben Emma elég érett Alexhez akkor meg simán működhet. Én is nagyon várom már a folytatást és mivel mindkét ember szimpatikus drukolnék is nekik. Bár ahogy a BK-t ismerem szerintem sajna nem lesz semmi közöttük...:(
2008. dec. 18. 10:54

Én is mindig az Alex és Emma sztori folytatását várom a legjobban. Szerintem annyira szép és romantikus. Nekem nagyon tetszik, hogy ilyen szép lassan haladnak, nincs elkapkodva semmi.

Szerintem is nagyon életszerű a történet, és nagyon szép. :-)

2008. dec. 17. 14:04

Sziasztok!


Nem igazán rajongok/rajongtam a Barátok köztért, de amióta Alex és Emma között alakul valami, azóta mindig alig várom, hogy kezdődjön. A mai részre kíváncsi leszek, mert általában szerdán szokott lenni az, amit reklámoznak. Én úgy gondolom, hogy kellenek ilyen kis sztorik egy sorozatban, mert ez olyan "életszerű", hiszen az életben is megtörténhet, hogy ekkora korkülönbség van a két személy között, vagy akár az is, hogy egy nős (elvált) idősebb férfi összejön egy fiatal lánnyal...

2008. dec. 15. 22:04

Sziasztok!


Én is nagyon örülök nekik! <3


Imádom a nagy korkülönbséget!!!! :)


És jó, hogy ilyennel is foglalokzik a sorozat, mert van ilyen az életben.. :D


Nagyon cuki a csók! Olyan boldog vagyok!!!! :))))

2008. dec. 15. 09:20

LÁTTÁTOK AZ ÚJ BEMUTATÓT???!!!!


Emma és Alex!!!! És elcsattan az a bizonyos ELSŐ CSÓK!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))


Alex első reakciója az esze miatt volt csak az, ami, de tuti a szívére fog hallgatni. . ! :-)))


Most meg lehet kövezni, de szerintem jól mutatnak együtt!!! :-)))


[link]

2008. dec. 6. 17:40

Sziasztok!

Ma jelentkeztem ide be először, eddig csak olvasgattam. Én örülnék ha összejönnének! Szerintem nem beteg az aki a forgatókönyvet írta, hiszen ez a sorozat a mindennapi életről szól. Szerintem ez a sorozat legromantikusabb szála. Biztos, hogy köztetek is többen voltak már szerelmesek idősebb illetőbe.

12. kry84
2008. dec. 5. 20:49
úúúúgyis összejönnek!!!!!!
2008. dec. 5. 20:14

aha=D

hm.. remélem összejön legaláább 1 csók vagy valami..:)

a mai részre vagyok nagyon kíváncsi!!:)

2008. dec. 3. 13:01
Hú, láttátok az új bemutatót? A lifteset?! Nagyon drukkolok... Lehetne egy first kiss. X-D
2008. nov. 27. 15:51

Én is mindig az idősebbekhez vonzódtam, szerintem nem volna gond, ha összehoznák őket. :-P

Nekem is lehetett volna egy 19 évvel idősebbel kapcsolatom, csak nem lett. De nem a korkülönbség miatt, vagy azért, mert "nagy éretlenségről" lett volna szó.

Amúgy igen, van abban is valami, hogy nem szerencsés ezt reklámozni ebben a sorozatban. Hacsak nem az elrettentés céljából. :-/

Anno volt már, hogy Zsófi a tanárával (Ottó) jött össze. Vagy ott van most Zsófi Zsolttal. Ott is nagyobb a korkülönbség. Mondjuk én drukkolok Zsófiéknak, remélem nem robbantják szét őket a forgatókönyvírók.

Mondjuk az is igaz, hogy nem mindegy, hogy 22 vagy 18... A 4 év is számít "az élet kezdetén". Később már nem. :-D

8. Me1inda (válaszként erre: 7. - Joys)
2008. nov. 6. 17:03
Köszi, kedves vagy :DDDD
7. Joys (válaszként erre: 4. - Me1inda)
2008. nov. 6. 14:45

Megnéztem a fotóitokat, csinos pár vagytok.


Sok boldogságot!

6. Joys (válaszként erre: 5. - Joys)
2008. nov. 6. 14:15

Nem állítom, hogy erre nem akad példa az életben, ahol a legextrémebb esetek is előfordulnak, de miért kell ezt itt propagálni?!


Erre adjon választ valaki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook