Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátkozás, barátok szerzése fórum

Barátkozás, barátok szerzése (beszélgetős fórum)


16. Good vibes (válaszként erre: 13. - MolnarE)
2021. nov. 29. 20:40
Szia. Aktuális még? :)
2020. nov. 2. 13:08

Sziasztok!

Barátkozni szeretnénk. 45 éves vagyok, a férjem 50. Pest megyében élünk, Budapesten dolgozunk. Szeretnénk találni olyan barátot/barátokat/házaspárt, akivel jókat lehet beszélgetni, szórakozni, jó időben a kertben sütögetni, esetleg ha összejönne, már a Szilvesztert is együtt tölthetnénk :-)

E-mail címünk: baratsag2020@gmail.com

2020. okt. 30. 13:03
Sziasztok barátkozni szeretnék én 33 éves zala megyei nő vagyok. Privátban írjon aki szeretne!
2020. aug. 20. 15:33
Sziasztok! En online baratokat keresek (mivel kulfoldon elek) nemre valo tekintet nelkul. 46 (lassan 47) eves, hazas no vagyok ket nagy gyerekkel (13 es 19 evesek). Szivesen utazom, imadok olvasni, szeretem a zenet (klasszikustol a konnyuig szinte mindent), a tancot, kivancsi termeszetu vagyok, igy nagyon sok minden erdekel, nagyon szeretem az allatokat. Csaladilag nem, de baratilag rettenetesen maganyosnak erzem magam. :( Sajnos az en probalkozasaim sem voltak tul sikeresek eddig.
12. Roby73 (válaszként erre: 9. - Bed5873b00)
2020. aug. 18. 03:18
Szia! Én is kocka vagyok és barátokat keresek. Ha nem baj, hogy fiú vagyok, szívesen írok. Nem “úgy” szeretnék ismerkedni, 10 éve élek párkapcsolatban. Kizárólag barátokat keresek.
11. nagymamo (válaszként erre: 7. - Szüriant)
2020. aug. 17. 16:20

En 64 eves vagyok,nagyon szeretek beszelgetni,baratkotni.

Egyedul elek,es szivesen benne lennek egy oszinte,fokeppen virtualis,netes baratnozgetesbe.

Vidam no vagyok.

2020. aug. 1. 18:37

Sziasztok.


Én is párszor már próbálkoztam de sose jött össze.

Keresek Budapest vagy Pest megyében baratosnőt. 😊

Most leszek 41 éves van 1 kiagyerekem.

Keresek olyan hasonló korú vagy idősebb barátnőt akivel havonta 1x talalkozhatunk, beszélgetni, sétálni,kavezni.

Lehet gyerekes akár gyerekekkel együtt vagy csak barátnőa kettesben. Hétvégén érek rá inkább mert dolgozom.

Jó kedvű, humoros vagyok 😊

Írj ha van kedved 🤗

2020. júl. 15. 19:11

Sziasztok! :)



Barátokat keresek Budapesten! Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott maradt vagy teljesen máshová sodorta az élet. :( Jó lenne, ha lenne valaki, akivel időnként ki lehet mozdulni. :)



Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. A vőlegényemmel együtt élek (aki miatt nem hanyagolom a barátaimat :P), lassan esküvőt is tervezgetünk, de gyereket nem szeretnénk. (Nem, nem azért, mert utáljuk őket, csak egyszerűen nem vágyunk rá, más elképzeléseink vannak a jövőt illetően.) A szabadidőmet leginkább ilyen kocka dolgokkal szeretem tölteni (társas-, kártya-, videójátékok), de imádom például a kerti partikat, a filmnézős estéket, a vásárlást (kivéve, ha ruhát kell venni :D), meg még sok más dolgot is. Főként a rock és metal zenéket szeretem, de azért mást is meghallgatok. Na jó... Kivéve a mulatóst. :D Imádom az állatokat, főként a kutyákat. ^^



Ha úgy gondolod, hogy szimpatikus voltam, örülnék, ha megkeresnél! :) Email-címem: salemiboszi@gmail.com

2020. júl. 6. 01:31

Sziasztok!



46/47 éves pár vagyunk. Szívesen ismerkednénk, keresünk közös programokhoz(kirándulás, koncert, strand, piknik, színház, beszélgetés,filmnézés)társakat.

2020. júl. 4. 21:47
Sziasztok! 56 éves, de még mindig vidám "csaj" vagyok, Debrecenben élek. Nagyon szeretnék olyan barátnőt találni, akivel tényleg jókat lehet dumálni és nevetni mindenről, akit nem nehéz rávenni egy kis csajos csavargásra, akinek hozzám hasonlóan szüksége lenne az "igazi" barátságra. Jó lenne...
2020. máj. 14. 21:45

Sziasztok! 🙂

Debrecenből/Nyíregyházáról keresek velem egykorú barátnőt (30).

Szabadidőmben szeretek sétálni, zenét hallgatni, lelkizni,-dumàlni, vásárolni, sportolni... Az állatok nagy "szerelmeim" 😀

Írj, ha felkeltettem az érdeklődésedet 😊

2020. máj. 12. 17:29
Sziasztok! Már többször próbálkoztam sikertelenl,gondoltam még egyszer megpróbálom. Egri vagy Eger környékén élő hasonló korú barátnőt/barátnőket keresek,akivel/akikkel lehetne közös programot is csinálni. Eger közelében lakom. 41 múltam. Szeretem az állatokat.. Szeretek netezni,sétálni zenét hallgatni. Írjatok bátran. ilon11@citromail.hu Üdv: Tünde
2020. ápr. 12. 13:59

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


Találjuk meg egymást!


Tatabányán élünk


PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK

A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.

Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!

Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!

A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!

Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!

Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.

Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.

Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!

Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2020. jan. 1. 15:07

Ne aggódj, majd a suliban kialakulnak először a társaságok, és utána a közvetlenebb kapcsolatok. Egyelőre keress olyan csoportokat, már kialakult társaságokat, akik között jól érzed magad, akikről érzed, hogy befogadnak... és azok között hívj magaddal akár futni, vagy kirándulni stb. másokat. Egész biztosan találni fogsz magadnak igazi barátokat. Ne aggódj, ne akarj görcsösen, a barátság nem egyik percről a másikra kötődik.

Boldog Új Évet Kívánok! Sikerülni fog! :)

2. birebora (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2019. dec. 30. 16:09

Neked is boldog új évet. Akit te keresel az nem barát, mert az alakul, az máshogy jön. Te társaságot, szabadidő partnert keresel.

És igen a mai világban mindenkinek drága az ideje. Ennek ellenére sok sikert neked:)

2019. dec. 30. 14:34
Sziasztok!:) Láttam már, hogy sokan nyitottak ilyen fórumot, de ott a többség már inaktív tag és nem lehet őket elérni. Lenne valakinek kedve barátkozni Budapesten? Vidéken élek, de a fővárosban tanulok, 19 éves lány vagyok. Szeretek futni, olvasni, írni, moziba, kiállításokra, koncertekre járni, kirándulni a természetben. Vannak barátaim,három nagyon közeli, de sajnos Budapesten nem sikerült tartós barátságokat kialakítanom eddig, valamiért az emberek nem szívesen áldoznak az idejükből, csak akkor találkozunk, ha én keresem őket. Hasonló korúakkal ismerkednék elsősorban:). Addig is boldog, sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook