Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Balek ducik fórum

Balek ducik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Balek ducik

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
29. missanonim (válaszként erre: 25. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 22. 17:14

Ez ilyen egyszerű.Mindenki éljen a saját normái szerint.

Én nem futkosok egy kis szerotoninért, amikor egy szelet csokival is bevihető;-) És amíg nekem ez így jó, addig ,ásnak is legyen jó, miközben én is elfogadom, ha más a sportot, diétát válassza. Lényeg az összhang és a kisugárzás.

2011. ápr. 22. 17:14

Hú hát számomra nem jött le ebből a cikkből semmi.Már ha az értelmét nézem:D Nekem aztán nincs elegem az olyanokból,akiknek van pénzük plasztikára,konditeremre,szolira,műszempillára.Miért érdekelnének ők?Ők is emberek,hát csinálják ami jól esik,és költsék a pénzüket arra,amire szeretnék!

Én még az életben nem voltam vékony,még 15 kg minusszal sem!Kiskorom óta kapom a sok csúfolódást a szüleimtől(nem poénból mondják),mindig találok magamban hibát,és amikor úgy tartja kedvem ledobok pár kilót,mozgással,diétával,és kész.Jojózom.Volt már olyan pasim,aki jó izmos kondis volt,mellette egy zsírszalonnának éreztem magam,de rájöttem h az ilyenek mint én nagyonis bejönnek a pasiknak:D Amikor még szőke volt a hajam,akkor meg pláne tapadtak.Nem panaszkodom,mindig találok magamban hibát,de inkább legyen kerek fenekem és némi mellem,mert 25kiló minusszal nem lenne...

27. c45a97b7cb (válaszként erre: 23. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 17:14

Azért mert tudod viselni a külsődet,tudod mi áll jól,stb.


De te nem vagy kövér,csak kicsit teltebb.

26. c45a97b7cb (válaszként erre: 17. - Málnapuding)
2011. ápr. 22. 17:13

Abszolut igazad van.


Anno a nők tök egyszerűen fogytak le. Kevesebbet ettek,vagy felezték az adagot,esetleg semmi vacsora.

Tornázni meg otthon a szőnyegen.


A fogyókúra nem pénz kérdése,hanem elhatározás.


Ugyanúgy lehet fogyni párizsival mint lazaccal.


Azt gondolom ha valaki tényleg fogyni akar,az tud.


Mert a nők már csak ilyenek.Amit akarnak azt elérik.

25. 9896a91eb9 (válaszként erre: 16. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:12
Na erről beszéltem! Én szeretnék magamnak megfelelni, szeretném jól érezni magam a bőrömben. Nem a külső elvárások miatt, hanem mert nekem úgy jobb!
24. c45a97b7cb (válaszként erre: 6. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 17:10
Tök szép csaj vagy,jól áll ez neked,Illik hozzád.:-)
23. d96c93fb52 (válaszként erre: 21. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:07
Én mindig ilyen voltam. Talán mert olyan emberek vettek mindig is körül, akik mellett jól éreztem magam, nem keltettek bennem komplexusokat stb. Ez is sokat számít.
22. Málnapuding (válaszként erre: 19. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:07
Néha én is szoktam :-) Nincs azzal semmi baj. Nálam az csapta ki a biztosítékot, hogy Éden hotel a valóság, aki meg edzeni jár, az gumiagy, izomagy, meg ilyenek :-D De igazad van, mindenki arra költ, amire akar. Egészségedre a cukit és a dumcsit!
21. missanonim (válaszként erre: 20. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 17:06
Jól teszed. Én erre sajnos elég késő jöttem rá, de azóta "Jól vagyok, igen jól vagyok;"
20. d96c93fb52 (válaszként erre: 19. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:04
Én is ilyen vagyok:) Nem csak vékonyan élhet boldog életet az ember, és én személy szerint nem akarom, hogy az életem úgy rohanjon el, hogy folyton csak a konditeremben izzadok, ahelyett hogy élvezném az életet és valóban élnék. Amíg így is tudok boldog lenni, addig mért tenném?
19. missanonim (válaszként erre: 17. - Málnapuding)
2011. ápr. 22. 17:03
Kinek mi a fontos. Azért nem lesz ebben soha egyetértés, mert mindenki másként gondolkodik, mindeenkinek más a fontos. Én a konditerem helyett kvázi , ma beültem a barátnőmmel a cukrászdába egy habos cappucinóra, és egy nagyot dumáltunk.
18. d96c93fb52 (válaszként erre: 14. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:00
Köszönöm. Egyébként én úgy érzem magamról, hogy nem is tudnék. Sajnos és nagyon szeretek enni, nem szeretem ha tartóztatnom kell magam, és könnyen is hízok. Ezért pláne szerencsésnek érzem magam, hogy jól tudom érezni magam a bőrömben így is.
2011. ápr. 22. 16:59
Az írásból nekem nem a felháborodás, hanem az irígység és a lustaság és a kifogáskeresés jön le. Ha pedig az író nem duci, akkor az emberi érzések és az empátia teljes hiánya. Nem vagok vagyonos. Voltam munkanélküli is a közelmúltban. De! Amit fontosnak tartok, arra előteremtem a pénzt. Nem csodaszerekre, mert azok nem léteznek! Egészséges életmódra, önmagamra figyelésre. Mitől rosszabb az, ha valaki kondibérletre költ, mint az, ha valaki "SZŰKÖS ANYAGI HELYZETÉBEN" - hogy a szerzőtt idézzem kábeltévére fizet elő, hogy az Éden hotelhez hasonló agyatlanságokkal hülyítse magát? Szerintem azok az agyhalottak, akik ilyen "valóság show-kat" néznek. Inkább járok két diplomával izomagynak bélyegezve edzőterembe, minthogy üljek a tévé előtt és siránkozzak, hogy nem fogyok le. Csináltam azt is. Nem működik. A csodaszer az odafigyelés és a mozgás. Egyik sem kerül semmibe. Mozogni nem csak konditeremben, hanem parkban, erdőben és dvd előtt is lehet.
16. missanonim (válaszként erre: 13. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 22. 16:59
Az a Te életed, te úgy érzed, Neked le kell fogynod! Ez az én életem, én jól érzem magam a bőrömben, nekem kár gyötörni magam!Aki kicsit is nem érzi jól magát a bőrében, az változtasson!
15. d96c93fb52 (válaszként erre: 13. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 22. 16:58
Nem tudom, biztos igazad van és valószínűleg ez nagyon egyénfüggő, de én pl. 50 kiló voltam. Most majdnem 78. Tudom milyen volt nagyon vékonynak lenni. Ráadásul szőke is vagyok, és a vékony + szőke kombó mindig megmosolyogtatja a pasikat, de most már nem olyan a testem, mint volt, mégis jól érzem magam. El kell fogadnod magad és megtanulnod, hogy mindenki szép valakinek, és ha van egy szép arcod, akkor a kisugárzásoddal is csodákra lehetsz képes.:)
14. missanonim (válaszként erre: 8. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 16:57
Le ne fogyj! Gyönyörű vagy!!! Vannak nők, akiknek direkt ez áll jól, Te közéjük tartozol!
13. 9896a91eb9 (válaszként erre: 7. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 16:57

Tudod egy darabig én is ezt mondtam. A szülések után felrakodott rám legalább 30 kiló és nem vettem észre! Azt gondoltam minden ok! De az aki soványan élte az életét eddig, nem könnyen fogadja el, hogy már tonna donna lehet csak. Tudod más lehet a helyzet azokkal, akik mindig is egy kicsit teltebbek voltak. Talán könnyebben beletörődnek néhány plusz kilóba. De én pl. 55kilóról lettem 92.

És én nem is akarom megtanulni a gazdálkodást ezzel amim most van!

12. kubin
2011. ápr. 22. 16:55

sok dologgal egyetértek, de mondjuk azzal nem, hogy több ezret kéne költeni arra, hogy tornázhassunk :)

Akinek van nete (netje vagy mittomén :D), szóval rengeteg videó van fenn, én mondjuk onnan tornáztam, most pedig youtube-ról tanulok koreógráfiákat :) És ingyen van (persze, a netet ki kell fizetni...), csak ennyi ^^


amúgy Tunka tényleg látszik, hogy jól érzed magad a bőrödben :) Az egyik kedvenc koreográfusomra hasonlítasz ;D

2011. ápr. 22. 16:48
Még egy kis kiegészítés.Nekem sincs személyi edzőm, nem járok kondi terembe. Megpróbálom az "edzésemet" magam kézben tartani.(súlyzózni liter tejekkel szoktam)Este nem eszegetek-csipegetek.6 után csak folyadék. A napi1x főtt étel fontos! és persze a folyadék!Eddig nekem bejött. Ez az alapja a 90 napos diétának. Én ezt csinálom, nálam működik:)
10. d96c93fb52 (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2011. ápr. 22. 16:42
Hát köszönöm:)
9. spinneli (válaszként erre: 8. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 16:41

A fotóidon ez látszik is.

:)

8. d96c93fb52 (válaszként erre: 7. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 16:38
Pontosan. Én is pont így érzem magam.:)
2011. ápr. 22. 16:37
Szerintem meg nem kell versenyt futni önmagunkkal. Egy duci nő is lehet szép és kívánatos, csinos, sikeres. Ráadásul jönnek itt az egészséggel. 44 évesen bátran ki merem jelenteni, hogy egészségesebb vagyok, mint sok vékony embertársam. Már nem is próbálkozom idióta fogyókúrákkal, megtanultam azzal gazdálkodni ami van:vagyis jól érzem magam a bőrömben;-)
2011. ápr. 22. 16:37
Engem ugyan nem zavar a súlyom, és annak ellenére, hogy nem vagyok vékony, nem akarok fogyózni, de átgondolva teljesen egyetértek a leírtakkal.
2011. ápr. 22. 16:37

Tudod én sem akarok botsáska alkatú lenni, de amikor 92,5kg-os tömeggel már csak szuszogtam, mint egy hízott kacsa és hiába nosztalgiáztam ruhaboltban a 38-asoknál, egy ideje csak a 44-46-os jött rám, akkor úgy döntöttem valamit tennem kell.

Abban igazad van, hogy nagyon elszaporodtak a piacon a mindenféle csodabogyót kínálók. Sajnos vannak akik meg is veszik. De nem különbek azok sem, akik villámdiétákkal szédítik a maguktól elkábult túlsúlyosokat is! A helyzet az, hogy tömegem feletti pánikomban én is beleestem néhány csapdába, így tapasztalatból tudom mit érez az, aki bedől bizonyos reklámoknak. Úgy látom, hogy mindenkinek végig kell járnia a maga útját, amíg eljut a megfelelő diétáig vagy módszerig, amivel az egészséges súlyát eléri. De azoknak, akik gyors fogyást ígérnek nem szabad bedőlni. A plusz kiló sem egy pár nap alatt jött fel, miből gondolnánk, hogy akkor néhány nap alatt meg lehet tőle szabadulni?

2011. ápr. 22. 16:34

?


Most akkor hülyék szolgáltatók, mert találnak olyan hülyéket, akiket be lehet hülyíteni?

2011. ápr. 22. 16:25
Teljesen egyetértek a leírtakkal. Én magam is felszedtem jópár kilót, amitől a nettó 70 ezremből nem fogok tudni diétás étrenddel és sportolással leadni. Egyetlen lehetőség a futás, csakhogy azt én nem bírom. Őszintén, bárki szerint van bármi értelme is a diétás étrendek végelláthatatlan leírásának, ha azt egy normál kisember pénztárcája és időbeosztása nem engedheti meg magának?! Ja, és a legjobb a méregtelenítési kúrák tanácsa, miszerint "Tisztítsd meg a szervezetedet a méreganyagoktól, és lefogysz!" Aha, persze. És ki tud negyedóránként a munkahelyi wc-n ülni, mert hasmenést kap, vagy pisilni járni a napi 3 liter ásványvíztől...
2011. ápr. 22. 16:15
vagyis?
2011. ápr. 22. 16:08
A diéták és a fogyókúrák rám gyakorolt hatásairól és a fogyásban elért tapasztalataimról, érzelmi alapon írtam néhány gondolatot, melyeket megosztanék másokkal is. A teljes szöveg tükrözi, miről is van szó.

Ugrás a teljes írásra: Balek ducik
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook