Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bak és Vízöntő páros. Tapasztalatok? fórum

Bak és Vízöntő páros. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


27. Gagababi (válaszként erre: 1. - Jegenye)
2010. febr. 16. 15:09

Szia,

egy idősebb barátnőm bak, a férje vízöntő. Több,mint 25 éve házasok. A nő elég kemény, temperamentumos, a férje lágyabb, engedékenyebb, így teljesen kiegészítik egymást. Már elmúltak 50 évesek, és sosem volt házasságuk mélyponton.

26. margareta51 (válaszként erre: 8. - Tünci77)
2009. szept. 18. 20:08
A ferjem a bak en a vizozon,na mind a ketten,a lustasag messze all tolunk 5 percet nem tudunk nyugodtam ullni,ha piheni kell az kesz buntetes es ez igy megy36 eve.
2008. nov. 13. 16:29
Szerintem azért korfüggő is a dolog. Egy fiatalabb fiú máshogy viselkedik, mint egy érettebb férfi. 20 és 30 éves között is nagy különbség LEHET.
24. Fiatal nő (válaszként erre: 22. - Ágacska)
2008. nov. 13. 11:17
Jé, mintha csak rólunk írtál volna "jellemzést"... Tökjó! :-)
23. monika1225 (válaszként erre: 9. - 852308703c)
2008. nov. 12. 22:41

Én bak vagyok, ilyesmi tapasztalatom van nekem is a vízöntő pasikkal..... kifogtam egy párat már, legjobban pont egy vízöntő bántot meg, elfelejtett szólni hogy részéről vége, iféretek tervek, aután mindig a másik a hibás a meg nem valósulásában. elsőre azt hittem, csak Ő ilyen de aztán jött egy másik vizöntő akivel elő jött a deja vu érzésem. Én azóta pasi ügyben messzire kerülöm a vízöntőket, bár nem hiszek a horoszkóp ezen részében, van akinek bejönnek ezek a pasik van akiknek nem.... vérmérséklet kérdése.....


a legidősebb fiam is vízöntő (14 éves) szépen kostolgat már ő is

22. ágacska (válaszként erre: 21. - Fiatal nő)
2008. nov. 12. 22:32
Én bak vagyok, a párom vízöntő. Imádjuk egymást, a kapcsolatunk fantasztikus. Izgalmas, de kiegyensúlyozott, tele humorral, állandó flörtöléssel. Még soha nem vitatkoztunk, annyira egy hullámhosszon vagyunk, mégsem unalmas soha. Mint egy darab és ellendarab, amik tökéletesen illeszkednek, és kiegészítik egymást. A LEGJOBB!!!
21. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - Turandotte)
2008. nov. 11. 17:02

Gratulálok! :-)

Mi is sok dologban különbözünk és szerintem jó is ez így. Nem jó, ha minden egyezik... :-)

2008. nov. 11. 09:24
Nálunk én vagyok a bak, a párom pedig vízöntő... Már másfél éve tart a dolog, és egyre lángolóbb. Mi egymás tökéletes ellentétei vagyunk, de így vagyunk egymás tökéletes kiegészítései. Egyszer a nyugalom szigete a kapcsolatunk, máskor pedig véres csatákat vívunk, akár egy túrórudiért is:) De a végén mindig megállapodunk abban, hogy ez így jó, ahogy van és imádjuk:)
19. virgilius (válaszként erre: 18. - Fiatal nő)
2008. nov. 9. 10:52
Szerintem sincs... Úgy általában emberi kapcsolatokban talán megkockáztatom, hogy nekem mint Baknak a Mérlegekkel volt a legtöbb bajom életem során.
2008. nov. 9. 10:44

Nekem a Vízöntőkkel teljesen vegyes kapcsolataim voltak. (emberi kapcsolatokra gondolok) Volt olyan, akivel nem jöttünk ki, de olyan is, akivel nagyon jóban vagyunk.

Plusz a párom is Vízöntő. :-D

Szóval szerintem nincs valami húdenagyjelentősége, hogy ki milyen jegyben született. :-D

17. virgilius (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2008. nov. 9. 09:44

Ez tényleg totál így van, én is Bak vagyok.

Vízöntő pasival nincs tapasztalatom, a legjobb barátnőm viszont Vízöntő, meg a lányom is. De ettől függetlenül nem egyértelmű az összeillés.

2008. nov. 9. 09:40
:-)
15. Juttta (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2008. nov. 8. 20:07
Igen! Egyetértek:)))
2008. nov. 8. 20:05
Igen, tényleg, inkább kényelmes, mint lusta. De ha van kiért tenni, akkor én örömmel teszem meg az x meg y dolgot. Csak magamért kényelmes vagyok. Másokért nem... :-)
13. Juttta (válaszként erre: 10. - Tünci77)
2008. nov. 8. 19:57

nálunk pont fordítva van:)))

Éppen ezek a folgok szerintem emberfüggők is.

12. a445f073a9 (válaszként erre: 5. - A445f073a9)
2008. nov. 8. 19:55

Storno. Nem is vízöntö, hanem halak.

Az még rosszabb.:(

:D

11. Juttta (válaszként erre: 4. - Jegenye)
2008. nov. 8. 19:54
Most 6. éve. Ebből 1 év házasság. Mindketten akaratosak vagyunk, én hamarabb békülök, ő makacsabb, éppen női mivoltunkat kihasználva bármit ellehet érni.:)))))))))))
10. tünci77 (válaszként erre: 7. - Juttta)
2008. nov. 8. 19:54
A férjem bak és bizony ő feledékeny, én vizöntő és nem feledékeny.:)
2008. nov. 8. 19:52
Ezt a parositast nem ismerem...de a vizonto fiukat igen...volt egy jo par vizonto baratom..valahogy mindig kiszurtam oket.. szoval..a kapcsolatokba altalaba minden jonak latszot...de csak lehet az en szemembe...ezeknek szokasuk..(bar tisztelet a kivetelnek)..hogy mikor megunjak a kapcsolatot...felszivodnak a semmibe...es slussz passz vege..es az ember magatol kell rajojjon hogy ok nem szandekoznak folytatni...ok nem mondjak az ember szemembe meg hogy nekuk mi nem jo..csak ugy eltunnek a semmiben...szavak nelkul...es sokszor elvannak gondolkodva...es ne adj isten megerdezni hogy mirol is...;)) es a barataik a legfontosabbak..a baratsag nekik a legfontosabb...minden mas az utan kovetkezik....
2008. nov. 8. 19:52
Nálunk mondjuk fordítva van, de nekünk nagyon jó a házasságunk. A férjem a nyugisabb, ő bak, én vagyok a vízöntő, mondjuk én sem vagyok egy veszekedős fajta...és 5 és fél éves házasok vagyunk.
2008. nov. 8. 19:51

háááát, előfordul:))))De és nem mondanám a bakkot lustának, a tény hogy kényelmes.

De a bak mentségére váljon, hogy pontos,nem feledékeny, vigyáz a holmijára-ellentétben a vízöntővel.

2008. nov. 8. 19:50

Mi is így vagyunk. Kicsit több, mint egy éve működik.

A Bak én vagyok. Igaz rám, hogy lusta vagyok, de legalább annyira, mint Ő. Másban vagyunk lusták... Munkamegosztás. X-D

2008. nov. 8. 19:48
Nálunk is, de nemmondommeeeg.:DDD
4. Jegenye (válaszként erre: 2. - Juttta)
2008. nov. 8. 19:48
Hogy működik a kapcsolat, milyen a viszony... Ilyesmi. :-) (Meg hogy mióta tart. :-))
2008. nov. 8. 19:47
Saját tapasztalataim szerint nemigen működőképes. A Bak kissé kényelmes, - inkább lusta - a Vízöntő szorgalmas, eszes.
2008. nov. 8. 19:46
Nálunk így van. Pontosan mi érdekel?
2008. nov. 8. 19:43
Kíváncsi vagyok, hogy kinek hogyan működött/működik egy ilyen kapcsolat. Elsősorban az érdekel(ne), ha a nő a Bak és a férfi a Vízöntő. De természetesen fordítva is jöhet bármi... :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook