Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés csillagjegy szerint fórum

Babatervezés csillagjegy szerint (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. jan. 1. 23:56

Dehogyis...inkább...talán úgy képzeld el, hogy nagyobb valószínűséget szeretnénk. Tehát nagyobb valószínűséggel lesz a bika akaratos, mint más jegy, nagyobb valószínűséggel lesz egy mérleg döntésképtelen, és így tovább...

Csak növelni szeretnénk annak az esélyét, hogy valószínűbbek legyenek néhány tulajdonság. Aztán hogy mennyire sikerül, az már nem annyira lényeg! :) Lényegében nem avatkozunk bele semmibe, csak időzítés az egész! :)

191. much (válaszként erre: 190. - Claire1990)
2014. jan. 1. 16:14

Akkor meg miért is ez a topik?

A gyereked egyedi lesz, így is, úgy is, és olyan lesz, amilyennek meg akart születni. De ezt nem lehet irányítani.

A barátnőm kislánya is a rák jegyben született volna, de koraszülött lett, így kos lett. Bár őket nem érdekli a horoszkóp, de a kislány természetre nem is lehetne más, annyira illik rá a jegye. Tehát biztos, hogy ennek így kellett lennie.

Látom, hogy pont sokan rák jegyűt szeretnének itt, és a kost nem nagyon, de hát látod, hiába tervezel, ha nem úgy alakul. Akkor mi lesz, ha nem a tervezett időpontban születik a gyerek? mint pl. ennél az esetnél. A kardotokba dőltök, hogy Úristen, egy rák helyett kos gyereket kaptam?!

2014. jan. 1. 13:48

Nyilván nem 100%, hogy pont akkor születik, pl én elsőre rák jegyű babát akartam, de a férjem nem bírt várni, és 2 hónappal korábban összejött, és bika jegyű lett,ami szintén tökéletes és imádjuk!

Épp ezért érdekes, hogy tervezgetsz, de végül ha nem az lesz, annál érdekesebb a helyzet, mert rájössz, hogy jé, hát ez így is tökéletes! :)

189. much (válaszként erre: 58. - Borostyán.)
2014. jan. 1. 10:14
mindent, amit pénzért veszel meg tudod tervezni, el tudod készítettni a kívánságodnak megfelelően. De a gyereket nem pénzért veszed. Megtervezheted, lehet kívánságod, ami lehet teljesül, de lehet hogy másképp alakulnak a dolgok. Mert nem biztos, hogy úgy kell lennie ahogy te akarod. Sajnálom, hülyeségnek tartom a horoszkóp szerinti tervezést, nem mi irányítjuk ezt szerencsére!!! Az ember csak hiszi, hogy belenyúlhat ebbe.
188. much (válaszként erre: 187. - Cab59af884)
2014. jan. 1. 08:55
így van. Mi 1,5 éve próbálkoztunk, mire sikerült a baba. Nem tehettünk róla, hogy nem sikerült előbb. A csillagjegye az utolsó amit fontosnak tartok. Mi nyugodt pár vagyunk, vizes jegyűek mindketten, és ha minden jól megy egy tüzes jegyű babát kapunk. De pl ismerősöknél koraszülött baba lett, tehát ha tervezte is volna a jegyet, nem abba született. De ugyanúgy túl is hordhatta volna akár 1-2 nappal, akkor más jegybe esik. Ezt egy nálunknál sokkal nagyobb erő dönti el, és nem véletlen, hogy ki milyen gyereket kap. Nekünk csak az a dolgunk hogy elfogadjuk akármilyen is. Ugyanis nem azért jönnek a világra hogy minket tegyenek boldoggá, hanem hogy a saját történetét megírja.
187. cab59af884 (válaszként erre: 186. - Claire1990)
2013. dec. 31. 19:43

Persze, de hiába kezdsez el próbálkozni januárban, ha a baba nem fogan meg csak mondjuk márciusban...és ha a várható születési dátuma nem olyan jegybe esik, mint amilyenre vágysz, akkor mi lesz?...vagy kihagytok a próbálkozásnál olyan hónapokat, amikor "rossz" csillagjegyre eshetne a születése?

Nem bírálok, ne érts félre, csak nem értelek :)

2013. dec. 31. 18:31

Persze, ez így van, de pl te hogy döntöd el, hogy na, akkor holnaptól dolgozunk a gyereken? Azt is megtervezed nem? Nem állsz neki úgy, amíg nem vagy kész, pl még nincs hol aludnia, vagy éppen munkanélküli vagy...stb

Tehát mégiscsak tervezed a babát, azt is tervezed, mikor akarsz babát, akkor most 1 hónappal később szülöd vagy korábban, az igazán mindegy már, nem?

185. much
2013. dec. 31. 07:08
sziasztok! Én úgy gondolom rossz jegy nincs. Mindenki más, de egyik sem rossz. A baba úgyis akkor jön amikor az ideje van, amikor kell, szerintem nem lehet tervezni a horoszkóp szerint. Nem véletlen, akármelyik jegyben születik, így rendeltetett.
2013. dec. 30. 23:37
Nem mértani pontossággal akarjuk megtervezni a gyereket, csak a főbb vonásokat akarjuk behatárolni. :)
183. cab59af884 (válaszként erre: 182. - Beu23)
2013. dec. 29. 15:48

Ugyehogy?! :D

Egyébként azt olvastam egyszer egyy komolyabb oldalon, hogy a fő csillagjegyed mellett iszonyat fontos az aszcendesed is, és ez ugye az, amit előre nem tervezhetsz egy babánál...azt még csak-csak belőheted, hogy kb melyik hónapban szülessen, bár ez sem 1000%-os, de hogy melyik nap melyik órájában szülessen?! Nah ezt aztán képtelenség...

Szóval ha valaki babát szeretne TÉNYLEG, ne ez alapján számolja ki, mikor akar teherbeesni :).

SZERINTEM.

182. Beu23 (válaszként erre: 181. - Cab59af884)
2013. dec. 29. 13:42
igaz a mi horink sem passzol elvileg. halak-oroszlán. :D
181. cab59af884 (válaszként erre: 179. - Beu23)
2013. dec. 29. 09:42

Aranyos vagy :) De ha ez csak a saját véleményem lenne, nem dicsekednék vele, hidd el, annál sokkal reálisabb vagyok :)

Én látom a hibáikat is, de a bölcsiben és az oviban is csak jót hallok róluk, így hidd el, nem vagyok elfogult :)

De biztosan azért nem aggódom a csillagjegyeik miatt, mert én Skorpió vagyok, a párom Mérleg, a párhoroszkópok szerint esélyünk sincs egymással, mérgis 1 év ismeretség után házasodutnk össze, immáron 8 éve vagyunk együtt és azóta is minden rendben van...szóval a csillagyjegy sok mindent eldönthet, de nem mindent :)

180. Claire1990 (válaszként erre: 177. - Claire1990)
2013. dec. 26. 08:03
Amúgy most nem bánjuk, hogy nem sikerült, szívesen várunk 4 hónapot, mert addigra újra egyenesbe jövünk. (most vettünk házát és felújítjuk) :)
179. Beu23 (válaszként erre: 176. - Cab59af884)
2013. dec. 25. 16:05
na ez a két jegy amit tuti nem szeretnék...de mindenkinek tündéri a saját gyereke :D
178. Beu23 (válaszként erre: 177. - Claire1990)
2013. dec. 25. 16:05
igaz :) csak saccra mondtam.
177. Claire1990 (válaszként erre: 175. - Beu23)
2013. dec. 24. 13:14
Csak 4 hónap! :)
2013. dec. 24. 11:51

Sziasztok, elolvastam egy pár hozzászólást, és csak mosolygok :)

Az első fiam oroszlán. Imádnivaló kölyök, nagyon okos, értelmes, és könnyen kimutatja az érzelmeit, egyáltalán nem hisztis, bár erős az akarata.

A második fiam vízöntő, és neki van rosszabb természete...hisztis, akaratos, erőszakos, de közben egy nagyon szeretereméltó, mosolygós, örökmozgó, igazi PASI.

Most várom a 3. babánkat, és ő is oroszlán lesz :)de nem bánom.

175. Beu23 (válaszként erre: 174. - Claire1990)
2013. dec. 23. 19:18
na ez azért durva... :D én sem szeretnék mondjuk ikreket vagy oroszlánt de nem várnék csak azért fél évet :D
2013. dec. 22. 02:58

Beköltöztünk az új házba, végre net is van benne, befutottak az esküvői képek is...de sajnos nem jött össze most a baba...és most 4 hónapig nemis akarok, mert pont "rossz" jegybe születne :D

Szóval következő project áprilisban indul, és lényegében kéthavonta lesz aktuális..mert minden 2. jegy jön be naggyából... :D

173. 7832a597c4 (válaszként erre: 172. - Borostyán.)
2013. dec. 19. 20:40
Jó kis összefoglaló.
2013. dec. 19. 20:21

Azt hiszem ez egy nagy segítség...


[link]

171. Borostyán. (válaszként erre: 169. - 7832a597c4)
2013. dec. 19. 20:20
Sajnos én ennyire nem vagyok szakértő...de a halakról tudom, hogy a sértődékenység bennük van. Akkor ezt megúsztad :)
170. Borostyán. (válaszként erre: 168. - 7832a597c4)
2013. dec. 19. 20:18
Igen :))) Dirigálósabb vagy erőszakosabb jegyű aszcendenssel kibírhatatlanok a szűzek. Persze én is szeretem, ha nekem van igazam...de többször visszavonulok, hogy ne legyen vita. Viszont egy mély lelki vonulat van bennem....ami a szüzekre nem jellemző.
2013. dec. 14. 08:31
Nálam a halak napjegy levegő jegyű holddal és aszcendenssel olyan kombinációt ad, hogy nagyon kommunikatív vagyok, nem sértődős, nem nehézkes. De ismerek bika aszcendenssű halak jegyűt, aki nehézkes volt már tizenévesen is. Sejtésem szerint pl. rák aszcendenssel tényleg zárkózott lehet egy halak jegyű személy.
168. 7832a597c4 (válaszként erre: 167. - Borostyán.)
2013. dec. 14. 08:24
azért gondolom egy olyan szűz nem tipikus, akinek pl. vízöntő holdja és mérleg aszcendense van. Gondolom a tipikusak a bak, bika, szűz, skorpió, ikrek aszcendensűek lehetnek inkább, ami ugyanúgy földjegybe vagy dirigálósabb jegybe mutat.
167. Borostyán. (válaszként erre: 166. - Grizus)
2013. dec. 13. 18:54

Igen, ez a pozitív oldaluk :)

Én egy szerencsésebb szűz vagyok...azt mondják, nem tipikus. Hála Istennek...mert a szűzeket nem nagyon bírom én sem :).

166. grizus
2013. dec. 11. 01:17

Én, Oroszlánként, jól kijövök az Ikrekkel. Bohém, szellemes, könnyed emberek, szórakoztatóak.

A Szűz nehezebb eset. Volt olyan Szűz ismerősöm, aki a kákán is csomót keresett, a kritizálásával kikergetett a világból.

165. Borostyán. (válaszként erre: 163. - Mazsinka)
2013. dec. 10. 09:40

A szeszélyesség is nagyon illik rájuk, való igaz....de én a nyájasságot is tapasztaltam többször. Bár a hirtelen váltás, kétszínűség is ott van. Családon belül egy közelebbi kapcsolat van köztetek, nyilván többet engednek meg maguknak.

Én igyekszem távol tartani magamat tőlük és szerencsére a családomban nem született le iker jegyű. Emiatt más szemmel látom őket....távolabbról.

164. Borostyán. (válaszként erre: 162. - 7832a597c4)
2013. dec. 10. 09:33

Ez mennyire igaz, de jól megfogalmaztad! :).

Van két oroszlán-szűz határán született a környezetemben....mintha róluk olvasnék.

2013. dec. 6. 18:19
Az ikrek nyájasak? Kac-kac, röhög a májam. Anyám, húgom ikrek, és inkább szeszélyes dulifulik, pukkancs hisztigépeknek nevezném őket.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook