Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várakozva fórum

Babára várakozva (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Delbuk)
2020. okt. 14. 19:32
A lenyeg hogy nem adtatok fel volt kotartasotok es sikerult! Igazabol nem surgetjuk mi a dolgot de igy h ennyi ido alatt nem sikerult elkezdjuk a kivizsgalast. Persze en mar nagyon szeretnek babocat es en sem fogom feladni barmi is lesz 😊
2020. okt. 14. 15:36
A konkret probalkozas 2,5 ev volt. Kezeltek az IR-em, megmutottek 2x, es ezek utan azonnal teherbe estem. Mindezeken tul kb. az osszes letezo vizsgalatot megcsinaltattuk maganban, hogy a meddosegi centrumba mar eredmenyekkel menjunk. A ferjemmel kezdtuk.
8. Charlize (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 14. 12:09
Drukkolok! 🤞
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Charlize)
2020. okt. 14. 11:51
Ertem nekem itt azt mondtak h eloszor en mert nalam osszetettebb a dolog aztan jon a ferjem...egyebkent ezt en sem ertettem h miert nem a ferjemmel kezdik hiszen nala egybol kiderulne h van e neki eleg eletkepes meg hogy mozgekony stb...na mind1 talaltam mar helyet ahol elvileg mindkettonkel parhuzamossan foglalkoznak igy talan e honap vegen vagy jovo honap elejen tul leszunk a vizsgalatok nagy reszen es johet a baba...en nagyon pozitivan allok a dolgokhoz remelem nem fogok csalodni😊
6. Charlize (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 14. 11:33

Nálunk előbb foglalkoztak a volt férjemmel, mint velem. Van értelme, hidd el! Semmi látható, érzékelhető jele nem volt a problémának.

Spermavizsgálat kellett csak. 9 körül mentünk, 11-re ott volt a lesújtó eredmény. Mikroszkóp alatt rögtön látszik sokminden.

Aztán kivizsgálások sorozata, ráment több, mint 1 év. Addig engem le se tojtak, amíg ki nem derült, hogy vele lehet-e vmit kezdeni.

2020. okt. 13. 19:01
Hat igen mindenkeppen elmegyunk csak ki kell kerni az idopontot ami nem egyszeru...Eloszor ugy is engemet fognak kivizsgalni aztan a ferjemet.csak erdekelt hogy ki h eli meg stb..remelem csak annyi h tul stresszeltuk..noveremnek pl az amh hormonnal van baja de ez nem orokletes a csaladba eddig nem volt ilyen problema...Helga neked meg szurkolok es kitartast!
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 13:42
A párodat is ki kellene vizsgálni. Te mindent megtehetsz, de hiába, ha neki meg van baja!
2020. okt. 13. 12:40
Szerintem ne várd meg az 1 évet, menj el hamarabb,mondd azt hogy több mint 1 éve nem sikerül,úgyse fogja tudni senki megmondani hogy valójában mennyi ideje is próbálkoztok :)
2020. okt. 13. 12:38
Szia. Mi is majdnem 1 évig próbálkoztunk mire összejött. Sajnos a baba nem maradt meg, miután megjön elkezdjük az újabb pròbálkozást, reméljük most nem kell rá olyan sokat várni :)
2020. okt. 13. 09:11
Sziasztok! Erdekelne hogy ti miota probalkoztok a baba gyartasba es milyen sikereseggel?!Mi lassan 1 eve hogy probalkozunk de eddig meg semmi, voltam altalanos vizsgalatokon ! En Nemetorszagban elek es itt sajnos csak 1 ev sikertelenseg utan csinalnak hormon vizsgalatokat es azt is csak meddosegi intezmenybe...azt eddig tudom h nincs pajzsmirigy problemam es pcom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook