Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2021-2022 kezdőként fórum

Babatervezés 2021-2022 kezdőként (beszélgetős fórum)


2994. Dreamerlady (válaszként erre: 2991. - Nella29)
2021. aug. 6. 11:07

Gyönyörű!! Lehet nagyokat kirándulni, meg van egy csodaszép tó. Ja meg valami erdei vasút is. Tavat mindenképpen érdemes megnézni, főleg, hogy nagyon jó büfék is vannak ott. Lehet valami “junk food” dolgokat is kapni, amik amúgy finomak és van egy jó büfé, ahol csodás péksütit vannak. ♥️


Szállodába mentek? Ha van ott szálloda, egy hosszú hétvégére mi is lehet leugrunk majd egyszer.

2993. Nutella (válaszként erre: 2969. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 11:07
Akkor te eltersz az atlagtol😅😅
2992. Nutella (válaszként erre: 2973. - Nella29)
2021. aug. 6. 11:03

Akkor azert mondta a 24 orat mert akkor van gondolom mar olyan helyen ahol konnyebben megtalalja a kis katona 😅


Nekem azok nem jottek be.A gabrielbe sosem csalodtam .terhessegi tesztjeben sem.

Hal isten h neked mukodott a masik fajta lh teszt🥰

2991. nella29 (válaszként erre: 2990. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 11:01
szép hely? sosem voltam még :) van amit érdemes megnézni a környéken?
2990. Dreamerlady (válaszként erre: 2989. - Nella29)
2021. aug. 6. 10:51

😘😘 Hát igen, köszi majd a tippeket előre is. 🥰 Eldöntöttem, hogy majd nagyon dögös kismama akarok lenni.


Korábbi topic, csak elfelejtettem visszaírni. Szóval imádom Felsőtárkányt!! ♥️ Oda is szoktunk járni pecázni. Ezek szerint van ott egy szálloda? Nem is tudtam.

2989. nella29 (válaszként erre: 2988. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 10:45
köszönjük ♥️ igen, vannak még csodák, én sem hittem el, hogy valaki képes ilyenre, és van :) rendben, rakok fel ha találok, kellenek majd a tippek neked is, hol lehet venni :P :)
2988. Dreamerlady (válaszként erre: 2984. - Nella29)
2021. aug. 6. 10:42

Aztaaaaa!!! Ez hihetetlenül romantikus, gratulálok Nektek is!! ♥️♥️♥️


Tényleg milyen édes, hogy csak kettőtökért haza költözött. Nem hiába, a parkapcsolat, család tényleg mindennel fontosabb.


Ha majd lesz ilyen sexy kismami ruhád, legyszi lőjj egy képet, annyira kiváncsi vagyol. Biztos szuperül fog állni. 😍

2987. Dreamerlady (válaszként erre: 2983. - @kukac@)
2021. aug. 6. 10:39

Na akkor ti is nagyon nagyon hosszú utat jártatok be!! Nagyon örülök, hogy végül a szerelem utat tört magának. ♥️♥️


Azért az ilyen anyós bekaXXatja, nem normális, tényleg. Az egy dolog, hogy téged nem szeret, de ezek szerint a fiát sem. 🤨🤨


Amúgy nagyon rossz napokon nekem az jutott eszembe, hogy elmegyek a sperma bankba, aztán leszek egyedülálló anya és majd veszek egy kutyát. És hárman alszunk majd együtt. 😝😝


Szerencsére aztán jött a tetovált herceg fehér ló helyet Fiatban. 😄♥️

2986. Altair (válaszként erre: 2984. - Nella29)
2021. aug. 6. 10:35
Nálam fordítva történtek a dolgok. Úgy voltam a pártalálással eleve, hogy egyáltalán nem érdekel, lesz-e valakim. Se esküvő, se gyerek. Ha így alakul, akkor egyedül leszek boldog. Aztán jött az uram, aki miatt meggondoltam magam, ide nekem azt a családot 🤣 27 éves koromban jött ez a pálfordulás, de nem a biológiai órám miatt, hanem miatta. Úgy találtam, miatta megéri mindez,és vele már én is vágyok ezekre.
2985. @kukac@ (válaszként erre: 2984. - Nella29)
2021. aug. 6. 10:33

Ahw 😍


Nagyon sok boldog együtt töltött évet kívánok nektek!

2984. nella29 (válaszként erre: 2982. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 10:15

akkor szeptemberben ideje lesz nekiállnom komolyan nézelődni :D tetszenek a hosszabb, feszülős rucik, ha találok olyat ami tetszik jöhet :)


a mi egymásratalálásunk is jó sokat váratott magára :) 28 voltam, rengeteg csalódáson túl, és én is, mint Kukac, már eldöntöttem, hogy egyedül halok meg, kerítek valami macskát és jó lesz így :D aztán egy rendezvényen én dolgoztam, ő vendég volt, akkor láttuk egymást először :) habár akkor nem történt semmi, még csak nem is beszélgettünk, bennem megmaradt, hogy wáó ez elég helyes pasi...és rá pár hónapra rámírt, elkezdtünk beszélgetni, de nem sok reményt fűztem hozzá, mert külföldön élt.

sosem gondoltam volna, hogy valaki miattam feladja az életét, és hazaköltözik, hogy megismerhessen, de így történt :) utána pedig már nagyon gyorsan történtek nálunk az események, lám most pedig babát várunk :)

2983. @kukac@ (válaszként erre: 2981. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 09:45

Igen, ne is mondd!


Mi is nagy szerelemben voltunk anno, mikor a lányunk megszületett. Aztán anyós miatt mentünk szét. Kerített másik nőt, mert nem talált engem alkalmasnak.


Aztán amíg külön voltunk, és már nem reménykedtem, próbáltam továbblépni. Sok-sok kudarc után úgy döntöttem, hogy inkább egyedül halok meg, jól elleszünk ketten a nagylánnyal. 😃


A megismerkedésünk után 10 évvel házasodtunk össze és igaz, hogy anyós nem áll velünk szóba és az unokáját sem ismeri, de nagy békében és boldogságban élünk. 🥰

2982. Dreamerlady (válaszként erre: 2979. - Nella29)
2021. aug. 6. 09:42

Nagyon szeretem a Calzedoniat, szuper dögös cuccok vannak ott. ♥️♥️


Szerintem 3-4 hónapos baba mellett van már egy kis dudorka. Arra a pocira nem akarsz valami szuper dögös feszülös rucit húzni? Anyum is ilyen vékony volt, mint te és annyira aranyos volt a karcsú testével és terhes hasával. ♥️♥️

2981. Dreamerlady (válaszként erre: 2978. - @kukac@)
2021. aug. 6. 09:39

Nem semmi!! Akkor szuper lett a történet vége. ♥️ Nem egyszerű manapság jó párkapcsolatot találni. Nehezebb szinte, mint megpalyazni a miniszterelnöki pozíciót. 😄😄 Szóval ebben elég nagy szerencsénk van.


Párom hamar megkérte a kezem, és imádom is miatta. De mire egymást megtaláltuk… ő túl van egy valáson, én meg fél évtizeden egy nárcisztikus pasival. Hogy is fogalmazzak… nem volt egyszerű az Igazi mellett kikötni. 😄😄

2980. @kukac@ (válaszként erre: 2977. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 09:31
Persze, hogy nem vagy bolond! Mind egy csónakban evezünk... Na jó, nem mind, vannak akik másik csónakban, de egy irányba.
2979. nella29 (válaszként erre: 2977. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 09:30
hááát, nem kimondottan kismama ruha, de már elkezdtem nézegetni a calzedoniában ezeket a comfort leggingseket :D amennyire lehet olyan dolgokat vásárolnék egyelőre, amit szülés után is tudok majd hordani. plusz anyukámtól kértem pár nadrágot, mert a 34-es farmerjaim már hastájékon igencsak szűkösek :D szóval jelenleg ez a helyzet :D kimondottan kismama ruhákat már a nagyobb hasnál tervezem, az kb hány hónaposan van? :D
2978. @kukac@ (válaszként erre: 2977. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 09:25

Hű, a házasságomhoz nekem is nagyon rögös volt...


Én fel is adtam már évekkel előtte.

De tulajdonképpen az vette rá az embert a házasságra, mert bár jó sokára, de rájött, hogy mégis inkább megtartana magának 😃

2021. aug. 6. 09:20

Milyen aranyosak vagytok Lányok! 🥰🥰 Köszönöm, jól esik. Most kevésbé érzem magam bolondnak. ☺️


Nem tudom, én nem nagyon szoktam feladni azokat a dolgokat, amikre igazán vágyom.


Hazassagomhoz is nagyon rögös út vezetett, de a legrosszabbkor is bíztam, hogy valakivel fogjuk egymást szeretni. ♥️ Biztos a babatervezes is hasonló. Én most már csak arra fogok figyelni, hogy picit többet éljek és ne minden csak a babatervezesről szóljon, azt hiszem ebben kell megtalálni a határt.


Nella, legfontosabb kérdésem… mikor veszed meg az első kismama ruhádat??? 😄♥️ Fuhh, én azt is annyira várom, hogy amikor látszódik majd a pocim, feszülős rövid mamiknak való miniruhákban villogjak. 😄

2976. Altair (válaszként erre: 2974. - Nella29)
2021. aug. 6. 09:16
Én is teljesen ilyen vagyok :D csak az segített a havi rápörgést leállítani, hogy kiderült, lombik kell. Így azzal vagyok elfoglalva, hogy a vizsgálatokkal meglegyünk időben - felváltotta a havi 2 hetes idegörlő várakpzást és tesztelgetést. De ha eljutunk a beültetésig, akkor indul minden előlről 😜🥴
2975. @kukac@ (válaszként erre: 2974. - Nella29)
2021. aug. 6. 09:05

Nem csak ti vagytok beleélősek...


Vajon mennyi csalódás kell, hogy az ember feladja?

2974. nella29 (válaszként erre: 2972. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 08:42

de olyan nehéz nem túltolni :D mindketten ilyen beleélős típusok vagyunk, és ez, ha összejön a baba sem fog változni szerintem, legalábbis nálam nem változott :D most az első trimeszterrel kapcsolatos dolgokat bújom napi szinten, minden érdekel :D


párod hogy bírja ezt az időszakot? nekik sem lehet könnyű :)

2973. nella29 (válaszként erre: 2962. - Nutella)
2021. aug. 6. 08:38

hát én expect lh tesztet használtam és szépen erősödött az ovu napjáig, és utána való nap meg full fehér volt, szóval mutatott mindent :)


ja és mi sem 24 óra múlva próbálkoztunk, hanem hajnalban volt ovu és este voltunk együtt, akkor fogant a baba :) én mindenhol azt olvastam hogy a tüszőrepedés után kiszabadul és vándorol lefelé, ez tart mindenkinek más ideig, de általában 24-36 óráig, ekkor kell találkozniuk a katonákkal :)

2972. Dreamerlady (válaszként erre: 2971. - Anonim27)
2021. aug. 6. 08:33

Hát most az a helyzet, hogy ellőttem pár nega terhességi tesztet, úgyhogy max holnap fogok újra tesztelni.


Sajnos néhány napja nem érzek tüneteket, csak a folyas van, mára a hőm is lement. Most picit a kiváráson vagyok…


3 hónap vergődés után arra jutottam, muszáj összeszedjem magam. Túlságosan a baba a fókusz, de muszáj jobban figyeljek a párkapcsolatomra és magamra is. Szerintem túltoltam ezt a babatervezés dolgot. 😄

2971. anonim27 (válaszként erre: 2969. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 08:08
Amúgy nem gondolkoztál az Lh teszttel mint jósteszt? Amit az előző hónapban beszéltünk, hogy ilyenkor már a hcg-t érzékeli reggeli vizeletből, és pozi. Nekem most elfogyott mondjuk otthon csak eszembe jutott xd
2970. @kukac@ (válaszként erre: 2968. - Nutella)
2021. aug. 6. 08:05
Igen, én is így gondolom. 😊
2969. Dreamerlady (válaszként erre: 2967. - Altair)
2021. aug. 6. 07:28
Na ja!! Most visszanéztem a hőmet, mert pont mértem a bébike előtt. És feltűnt, hogy terhesség kiderülése előtt esett le a hőm. Ennyit a tudományról. 😄😄
2968. Nutella (válaszként erre: 2964. - @kukac@)
2021. aug. 6. 07:21
Nem vagy meg elkesve :) meg siman lehet ;)
2967. Altair (válaszként erre: 2966. - Dreamerlady)
2021. aug. 6. 07:21
Olvastam, hogy volt, akinek ennyi mmvel is összejött, szóval semmi sincs kizárva :D
2966. Dreamerlady (válaszként erre: 2961. - Altair)
2021. aug. 6. 07:19

Igen, furcsa lenne, ha így a semmiből jönne egy extra hosszú ciklus. 😊 Nem tudom miért lehet ilyen vékony a nyálkahártya.


Néha úgy érzem, túl tudományosra vesszük ezt a baba projekt dolgot. Csak nem vagyok benne biztos, hogy a baba olvassa a tankönyvet. 😄😄 Talán minden is lehetséges.

2965. Altair (válaszként erre: 2964. - @kukac@)
2021. aug. 6. 07:18
Akkor még van időd :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook