Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba lesz 2012-ben! fórum

Baba lesz 2012-ben! (beszélgetős fórum)


66. v-ji (válaszként erre: 65. - Kacsa118)
2011. máj. 5. 10:33

De nehogy ám letörj, ha még nem mutat semmit... Tudom-tudom, nem fűzöl hozzá rögtön az elején nagy reményeket, de magyarázd meg a szívednek és a lelkednek, hogy ne csalódjon... Az én filozófiám az, hogy ha jönni akar egy kisgyerek, az jönni fog. Majd minket fog kiválasztani és a mi kis családunkba fog bele születni. Érzem, hogy előbb, vagy utóbb, vagy így, vagy úgy, de úgyis anyuka leszek. Nem érdekel, hány terhességi tesztet lövök még el addig... :)

Lassan megyek dolgozni, de szorítok Neked... Szép napot! :)

65. kacsa118 (válaszként erre: 64. - V-ji)
2011. máj. 5. 10:19
Hellyel közzel. Igazából, ha ne adj', akkor már a 2 héten is túl vagyok... Most vagyok a ciklus közepén. Azért mondom, biológia órán tanultak szerint nem lehet semmi, de hát a természet vicces dolgokat tud produkálni. Úgyhogy megnézem mi van. Nem fűzök reményeket, inkább kiváncsi vagyok.
64. v-ji (válaszként erre: 63. - Kacsa118)
2011. máj. 5. 10:12
Ha még két hét hátra van a menstruációdig, akkor a teszt szerintem még nem fog semmit kimutatni, csak elpazarolnád. Mindig pontosan jön meg Neked?
2011. máj. 5. 10:08
Azért fura, mert eddig nem tapasztalt tüneteim vannak, viszont még van 2 hetem, hogy megjöjjön. Mondom, matek szerint nem lehet semmi, de hát láttunk már fura dolgokat :)
62. v-ji (válaszként erre: 61. - Kacsa118)
2011. máj. 5. 10:06
Eddig nem tapasztalt tüneteid vannak? Késik is?
61. kacsa118 (válaszként erre: 60. - V-ji)
2011. máj. 5. 10:00

Persze.

Szóval matek szerint nem lehetek terhes. Merthogy menstruáció előtt egy nappal illetve utána két nappal nem valószínű, hogy összejön. Viszont produkálok tüneteket. Úgyhogy ma csinálok egy tesztet, mert nem értem, mi van.

60. v-ji (válaszként erre: 59. - Kacsa118)
2011. máj. 5. 09:59
Publikus?
59. kacsa118 (válaszként erre: 58. - V-ji)
2011. máj. 5. 09:53

Én spec. nem szeretném abba a hitbe ringatni magam, hogy elsőre összejön.

Bár nálam most elég fura helyzet állt elő...

58. v-ji
2011. máj. 5. 09:50
De aranyos vagy! Én is nagyon drukkolok Nektek. És mindenkinek, aki szeretne végre áldott állapotba kerülni :)
57. kacsa118 (válaszként erre: 56. - V-ji)
2011. máj. 5. 09:41

Sok szerencsét! Mi most vágtunk bele az elsőbe, bár (attól függetlenül, hogy fiatal vagyok még) én már elég régóta szeretnék. A férjem most jutott oda, hogy vágjunk bele. Nekem most a legideálisabb az időpont, úgyhogy tegnap dolgoztunk is az ügyön.

Remélem Nektek is hamarosan összejön!

56. v-ji
2011. máj. 5. 09:27
Sziasztok! Én nagyon-nagyon régóta szeretnék kisbabát. Egyszer már el is indult nálunk a babaprojekt, de másfél év után PCOS-re utaló jeleket találtak. Kaptam gyógyszert, de semmi nem történt. Aztán változások álltak be az életünkbe. Vállalkozásba kezdtem és megbeszéltük, hogy jegeljük a témát egy időre. De bennem egyre erősödtek az ösztönök és időnként rágni kezdtem a férjem fülét, de a végére mindig beláttam, hogy igaza van, még nem állt össze minden. Én is egy merő stressz voltam állandóan. Volt, hogy emiatt ki is maradt a menstruációm. De mostanában azt vettem észre, hogy valami megváltozott. Elkezdtem jógázni, sokkal kiegyensúlyozottabbá váltam és megtanultam figyelni befelé. Már hónapok óta nem beszéltünk a babáról, erre ma reggel azt mondta a drágám, hogy szerinte ideje volna végre komolyan belevágni. Bár még mindig nem vergődtünk mindennel zöldágra, de olyan úgysem lesz, hogy minden körülmény tökéletesen stimmeljen. Nagyon boldog vagyok. Bár ez a ciklus szerintem már elúszott, de a következőben bele fogunk adni mindent.
2011. máj. 5. 08:42
Én ennyire nem szeretnék még előre szaladni... :)
2011. máj. 4. 22:34
A gátmetszést akkor ejtik, amikor fájás van, és az a fájdalom gyengébb, így nem érzed. Az én fiam is 3 nyomásra bújt ki. A varrás tényleg rossz volt, én is azt szerettem volna, hogy minél gyorsabban végezzen a doki, és megkaphassam a fiam.
2011. máj. 4. 20:41

:-P


nade egyebként..szóval van olyan,hogy gátvédelem,de..én el sem tudom képzelni,h ha nyomni kell még arra vigyázzak,h nade ne annyira meg stb...

A vágást nem éreztem,3nyomasra kint volt a lánykám. Szóval,hogy még arra ott koncentrálni,el nem tudom képzelni. Ami nekem rossz volt viszont,h utána biza ülni nem tudtam 2-3hétig. NAgyon fájt. Szóval ,aki gatvédelemmel szül,annak meg ugye ez nincs..

52. Cipike75 (válaszként erre: 51. - Ce53b9ff5e)
2011. máj. 4. 20:33
:)))Ez aranyos:)
2011. máj. 4. 20:23
a varrás volt a legizébb a dologban sztem.Akkor mar ugy voltam,h na akkor mostmar hagyjanak beken....masreszröl meg azt gondoltam,h legyszi jooool varrjál:-DDDjo szorosra:-D
50. d93c8ddedb (válaszként erre: 48. - C863b54f87)
2011. máj. 4. 20:16
Anno én is a gátmetszéstől féltem nagyon,de tényleg nem érzed.Varrás egy kicsit kellemetlen(engem kivül-belül stoppoltak).Varratszedés nekem nagyon hamar megvolt az is inkább csak kellemetlen
49. Cipike75 (válaszként erre: 48. - C863b54f87)
2011. máj. 4. 19:21
Még mindíg jobb a vágás, mint a repedés. Ráadásul azt már nem is érzed.
2011. máj. 4. 18:49
Én a legjobban a gátmetszéstől félek. Szeretnék olyan dokit keresni aki nem vág föl.Mindent hajlandó vagyok megtenni azért, hogy megelőzzem. Hallottam, hogy vannak kenőcsök, torna, stb amik jók erre. Várom én is a jövő hetet, mert kiderül, hogy most összejött-e vagy sem. A hasam fáj rendesen és fent van a gyomorsavam...hátha jó jel:).
2011. máj. 4. 17:20
Sok sikert lányok!!!!!
2011. máj. 4. 16:46
Sziasztok! Csatlakoznék én is. Mi most vágtunk bele az elsőbe. Remélem hamarosan összejön. :)
2011. máj. 4. 12:22
Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok.Nálunk is elindult a második babaprojekt.Van egy 10 hónapos kisfiam.Már "dolgozunk" a tesón.Még 4-5x szopik egy nap a picifiam és még nincs mensi se.Talán mostanában lehetett peteérésem(1,5 hete)Görcsölgetett a hasam,nyákom is megvolt,apát is kívántam nagyon(ami az elmúlt egy évben nem nagyon volt jellemző sajnos).Úgyhogy remélem a legjobbakat...:-)))
2011. máj. 3. 20:51
jó..amikor elindul a dolog azok aztán izgi percek,az bizti.
2011. máj. 3. 20:47
Én a végéig egyáltalán nem gondoltam a szülésre....aztán az utolsó hónapban már nagyon izgatott a dolog, és ha lehetett volna, azt kértem volna, hogy inkább később jöjjön, mint előbb, mert akkor már tényleg felkészülök rá,hogy jöhet bármikor.....na, de előbb jött 2,5 héttel, és így nagyon megijedtem, és nagyon féltem.....:(
2011. máj. 3. 20:23
szülés? neeeem.Nálam legalábbis úgy volt,hogy kb az 5.-6.hónapig nem is foglalkoztatott a szülés. Nade akkor aztán rendesen kezdett izgatni:-P!Aztan a végén már ugy van az ember,hogy barcsak szülnék már..!És igen,csodálatos élmény.Mégha fáj is.Szeretném újra átélni.
41. KriszTom (válaszként erre: 40. - C863b54f87)
2011. máj. 3. 20:10
Nem szabad tőle félni. Nekem időm sem volt felfogni, hogy mi történik velem. A mai napig nagyon szép emlék a szülés élménye!
2011. máj. 3. 19:18
Nem féltetek a szüléstől??
2011. máj. 3. 18:43

Sziasztok!

A mensihez én nem tudok tartani, így meg se fordult anno a fejemben, hogy valami történik velem.

KB. 6,5 hétig semmit nem vettem észre. Aztán jött a fáradékonyság, a szagok "észrevétele", hányás

Mire teszteltem, és elmentem ultrahangra, addigra már 8 hetes voltam :)

2011. máj. 2. 21:19
Pontosan ezeket,amiket leirtak a többiek is. Csak az volt a furi,hogy hamarabb kezdett fajni a cicim,m szokott és baromira fájt és egyre jobban. DE a görcsök is és a mindjart megjön érzés is meg volt...
37. Cipike75 (válaszként erre: 33. - C863b54f87)
2011. máj. 2. 21:16
nekem semmi tünetem nem volt. Miután a mensim napja csúszott már 4-5 napot, akkor kezdett fájni a cicim....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook