Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogzás vagy betegség? fórum

Fogzás vagy betegség? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 6. 10:26
Egy vírusfertőzés 10 napig is eltarthat, ha az, 2 nap alatt nagy javulásra ne számÍts. Ha meg a foga, akkor az. Sztem nem kell visszavinni, főleg, ha jól van.:)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 09:30
Mindenképp visszavinném főleg így, hogy holnaptól Húsvét van
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 07:23
Vidd el ,,ne teljen úgy az ünnep hogy nem néztek rá:)
2. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 07:13

Én mindenképp elvinném még egyszer nézzen rá a torkára, hallgassa meg a tüdejét! Meg el mondanám mit tapasztaltam az éjjel.

Fogzástól max hőemelkedése lehet esetleg kipirul az arca a popsija, többet rág de semmiképp nem köhög és folyik az orra…

Ha megint nem mond rá semmi értelmeset vegyél vmi tengervizes orrsprayt meg vmit köhögésre, hogy segítse fel szakitani a nyákot, ebben tud a gyógyszerész is segíteni.

2023. ápr. 6. 06:25

Bevigyem mégegszer a 8 hónapos babát az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kislányommal 2 napja voltunk benn a HO-nál hőemelkedés, n éhai köhögés, orrdugulás miatt. Akkor azt mondta ez a fogzás miatt van, most azonban éjjel úgy köhögött 1-2x, mintha fel akarna szakadni, de nem tud, és hőemelkedése is volt. Most nagyon jól van, játszik, vidám stb.... De nem Tudom visszavigyem-e emiatt. Kérlek ne hurrogjatok le..egy aggódó anyuka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook