Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba elvesztése 20 évesen, s rémálom a kórházban fórum

Baba elvesztése 20 évesen, s rémálom a kórházban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Baba elvesztése 20 évesen, s rémálom a kórházban

1 2 3 4 5 6 7
2011. júl. 17. 10:40

"...majd egyszer találkozunk mi még, csak egy másik testben..."

Ez a sorod jusson mindig eszedbe ha szomorú vagy!

Kitartás!Én (is) szurkolok Neked!

2011. júl. 17. 10:37

FELHÁBORÍTÓ !!!

EZ MAGYARORSZÁG!!! És még ezek akarnak béremelést?

A nagy" Anyaország". Hát ilyenkor adok hálát Istennek, hogy nem oda születtem.

A cikk írójának: Egy baba elvesztése olyan mintha egy darabot kiszakítanának a lelkünkből és soha nem adják vissza. Örökké hiányozni fog, és bármennyi gyermekünk születik ünnepek alkalmával, vagy csak az egyszerű boldog pillanatokban mindig eszünkbe jutnak és soha nem feledjük Őket. Ez én így élem meg 23 éve.

2011. júl. 17. 10:36
Sajnálom ami történt elolvastam a cikkedet hát végigbögtem. Én 17 évesen lettem édesanya a lányom most 14 éves, én is imádom a mai napig a gyerekeket és mindig is gyereket szerettem volna amiota az eszemet tudom, átérzem a fájdalmadat, sok kitartást kivánok és bizom benne hogy hamarosan átélheted hogy milyen érzés anyának lenni.
2011. júl. 17. 10:35

Azt gondomom köszönöm szépen, hogy megosztottad a szomorú és tragikus történetedet a babád elvesztésével kapcsolatosan mélységesen együttérzek veled és azok amin keresztül mentél. Inkább keressél egy másik normális, rendes orvost, aki tolerálja a te gondodat esetleg, ha még van remény tudna segíteni neked. Kívánok jóegészséget neked és

minél hamarabb gyere helyre lelkileg sok szeretettel üdvözöl tégedet Ágnes

2011. júl. 17. 10:33
még nem olvastam vegig a cikkedet, de tudom, h amirol a fejlecben irsz, milyen... h meg fiatal vagy, lehet meg gyereked, stb... ezzelaltalaban magukat nyugtatjak az emberek, ha nem tudnak mast mondani valakinek, akinek vigaszra van szuksege... teljesen mindegy, h hany eves az ember, a fajdalomnak nincsen fokmeroje... sajnos. most megyek, es elolvasom az egesz cikket. sajnalom, h veszteseggel terhelt az elet! olvasok.
2011. júl. 17. 10:30

Nagyon sajnálom, hogy ilyeneken kellett keresztülmenned! Borzalma állapotok vannak a magyar egészségügyben, sajnos már én is többször tapasztaltam. Két éve az én akko 26 éves páromat is hazaküldték úgy az egyik kórházból, hogy majdnem meghalt itthon tüdőembóliában. S szerintük nem volt semmi baja... Utána hetekig feküdt egy másik kórházban, és mozdulnia sem volt szabad, nehogy a vérrög teljesen elzárja a tüdejét. :-( Felháborító, hogy mennyire semmibe veszik az embereket!

Egyébként én is 20 éves voltam, amikor a kisfiam született, és soha, egyetlen percig sem bántam meg! Ma már 12 éves nagyfiú!

Egészséges felnőtt nő vagy, és hidd el, hamarosan boldog anyuka is leszel! Csak kitartónak kell lenned! Minden jót neked!

2011. júl. 17. 10:27

Nagyon sajnálom ami veled/veletek történt!

A kórházról nem mondok véleményt, engem is flegmán kezeltek, mondjuk engem a szülészeten miután megszületett a babó, egyedül a szülésznő volt kedves!

Pihenj sokat, össze fog jönni és lesz egy gyönyörű kisbabád!

2011. júl. 17. 10:20
Nagyon borzasztó lehetett végigcsinálnotok.A nővér elég minősíthetetlen viselkedést produkált.
2011. júl. 17. 10:19

Ez nagyon durva...és felháborító! És akkor csodálkoznak a közszolgálatis nővérkék, hogy mindenki utálja őket! Szörnyű, hogy ilyen világban élünk!


Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid, de biztos vagyok benne, hogy lesznek még ettől sokkal szebb emlékeid is egy szülészetről! :)

Kitartást! Én szorítok! ;)

2011. júl. 17. 10:08
Fiatal vagyok, igen még csak 20 éves. Tudom, tudom! Ráérnék még...nem vagyok elkésve semmivel, s nem hajt a tatár, előttem az élet. Kismilliószor hallottam már ezeket a mondatokat, mégis gyerekimádatban "szenvedek" 10 éves korom óta. Ez az egész életemre kihatott. Sajnos a történetem ennél azért sokkal szomorúbb. Elnézést előre is, de kicsit hosszúra sikerült a történetem.

Ugrás a teljes írásra: Baba elvesztése 20 évesen, s rémálom a kórházban
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook