Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


1859. lov.ildi
2008. aug. 28. 22:23

Sziasztok!

Íriszke! Köszi jól vagyok. Kicsi forrnak bennem az indulatok, ezért nem írtam. Senkit nem akarok megbántani, ezért inkább "hallgatok".

1858. dolcissima (válaszként erre: 1850. - D5804739e2)
2008. aug. 28. 21:40

De aranyos vagy! Köszönöm. Második volt, vagyis első. Hát beültetés első, mert a legelső próbálkozásnál nem lett beültetés, nem volt megtermékenyülés, nem volt mit. Így másodszorra már ICSI volt.

A kép a volt munkahelyemen készült, Dél-Tirolba. Gyönyörű, igaz? Sok hegy, tiszta levegő.... még sokszor eszembe jut!

1857. encike 2
2008. aug. 28. 20:42

Haliho!


Awalon!

A csajoknak igaza van, tessék pihenni, mert ez nem játék!


Reggel akkorát hánytam, mi lesz később? Brrr!!!!

1856. d5804739e2 (válaszként erre: 1852. - F65231edcb)
2008. aug. 28. 16:19

Szia!


A fertőzésveszély miatt nem vizsgálnak meg menstruáció

alatt ugyanis akkor nyitva van a méhszájad, hidd el jobb, hogy nem vizsgált meg majd esetleg jövő héten.


Nekem min.1 max. 3 hónapot mondott az orvos az újabb próbálkozásra, nekem 12 hetesen volt missed ab-m. Nem tudom te hányhetes voltál attól is függ.


Az már más tészta, hogy 7 hónapja nem jön össze:o(((

2008. aug. 28. 16:02

Íriszke!


Próbálj meg megnyugodni, nekem is ezt mondták anno, h fél év. ráadásul az ajtóból kiabált issza a főorvos, mmintha legalábbis terhességmegszakításra mentem volna. nem volt elég a bajom :( próbálj meg megnyugodni. a nőgyógyászom ánya is így járt de kb. 3 hónap múlva terhes lett, van egy egészséges 1,5 éves pici fia

2008. aug. 28. 16:00
na jó egyszerre írtunk :)
1853. Ágica1983 (válaszként erre: 1851. - F65231edcb)
2008. aug. 28. 15:59

Szia Íriszke!


Nagyon örülök annak amit írtál és szorítok hogy minden rendben legyen. biztos úgy is lesz :)

Tudom mit érzel :(

Pusziiii!!!

2008. aug. 28. 15:59

Sziasztok lányok!


Most értem haza dokitól és finoman szólva is ki vagyok akadva.

ugyanis a dokim nem vizsgált meg műtét utáni ELSŐ konrtollon, mert menstruálok!!!!

kérdeztem tőle, hogy szó szerint ez szerepel a kórház zárójelentésemen, most akkor én értettem félre a dolgot vagy mi van. mire ő, hogy nem jól értelmeztem, de nem vizsgál meg.

amint hazaértem felhívtam a kolléganőm által javasolt fehérvári dokit és időpontot akartam kérni, de szabadságon van, majd szeptember 10-e körül kell visszahívnom azt kérte.

ja és még közölte a dokim vizsgálat nélkül, hogy fél évet várjak a teherbeeséssel és szedjek femibiont.

majdnem el akart velem kezdeni szedetni fogamzásgátlót, a védekezés miatt. én meg közöltem, hoy semmi pénzést mert felborította a ciklusomat és csak 2-3 havonta menstruáltam miuátn abbahagytam.

szóval nagyon nagyon mérges lettem.

kíváncsi leszek az új dokira mit mond

puszika mindenkinek

2008. aug. 28. 11:21

Sziasztok lányok!


jupé, jupé, jupé, végre ma reggelre megjött, a műtét után 6 és fél héttel.már tegnap elkezdtem barnázgatni, de nem akartam elkiabálni a dolgot.

most délután megyek dokihoz kontrollra, nagyon szurkoljatok, hogy minden rendben legyen.

Pepe 08!

nagyon sajnálom, ami történt, elszomorító. kérlek, kitartás, lesz még neked is babád!!!

Awalon!

te pedig pihenj nagyon sokat, most már kisbabákat vársz, ráadásul hármat, felelős vagy értük és tegyél meg mindent annak érdekébnen, hogy minél tovább kihord őket!!sok-sok pihi.

encike!

veled mi újság?

lov. ildi?

jelentést kérek mindenkiről:)))

puszika

1850. d5804739e2 (válaszként erre: 1849. - Dolcissima)
2008. aug. 28. 09:46

Elolvastam az adatlapod és sajnálom, hogy így történt.


Az első lombik volt?


A képen lévő helyen szívesen reggeliznék most:oD

2008. aug. 28. 09:40

Sziasztok!


Pepe nagyon nagyon sajnálom! Tudom mit érzel. Most nem hiszed, hogy van még élet ezután is, de hidd el van! Minden nap lassacskán, de egyre tisztábban látsz, és megnyugszol! Hidd el, hogy lesz még egészséges szép gyereked!



Awalon! Tényleg nagyon fiatal vagy még, és szerintem nem is tudod elképzelni milyen lehet 3-as ikrekkel?! (nem mintha én eltudnám, nekem sincs) szerintem fel sem fogod még, hogy neked gyermeked lesz, és nem egy, hanem három!

Mindenesetre, ha élni akarnak, meg is fognak születni, de ez nem mentesít a fekvés alól! 30 felett sem egyszerű a fekvés (lombik beültetésnél 3 hét szigorú fekvés van, na azt tudom milyen!), amikor pörgős életet élsz normálisan, de muszáj! A Kicsiknek erre van szüksége, Rád van szükségük!

1848. d5804739e2 (válaszként erre: 1846. - Ee091760ba)
2008. aug. 28. 09:31

Először is bocs, hogy bepofátlankodom itt közétek, régen írtam ide mikor elvesztettem 12. héten a babánkat.


Kedves awalon!


Nagyon fiatalka vagy még, de ezt le kell írnom, hogy nagyon sok anyukát ápoltam a munkám során, akik éveket vártak babára és végül mesterséges megtermékenyítéssel hordtak ki ikerterhességeket többek között többen 3-mas ikreket, de úgy, hogy majdhogynem végig feküdték kórházban az időt. Neked nagyon kell figyelned magadra és főleg annál tovább hordani a babákat minnél tovább bírod, mert ugye 3-man vannak és fontos, hogy megszületéskor érettek is legyenek. De ez úgy, hogy te nem teszel meg értük mindent vagy legalább azt, hogy pihensz, ha kell nem fog menni nem akarlak megijeszteni, de van pár év szakamai tapasztalat mögöttem és te még nagyon fiatal vagy.


Minden jót neked és gondold végig, hogy, pár hónapot kell kibirnod és utánna te leszel a világon az egyik legboldogabb ember.


Üdv. johi

1847. Sztavros (válaszként erre: 1846. - Ee091760ba)
2008. aug. 28. 08:51

Kedves Awalon!

Mikor terhes lettem, én végig azért drukkoltam, hogy annyi most az iker terhesség, csak nehogy nekem ikreim legyenek, mert az azért kemény feladat! Eszembe sem jutott, hogy baj történhet, és a végén elmegy a babám. De csak azt akartam mondani, hogy megértelek. Nagyon nehéz lehet feldolgozni, hogy 3 babát vársz ilyen fiatalon. Még egy babához is nagyon fiatal vagy, de ne félj, nem annyira, hogy ne birj vele megbirkózni! A te életed különlegesen alakult, és egyszer ezért borzasztó hálás és boldog leszel! Addig pedig kitartás! Én AniMaminak igaza van! Mars az ágyba!!! :)

1846. ee091760ba (válaszként erre: 1845. - AniMama)
2008. aug. 28. 06:47

Szia!

Tudom...de én nem tudok sokáig feküdi sőt gyűlölöm!!!!! Azért mentem bevásárolni mert már bediliztem de a bolt a sarkon va 5 perc alatt megjártam...a vérzés nos igen a dokim szerint a mamám miatt sokott kaptam 78 évesen halt meg.

Kaposvárra ma azért megyünk hogy a párom is kimozduljon,egész nyáron itthon volt engem ugrált körül...neki is kijár kis szórakozás és nem megyek be csak ülök vagy ha nagyon muszáj fekszek a törcsin...

A babák igen 3van de nekem 1 is elég lett volna örülök nagyon nagyon hogy 3 lesz de senki nem ért meg...nagyon nehéz!!! Igen tudom 18 éves vagyok nem érdemlem meg ezt a 3 kincset, de akkoris megtartom őket...

Bocsánat ha ezt ugy veszed mintha dühös lennék rád de teljesen igazad van...nem kéne pattognom itthon hogy takarítani és főzni akarok utána meg ha baj van akkor meg végig sírom az egész éjszakát!!!

Nem akartam bunkó lenni csak teljesen igazad van és nagyon örülök hogy ezt leirtad mert senki nem mondja nekem szigorubban hogy feküdjek le, csak olyan kedvesen "Niki gyere feküdj le" Valahogy kb így!!!

Na hosszú lett bocsánat ezért is...

1845. AniMama
2008. aug. 28. 00:21

Sziasztok!

Gratulálok ,miden kismamának, és sajnálom, akinek

még nem sikerült! ?Majd fog biztosan!

Olvasom awalon írásait, és nem értek néhány dolgot:

Vérzett, kórházba került, szigorú fekvést ajánlott az orvos, sőt, 3 babát vár, ami már alapjában nagyobb kockázatot jelent!

Ennek ellenére bevásárolni megy, majd Kaposvárra valaminek...

Lehet, hogy én vagyok túlontúl elővigyázatos, de itt valami nagyon nem kerek ebben a történetben...


További jó babavárást és mielőbbi pocakosodást kívánok!

1844. Katka83 (válaszként erre: 1843. - Pepe 08)
2008. aug. 27. 21:57
És nem gondolkoztál már egy kivizsgáláson?Bár tudom,hogy az orvosokat nehéz erről meggyőzni.Sajnos.
1843. Pepe 08 (válaszként erre: 1842. - Katka83)
2008. aug. 27. 21:24
Igen, sajnos ő már a 2. babám, akit elveszítettem.
1842. Katka83 (válaszként erre: 1840. - Pepe 08)
2008. aug. 27. 20:39
Beleolvastam a naplódba,látom nálad sajnos bonyolultak a dolgok.
1841. Katka83 (válaszként erre: 1840. - Pepe 08)
2008. aug. 27. 20:36
Én is átmentem ezen,és nagyon sokat sírtam.Szerintem az jót tesz,aztán majd napról napra múlik egy kicsit.Lesz neked még babád,sokaknak vetélés után nagyon hamar sikerül.Azt kívánom minél előbb így legyen nálad is.:)
1840. Pepe 08 (válaszként erre: 1839. - Katka83)
2008. aug. 27. 20:32

Köszi!

Tényleg nagyon rossz most. Csak a nagy üresség van bennem. Minden értelemben.:(

1839. Katka83 (válaszként erre: 1838. - Pepe 08)
2008. aug. 27. 20:29

Sziasztok!


Pepe,annyira nagyon sajnálom,tudom mit érzel.Tudom,hogy ez nem vigasztal most,de idővel majd picit jobb lesz.


Awalon:szorítok,hogy minden rendben legyen.

1838. Pepe 08 (válaszként erre: 1837. - Encike 2)
2008. aug. 27. 20:24
kb 6 hetes terhes lehettem. Nem tudom, hogy mi történhetett.
1837. encike 2 (válaszként erre: 1836. - Pepe 08)
2008. aug. 27. 18:45

Micsoda?

Csináltál vmit vagy csak spontán?

Mennyi idős lehettél?

Nagyon sajnálom!

1836. Pepe 08
2008. aug. 27. 18:44

:((((((((((((((

Sziasztok!

Sajnos begörcsöltem, és elkezdtem vérezni. Már nincs baba. Most voltam a dokinál.

:((((((((((((((

1835. encike 2
2008. aug. 27. 18:35
ma vittem a papirokat a dokinak. nagyon kell vigyáznom magunkra és sokat pihenni. Nem szabad bicajoznom. Adott laborba beutalot.
1834. lov.ildi
2008. aug. 27. 17:05

Sziasztok!

Awalon! Még mindig nagyon szorítok értetek!

Pepe! Nagyon várom a reagálásodat. Remélem, hogy jól vagytok!

2008. aug. 27. 15:16

Sziasztok lányok!


szép napot mindenkinek, encike örülök a babádnak, pihenj sokat, és awalon, neked meg a szoksásos nagyon nagy drukk a 3 picivel

Pepe azonnal menj dokihoz, nem véletlen a vérzés és nem jelent jót sosem, a doki majd segít és valószínű ad progeszteron pótlást.

hát remélem nem felejtettem el senkit,

puszi mindenkinek

2008. aug. 27. 11:47

Sziasztok!

Nem voltam pár napig, és hát... Awalon ahogy végig olvastam az írásokat, hogy veled mennyire pörögnek az események. Egyszer könybe lábadt a szemem az örömtől, aztán meg azért mert a bőrömön éreztem az aggódást! Gratulálok mindenkképpen a 3 Picurhoz! Nagyon viccesek már most, remélem minden rendben lesz, kitartanak!!! Sok -sok sikert, pihenj sokat!


Pepe veled, Piciddel minden rendben? Elmentél orvoshoz? Remélem igen.

2008. aug. 27. 09:32

Sziasztok!!

Most ébredtem este már elállt a vérzésem nem kellett kórházba mennem...nagyon megijedtem jöv héten megyek megint a dokim látni akar...am holnap megyünk Kaposvárra igy ucsónak...

Mizujs veletek? Jól vagytok?

Köszönöm annak aki szorított

2008. aug. 27. 08:48

Sziasztok!


Én régen írtam a fórumon, aztán nem nagyon volt időm jönni, most újra jobban ráérek és tudok írni.

Kérdésem lenne Lei-ről tudtok valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook