Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt mondtam megbocsátok neked! fórum

Azt mondtam megbocsátok neked! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 3. 08:07
Igen és 3.esélyt és 4.esélyt és a kör végtelen:(
2011. nov. 3. 08:00
jol tetted,mindenkinek kell adni egy 2. eselyt.nincs tokeletes ember,es mindannyian hibazhatunk.
7. 92422a8764 (válaszként erre: 6. - Tashadow)
2011. jún. 23. 10:50

A beletörődés nem jelenti azt,hogy jól vagy a megbocsátás viszont igen ,teljesen igazad van

nem ugyanaz .Megbocsátom neked tehát nem bánt a

viselkedésed be tudom a hibáidnak egy kényszeres vagy tanult viselkedésnek:D

Ez is érdekes amit találtam:)

[link]

6. tashadow (válaszként erre: 4. - 92422a8764)
2011. jún. 16. 09:03
Értem. A megbocsátás mint a beletörődés következménye, nem úgy hogy csináljuk vissza azt ami történt. Ez is jó, persze, de tényleg nehéz elfogadni, ha a másik inkább visszapörgetné az időt, nehezen érti meg, mert a megbocsátás szó alatt azt érti ami számára kedvezőbb lehetőség. így működik az ember gondolkodása.
2011. jún. 16. 08:56
És hogy véleményt is alkossak, lehet hogy tényleg nem kéne ezt megbocsátásnak nevezni. Akkor már inkább beletörődés, vagy ilyesmi.
4. 92422a8764 (válaszként erre: 3. - Tashadow)
2011. jún. 16. 08:54
Igen ,félreértetted :)A haragszom rád nekem rossz mert bánt a viselkedésed,de a megbocsátás nekem jó ,mert nem bánt a viselkedésed.A megbocsátás magunknak szól ,igaz a másik is élvezheti,ha fontos vagy neki:)A béke meg bennünk van :)
2011. jún. 15. 19:36

Ha nem bocsátottak meg nekem, akkor rajtam műlik hogy ki tudok-e békülni. Ez a jobbik eset. Ha megbocsátottak, és logikus érvek mentén hajítanak el, akkor tehetetlen vagy, mert az már végleges.


Nekem erről ez jutott eszembe, de lehet hogy félreértem.

2011. jún. 15. 16:46

Azt mondtam, hogy megbocsátok neked, de ez az a fajta megbocsátás volt, amit az ember akkor ajándékoz valakinek, ha tudja, soha többé nem látja. „

Szerintem nem kell hazudozni valakinek csak azért,hogy az unalmas perceid céltáblája legyek!Ez a mondat arra szolgál ,hogy akit megbántottak nem érdekli tovább a másik és önmagának szól ,hogy tovább is van élet nélküle …Miért nehéz ez egy barátnőnek vagy barátnak elfogadni?maya

2011. jún. 15. 16:46
Azt mondtam megbocsátok neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook