Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem elhibáztam fórum

Azt hiszem elhibáztam (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Pitypangné (válaszként erre: 18. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:48
Hát nézd, ennyiből nehéz ezt megmondani... Biztos tetszel, vagy tetszettél neki, de én sem hiszem, hogy komolyan venne téged. (Ezt csak azt alapján mondom, amit itt leírtál.) Hogy értetted, hogy furcsa a gondolkodásmódja?
20. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Bucóka20)
2011. aug. 15. 20:46
Ja és ciki nem ciki,ha leülsz vele őszintén beszélgetni,akkor legalább tisztán(legalábbis tisztábban) fogsz látni.
2011. aug. 15. 20:45

Nah evés közbe megfejtettem.:-D Vagyis én így csinálnám a helyedben....

Felhívod,megmondod neki,h beszélni szeretnél vele személyesen(fontos dologról lenne szó).

A találkozón elmondod,h mit gondolsz kettőtökről és kettőtök kapcsolatáról.Kikéred a véleményét és megkérdezed,h akar -e tőled komoly kapcsolatot(mert gondolom te azt akarsz tőle)...


Ha itt se ad normális választ ,akkor hagy a fenébe.Ne agyalj rajta,h mit miért csinál(?)

Kinek kell egy töketlen pasi??

2011. aug. 15. 20:42
Szóval te most úgy érted, hogy igazából sose kedvelt, sose tetszettem neki, és csak azt akarta? Azért nem hinném,hogy ennyire félreértelmeztem volna.
2011. aug. 15. 20:42

ha a srác beléd szerelmes és akar tőled valami komolyabbat akkor a srác jelenleg ott ül melletted és fogja a kezed téged simogat téged puszil veled sze..el stb



ennek a srácnak nem kellesz komoly kapcsira ez tuti, nem szeret

16. Konfliktus (válaszként erre: 15. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:38

Csak azt olvastam.


Kérdéseket tettem fel,hogy ne értelmezem rosszul.

2011. aug. 15. 20:37
Konfliktus, inkább a fórumindító üzenetet olvasd tán először, ott leírtam részletesebben.
2011. aug. 15. 20:32
Robika, ez nem ilyen egyszerű sajnos, mert mondom, az utolsó sms váltásunk után még írni neki..ráadásul megmondtam neki a véleményem,hogy milyen stílusba ír, amikor semmi előjele nem volt.. de szerintem igazam volt. Nem hívhatom fel, hogy figyelj már, beszélnünk kell!.:S Főleg hogy én már mondtam neki, hogy többet rólam nem hall. kicsit dühömbe is írtam. de akkor úgy láttam jónak.
13. Konfliktus (válaszként erre: 10. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:31
Bocsi most olvastam....
12. Konfliktus (válaszként erre: 9. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:29

Ha jól értetem neki már volt barátnője mielőtt barátok lettetek?


A barátságból csak szex lett?

2011. aug. 15. 20:29
Hány éves ez a pasi?
2011. aug. 15. 20:26
Pitypangné-nek csak annyit üzennék, hogy én a srácot kb. egy éve ismerem, és akkor is már ilyen se veled se nélküled kapcsolatba volt ezzel a csajjal. Vagyis amikor úgymond először összejöttünk, akkor ők nem voltak együtt, de a csaj visszakönyörögte magát, vagy mi. Nem mostanába ismerte meg. de nekem mondta sokszor, hogy nem szereti igazán, kedveli, de nem szerelmes. akkor mondta ezeket, amikor még csak haverok voltunk. Épp ezért nem értem, hogy miért van vele. lehet így kényelmes. de amit már mondtam is, szerintem azért van vele, mert tőle nem függ..de lehet tévedek. de akkor is így érzem. Amúgy az a srác nem egyszerű. Nem egyszerű gondolkodásmódja van.
2011. aug. 15. 20:19
Igen, tudom, mit szerettem volna, kicsit jobban megismerni, de ő mintha közel engedne, aztán meg hirtelen meggondolja magát. Szóval akkor jól látom, hogy direkt csinál ilyen "játékot". már én is így érzem. Vagy ezt azért csinálja most, mert bnője van, v. mert ő próbált közeledni régebben, én meg rideg voltam vele? múltkor mikor újra "egymásra találtunk", később még hívott, hogy nem megyek-e még dumálgatni, ilyen after buli volt, de már fáradt voltam, és hazajöttem. hát én nem tudom.Szívem szerint beszélnék vele, de múltkor írtam neki, mikor írta, hogy felejtsük el, (nem éppen finom stílusba írta, hanem kicsit félvállról)) és erre írtam, hogy a stílust megválogathatná, és miért bánt, ha kedvel. de nem reagált. de tudom, ha meg meglátna más sráccal, nem tetszene neki, és ideges lenne. mindig ezt csinálja.:S én már úgy érzem, kiismertem. pedig annyira nem is ismerem. Szerintem ő még magának is hazudik. Már nem tudom.
8. f263e5104b (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:13
Azt hiszem magdall kellene jól megbeszélni a dolgokat és eldönteni mit is szeretnél valójában a sráctól? és magadtól mit vársz el?és ha ez meg van akkor közöld asráccal is hogy tudja!és ne sürgesd a választ mert ismét elijeszted!türelem!!
2011. aug. 15. 20:12
Fú, szerintem az ilyen típusú emberrel nehéz hosszútávon... Konfliktuskerülőnek tűnik, nekem az egyik barátnőm ilyen. Nem ismerem őt, nem tudom mit tehetnél, de ha már összejön mással, meg nem beszél veled, az (szerintem) nem azt jelenti, hogy valóban szeretne tőled valamit. Legalábbis ha én érzek valaki iránt valamit, akkor nem mással kezdek.. :(
2011. aug. 15. 20:09

Elég bonyolult egy történet.:-) Az,h mit akart vagy akar ez a srác szerintem így kívülállóként nem lehet megállapítani.

Egy dolgot tehetsz:vársz! Aztán vagy észhez tér és komolyra veszi a dolgot vagy folytatja tovább ezt a kis "játékot".


Ha pedig Te akarsz tőle v bárkitől vmit,akkor legyél határozott.:-)

5. kicsiharang (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:09
Te tudod pontosan hogy mit szeretnél ettől a sráctól?
2011. aug. 15. 20:08
Próbálj meg beszélni vele négyszemközt. Nem egyszerű, nagy bátorság kell hozzá, de ne járj úgy mint én. Ezért tanácsolom, hogy próbálj meg vele egyeztetni egy találkát és beszélj vele, ha tényleg akarod őt.
3. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:08
Akkor te miért bántód meg mindig?
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:08
hát ha mással jár akkor nem tehetsz semmit, keress valaki mást te is
2011. aug. 15. 20:02
Sziasztok!Szeretném, ha valaki választ adna arra, hogy ha egy fiúval valaki sokáig (hónapokig) jóban van, és a lány eleinte nem akar tőle semmit, de érzi, hogy a srácnak tetszik, aztán már évődnek, a lánynak már tetszik.. egyszer csak összejönnek...(a lánynak egy volt barátja a srác haverja), összejönnek, de mégse járnak.. összekapnak, a srác hirtelen azt mondja, nem akar komoly kapcsolatot, és egy csalódás miatt elhatározta, hogy nem lesz többé szerelmes, és páncélt rakott a szíve köré, hogy így védekezzen. a lány megharagszik, hisz éjjel annyira kedves volt..és az előtte lévő hónapok? mindig hívta, hogy menjen velük buliba..utána sokáig nem beszélnek, de kerülgetik egymást, nézik egymást úgy, hogy a másik ne vegye észre, a lány látja a srác szemében, hogy talán még nem felejtette el teljesen.. aztán egy idő múlva, megint összejönnek, mintha már rég vártak volna erre.. mostmár komolyabb dolgok is megtörténnek..megbeszélik a régi dolgokat jól érzik magukat...túl jól, és örülnek,hogy tisztázták a dolgokat. a fiú elmondja, hogy ő próbált közeledni, de a lány (vagyis én)nem hagytam. de nem baj. megbeszélik. de megint szétválnak. A fiúnak barátnője van. A lány úgy érzi, a srác fél valamitől. de túl büszke, ez a srác iszonyat büszke.! És inkább együtt van egy olyan lánnyal, aki nem okozhat neki csalódást, minthogy neki okozzon vki..és inkább elűzi, azt mondja, hogy inkább felejtsék el.és nem tudom, hogy ez most miért van, ha megbeszéltük??mert még magának sem akarja bevallani, hogy engem megszerethetne, és ettől fél, talán nem akar csalódni..???? vagy csak azt akarta??? de túl sok itt az ellentmondás. kicsit versikésre sikeredett. és ez ennyire azért nem egyszerű, de a lényeg benne van. ha valaki adna valami tippet, hogy igazam lehet, vagy sem, megköszönném. Most megint nem vagyunk beszélőviszonyban. Elegem van. Amúgy az igaz, hogy próbált közeledni, miután már egyszer összejöttem vele régebben, meghívott bulijába kétszer, de nem mentem. meg próbált volna beszélgetni, de én haragudtam. De én nem akartam ezt. Írkálni meg nem akarok neki.mit lehetne tenni? lehet semmit :S nekem ő már több volt, mint egy haver.:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook