Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem elhibáztam fórum

Azt hiszem elhibáztam (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 15. 21:35
tegyük fel, hogy mondok neki valamit, hogy kedveltem stb. és szar, hogy így alakult...de csak akkor merném ezeket mondani, ha tudnám, ha biztosan tudnám, hogy az elméletem helyes,és azt meg honnan tudom meg? de lehet sose érdekeltem. akkor meg csak tényleg kiröhögtetném magam.
50. Bucóka20 (válaszként erre: 49. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:34

Ha kiröhög,legalább tudod,h mennyit érsz neki.Semmit.Ha valakit kedvelek,még ha nem is szeretem,akkor sem röhögöm ki.



Az h legyetek barátok(?) Őszinte lenne az a barátság? Minek ajánlanál olyat , amit nem tudsz betartani.Mert ugye nem tudnád betartani,h kedveskedj vele mondjuk a bnője szeme láttára,meg ne zavarjon az,ha pl előtted csókolóznak.Vagy kicsimnek szólítja.



Ne taktikázz annyit(ezt én már megtanultam:) Annak se eleje ,se vége.Legyél egyenes,de ne hozd magad megalázó helyzetbe.:-) Ennyi!

2011. aug. 15. 21:29
de hónapokig nem is kommunikáltunk, amit mondjuk én nem akartam. és most mondjam azt, hogy vele akarok lenni, mert megint összejöttünk? lehet kiröhögne.
2011. aug. 15. 21:28
Hát igen, úgy érzem, közrejátszik, hogy én visszautasítgattam minden közeledését..de hát nem tudtam hova tenni, meglepett:O lehet kiadnám csak magam sztem, ha beszélnék vele, az utolsó sms-re nem is reagált, amibe leírtam a véleményemet róla. mondjam meg,hogy legyünk barátok, és csináljak úgy, mintha túltettem volna magam?
2011. aug. 15. 21:25

mondd meg neki hogy szereted vele akarsz lenni, és kérj egy igent vagy egy nemet tőle kicsi gondolkodási idő után



ha igent mond akkor van miről beszélgetni orákat, ha nemet mond akkor felállsz azt mondod hogy oké bocs csak tudnom kellett és légy boldog mással akkor le tudod zárni


ha meg hablatyol akkor hagyd ott és keress mást mert nem komoly

46. Bucóka20 (válaszként erre: 42. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:21

Mondd meg neki.Mit veszíthetsz:semmit!Ennél rosszabb nem lehet.:-) (nem gonoszkodásnak szánom)



Te gondolom úgy hiszed,h ha nem utasítod vissza meg elmész a bulikba,akkor nem itt tartanátok.


Felesleges hetekig-hónapokig kínlódni,amikor egy 1-2 órás beszélgetéssel lelehet zárni az ügyet!

2011. aug. 15. 21:21
ehhhhh. Nem egyenes. Egyenes, őszinte ember azzal van, akit szeret.
2011. aug. 15. 21:21
Nem ezt a leghelyesebb tenni?
2011. aug. 15. 21:20
ááá. nem tudom. lehet inkább azt csinálom, úgy csinálok, mintha már nem érdekelne. ha kimutatom, csak ő érezné magát nyeregbe. ha véletlen összefutunk, úgy csinálok, minhta mi se történt volna. de még mindig nem tom.
2011. aug. 15. 21:18
Igazad van. De nem hiszem, hogy bátorságom lenne vele beszélni..szerintem utoljára ő volt a bunkó. ehhez össze kell fussak vele valahol. De nem számít, hogy azt mondtam neki, hogy többet rólam nem hall? most az hogy nézne ki, hogy odaállok beszélni vele? de ha megkérdezem, mit akar, hiszen azt mondta, hogy jobb lesz elfelejteni.. mondjam meg neki, hogy érdekelt? azt úgyse merném.
41. Bucóka20 (válaszként erre: 36. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:15

Szerintem a levelezésnek ebben a helyzetben semmi értelme.

Ne szenvedj,szedd össze a bátorságod,állj elé és kérdezd meg tőle,h mit akar(?)


Hidd el,sokkal jobb lesz utána.A legrosszabb a bizonytalanság.Belemagyaráz az ember egy csomó mindent,pedig nem szabad.



Hidd el,ha beszélsz vele,csak az első 10 perc lesz nehéz.Utána könnyebb lesz.


Ha elutasít,akkor elfelejted...Ne akarj olyan emberhez ragaszkodni,akit nem is ismersz igazán.

40. 1675f7fe54 (válaszként erre: 38. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:14
Fiatal vagy még, majd rájösz..
39. Konfliktus (válaszként erre: 38. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:14
Te jártál egyáltalán evvel a pasival?
2011. aug. 15. 21:12
hát köszi. most erre mit mondjak? nem úgy tűnt, mint aki szimplán unatkozik.. ha nem akar látni se, minek hívogatott többször a bulijába, minek ült oda többször hozzám, ha valahol összfutottunk, de én meg hűvös voltam vele. akkor nem arra törekedett volna, hogy ne is fussunk össze sehol?
37. 1675f7fe54 (válaszként erre: 36. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:09
unatkozott a pasi...
2011. aug. 15. 21:08
Es ez igaz, hogy itt úgy látom, máshogy jön le, mint ahogy megtörtént. leírva nem egyszerű visszaadni. gondoltam teszek egy próbát. még arra gondoltam, hogy írok neki vmi olyasmit "sajnálom,hogy így alakult, mert kedveltelek" vagy mit lehetne? meg mondom, én meg már mondtam neki, hogy többet rólam nem hall. meg akkor mivel lehet magyarázni a közeledési kísérleteket, mielőtt másodszor összejöttünk?
35. 1675f7fe54 (válaszként erre: 33. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 21:07
felejtsd el...
2011. aug. 15. 21:06

Ajjjaaajjj, hagyd a fenébe! :S

Ugyanebben a helyzetben voltam kb. fél éve, én 3 hónapig húztam a dolgot, és bebeszéltem magamnak mindenféle hülyeséget, olyan dolgokat, amiket én szerettem vna, h úgy legyen... Aztán a talpamra álltam és megkérdeztem tőle, h ugyan mondja már el mit akar?! és akkor rájöttem, h egy döntésképtelen pasira még az időt is kár pocsékolni, azóta 5. hónapja barátom van és szeretjük egymást, igaz néha-néha még eszembe jut, de sokkal jobban jártam, h elfelejtettem.

Szval tanulság: lépj túl rajta, nem érdemli meg a figyelmed, s ha egymásnak vagytok teremtve akkor egyszer úgyis összejöttök, anyum mindig azt mondja, hogy majd az idő megoldja a dolgokat, és tényleg... ;)

2011. aug. 15. 21:03
most mégjobban összezavarodtam mint eddig:S aranyosak vagytok, hogy próbáltok segíteni, de most kb. akkor úgy jön le, hogy csak azt akarta. ilyeneket nem mondott, h. túl jó vagy nekem. De már megint ismételnem kell önmagam, hogy AKKOR MONDTA AZT, HOGY OLYANNAL VAN INKÁBB, AKITŐL ANNYIRA NEM FÜGG, AMIKOR MÉG CSAK HAVEROK VOLTUNK. Hívni úgyse merném. ezek után a vélemények után főleg.. mit is mondhatnék, lehet mondana vmi bunkót. és én érezném magam utána szarul.
2011. aug. 15. 20:57
*-k
31. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:56

ezek ilyen lerázos dumák ám:((((((((


jaj drágám te tul jó vagy nekem


olyannal vagyok direkt akit nem szeretek stb...



hidd el hogy a pasi azzal van akivel jobb a sze x, és abba bele is esik ha komolyan gondolja a kapcsit


22éves vagy, ha ezzel a pasival kezdesz öt év mulva még itt fogsz hoxázni és aggodsz hol van kivel csal stb


de ha keresel egy normálisat aki szeret téged és veled is van akkor lehet hogy 5 év mulva már tologatod a babád a nagyot meg viszed bölibe:D

30. 1675f7fe54 (válaszként erre: 24. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:56
Képzelkd bele amásik lány helyébe magad, és gondolkozz előre. Te is ugyan abba a cipőbe fogsz kerülni.Szükséged van erre?
29. Bucóka20 (válaszként erre: 27. - Pitypangné)
2011. aug. 15. 20:55

Na,ez meg a másik!


Én amúgy értem,h senki nem érti,h mi van köztetek,mert itt a szavak nem úgy jönnek át,mint ahogy azaz életben megtörténik.


Próbál mindenki segíteni és ésszerű tanácsot adni,de a végső döntést neked kell meghoznod.Megéri a fáradtságot ez a pasas v sem(??)

28. 1675f7fe54 (válaszként erre: 10. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:53
Bizti, hogy 22 évesen erre van szükséged?
27. Pitypangné (válaszként erre: 24. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:51
És szeretnél magad mellé olyan férfit, aki ennyire fél attól, ami komollyá válhat?
26. 91d4989ab9 (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2011. aug. 15. 20:50

mit beszéljen vele? többször szétmentek már



oké megbeszélik összejönnek aztán a srác ujra lelép ő meg sirhat, főleg ha előtte még egy gyereket is csinál neki és azzal hagyja ott

2011. aug. 15. 20:50

Hagyd a francba, nem egyenes sem veled, sem a lánnyal, akivel van (mert nem hiszem, hogy akkor a lány vele lenne, ha valamit is ad magára) és valószínű, hogy önmagával sem az. Én így látom, de neked kell tudni és megélni:)

Szerintem ebből a pasiból lesz tíz év múlva az olyan, aki behülyít egy nőt, mert "már rég elhidegültünk egymástól a feleségemmel" és közben meg eszében sincs elválni.

2011. aug. 15. 20:49
Akkor én már nem tudom. Egyelőre sajnos nem lettem sokkal okosabb.:( Amúgy Zsuzsa, az első üzenetet olvastad? ez a srác direkt van olyan csajjal, akit annyira nem szeret. Hidd el, hogy tudom! Te nem ismered. Szerintem valamiért ellöki azt, aki iránt komolyabban is érezhetne, mert nem akar csalódni. Ő maga mondta ezeket egyszer, lehet nem pont így, de ez volt az értelme, és akkor mondta ezt, mikor még csak haverok voltunk. Ahogy rámnézett sokszor meg minden, de hadd ne meséljem el újra.. meg minek bámult? minek hívott meg ő személyesen kétszer a bulijára? miért zavarja, ha más fiúval beszélgetek? miért próbált volna velem beszélgetni? Szerintem meg pont azért enged el, hülyén hangzik, még nekem is hülyén hangzik! de szerintem azért, mert kezdtem volna neki jelenteni vmit. és ettől megijedt.
23. Pitypangné (válaszként erre: 19. - Bucóka20)
2011. aug. 15. 20:49
Ezzel egyetértek. :)
22. 91d4989ab9 (válaszként erre: 18. - Nóriii21)
2011. aug. 15. 20:48

nem tudom mi volt a multban azt nem hazuttolom meg de a jelenben ez van meg a jövöben is ez lesz, keress mást aki boldoggá tesz aki minden pillanatban veled van akivel csak boldog percek vannak és nincsenek konfliktusok aki szerelmes beléd és csak téged akar



minél előbb megtalálod annál előbb leszel boldog

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook