Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! fórum

Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2022. okt. 20. 09:49
Nem rossz, de olyan megrendezettnek tűnik az egész. Mintha lennének beépített emberek akik segítik a játékosokat. Például a nő aki Győzőéket vitte a Holt-tengerhez az nekem valahonnan baromi ismerős volt. Egy másik műsorban mar lattam. Egy magyar reality showban, vagy valahol máshol nem tudom.. Arcokat nem felejtek el, neveket annal inkabb, de őt mar lattam valahol, ebben tutibiztos vagyok.
31. tumbo2
2022. okt. 20. 09:41
júj-én a keresztanyut nézem,de ilyeneket még pénzért sem.engem untat,akkor miért nézném?
2022. okt. 20. 09:37
Én ezt a Szimi nevű borzadvanyt mar rég hazaküldtem volna. Lehet van pénze apukának, anyukának, de ez a csaj egy nagy nulla. És lehet akarmilyen iskolája, politológia meg pszichológia diploma ide vagy oda, ahogy kinyitja a száját árad belőle a butaság meg a rosszindulat. Ilyen lélekgyógyászom lenne, inkabb a Dunának mennék, az is biztos. Cinikus, buta, lenéző, elkényeztetett kis liba. Remélem a következő körben ők mennek haza.
2022. okt. 19. 17:33

Én még az "első hajsza" hatása alatt vagyok. Miért?! Azért, mert kedvem szegte a végső kimenetele! Igazságtalannak tartottam, hogy büntetést kapott Kiss Ernő és felesége, amiért ugyanabba a kocsiba szálltak be, amelyikben érkeztek. Ördög Nóra ugyan megindokolta a büntetést a "szabályzattal", de amit Csekka és Kata csinált ebben a hajszában, az sem nagyon volt szabályos?! Kata kétszer "elesett!", a víz kifolyt, így könnyebben tudott futni, az az könnyebben teljesítette a "köcsögös" feladatot. Így igazságtalannak tartottam a "hajszában" harmadikként harcoló exatlonos fiúk kiesését. Megjegyzem, nem láttam az Exatlon műsorát, és nem vagyok őse, sem ismerőse a kieső srácoknak. De ha felróják Kata kétszeri botlását (ami szerintem igen színpadias volt), más lett volna a végeredmény. Szerintem.

( Távozásuk után azt mondták, hogy Kása direkt akart hazamenni a fia ballagására?! Ha tényleg így lett volna, akkor azt nem értem, minek vállalta el a játékot, ha tudta, hogy menet közben ballagás lesz?! Nem létezik, hogy nem volt tekintettek Gerire, a barátjára?!

Mindenesetre sajnáltam a párost, mert ismeretlenül is azt gondoltam, hogy a jó kiállású páros, legalább a döntőig fog menetelni?!

Aztán Gáspár Győző beszólása, állandó sértődéses duzzogása és beszólásai sem tetszenek. Ha pedig sikerül valamit jól teljesíteni, úgy viselkedik, mint egy pszichiátriáról szabadult beteg, akit le kellene már szedálni?! :)

2022. okt. 18. 07:51
A tegnapi játék nagyon bejött volna az Exatlonos fiúknak. Ilyen a szerencse....
27. Mimóza07 (válaszként erre: 26. - Mimóza07)
2022. okt. 17. 18:53
* ő most is jatszik. (Mar megint ranyomtam az enterre véletlenül. Nagyok az ujjaim.)
2022. okt. 17. 18:52
Valkusz Milán, a Marics Peti parja meg teniszező volt. Olyan ismerős volt a neve, aztan beugrott hogy van egy öccse, Valkusz Máté. Ő most i
25. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Papája)
2022. okt. 15. 12:25
ilyeneket sosem nézek.
24. Mimóza07 (válaszként erre: 22. - Papája)
2022. okt. 15. 12:23

Ha masik családba születik Evelin megitélése is mas lenne. Meg ha nem a kamerak előtt nő fel. Mert egyébként nem hülye csaj. Meg a műsorban is tenyleg tök normalis volt. Zsóti is. Inkabb őket néztem volna én is. Nekem ez a Győzike-Bea páros too much. Túl sok. Sok a komédia, meg a színészkedés. Meg a kivagyiság.

A 2 évadban szimpatikusabbak voltak a szereplők is. Nekem a helyszín is jobban bejött. India színes kavalkádja meg forgatagja. Mondjuk en is leginkabb a helyszin miatt nézem. Úgy se jutok el ide soha, legalabb egy kis betekintest nyerek az ottani világba.

23. papája (válaszként erre: 21. - D1zsúlika)
2022. okt. 15. 12:19
Ez érdekes, nem tudtam, hogy Szimi kicsoda, csak azt, mint korábban is írtam, hogy teszik a lány. Igen, szerethető, okos, kedves és belevaló lány. Húzza Timit és ha győznek, az Szimi érdeme lesz.
22. papája (válaszként erre: 20. - D1zsúlika)
2022. okt. 15. 12:14
Ismét egyetértek. Én is kedveltem Evelint és Zsoltit. Egészen mások voltak. Nagyon várom már, hogy kiessenek és ne kelljen örökké az ő ordítozásukat hallani.
2022. okt. 15. 11:00

Azt pedig nem is gondoltam, hogy Gelencsér Timi legjobb barátnője Balogh Szimonetta a milliárdos üzletember Balogh Levente lánya?! Aki a "Szentkirályi ásványvíz" alapítója. Szimonetta számomra egy kellemes csalódás volt eddig is! Vagány, talpraesett, intelligens, amit látni lehetett a feladatokhoz való hozzáállásban is.


Szinte húzta magával Timi barátnőjét. (És tényleg egy normális milliárdos csemete!) Gondolom, hogy lenne mire játszani az eszét! Megteszi helyett barátnője. Egyébként nekem, Szimonetta is van olyan helyes, mint a szépségkirálynő Tímea. A két lány között valóban szignifikáns különbség van, az hótziher!

2022. okt. 15. 10:56

Nagyon nem tetszett Győző tegnapelőtti produkciója, amit a vacsoránál előadott! Szinte megölte a barátságosnak induló hangulatot. Beszólása után olyan lett a hangulat és a játékosok, mint az "Utolsó vacsorán!" :(

Eszembe jutott egy gondolat - és kövezzetek meg érte -, de az előző évadban szereplő lányát Evelint és testvérét Zsoltit viszont kedveltem. És akiket a fórumon is sokan kedvelték és szurkoltak is nekik. Én is! Miért? Azért, mert Evelin szimpatikusan játszott és képes volt nagyon okosan Zsoltot is irányítani. Aki olyan egyszerű volt, mint faék, de humorával kedvelt játékos lett.)

És soha nem volt ilyen feleslegesen gerjesztett feszültség, mint most.

Győzőnek a "nincs se apám, se testvérem, mert elhagytak" kijelentése, már roma túlzásnak is sok volt! De az is, hogy a " Feljövő Napnak is van ereje." Ami helyesen:

" A lenyugvó Napnak is van ereje." :))


Az általa kreált konfliktus továbbra sem csillapodik!

Sőt megerősödött az előzetesek alapján! Mert Marics Peti - jobb dolga nem lévén a sivatagi melegben - beszállt a cirkuszba?! No de mi lesz ebből?! Ilyen veszekedős, sírontúli hangulat egy évadban sem volt!

Az pedig már mindennek a csimborasszója, hogy "öregezte" a feleségét?!" Holott egy osztályba jártak, ergo egyidősek! Benyögéséért, kamerán kívül ismét beleszalad egy pofonba! Immáron a másodikba! :) Vagy egy barokkos túlzással Bea egy nagy tockosban részesíti az urát?! Miért hiszi ez az ember mindig, mindenütt, mindenkor, hogy feltétlenül ő a helikopter?!

19. D1zsúlika (válaszként erre: 15. - Papája)
2022. okt. 15. 10:41

Nagyon jól mondod! :) "Nincs elég pénz a forgatásra, így keveset mutatnak." Hiába, "Kicsi pénz kicsi műsor!" Gondolják, jó lesz a "Tescos megoldás is?!" És valóban e eklatáns példa, a salgótarjáni roma, akit a Győzike show-ból vitték magukkal, mint olcsó stábtagot "turbános arabnak!" Jó pénzért, a csodás utazásról nem is beszélve!


Azt mondja a fáma, hogy azért a rövid műsoridő, mert nagy meleg van (40 fok), estére pedig lehül a levegő. Ezért mutatják csak az elsők között célbaért játékosokat. Így a kevesebb forgatással pihentetni tudják legalább a stáb egy részét. A többieket pedig csak akkor mutatják, ha valami rendkívüli, vagy mulatságos dolog történik útközben. Így esett meg Csekka és Kata "sivatagi show-ja" is, és csak addig voltak érdekesek a műsornak, amíg a bőröndökkel szenvedtek a sivatagban, mert otthonról szekérnyi ruhát hoztak magukkal. :) Ezért nem volt lepénykészítés sem, belevágták őket egy arab (vagy magyar roma) által vezetett autóba, és nuku tevegelés! :))


(Egyébként az adásban nem kerülő jeleneteket Ördög Nóráék családi tudósítása a "Nánázsiát" a YT-on, minden adás után néhány perccel meg lehet nézni. Állítólag sok információ szerepel benne a műsorból kimaradt játékosokról, tájakról is.) Én nem nézem, mert nem a morzsákból akarom összeszedegetni, felépíteni azt, amit "egyben és folyamatában" a műsorban szeretnék látni.

A gyönyörű tájak miatt talán még kitartok egy pár adásig?! :)

2022. okt. 15. 08:58

Sajnálom a fiúkat, hiszen nem érdemelték meg a kiesést.

Darinkáék csak 10 perc büntetést kaptak, mert nem váltottak kocsit. Amennyiben újat kellett volna találniuk, az biztosan több mint 10 perc lett volna.

Andris nagyon fel volt turbózva, sokat fecsegett, közhelyeket, feleslegesen.


Most már nincs kedvencem, így az esélytelenek nyugalmával nézem tovább a műsort, csak a táj szépsége miatt.

2022. okt. 14. 21:23

Spoler.....



Kiestek az exatlonosok, nem semmi. Nagyon csodálkoztam.


De hogy mindig mindenki bőg ebben az évadban?! 😭

16. hpetra22 (válaszként erre: 11. - Mimóza07)
2022. okt. 14. 11:34
Beleállt a lányokba, mert elfutottak mellette. Nem tudom mit várt? Érveiben a saját korára és Bea két gyermekes anyaságára hivatkozott. Wtf? Bea eleve le volt maradva tőle nagyon, nem is mehettek volna feladatra, míg oda nem ér.
15. papája (válaszként erre: 12. - D1zsúlika)
2022. okt. 14. 10:46

Nagyon jól összefoglaltad, mint mindég.

Engem nem túlzottan zavar, hogy ismeretlenek a játékosok, legalább tiszta lappal indulhatnak nálam. Majd megismerjük őket, ha lesz rá lehetőségünk.


Ami nagyon zavar az az, amit le írtál. Rövid a műsor. Sok minden kimarad. Kíváncsi lennék rá, hogy a lemaradók hogy boldogulnak, boldogulnak-e egyáltalán, vagy jobb híján begyűjtik őket.

Az eddigi részek részletesebbek voltak, volt kiért és miért izgulni. Kb. nincs elég pénz a forgatásra, így keveset mutatnak. Az első részben magyar cigány játszotta az arabot. Legalább ne Győző ismerősét hozták volna olcsó munkaerőként a műsorba.


Győzőék hozzák a formájukat. Rettenetes, elviselhetetlen, primitív alakok. Bezzeg őket mutogatják. Remélem hamar kiesnek.

Csekka és Kata csak vihognak, szánalmasak.

Az Exatlonos fiúk sajnos máris hajba kaptak, ezt el sem tudtam volna képzelni róluk. A teljesítményük is szánalmas. Itt nem feltétlen az erő, inkább a taktika, a tudás, meg a szerencse visz előre. Remélem ez mind rájuk talál.

Timi, Szimi párost Szimi viszi előre. Tetszik a lány.

Királyék lazák, valóban játszanak, jól teszik.


Marad egyenlőre örömnek a táj szépsége.

2022. okt. 14. 10:18
Féltem az ecxatlonos fiúkat, mi történt velük h igy lemaradtak, pedig az erőnlétük gondolom hogy jobb mint az állandóan panaszkodó Fanninak v. Bea asszonynak.
13. .Charlotte (válaszként erre: 12. - D1zsúlika)
2022. okt. 14. 07:51
Igen, ezt én is furcsáltam, hogy mindig csak azokat a játékosokat mutatták, akik elől voltak, a többieket nem.
2022. okt. 13. 22:12

Sziasztok!

Megkésve bár, de rátaláltam a fórumra! (A keresőben eddig mindig csak az előző évad fóruma ugrott be, de ma győztem, és idetaláltam! :)A műsort kedvelem, láttam az előző évadokat is. De hiába vártam annyira a 3. évadot, mégis lekéstem a kezdést is, nemcsak a fórumot. :)

A versenyzők az alábbiak: (hátha valakinek nincs meg a teljes névsor.)

Gelencsér Tímea és Balogh Szimi;

Gáspár Győző és Gáspár Bea;

Király Linda és Király Viktor;

Marics Peti és Valkusz Milán;

Rozs Gergő és Kása András;

Mérai Kata és Gyebnár Csekka;

Halastyák Fanni és párja, Szlépka Armand,

Kiss Ernő Zsolt, színész és felesége, Nyári Darinka.


A fenti játékosok közül egyelőre még nincs kedvencem. Ilyen az előző két évadban nem volt, de sok az ismeretlen. Bevallom a műsor előtt "kineveztem" kedvencnek a "Bk-s Macákat", mert anno néztem a "Barátok közt" sorozatot. És erre való nosztalgiából gondoltam, hogy majd Mérai Kati és Gyebnár Csekka lesz a kedvencem. De mivel eltévedtek a sivatagban és "ki kellett menteni őket, " így a két kis tyutyurka is, kiesett a pikszisből. :) Az eddigi viselkedésük óriási csalódás!

Én is a csodálatos tájak miatt kezdtem el nézni anno ezt a kalandshow-t. (Most Jordánia, Törökország, Grúzia és Üzbegisztán tájain haladnak majd a játékosok.)


A játékról annyit így első blikkre:

Az nem tetszik, hogy ebben az évadban nem adják végig a játékokat. Most, csak azokat a párokat mutatják, akik az első háromban vannak benne. A többieket nem. A szálláskeresést sem mutatták mindenkinél. Nem láttam a tengerparti fotózást, iszappakolást sem.Sőt eklatáns példája ennek Petrában, a turista gyűjtögetés! Ez utóbbit nagyon szívesen néztem volna végig, hogy kik-, milyen-, nemzetiségeket gyűjtöttek?! De nem mutatták ezt sem csak jóformán a Király testvérpárt. Remélem mindez, csak furcsának tűnik és bízom benne, hogy egyre élvezhetőbb lesz a műsor?! Hiszen a táj csodálatos! Ezért sajnáltam, hogy nem időztek tovább a csodálatos romvárosban.

Gáspár Győző bemutatott szubkultúrájukból egy jelenenetet a vacsora asztalnál. Nem kellett volna! Elég volt a szálláshelynél a teátrálisra sikeredett "sír a more" jelenete. Nagyon rossz volt a casting!

11. Mimóza07 (válaszként erre: 10. - Hpetra22)
2022. okt. 13. 21:29
Mit csinált?
2022. okt. 13. 21:11
Nem tartott sokaig, hogy a Gáspár megmutassa a jellemét...
2022. okt. 13. 14:08
Na hát, megnéztem az első részt. Nekem nagyon unszimpatikusak a szereplők, egyiküknek se fogom szaporítani a rajongótáborát, az mar biztos. De egyébként tökismeretlenek is a szamomra. Ez a Marics Peti, mint egy rossz Szikora Robi hasonmás. Érteni nem értem legtöbbször mit mond. A két lány se odavaló. A színésznők meg szörnyűek. 8 bőrönd baszki egy sivatagba. Gáspárék hozzák a formájukat, de már rém unalmasak. A Király tesók hagyjuk. A színész házaspárt az életben nem láttam még. Nem tudom kit hagytam még ki.. Ennél normálisabb meg értelmesebb embereket nem lehetett volna találni erre a szerepre?
8. papája (válaszként erre: 7. - Auróra2010)
2022. okt. 12. 14:43

Én is úgy gondolom, hogy sokszor besegíthet a stáb, hiszen a kamerák meggyőzőek lehetne ebben a helyzetben.

Győzike meg ahogy megsimogatta az 5 csillagos szálloda logóját, felért a szálloda számára egy reklámmal. Talán ez volt a feltétel, hogy szobát kapjanak.

Akik szállodában aludtak, lehet épp így kaptak szobát, egy kis reklámért cserébe. Nem rossz...


Hajrá Fater és Geri !

2022. okt. 12. 12:10

Szerintem az átlag tv-néző, mint én is ezt a 4 párost ismeri, legalábbis hallomásból. Én a Faternak és a Gergőnek drukkolok, de kétségtelenül imponált a Linda nyelvtudása francia-fogás terén. A két feketecuccos csajt a Timit és a Szimit utálom, rondák és gonoszak.

Csak a táj miatt nézem én is, de azon nagyon csodálkoztam, hogy az arabok elsőlátásra beengedik éjszakára a szereplőket, és gondolom hogy nm spontán, hanem bunda és le lett zsirozva.

2022. okt. 12. 08:29

Nézem és szeretem. Nekem elsődleges szempont a helyszín. Csodálatos helyeken járnak és ha én nem is lehetek ott valójában mégis átélhetem az helyszínek szépségét, élményét.

Jó, ha van ismerős játékos, de ha nem az, akkor majd megismerhetjük őket és megszerethetjük, vagy nem.


4 párost ismerek. Kata-Csekka, nagyon bénák. Nem sok jót jósolok nekik.

Gáspárék, elegem van belőlük, mindenhol ott vannak, de ilyen karakter is "kell"

Király testvérek. Nagy előnyük a tökéletes nyelvtudás, de valahogy nem illenek a képbe.

Exatlonos fiúk. Ők a kedvenceim, nekik szurkolok. Egyszerű jó fizikumú játékosok, nagy küzdők. Alig nyelvtudásukat a talpraesettségükkel kell pótolni.


Bármelyik páros legnagyobb hajtóereje a szerencse és a kitartás.

és az Exatlonos fiúk.

5. Bichi (válaszként erre: 3. - Halao12)
2022. okt. 12. 07:13
Nem élek külföldön, de tegnap este odakapcsoltunk, és csak lestem, hogy ezek kik? Néztem a férjemre kérdőn. Na persze nem kaptam választ :DDD
4. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. okt. 11. 23:05
Anno a vasalt here és a bankrabló az tetszett. :D
3. halao12 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. okt. 11. 22:17

10 éve külföldön élünk, így csak 2 párost ismerünk az Ázsia Expressz 3-ból(Gáspár és Király). Nem tudjuk hogy a többiek kik, csak reméljük hogy értelmi színvonalban magasabban állnak mint a fentebb említettek.

Letöltünk egy részt, és ha túl gagyi akkor nem nézzük tovább. Ennyi.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook