Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! fórum

Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
62. D1zsúlika (válaszként erre: 60. - Papája)
2022. okt. 26. 09:20

" Itt mire célzol ? De jó lenne, ha így történne ! "


Arra gondoltam, hogy a második évadban (2019) számomra két érdekes dolog is történt:

- Elsőnek esett ki a versenyből Hódi Pamela és Huszár Zsófi. De! Közülük egyik kieső játékba állhatott 3. héttől a következő kieső páros egyik tagjával. A lányok eldöntötték, hogy Hódi Pamela vállalja ezt be. De, a szállodában addig elszeparálva volt a többiektől.

- A második héten Bereczki Krisztián és Bohos Kornél esett ki a versenyből, de közülük egyikük folytathatja a verseny Hódi Pamelával a 3. héttől. A fiúk eldöntötték, hogy Bereczki Krisztián vállalja ezt be. Ezért jutott eszembe, hogy nem bánnám, ha újra játékba kerülne Timi és Gergő?! :)) Node majd meglátjuk, én is ezt mondom! :)


(Egyébként, a fent már említett 2. évad másik érdekessége volt számomra, hogy a harmadik héten Gáspár Evelin és Gáspár Zsolti esett ki a versenyből, de Liu Shaolin Sanyi és Liu Shaoang Ádó nagylelkűen átadták neki a helyüket a versenyben és inkább kiestek helyettük.)

61. papája (válaszként erre: 56. - D1zsúlika)
2022. okt. 26. 07:31

Ezeknek mindegy, csak beszéljenek róluk.

Micsoda szerelem az, amikor a legkiszolgáltatottabb helyzetben is engedi Bea mutatni a férjét.


Kiestek a legerősebbek, a manipulátorok meg bent vannak. Ez nem lehet véletlen.

60. papája (válaszként erre: 55. - D1zsúlika)
2022. okt. 26. 07:24

Igazad van most is.


Itt mire célzol ? De jó lenne, ha így történne !

( Bevallom, hogy nem bánnám, ha újra játékba kerülne Timi és Gergő.)


Node majd meglátjuk?! :)

2022. okt. 25. 20:52
Meg tényleg, hogy a Győziék alig beszélnek angolul és mindig találnak fuvart? Mindig szerencséjük van?
58. .Charlotte (válaszként erre: 56. - D1zsúlika)
2022. okt. 25. 20:50
Persze, én elhiszem, hogy ez egy nehéz és komoly betegség, na de, hogy így mutatni a tv-ben?
57. gigi> (válaszként erre: 56. - D1zsúlika)
2022. okt. 25. 20:42
Teljesen igazad van! 👍
2022. okt. 25. 20:33

Elnéztem tegnap Gáspár Győző "pánikrohamát." Nem tudom mi történt a magasban, nem tisztem ítélkezni sem. Lesegítették, majd sikerült biztonságban lefektetni. A kamera végig "közvetítette" a történéseket. De hol vannak a beteg személyiségi jogai?! Vagy jó pénzért mindent?!

Viszont köztudott, hogy Győző bipoláris zavarban szenved. A kiutazás előtti orvosi ellenőrzésen mégis csak "átment" a pszichiátriai kezelés alatt álló beteg? Talán Beának kellett volna lépni, hogy a férje ne járassa le magát ezzel. De bizonyára kellett a pénz a megélhetéshez?! (Csak megjegyzem, hogy párja napja a Kolumbiában zajló "Celeb vagyok, ments ki innen" c. műsorban rosszul lett Zámbó Krisztián. Kórházba került, majd utána haza. És érdekes, róla egyetlen jelenetet nem mutattak! Volt esze letiltani a felvételeket!) Győző nem tette, mert imádja a feltűnést, ha sajnálják, ha róla beszélnek! Az előzetesben már kutya baja nem volt?! Ha ma esnének ki, nem sírnék! De a csatornának mindig kell a cirkusz! (meg a kenyér is!)

2022. okt. 25. 20:20

De furcsa egy páros Fanni és Armand is. Főleg Fanni, aki mindenkinél többet káromkodik, hogy nem győzik kifütyülni mondatait. Ha kiesnek, nem fogok sírni.


A műsor elején még szimpatikus volt Gyebnár Csekka és Mérai Kata a "Bk-s lányok." Először Csekka, majd a manipulatív Kata is kiesett a pikszisből.Pláne most az utolsó feladatnál. Miért? Azért, mert Csekka és Kata is teljesen kiborult a végére, ugyanúgy, ahogy a Gáspár páros. Csak jajgattak és vonszolták magukat, sírtak, rítak. Aztán amikor meglátták Nórát és társaikat, elkezdte futni de úgy, mint a nyulak! Ilyen pedig nincs!

A Király testvér párban, Marics Peti és Valkusz Milán párosban, valamint Kiss Ernő Zsolt és Nyári Darinka színész párban is kellemesen csalódtam. ( Bevallom, hogy nem bánnám, ha újra játékba kerülne Timi és Gergő.)

Node majd meglátjuk?! :)

54. Babi11
2022. okt. 25. 15:52
Legjobb páros (szerintem) Király Viktorék és Kis Ernőék,nekik drukkolok.Ők hozzák a színvonalat.
2022. okt. 25. 02:03
De gáz ez a Győzi! Beja asszony helyében már rég elcseréltem volna egy birkára. Vagy amit adtak volna érte :D
2022. okt. 24. 18:16
Azt mézem '
2022. okt. 24. 18:16
Én azért sajnáltam, hogy a Timi meg a Szimi esett ki. Ráadásul, hogy a Győzőékkel és a Csekkáékkal szemben.
50. Mimóza07 (válaszként erre: 47. - Hpetra22)
2022. okt. 24. 04:53
Nem ezen múlt. Elvitték őket Kukutyinba. Nagymama kifőzdéje helyett. :D Meg az aranyalma se akart összejönni. Nagyon nem volt szerencséjük a csajoknak. De Győziék befutója az jó volt. Helyesek voltak a skacok. Maricsék itt is vitték a prímet. Azért ők a jókedvükkel feltudjak dobni ezt az egészet. Meg Király Lindáék is. Bírom hogy folyton énekelnek. Törökországot én is várom. Biztos jó lesz.
49. dfc04c70e4 (válaszként erre: 47. - Hpetra22)
2022. okt. 22. 15:01

Az eddig látottak alapján mondom: ebben az egészben több furcsaságot látok; úgy vagyok vele, hogy a valósághoz semmi köze az egésznek.

Az, hogy hogyan vágták össze ezt az egészet, mit hagytak ki belőle - soha nem fogjuk megtudni.


Kifejteni bővebben nem fogom, hogy mit gondolok némelyik játékosról, párról. Nem azért, mert ne merném vállalni a véleményemet. Egyszerűen jobbnak látom nem itt kiírni magamból.

48. papája (válaszként erre: 47. - Hpetra22)
2022. okt. 22. 15:01
Ezt nem értem én sem. Lehet, hogy ez is megrendezett, mint a konyhafőnök, ahol Bejja asszony nyert. Ttt meg meg sem lepődők, ha ismét Gáspárék lesznek a befutók ne adj ég. Ezt az ordibálós Győzőt minek hozták ide? Fanni sem 100-as.
2022. okt. 22. 13:17
Furcsa, hogy a legjobb fizikummal rendelkező játékosok esnek ki sorban.
2022. okt. 21. 21:30
Szuper!!!!!!
45. hpetra22 (válaszként erre: 44. - Mimóza07)
2022. okt. 21. 21:14
Nem rossz, csak pesszimista nagyon.
44. Mimóza07 (válaszként erre: 42. - Hpetra22)
2022. okt. 21. 21:04

Én bírom. Én pont ez a tipus vagyok. Flegma, antiszoc, tele fóbiákkal.. Lehet ezért is kedvelem. ;) De latszik rajta hogy nem rossz ember.

A Szimi viszont baromira nem szimpi. Egyébként se vágom hogy minden egyes alkalommal úgy vág neki egy kalandnak hogy az arcan legalabb egy kilónyi festek, mégse kenődik el neki az út végére. Vele kapcsolatban azt érzem hogy baromira nincs tisztaban önmagával, önbizalomhianyos lehet, az igazi arcat se meri felvállalni, cserébe intrikával meg rosszindulattal kompenzál. Butanak is tartom őt. A parja se sokkal szimpatikusabb, de ő még mindig normalisabb mint a baratnoje. Kiralyekat nem tudom hova tenni. Jópofák, lelkesek, de számomra olyan semlegesek. A színészpár az állandó cukiskodásukkal, ögyölömbögyölöm meg egyebek..borzasztó. A színészcsajok idegesítőek. Viszont Maricsékat egyre jobban bírom, végigszórakozzák az egészet, röhögnek állandóan.. Bennük kellemesen csalódtam.

2022. okt. 21. 20:55
Ú b... Hányingerem lett.
42. hpetra22 (válaszként erre: 39. - Mimóza07)
2022. okt. 21. 20:47
Fanni olyan negatív, hogy szinte érzem, ahogy elszívja az életörömet a környezetéből. Le a kalappal a párja birka türelme előtt.
41. hpetra22 (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
2022. okt. 21. 20:46
Ketesztanyu nagyon gagyi. Erre nem verném a mellem.
2022. okt. 21. 20:23

Nemrég kapcsolódtam a játékba. Mint tudjuk, elindítottak most egy pár show műsort, szinte ezzel a műsorral egyidőben. Az ember csak kapkodja a fejét, hogy melyiket is nézze, melyik nyeri el a tetszését?! :)

Látom, hogy itt többféle vélemény is van, ami a szimpatikus versenyzőket illeti?! Ezzel nincs is semmi gond, hiszen nem vagyunk egyformák. Nekem egyenlőre nincs kedvenc párosom.:)

- Azon csodálkozom, hogy a Király testvéreknél Linda mennyire hajtja Viktort, hogy milyen jó erőben van. Hiszen több műtéten, sőt agydaganaton is túl van. És ezek után is olyan életkedvvel veti bele magát a feladatokba!

- Győzőéken pedig azért csodálkoztam, mert tele volt a média azzal, hogy Győző évek óta küzd a pánikbetegséggel és bipoláris zavarral.

[link]

Bátrak voltak, hogy elvállalták ezt a szereplést?!

Így nem is csodálkozom, hogy Győző egyszer kötekedik, máskor meg duzzog, mint egy óvodás. Ha pedig sikerélménye van - mint a "cipős" feladatnál -, akkor meg ugrál, mint egy hiperaktív óvodás, vagy, mint egy félőrült, akit szedálni kell.


Jelenleg úgy érzem, az előző évadok szereplői, a tájak, sőt még a feladatok is jobbak voltak, jobban is tetszettek, mint az idei évad. Jordánia azon tája tetszett eddig, ahol a játékosok gyűjtötték a különféle nemzetiségű embereket, Petriben. Sajnos, csak jóformán Lindáékat mutatták, pedig elidőzhettek volna ezen a szép helyen több időt is. A mostani "kőrengeteg" és Amman környéke olyan, mint egy szellem város. Törökország sokkal szebb lesz majd.

Kíváncsi leszek a mai hajszára. Bizonyára izgalmas lesz.

2022. okt. 21. 18:22
Még a Fanniék is normalisak, szerintem. Tuti ők nyernek majd. Megérdemelnék. Ők veszik a legkomolyabban ezt az egészet.
38. Mimóza07 (válaszként erre: 36. - Auróra2010)
2022. okt. 21. 18:20
Nekem nem az. Olyan Indiana Jones-os hangulata van. De India jobb volt. Jobbak voltak a szereplők is. A feladatok is. Ez messze elmarad a masodik évadtól. Győziék nekem egyre szimpibbek. Ahogy sírtak az autóban. Kész. :D Egyebkent azt is bírom bennük, hogy kimondjak amit gondolnak. A többiek csak sunnyognak. Még Maricsék normálisak, de a többi párosért egy fityinget nem adnék.
2022. okt. 21. 18:04
Érdekel a mai hajsza. Izgi lesz.
36. Auróra2010 (válaszként erre: 35. - Auróra2010)
2022. okt. 20. 16:42
Ezen a részen sokat ront, hogy az előző Inidában jÁtszódott, sokan a táj miatt néztük, De ez a jordán körengeteg csak 2-3 napig volt érdekes, nekem már unalmas, gondolom hogy másnak is.
2022. okt. 20. 16:38

A Király családot eddig nem szerettem, nem foglalkoztam velük, de ebből a felhozatalból talán ők a legszimpatikusabbak, ja és a két fiú a Valmar. Nagyon kivételeztek tegnap a Katával. Győzi különben klasszul táncolt.

a 2 csaj, pfuuuuu.................De a Timi mintha mostis vezetne valamilyen műsort, Csak azért nézem ill. háttérzajként hallgatom, mert a többi műsor még ettől is

nézhetetlenebb. Amióta a celeb és a Stohl műsor közt kell választani, nincs is bekapcsolva a Tv.

33. Szasza4 (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
2022. okt. 20. 15:51

Kedves, miért kell ezt minden nap beírni?! Egyszer elmegy, de mindig, az már unalmas!

Nézd akkor a "Keresztanyu" c. fimet. Gondolom intelligens ember nem írt ilyent, hogy "juj de nem szeretem ezt a sorozatot, még pénzért sem nézném!? "

Gondolom, hogy senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy nézd az itteni fórumban szereplő showt?! Csupán csak kérdezem, mert nem is értem ezt kinyilvánítást?!

Eszembe sem jutna, hogy beleírjak olyan fórumba, ami engem nem érdekel! Miért is degradálnék másokat, akiket pedig igen?! Nem írok oda sem, ahol állandóan a pereputtyról, a gombás lábakról, meg a rokonságról értekeznek! Mert tök hidegen hagy! Node nem vagyunk egyformák! Hála az Univerzumnak!

Ebből kifolyólag pedig Mindenkinek szíve joga, hogy olyan műsort nézzen, amilyet akar. Olyan fórumba írjon amibe akart! Én is csupán csak érdeklődtem. Holnap már nem fogok! De azért Világbéke!

33. papája (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
2022. okt. 20. 15:51
...akkor miért érdekel az erről szóló fórum...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook