Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! fórum

Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2022. nov. 5. 16:13
Látom, ezen a fórumon sem jobb a helyzet, mindenkit kiakasztott, hogy ez a rongy maradt (azt sem érdemli meg, hogy a nevét leírjam)! Az asszonykájával nincs bajom, sőt a testvérét, Zsoltit szórakoztatónak tartom. Érthetetlen viszont, hogy ha az emberek nem kíváncsiak rá, akkor minek tolják?! Ha a csatornát nem érdekli a nézők véleménye, akkor rajtunk áll, hogy hátat fordítsunk a TV2-nek!!
121. papája
2022. nov. 5. 15:29

Sokak kedvelik, de nem értem miért és miért maradt benn ! Brrrrr....

[link]

120. ,zumba
2022. nov. 5. 12:44
Megjelent ez a fórum itt előttem, beleolvastam. A műsort nem nézzük, így a szereplők sem ismerősek (egy kivételével), de milyen játék az, hogy kiesnek, majd visszamennek. A többi fáradtan játszik, míg más pihenés után újra kezdi....Ha kiesett, akkor kiesett.
119. papája (válaszként erre: 116. - Papája)
2022. nov. 5. 12:37

Kezdem azt hinni, hogy Gáspárék megvették a játékot.

A múlt szériában a Liu testvérektől Evelinék, most meg a fiúktól.

Az biztos, hogy itt valami nagyon nem kerek.

118. gyöngy:) (válaszként erre: 117. - Tímea_)
2022. nov. 5. 12:02
Armandnak elképesztő türelme van, le a kalappal előtte.
117. Tímea_ (válaszként erre: 116. - Papája)
2022. nov. 5. 11:11
A Darinka meg a Fanni nem hisztis? Csodálom hogy a pasijaik még bírják őket idegekkel.
116. papája
2022. nov. 5. 10:27

Eszem megáll ! Ne láttam a tegnapi részt, itt olvasom a történteket.

Végre kiesnek Gáspárék és mégsem sikerül megszabadulni tőlük, ez végképp szívás.

Miért büntet bennünket a sors, hogy ezt a hisztis, rémes, rosszindulatú Győzőt ránk szabadítják újra.

Remélem hull a férgese és ők lesznek a következő és végképp kieső páros.

115. gyöngy:) (válaszként erre: 114. - Gyöngy:))
2022. nov. 5. 10:03
Most jutott eszembe egy másik koncert, így a 4 hét sem fért bele nekik.
114. gyöngy:) (válaszként erre: 113. - Andi6020)
2022. nov. 5. 08:22

Valószínűleg vannak benne részek, amik igen.

Azt sejteni lehetett, hogy a fiúk 4-5 hétnél többet nem nagyon tudnak kint lenni, nekünk is volt jegyünk a koncertre.

Kár, hogy így jött össze.

113. andi6020 (válaszként erre: 105. - Gyöngy:))
2022. nov. 5. 07:56
akkor csak megrendezett car ez is tényleg
112. Tímea_
2022. nov. 5. 07:39

Timiék visszajöhettek.

Gáspárék maradnak.

Az egész meg van játszva.

111. Süti 2
2022. nov. 5. 06:33

En azt lattam Győzőn ,mikor Peti elkezdte mondanivalójat,hogy örült.

Ha ugy szereti Petieket nem az öröm az első ,hanem sajnalat,hogy elmennek.

Szamomra ez az ember egy senki,en nem butasagot latok csak rajta....

110. .Charlotte (válaszként erre: 108. - Mimóza07)
2022. nov. 5. 06:02
Én is nagyon csalódott vagyok, hogy így alakult. Szerintem is nagyon feldobták a műsort. Nagyon megnevetettek engem és én nekik drukkoltam. Most hallgathatjuk Győzőéket. Bár lehet, hogy hétfőtől nem fogom nézni.
109. Mimóza07 (válaszként erre: 107. - D1zsúlika)
2022. nov. 5. 00:56
Mert csúszik néha a forgatás, aztan nincs belekalkulálva, szerintem. De én is hazajöttem volna a helyükben. Az mégis csak az életük meg a karrierjük, ez meg csak egy kaland volt. De szépen helytálltak benne a fiúk. Most még szerencséjük is volt így a végén. A stoppolás is bejött nekik. Sajnálom hogy menniük kellett. Mert ők tenyleg feldobtak a műsort. Jövőhettől meg hallgathatjuk újra a nyervékolást.
2022. nov. 5. 00:49
Hej, mindig feladják a kedvenceim. Ilyen nincs. Az előző körben a Liu testvérek. Most meg Milóék. R*hadtul csalódott vagyok. 😔
2022. nov. 4. 22:12

- Azt írtam lentebb, hogy második évadban (2019) számomra két érdekes dolog is történt:

Elsőnek esett ki a versenyből Hódi Pamela és Huszár Zsófi. De! Közülük egyik kieső játékba állhatott újra, a a következő kieső páros egyik tagjával. Hódi Pamela vállalta ezt be.

A második héten Bereczki Krisztián és Bohos Kornél esett ki a versenyből, közülük pedig Bereczki Krisztián folytatta tovább a játékot. Ezért jutott eszembe, hogy nem bánnám, ha újra játékba kerülne Timi és Gergő?!

és valóban, újból visszajöttek!

Azonban a páros eddigi játékuk alapján nem igazán ájultam el a párostól, én csalódtam. Egyben remélem tanult ebből a kreatív csapat, és lehetőleg a következő évadokban nem lesz ilyen "újítás!" Miért?! Azért, mert nem fair a többiekkel szemben! Szerintem.


- Azt is írtam ugyanitt, hogy a fent már említett 2. évad másik érdekessége volt számomra, hogy a harmadik héten Gáspár Evelin és Gáspár Zsolti esett ki a versenyből, de Liu Shaolin Sanyi és Liu Shaoang Ádó nagylelkűen átadták nekik?! Ők a versenyeik miatt iöttek haza.

És milyen az élet??!! Megismétli önmagát (családon belül??!!) Marics Petiék átadják a helyüket ismét pont egy Gáspár párosnak?!


Azaz a VALMAR zenekar két tagja, a koncertek miatt, szerettek volna már hazajönni. Ezért felajánlották a helyüket Győzőnek és Beának. Győző a földre borulva köszönte meg, hogy "szeret az Isten minket."


Kár volt, hogy nagyon örültem, hogy a hálivúdi híres Gáspár klán két tagja végre kiesik! Kár volt! Sajnálom, hogy az Univerzum másképp döntött. Megjegyzem, ez sem tisztességes dolog! Miért?! Azért, mert az exatlanos fiúk közül is az egyik feladta a versenyt, hogy ballag a gyereke. A VALMAR srácoknak a koncert miatt hagyták félbe a játékot. De könyörgöm, aki tudja, hogy egyidejűleg programja lesz, miért vállalja a műsort?! És főleg miért engedik ezt, hiszen nem kevés pénzt kapnak ezért?! Végezetül a táj szépsége ide-, vagy oda, én inkább elköszönök! Mindenkinek kívánok további jó szórakozást!

106. gyöngy:) (válaszként erre: 105. - Gyöngy:))
2022. nov. 4. 21:36
* Park
105. gyöngy:) (válaszként erre: 103. - Andi6020)
2022. nov. 4. 21:36
Jönniük kellett haza, nagy koncert volt június közepén Budapest parkban, így vállalták el.
2022. nov. 4. 21:35
Megrendezett car ez is
2022. nov. 4. 21:34
Maricsék jó gáz, hogy feladták
102. gyöngy:) (válaszként erre: 98. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 4. 20:33

Timi és Geri jól működnek együtt, ügyesek, de nem nekik drukkolok.

Darinkáék nekem olyan semmilyenek, unalmas őket nézni, Fanniék is ügyesek, de ő nagyon nyafogós, a párjának nagy türelme van hozzá.

Győzi hozza a formáját, Csekkáék ügyesebbek, mint gondoltam, de tőlem kieshetnek bármikor.

Nálunk fiúk imádat van:)

101. Auróra2010 (válaszként erre: 100. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 4. 19:47

Győzi sokkal szórakoztatóbb mint pl Darinka vagy a folyton sopánkodó Nemazalány vagy a gonosz Timella, ( mindegy hogy a szó milyen értelmében, de szerintem jobb nézni, mint a versenyzők túlnyomó részét

- OK, én is Valmarnak drukkolok, nem rájuk gondoltam

100. dfc04c70e4 (válaszként erre: 98. - Mimóza07)
2022. nov. 4. 19:43
Egyben dologban értek egyet: Győzike jól élt a „tehetségével”. Ezzel pedig nincs egyedül a celebvilágban.
98. dfc04c70e4 (válaszként erre: 97. - Gyöngy:))
2022. nov. 4. 19:39

Ha már választani kell az idáig bent maradók közül, akkor én jelenleg még nem tudok választani.

Pont ezért nézem tovább, hogy kiderüljön, hogy ki marad a kedvenc páros. De az is lehet, hogy még a végén sem fogom tudni eldönteni. De jó, hogy nem rajtam múlik, ki lesz a befutó!

Milánt és Petit, de ugyanúgy Timit és Gerit is csípem.

98. Mimóza07 (válaszként erre: 96. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 4. 19:39
Én bírom. Bírom ahogy kezeli az ottaniakat is. Pacsizik mindenkivel, Bea meg a jóképű sofőrrel jatszadozna :D Én még mindig jobban szórakozok rajtuk mint a többieken. A többiek tényleg idegesítenek, ez a két páros annyira nem. Nem tudom ezt megmagyarázni. Érzések. És pofonok. :) Azert meg nem nézek le vkit mert buta. Győzi az. De hát ennyi van benne. Ennyit adott neki az élet. Kijárta az Élet iskoláját. És milyen jól él(t) vele. ;)
2022. nov. 4. 19:34
Milán❤Peti❤
96. dfc04c70e4 (válaszként erre: 95. - Mimóza07)
2022. nov. 4. 19:30

Jól látom, mit írtál? Gáspárék - mint szórakoztatók? Hát, szerintem nem ugyanazt a műsort nézzük.


Nekem az az ember, aki azt mondja a játékban résztvevőkre, hogy „még egy ilyen undorító brigádot” „kétszínű kutyákkal kell forgatnom”, és hasonlók - nem szórakoztató, hanem minősíthetetlen. Ezt nincs mivel magyarázni. Az egész szereplése pontosan tükrözi, hogy milyen ember is ő.


Azt írod, hogy a többiek fárasztóak a folytonos nyafogásukkal. Ó, de Győző! Hát, ő aztán nem nyafog ám! Mondom, hogy nem ugyanazt a műsort nézzük. Senki nem nyafogott még annyit, és olyan stílusban, mint a nagy Gáspár Győző. Ezt Győző mondta magára még az elején. Igen, valamiben biztosan nagy...

2022. nov. 4. 13:47
Egyébként Gáspárék is szórakoztatóak, szerintem. A többiek viszont baromi fárasztóak a folytonos nyafogásukkal.
2022. nov. 4. 13:45
Nekem mindegy ki esik ki csak a srácok maradjanak a végére. Két ilyen bolond gyereket már. :D
93. papája (válaszként erre: 92. - Tímea_)
2022. nov. 4. 11:10

Mindegy melyik páros, de minél előbb, mind a kettő.


A táj lenyűgöző, legalább ezért érdemes nézni a műsort. Jó lenne ott lenni...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook