Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! fórum

Ázsia Expressz, aki nézi, beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
152. Channa* (válaszként erre: 151. - Mimóza07)
2022. nov. 10. 13:13

Igen, ezek nagyon számítanak.


Szerintem teljesen független az öregedés a bőrszíntől.

151. Mimóza07 (válaszként erre: 150. - Channa*)
2022. nov. 10. 13:07
A sport szerintem kihat az egész testre. A bőröd szebb, frissebb a színe, simabb. Neki olyan a bőre mintha mindig mozgásba lenne, vagy hámlasztas utan ilyen az embernek a bőre. Ha műtve van, ha nem, szerencsés alkat. Fehér bőrű, ők nem is öregszenek úgy. Nincs agyonra égetve a bőre.
150. Channa* (válaszként erre: 149. - Mimóza07)
2022. nov. 10. 12:48

Én nem is az alakját mondtam;)

Az arcát operáltatta, a száját is felfújatta.


Én idősebb vagyok nála, de én is fürge vagyok. Sokszor gyorsabb, mint a sokkal fiatalabbak...

149. Mimóza07 (válaszként erre: 147. - Channa*)
2022. nov. 10. 12:04
Tényleg? Abszolute nem latszik rajta. Én a sportra gondoltam egyébként, meg ilyen spirituális dolgokra, mert azt olvastam róla valahol hogy sokat sportol. Egyénként latszik is az alakjan. Tök szép lábai is vannak. Senki nem veszi észre, mert van ott egy Nóri meg egy Timike, de 50 éves korahoz kepest rohadt csinos szerintem a nő. Meg rettenetesen fitt. Fut mint állat. Csekka baratnője elbújhat mellette, pedig szerintem ő sokkal fiatalabb.
2022. nov. 10. 10:41

Én a GYőzőt az évezred elején egy soltvadkerti sörfesztiválon hallottam először mint ismeretlen fiatal énekest és a Romantic zenekart és nagyon megtetszett, óriási sikerük volt. Nem kisérem figyelemmel a munkáját, de nem is tudok haragudni rá. ( különösen ebben a műsorban, ahol a többi résztvevő sem különb, csak egy kicsit fiatalabb )

Kár hogy az itt a gyalázkodók közül senki nem látta 20 évvel ezelőtt.

147. Channa* (válaszként erre: 146. - Mimóza07)
2022. nov. 10. 08:20

Volt egy pár plasztikája.

BK-ban egyszer alig ismertem fel.

2022. nov. 10. 00:54

Vegyük lájtosabbra a témát. Hagyjuk Győzőt.

Tudjatok mit vettem észre? Tök szép arca van ennek a Mérai Katának. Alig van rajta ránc. Meg ragyog a bőre. Pedig sminket én nem latok rajta. 50 éves. Most néztem utána. Hihetetlen! Elkérném szívesen a kozmetikusa telefonszámát. Ha van olyan neki. Vagy a jó gének? Ki tudja.

145. Mimóza07 (válaszként erre: 142. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 10. 00:51

Bocs, ha megbantottalak. Sorry. Téged nem akartalak kivesézni.

Milyen vitákat vált ki egy ilyen bugyuta műsor is az emberből. :/

144. dfc04c70e4 (válaszként erre: 141. - Hatvanas)
2022. nov. 9. 20:12

Pont erről beszéltem kezdettől. Egy dolog, hogy valaki primitív, iskolázatlan. Bár azt nem mondanám, hogy nem tehet róla, mert mindenki fejlődhetne, ha akarna. De az, ha valaki mindenkivel rosszindulatú, mocskolódó, az már tényleg a legalja.

És ezért írtam én is korábban, hogy érthetetlen számomra, hogy egy ilyen típusú ember hogyan kerülhetett be ebbe a műsorba. Nem lett volna itt helye.

Mindegy, ez van. A műsor nézettsége nem tudom milyen, nekem már nem tetszik.

143. dfc04c70e4 (válaszként erre: 140. - Mimóza07)
2022. nov. 9. 20:03

Sehol nem írtam olyat, hogy egy kalap alá kell venni Győzővel azokat, akiknek tetszik a műsora.


Az pedig, hogy tegnapig jópofa lett volna Győző? Nem. Nem volt jópofa egyáltalán. Vonatkoztassunk el attól, hogy primitív. De a primitívsége társul egy sértegető, modortalan ember összes negatív tulajdonságával.

Ha valakinek ez jópofa, hát legyen.

Nekem a legalja.

142. dfc04c70e4 (válaszként erre: 139. - Mimóza07)
2022. nov. 9. 19:59

Nyugodtan tarthatsz sablonosnak, és a korábbi hsz-ed alapján álszentnek. Engem ezzel nem tudsz megbántani, simán lepereg rólam, mert nem igaz.


Tartsd csak a véleményedet továbbra is! Ugyanezt teszem én is.

Nem kell kikérned magadnak, hogy te Gáspárék miatt nézed a műsort. Nem állítottam ilyet. Te írod nekem, hogy nem kell többet belemagyarázni ebbe az egészbe, mint ami van. Hát most én mondom neked ugyanezt. Nem kell belegondolnod és belemagyaráznod többet abba, amiről én beszélek. Ennyi.

2022. nov. 9. 19:31
Emberek, aki hígagyú, az nem tehet arról, hogy ilyen. A TV csatorna, amelyik őt nyomatja, nagyobb gáz, mert láthatóan lekakálja a nézőt, hogy úgy gondolja, ilyen mocsadék kell, ráadásul rettentő romboló hatása van a tinik körében. Mert mire gondolhat az a gyerek, aki ezt nézi? Persze a szülő felelőssége is, de egy jól kitalált műsort (országok kultúrája, helyzetfelismerés, találékonyság, szórakoztatás stb, stb) így bemocskolni, begyőzizni - rettentő gáz!
2022. nov. 9. 19:16
Meg mar a masik. Ha vki Győzikét nézi, vagy őt jópofának talalja az alapjan amit mutat annak az iq szintje szerinted ugyanott van ahol ennek a jóembernek leledzik? Egy tőről fakad? Tegnapig még jópofa is volt egyébként, de tegnap jó pofán csaptam volna Timike helyében. Nem semmi volt a fazon. Vagy csak nem jutott el a tudatáig hogy a szállón mar nincsen hátráltatás. Én ezt is kinézem belőle, mert egyszerű mint a faék. Angolul annyit nem tud elmondani hogy asztal meg szék. Csoda hogy magyarul tud.
139. Mimóza07 (válaszként erre: 138. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 9. 19:04

Annyira sablonos vagy mint ahogy a neved is mutatja, hogy az hihetetlen. Ez mar maskor is feltűnt. Mas temaban. Mondd vki vmit, aztan te az alapjan rahuzol egy sztereótipiát.

Vegyük ezt pl:

"Két olyan hozzászóló is van köztünk, akik szerint Gáspárék szórakoztatóbbak, mint a többiek, jobb őket nézni.


Tényleg igaz, hogy ízlések és pofonok..."


Az egyik én voltam, ezt őszínten bevallom. De nincs is mit bevallani, mert elég csak visszaolvasni. Ezt az állitasomat viszont tovabbra is fenntartom. Sokkal szórakoztatóbbak Gáspárék, mint a tobbi csapat. A többi csapat szintelen, nyivakolós, unalmas, semmit nem mutatnak meg magukból, megcsinaljak a feladatot oszt annyi. Itt a show-t megint Győzi hozza, mert róla beszél mindenki. De azt kikérem magamnak hogy én miatta vagy miattuk nézném a műsort. Én már írtam, nem is egyszer hogy Maricsért meg Milóért voltam oda. Ha ők nincsenek lehet idaig el se jutok. Meg a táj szépsége is vonzott, a kalandok, jó nézni a kényelmes fotelből ezt a lótást-futast. Már csak a dinók hiányoznak a Jurassic parkból. :D

Szóval ennyi. Nem kell ebbe többet latni, mmeg tobbet belemagyarazni mint ami van. Nem vagyok Győzike fan. Nem is voltam soha. Csak hat az ilyen műsorokat az ilyen emberek mozgatjak meg. Nem a Darinka félék, meg nem a Kata-Csekka páros.

138. dfc04c70e4 (válaszként erre: 136. - Mimóza07)
2022. nov. 9. 15:22

Nem értem, miért írod azt, hogy legyen nekem igazam. Hol bizonygattam az igazamat? Véleményt írtam minden hozzászólásomban. Utóbbiban, amire reagáltál, abban pedig Papája hozzászólását fűztem tovább, igazat adva neki. Mondd el, kérlek, miért is tartasz engem álszentnek! Nyilvánvaló, hogy nézem a műsort. Azért szólok hozzá ehhez a topikhoz. Akkor lennék álszent, ha tagadnám, hogy nézem ezt a már-már vicc kategóriájú műsort, és úgy lenne róla véleményem.

Írtam azt is, hogy úgy kell nekem, hogy nézem - annak ellenére, hogy nemhogy színvonalasnak nem tartom ezt a műsort, sokkal inkább egy minden realitást nélkülöző cirkusznak.


Egyébként pedig ami az első mondatod első részét illeti - nyilván nem Gáspárék miatt nézi a többség ezt a műsort. Egy szóval sem írtam, hogy Gáspárék miatt nézné bárki is. Az pedig, hogy a vízcsapból is ők folynak, azt Papája hozzászólása volt, amiben célzott Gáspár Evelinre is, aki egy másik műsorban „brillírozik”. Szóval igen, a vízcsapból is ez a család folyik, ezt erősítettem meg. Az pedig, hogy ki kivel szimpatizál, kit tart vagy nem tart színes egyéniségnek, csak rá tartozik. Én egy emberi mivoltából kivetkőző embert nem tartok sem szórakoztatónak, sem olyannak, aki színesíti a műsort. És most is elmondom újra, mint már tettem jóval korábbi hozzászólásomban, hogy Gáspárék származásának semmi köze nincs az ellenérzésemhez.

Álszenteskedés nélküli véleményem.

2022. nov. 9. 14:13
Azért bunkó dolog volt a Tv2-től Győzit és Timit egy párba tenni, kicsit olyan katasztrófa turizmus izű, várták a balhét, amire számitani lehetett. Épeszű és jóérzésű rendező inkább elkülönitette volna őket egymástól, minél messzebbre, senki sem volt vevő azokra a jelenetekre., amit a 2 szerencsétlen produkált.
136. Mimóza07 (válaszként erre: 135. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 9. 12:56

Szerintem a műsor miatt nézik többen, nem Gáspárék miatt, de legyen neked igazad. Te is nézed egyébként, tehat vmilyen szinten te is tamogatod a Tv2-t abban hogy minél többet mutogassa ezt a kóser családot. (Ne legyünk mar álszentek!)

Bar Beával szerintem semmi gond nincs. Megmutatta az emberi arcát is egy par részben. Evelin se rosszabb mint a hozzá hasonló körben mozgó lanyok-fiúk. Sokat kapott az élettől. Él vele. Jól teszi. Én is ezt tenném a helyében.

135. dfc04c70e4 (válaszként erre: 134. - Dfc04c70e4)
2022. nov. 9. 10:52

Utolsó gondolatot javítom:


Egyébként pedig az, hogy Gáspárék folynak a vízcsapból is, annak köszönhető, hogy sokak részéről igény van rájuk. Igen, ez a színvonal. Ez a valóság.

134. dfc04c70e4 (válaszként erre: 133. - Papája)
2022. nov. 9. 10:49

Timi semmivel sem érdemelte ki ezt a viselkedést vele szemben.

Mint ahogy már az elején sem érdemelte ki Győző kirohanását, annál a bizonyos vacsoránál. Viszont ugyanúgy a többiekkel is gyalázatosan viselkedett ez az „úriember”. Lehet hivatkozni a betegségére - engem nem hat meg. Aki lekutyázza a versenytársait, és végig minősíthetetlenül viselkedik, neki nincs helye egy ilyen játékban. Vagyis inkább nem lenne helye, de láthatjuk, mégis van.

De láthatod, hogy mennyire megoszlanak itt is a vélemények a játékosokról.

Két olyan hozzászóló is van köztünk, akik szerint Gáspárék szórakoztatóbbak, mint a többiek, jobb őket nézni.

Tényleg igaz, hogy ízlések és pofonok...


Most már tényleg végignézem ezt a szériát, de ha lesz következő évad - mindegy, hogy kiket válogatnak majd be - én biztosan nem fogom nézni.

Ez az egész műsor megrendezett. Úgy kell nekem, hogy nézem.


Egyébként pedig amíg Gáspárék folynak a vízcsapból is, annak köszönhető, hogy sokak részéről igény van rájuk. Igen, ez a színvonal. Ez a valóság.

133. papája (válaszként erre: 131. - Mimóza07)
2022. nov. 9. 08:37

Nagyon sajnáltam Timit. Tényleg nem tudom mivel "érdemelte" ki ezt a - nem írom le, mert örökre kitiltanak - alakot.

Gáspárék folynak a vízcsapból is. Evelinke sem különb. Nekik csak a saját igazságuk az elfogadható és ocsmányul minősítenek mindenkit, aki nem a kedvükre tesz.

Igen, tolják őket ezerrel, hát ez a színvonal. Még a végén nyernek. Kell szegényeknek a pénz, hogy ne...

132. papája (válaszként erre: 129. - Mimóza07)
2022. nov. 9. 08:29
Andika nem összerakja, hanem szét és nem a kezeit...
2022. nov. 8. 23:34
Ernő 😄😁😆 Dicsak. Darinka nélkül milyen szórakoztató a pasas. 😂 Ez jó rész volt tetszett. Győző nagyon gáz. :( Nem is értem Beát, hogy tud meglenni mellette. Azért ő jóval kultúráltabb lény mint a férje.
130. Channa* (válaszként erre: 129. - Mimóza07)
2022. nov. 8. 19:21

Én is bírom őket;)

És Szikorát is:DDD

129. Mimóza07 (válaszként erre: 126. - Channa*)
2022. nov. 8. 18:42
Nem tudom, engem rá emlékeztet. Egyébkent ő is teniszezett, mint Miló. Gondolom onnan ismerik egymast. De helyes srác mindakettő nagyon. Én a zenéjüket is bírom. Helyesek, fiatalok, bohémek. Tóth Andika összerakhatja a két kezét. :)
2022. nov. 8. 13:05

Most már csak azért is végignézem.

Tele van furcsasággal ez az egész műsor. Számomra ugyan már a jóval korábbi adások során is az jött le, hogy nem hiteles ez az egész. Hát, tényleg nem!


Tegnap is érdekes módon kimaradt Gáspárék nyelvtörőjének a teljesítése. Mindenkiét mutatták, miután visszaküldték őket gyakorolni, de Gáspárék - láss csodát! - csak úgy megugrották a feladatot. Anélkül, hogy mutatták volna a gyakorlás utáni próbálkozásukat. Hmmm...ez már hányadik olyan küldetés, aminek nem láttuk a végét, hogy valóban átmentek-e a szűrőn?

Na mindegy. Több mint átlátszó, de ez van.


A tegnapi beharangozó pedig már megint egy olyan, amit nem értek. Párcsere. Amit láthattunk az előzetesből: Timi párja Gáspár úr, Bejja asszonyé Ernő. Ebből mi lesz?

127. ,zumba (válaszként erre: 9. - Mimóza07)
2022. nov. 8. 12:46
Ennek a két fiúnak találtam egy "nótáját": hát ha ez kell a mai fiatalságnak......
126. Channa* (válaszként erre: 9. - Mimóza07)
2022. nov. 8. 12:35
Olvastam a későbbi hozzászólásaidat, így csak annyit fűznék az elszikorásodáshoz, hogy ha ismernék Marics Peti családját, akkor nem mondanák ezt.;)
2022. nov. 8. 10:24

Már nincs kinek kedvéért néztni.


Mondjuk én a BK-ban sem a Julit sem a Gizit nem szerettem, itt elviselhetőbbek.

2022. nov. 7. 23:36
A fiúkák nelkül mar ez se ugyanaz. :( Addig legalabb volt miert ébren maradni aztan csendben nyáladzani, de még ezt a kis örömet is elvették az embertől. :D Nekem mindegy mar ki nyer. Fanni viszont nagyon kivan. Armand is. Csak mind a kettő más miatt. :D
2022. nov. 5. 16:26
Tisztelt TV2! Ha önök a nézőkért vannak valóban, akkor vegyék figyelembe a különböző fórumokon leírt véleményeket az Ázsia experesszről: NE TOVÁBB GYŐZIVEL sem most sem máskor!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook