Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok fóruma, akik az interneten ismerték meg a párjukat fórum

Azok fóruma, akik az interneten ismerték meg a párjukat (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. febr. 12. 16:48

"Mennyire Vagy horoszkóp-függő?

Nem mintha engem nagyon lekötne, de én még mindig SZŰZ vagyok!

Állítólag ennek 1enes következménye a precízség.

Ennyi bevezető után lássuk szép sorjában:

(Úgy érzem nem lesz rövid, de Te kérdeztél felőlem!)

Oké rendben, gyanítottam hogy bombázni fogsz, meg is tetted.

Tudtam én hogy bombázó Vagy!"


Ezt most kaptam egy jóval idősebb, 52 éves férfitól. Jaj anyám. Még mindig szűz... és azt hiszi, ez pozitív...:D micsoda szóvicc.

2017. febr. 12. 16:47

Úgy érzem Ti fiatalabbak vagytok, mint én. Ezért még valami:

A férjem 2 lánya, akkor 28 és 33 évesek a tetőtérben begubózva várták, hogy jöjjön a herceg a fehér lovon.

Én már itt laktam velük, amikor rábeszéltem őket, hogy regisztráljanak.

És képzeljétek mindketten a neten találtak rá a párjukra. Tavaly volt mindkettejüknek az esküvője.

És közben az én nagyobb fiam is így ismerkedett meg, együtt is élnek már.

Szóval nekünk összejött.

De tényleg okosan kell válogatni, mert nagyon sok ember állít valótlant, vagy csak szórakozik, kalandot keres a feleség-férj mellett.

48. e36c6ad80e (válaszként erre: 47. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 16:45

Már tapasztaltam, hogy van olyan oldal, amelyik hivatalosan ugyan nem, de egyébként csak szeretőkereső.

Eddig nem mertem fotót nyilvánosra feltenni, bár akkor nagyobb lenne az esély...

Egy rossz tapasztalatom van, egy kapuzárási pánikos nálam jóval idősebb férfival. Azt gondoltam, valóban elég lesz neki egy nő, nem akar tovább nyomulni társkeresőkön, ha már megtalált, de ő nem így gondolta.

De feladni nem szabad, hiába a rossz tapasztalat.

2017. febr. 12. 16:38

Persze az sem mindegy melyik oldalon keresgél az ember.

Vannak, olyan társkereső oldalak, ami durván csak a testi kapcsolatra megy.

S a kor sem elhanyagolandó. Mást keres egy fiatal és mást egy idősebb ember.

46. sanyinak (válaszként erre: 45. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 16:38
Akkor ez már valóban sci-fi: kidobta a gép :)
45. Kotkoda_:) (válaszként erre: 38. - E36c6ad80e)
2017. febr. 12. 16:34

Szia,

De jó, hogy itt vagytok többen is.

A paraméterek? Hát igen a kor, persze. először beírtam, akkor amikor én 44 éves voltam, hogy 45-50 legyen, aztán pár óra múlva megtoldottam +2 évvel. És ez jó volt. Ugyanis 8 év van köztünk.

Én nem szerettem volna fiatalabb férfivel ismerkedni. Bár házasság után voltam, de azért nem adtam fel a tartós kapcsolat lehetőségét, és a leendő házasságot sem.

A másik paraméter a súly szintén tól-ig. Nem izompacsirtát kerestem, de fontosnak tartom a fitt életet, magam is karban magam a mai napig.

Aztán a magasság. Nem szerettem volna, ha alacsonyabb.

Ne dohányozzon, ne igyon, legyen egzisztenciája.

40 felett nem szerettem volna én eltartani senki sem. :)

A lakóhelytől a távolság... először 50 km-t jelöltem. Katt, behozott egy csomó embert, de valahogy senki nem fogott meg.

Gondoltam, na jó, legyen az egész ország...

És akkor az első, akit a rendszer dobott, Ö volt.

Erre szoktam mondani, ha kérdezik, hogy hogyan ismerkedtünk meg:

"Őt dobta a gép"


Na, szóval ahogyan ezt kitöltöttem, az első

44. e36c6ad80e (válaszként erre: 43. - Sanyinak)
2017. febr. 12. 16:26
És kb. egyik nyelv sem.
43. sanyinak (válaszként erre: 42. - E36c6ad80e)
2017. febr. 12. 16:25
Lehet, hogy csak külföldi, ezért nem megy neki a magyar... :)
42. e36c6ad80e (válaszként erre: 41. - Sanyinak)
2017. febr. 12. 16:21
Én sosem adtam meg sok paramétert, csak sokan már helyesen írni sem tudnak, de nagyon nem :) talán annyi, hogy nálam magasabb legyen, azt szeretem, külsőleg. Azért jó olyanokról hallani, akiknek bejött a netes keresgélés. Nekem eddig nem, de nem adom fel :)
41. sanyinak (válaszként erre: 39. - F52a0b4925)
2017. febr. 12. 16:19
Szerintem is jobb minél kevesebb paramétert megadni, mert kizárja az ember potenciális lehetőségeit.
40. e36c6ad80e (válaszként erre: 39. - F52a0b4925)
2017. febr. 12. 16:18
Igen, erre gondoltam. Köszi :)nálam még ilyen, hogy ne dohányozzon, és igen, az életkor. És jó lenne valami frappáns szöveg, akár levélben, akár a bemutatkozóban.
2017. febr. 12. 14:15
Kérdés, mit értesz "paraméter" alatt.. Jó, mondjuk az életkort nagyjából behatárolod, a sajátodhoz, az oké. De nem biztos, hogy az igazi bármilyen más paraméterbe is belefér... a paraméter az már elvárás, elvárással pedig nehéz megtalálni az igazit. Valami keltse fel az érdeklődést, ez igaz, de az ne (feltétlen) a megjelenés legyen.
38. e36c6ad80e (válaszként erre: 37. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 13:33

Gratulálok! :) Amikor elkezdtél vele a neten ismerkedni, kialakítottál "paramétereket", hogy milyen legyen? És belefért abba? Vagy csak valami miatt felkeltette az érdeklődését, de nem voltak paraméterek?

Idősebb vagy fiatalabb?

2017. febr. 10. 10:53

Sziasztok,

Háááát, ez a fórum alszik. 😟

Bátorítani szeretném a neten keresgélőket. Én 2009-ben találtam meg az igazit 44 évesen, 21 év házasság után.

Elváltam 2008. szeptemberben, regisztráltam 2009. április 1-én (igen, bolondok napja, mert egyáltalán nem hittem benne), és 2009. júliusban jött Ő.

Távkapcsolat volt 1,5 évig, aztán éreztük, hogy nekünk mindennap szükségünk van egymásra. De volt egy kicsi probléma, az a 300 km ami köztünk volt.

El kezdtem keresgélni a neten az állásokat. 2-3 hónap alatt összejött. 😀

2010. decemberében összeköltöztünk. Én hagytam magam mögött mindent, mert a férjemnek jól menő vállalkozása volt, így ezt a megoldást találtuk helyesnek. Pedig osztályvezető voltam egy menő balatoni cégnél. Úgymond nyugdíjas állás.

2012-ben összeházasodtunk. 💓

És sajnáljuk azt az időt, amit nem egymással töltöttünk.

Anyukám is lassan elfogadta a helyzetet, bár vele volt a legnehezebb. Apukám 2010-ben halt meg, amikor éppen elköltöztem. Közben a gyerekeimnek is sikerült a közelemben munkát találni, már Ők is közelemben vannak.

Hajrá Lányok! Nem kell hinni a rémhíreknek, de azért nyitott szemmel kell járni!

Vidám napot Nektek!

36. Fedo
2010. jún. 22. 04:39
én is, de nem társkereső oldalon. meglátni és megszeretni egy pillanat műve volt. azóta is imádom nagyon...
2010. jún. 2. 08:40

Sziasztok!

A férjemmel mi is társkeresőn ismertük meg egymást. Azóta összeházasodtunk és van egy féléves gyönyörű kislányunk. Sok hülye arc volt a társkeresőn, de egyszer véletlenül rákattintottam a fotójára a bejelentkező oldalon :)

2010. jún. 2. 08:37

Sziasztok!


Csatlakoznék én is. Mi tavaly augusztusban kezdtünk levelezni egy társkeresőn. Szeptembertől együtt vagyunk és júliusban lesz az esküvőnk.

Egyébként kb. 15 éve ismerjük egymást (munkahely, lakhely), de eddig köszönésen kívűl észre sem vettük a másikat. :) Na de azóta. :)


Katus

2010. jún. 1. 16:13

Sziasztok!


Mi is a neten ismerkedtünk meg,egy online stratégiai játék által már lassan 4 éve. Azóta házasok vagyunk és van egy majdnem 6 hónapos pici lányunk.

2010. márc. 10. 22:57
Sziasztok!Én kb.5 éve chaten ismerkedtem meg a párommal, barátságnak indult,aztán valami megváltozott, két éve, hogy öszeköltöztünk és működik:)
2010. márc. 8. 13:47
Mi 6 hónap után költöztünk össze a párommal,2008-ban volt az eljegyzésünk és ősszel meg megtartottuk az esküvőnk.2009. június végén megszületett kisfiunk.
2010. márc. 8. 12:10

Én is csatlakozok! Igaz a mi ismerettségünk még csak hét hónapos, a kapcsolat 5 hónapos lesz a napokban, de úgy tervezzük, hogy nagyon sokáig fog tartani. :) Remélem tényleg így lesz.

Viszonylag rövid idő tudom, de sokmindennel kell megküzdenünk nap mint nap, és ez erősíti a szeretetet...

2010. márc. 8. 10:28
Mi is 1 hónap után összeköltöztünk, 6 hónap után eljegyzés, terhes is lettem. Tavaly áprilisban összeházasodtunk, és tavaly júliusban megszületett a lányunk! És ugyanolyan szerelmes vagyok, mint a kezdet kezdetén voltam!
2010. márc. 8. 07:53
Sziasztok!Én is neten ismertem meg a páromat 2008 jun 30-án.Azóta együtt vagyunk.2 hónap után összeköltöztünk.
2010. márc. 8. 07:50
1 hónap msn, 1 hónap talizgatás, összeköltözés, 20 hónap után esküvő, 14 hónapja boldog házasság.
26. MMea
2010. márc. 8. 07:05
Sziasztok! Csatlakozom. Én találtam rá egy randizós oldalon és írtam neki, 1 hónapig leveleztünk minden nap egy levél, mert szegénykém fekvőgipszben volt otthon, aztán találkoztunk, már az elején megvolt az a bizsergés, a szikra. 1 hónap járás után összeköltöztünk, úgyisis mindig együtt voltunk és most másfél év járás után a májusi esküvőnkre készülünk. Az 1 éves évfordulónkon kérte meg a kezem. :-)
25. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 21. - 91675d4a35)
2010. márc. 7. 20:35

ez jó:egymás szemébe néztünk, és felforrt a levegő!!!

Hasonló a mi helyzetünk is!Én akkor akartam kilépni egy 4 éves kapcsolatból!Tehát még nekem is volt párom!

24. Marta1981 (válaszként erre: 23. - 02f0dd4e69)
2010. márc. 7. 20:35
Köszi
23. 02f0dd4e69 (válaszként erre: 22. - Marta1981)
2010. márc. 7. 20:34
Jó, hogy itt vagy.
22. Marta1981 (válaszként erre: 19. - 02f0dd4e69)
2010. márc. 7. 20:31
Nagyon úgy néz ki.
21. 91675d4a35 (válaszként erre: 11. - Castellina)
2010. márc. 7. 20:25
2-3 hónap. Neki akkor volt barátnője még, de nagyon fasírtban voltak. Lélekápolás, majd egymás szemébe néztünk, és felforrt a levegő. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook