Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok fóruma, akik az interneten ismerték meg a párjukat fórum

Azok fóruma, akik az interneten ismerték meg a párjukat (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. febr. 18. 20:19
én nem neten ismertem meg a páromat (nem is létezett net még akkor) de az a véleményem, hogy elvileg működhet így az ismerkedés mert ha jól el tudnak beszélgetni chat stb. és van közös témájuk ez egy kiinduló pont a gond akkor lehet amikor valaki mondjuk kitesz magáról egy fényképet amely alapján a másik eldönti hogy ok szimpi aztán kiderül, hogy vagy nem az ő képe vagy 10-20 évvel ezelőtti kép vgy agyonretusált és amikor találkozni na akkor van a nagy pofáraesés.
79. sanyinak (válaszként erre: 78. - Bjudit55)
2017. febr. 18. 18:52

Ugyanez megvan a személyes ismerkedés esetén is. Meglátsz valakit, aki álmaid herceg(nőj)e, aztán elkezdtek beszélgetni, megismered, hogy gondolkodik, majd rájössz, hiába ideális a kisugárzása, hosszú távon el nem tudnád viselni.

Külső és belső tulajdonságok. Mindkettő ugyanúgy számít. De talán az utóbbi még fontosabb. Ezért lehet akár annak megismerésével is kezdeni felderíteni a másikat.

78. bjudit55 (válaszként erre: 77. - Lajos39)
2017. febr. 18. 16:57

Csak a te bejegyzésedet olvastam el, de neked sok igazságod van.


Véleményem szerint az internetes társkeresés nem működhet, mert személytelen. Semmilyen leírás nem helyettesíti a személyes benyomást.

Meglehet, épp olyat akarsz mint amit a leírtakban olvasol, de ha találkozol vele többnyire inkább taszít mint vonz. ha nem jön be a gondolkodása, a beszédstílusa, esetleg még rá is kérdez hogy mid van, akkor kész, vége bármi szépeket is írt magáról.

2017. febr. 18. 16:49

Bírom mindenki keres foggal-körömmel. Tiszta piac az egész. Legyen frappáns a bemutatkozás...

Társat szeretnél, vagy marketingmenedzsert?


Szerény és szubjektív véleményem a témában hogy jobb hagyni hogy az élet hozza el amit meg kell kapnunk. Ha meg nem jön, akkor annak is megvan az oka.

Ez a katalógusból, autószalonosan való válogatás nagyon nem emberi. Szín, karosszéria, aztán jöhet ki milyen extrát szeretne. Szerintem ismerkedni csak személyesen lehet igazán. Élethelyzet és egy jó adag szerencse is kell hozzá.

Idén leszek negyven, túl vagyok több éves kapcsolatokon, más gyerekeinek az útját is egyengettem, szóval nem "csak a fotelben ülve" szólok hozzá.

76. sanyinak (válaszként erre: 75. - Sanyinak)
2017. febr. 18. 16:41

"Ez vagy Te! Az okos és önálló nő. Aki egyedül is megállja a helyét az életben. Nincs is szükséged senkire, egyedül is teljes életet élsz. Vagy talán mégis? Hiszen itt vagy és éppen engem olvasol. Ha már megtaláltál, szerintem ne hagyj ki! Na jól van, most már olvashatod a többi hirdetést is, jobbat úgysem találsz..."


Ez tetszene neked?

75. sanyinak (válaszként erre: 74. - E36c6ad80e)
2017. febr. 18. 16:36
Frappáns amit magáról ír, vagy frappáns az, amiben leírja, kit is keres?
74. e36c6ad80e (válaszként erre: 73. - Sanyinak)
2017. febr. 18. 08:05
Kérdezek, persze, de csak akkor, ha kitöltötte az adatlapot és képes volt valami frappáns bemutatkozást megfogalmazni.
73. sanyinak (válaszként erre: 72. - E36c6ad80e)
2017. febr. 17. 21:14

De legalább valami gerilla önéletrajzot küldött volna! :)


A pasinak magának kellene kitalálni, hogy mire vagy kíváncsi, vagy teszel fel hozzá kérdéseket is?


És tulajdonképpen az elején miért volt szimpatikus ez a fazon?

72. e36c6ad80e (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2017. febr. 17. 19:50

:) igen, szakmait. Meg is köszöntem neki, mert akkor éppen pályázgattam és nagyon jó kis minta volt :D


A szimpi pasi eltűnt két napra, aztán küldött egy mosolyt, ennyivel, hogy nagyon eltűnt és küldjek fotót. Na persze. Ennek nője van. Vagy nem is érdekel, hova tűnt. Az ilyen eltűnőművészeket megnézem a cirkuszban, de az ilyennél megint nem stimmel valami. Vagy nem is érdekel. Nálam ez már tiltólista.


Meg nem írt magáról semmit. Mit képzelnek ezek... hogy a nő mindenáron pasit akar fogni, és bármit megtehetnek. Hát velem nem.

71. sanyinak (válaszként erre: 70. - E36c6ad80e)
2017. febr. 17. 17:23

Szakmai önéletrajzot? :)


És mi van a szimpi pályázóval?

70. e36c6ad80e (válaszként erre: 69. - Sanyinak)
2017. febr. 17. 16:05
Nem. Valami frappáns. Volt olyan, aki önéletrajzot küldött, nahát annyira sem vette a fáradtságot, hogy összehozzon magáról 3 kerek mondatot.
69. sanyinak (válaszként erre: 68. - E36c6ad80e)
2017. febr. 13. 19:29

Hogy szokott szólni egy bevezető levél?

Rövidített CV? :)

2017. febr. 13. 19:24
Írt egy szimpi :)
67. sanyinak (válaszként erre: 65. - Mosolyka1111)
2017. febr. 13. 18:16

Vonaton interneteztek? :)

Azért ez a vonaton ismerkedés már elég ósdi dolog. Ma már ott is mindenki inkább internetezik.

66. e36c6ad80e (válaszként erre: 63. - Sanyinak)
2017. febr. 13. 18:06
Hu, de morbid.
2017. febr. 13. 07:23

Ügyfelem lánya is netes társkeresőn találta meg a férjét 11 éve. Csak ahogy megfigyeltem, sokszor van egy "fedősztori", hogy vonaton, szakmai konferencián, tanfolyamon, stb.

Bár most már többen elmondják, hogy társkeresőn...

2017. febr. 13. 07:17
Nálunk is van a családban, 15 éve társkeresőn találkoztak a neten. Azóta együtt vannak, két gyerekük van.
63. sanyinak (válaszként erre: 61. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 23:03
Ez jól működik a temetésen is. Csak olyat érdemes meghívni a sajátunkra, akinek még mi nem voltunk korábban a temetésén...
62. e36c6ad80e (válaszként erre: 61. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 18:24
Ez nekem tetszik. Én sem szeretnék nagy felhajtást és lagzit, ha úgy alakul. Csak szűk körben...a lagzis rituálékat nem szeretem, kb. úgy érzem magam az ilyenben, mint elefánt a porcelánboltban.
2017. febr. 12. 18:19
Nekem 2 fiam, a páromnak 2 lánya van. Na a nagyobb fiú és a nagyobb lány volt a tanú. Azt mondtuk,csak azok lesznek az esküvőnkön, akik az elsőn nem voltak. Ők pedig a gyerekeink. Összesen hatan voltunk a szertartáson. 👌😀
2017. febr. 12. 18:14

Ezt kívánom Nektek is, komolyan.

Csak bátran!

59. e36c6ad80e (válaszként erre: 57. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 18:08
Én őszintén örülök a boldogságodnak! :)
2017. febr. 12. 18:07
:)
57. Kotkoda_:) (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2017. febr. 12. 18:07

Ebben a hozzászólásban érzek némi cinizmust...

Sebaj, én boldog vagyok!

56. sanyinak (válaszként erre: 49. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 17:44
És a weboldal szerkesztői voltak a tanúk? :)
55. e36c6ad80e (válaszként erre: 53. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 16:57

Már letiltottam. Kuka.

Én mindig tartós kapcsolatot kerestem, kalandot soha és szerető sem voltam soha és nem is leszek. Most is csak komoly kapcsolat lenne a célom.

Nagyon nehéz olyat találni, aki szintén ilyet akar és beéri egy nővel. De próbálkozni kell. Viszont az eddigi netes randikon csalódtam, már eleve abban, hogy sokkal alacsonyabb volt nálam és magasabbnak hazudta magát. És nekem az alacsonyabb pasi köszönöm, nem. Meg nem akarok 60 éveset sem. Amikor egy 60 éves 45-nek kamuzza magát...

2017. febr. 12. 16:56
A bemutatkozó szöveged ne lehangoló legyen. Legyél pozitív, tele egészséges önbizalommal.
2017. febr. 12. 16:53

Én RÁK vagyok, a férjem SZŰZ :)

Szóval ezt a pasit én dobnám... komolytalan.

Persze, nem tudom Te mit keresel? Tartós kapcsolatot, kalandot, szabadidő partnert?

2017. febr. 12. 16:52

"Miért váltam el? Igen, sokan csodálkoztak rajta, mert mindenki

bikásító nőnek tartotta a feleségemet. Valóban az volt, nem is akármennyire!

Engem is úgy felbikásított, hogy kaptam Tőle még szarvakat is! " :DDDDDDDDD ez is a felszedős szöveg része akar lenni.

51. e36c6ad80e (válaszként erre: 49. - Kotkoda_:))
2017. febr. 12. 16:50
Ezek a történetek most engem nagyon motiválnak, köszi! :) A 30-as éveimben járok, a közepe felé. Lutri, de az életben is az. A szomszédról sem lehet tudni, valójában milyen ember...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook