Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi? fórum

Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. FormáSan (válaszként erre: 15. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:15
bocsi hogy nem jeleztem hogy neked, de ma vagyok itt először és tanulnom kell még sokat ☻
2008. szept. 24. 08:12
Jól van na:-) összekuszáltam a szálakat! Na szóval megcsalni még azt akivel sikerült összejönni, nem szép dolog, ennyi röviden:-))))
14. a1baa7edcc (válaszként erre: 13. - FormáSan)
2008. szept. 24. 08:03
Ez nem igazan vilagos :)
2008. szept. 24. 08:01
Társas magányban élők keresik a harmadikt általában, mert valami kötődés van még a párjukhoz, vagy anyagiak miatt nem akarnak, vagy nem tudnak külön menni! De amikor már meg van a harmadik és üzemel és abba lép bele egy másik foglalt valaki, az már elég furcsa! Csupán passzióból, mert ő sem akar a változtatni az életén, mert eltartják és jó neki igy! Tönkre téve a másik pár alkalmasint jól üzemelő kapcsiját!
12. supin (válaszként erre: 8. - Monika1225)
2008. szept. 24. 07:54
Vannak eleve gyenge jellemüek!! Sőt a kiváncsiság is!!
11. supin (válaszként erre: 7. - Szimba)
2008. szept. 24. 07:53
Alkalmazkodó képességen mulik. De mindkét félnek kell tudni alkalmazkodni...
2008. szept. 24. 07:49
Én még nem láttam boldog másodikat. Mindeki sérül ilyenkor.
2008. szept. 24. 07:23
Nincs tökéletes kapcsolat. Ha menni akar megy, és mindig van mire hivatkozni....
2008. szept. 24. 07:14
nincs az a jól működő házasság amit egy harmadik képes tönkre tenni!!!!! ott eleve voltak gubancok ahol az újnak helye van!!! és mért ne lehetne vele tartosabb?????????
2008. szept. 24. 07:14
Biztos abban sem lehetsz, akivel "normál" körülmények között ismerkedsz meg. Nem ezen, hanem a kapcsolatotokon múlik, hogy meddig tart ki melletted. (Szerintem.)
2008. szept. 24. 07:01

Ha egy házasság véget ér, annak nem csak a "csábító" hölgyemény az oka. Az a férfi, aki igazán boldog a házasságában nem csábul el!!!!


Egyébként pedig minden kezdődő kapcsolat alapja a bizalom. Minek belemenni egy kapcsolatba, ahol a nő tudja, hogy elhagyják és megcsalják?? Normális, hogy mindenki bízik benne, hogy az ő kapcsolata, házassága örök életű lesz!! Így aki csábít, vagy aki éppen új kapcsolatot kezd, teljesen normálisan úgy indul neki az új kapcsolatának, hogy annak van jövője. Kell ennél több magyarázat???


És én még senki férjét sem vettem el, de ez egy olyan kérdés, amire a válasz elég egyértelmű, szerintem.

Bár, ha a barátnőm tenné ezt velem, az biztosan kellemetlenül érinteni, hiszen a barátnőm akkor engem csal meg, az én bizalmamat. Nem is a kedves párommal lenne bajom, hanem a barátosnémmal!!

2008. szept. 24. 06:58
Ugy vettem eszre, vannak nok, akik szamara ez kihivas is, hogy egy elkotelezett embert el tudnak csabitani a csaladi tuzhely mellol.
4. a7a90ace89 (válaszként erre: 2. - 97c5294a47)
2008. szept. 24. 06:46
Mások véleménye engem is érdekelne, mert anno én is "érintett" voltam, mint "szenvedő fél". Az "okot" megtudtam jó félév után az INTERNETRŐL.:(( Bár így utólag még meg is köszöntem a nagycsöcsös asszonynak, de akkor nagyon rosszul esett, hogy mint "barátnő" ezt tette.
2008. szept. 24. 06:26
Szerintem lehet építeni!A férfi,ha nem kapja meg otthon amit akar,keresi máshol!Ha viszont a másiknál minden klappol,akkor nem lép tovább,hanem megnyugszik!Persze itt is vannak kivételek,nem minden pasi ilyen,biztos van,aki sosem tud megállapodni,vagy nem is akar!
2008. szept. 24. 05:50

Annyira érdekelne ez a dolog, már régóta foglalkoztat, hogy miért olyan magabiztosak az ilyen nők, és miért nem gondolnak bele hogy ha ők ugy szerezték meg a pasit ahogy megszereték akkor tőlük is nem fog elmenni, nem jön majd egy másik nő?

Megjegyzem baromira meg is érdemelnék az ilyen nők hogy jól pofára essenek, akinek ennyire nem számít a házasság meg hogy másét nem nyuljuk le. Jó a férfi is hibás, de az is igaz hogy sok-sok férfi van aki rettentő befolyásolható, és az ilyen csábítóknak meg aztán van fegyverük bőven. Alapjában egyik sem érdemli meg a boldogságot.


Egyáltalán lehet mások boldogtalanságára boldogságot építeni????

2008. szept. 24. 05:47
Azok akik kapcsolatban/házasságban élő férfiakat szednek el, miért olyan biztosak benne hogy mellettük örökre kitart a férfi?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook