Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azért vagy itt, hogy mindent láss! fórum

Azért vagy itt, hogy mindent láss! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Azért vagy itt, hogy mindent láss!

2010. dec. 29. 14:17
Köszönöm nektek a szép szavakat :) a legszebb az egész történetben tényleg az, hogy nem volt szükség kiszínezésre, hanem csak arra,hogy észrevegyem.
2010. dec. 26. 06:03

tetszik a cikk. gratulálok hozzá

szebben nem is lehetett volna megfogalmazni

2010. dec. 25. 21:34
Egyetértek. Az élet szépsége mindenhol ott van.
2010. dec. 25. 21:25
Már egy ideje elhatároztam, hogy tudatosabban próbálom megélni az életet és nem csak rohanni a "majd" és "legközelebb" között a sok cél felé, ami miatt úgy érzem, hogy csak úgy eldübörögnek mellettem a hetek, hónapok anélkül, hogy észrevenném. De nem sikerült eddig. Pedig, tudom, mit és hogy kéne, mégsem sikerül... de ez a cikk a fején találta a szöget, szépen megfogalmazva. Köszi!
2010. dec. 25. 20:04
nagyon tanulságos.
2010. dec. 25. 20:02
Nagyon szép, én is éreztem sokszor hasonlót. Pl. amikor eső után kimész az utcára és hallod, ahogy a bokor alatt zörög az avar, lehajolsz és látod a piciny kis kukacokat egyik erre másik arra. Tőlük él az avar. Vagy amikor gyönyörű a hold és mész hazafelé... nagyon kevesen állnak meg és néznek fel, hogy milyen csodás is. Mindenki csak rohan, de nem figyel. Szomorú... De örülök, hogy van még remény :) Köszönöm és Kellemes Ünnepeket Neked!
2010. dec. 25. 17:52
Nagyon szép a cikked üzenete.A csodák nem a nagy dolgokba vannak,hanem a mindenapok apró csodáiba.Én is igyekszem őket felfedezni.
2010. dec. 25. 16:08
"Azért vagy itt, hogy mindent megtanulj, hogy az égbe szállj, nehogy a porba hullj!"
Ez a sor ugrott be, miközben próbáltam ráncba szedni a gondolataimat... ha elolvassátok, talán érthető lesz a miértje is!

Ugrás a teljes írásra: Azért vagy itt, hogy mindent láss!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook