Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az új fogyókúrás csodaszer fórum

Az új fogyókúrás csodaszer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. máj. 19. 10:09

nah eleg bizalom gerjeszto ez az uj gyogyi....majd meg irjatok rola mi tortenik, mert olvastam neten rola, mas forumokat meg naplokat meg stb es eddig csak jot halottam :) de ahogy ertettem csak a zsirt nem engedi felszivodni?! es a szenhidratokkal mi van?! hisz ha nagyobb menyisegben fogyasztjuk oket azokbol es inkabb azokbol lesz zsir a hasunkon, combunkon?! talan ezzel kapcsolatban ha tudtok valamit...koszi

tovabbi kitartast es sok sikert!

aztan varjuk a beszamolokat :)

2009. máj. 19. 09:52

Gyógyszertárban recept nélkül kapható. én a 84 darabos kiszerelést vettem meg 10.200 ft volt. Úgy tudom a 40 db kiszerelés 7000 ft körül van úgyhogy megéri a nagyobbat megvenni.

Olvastam az egyik lánynak a naplóját, neki még az ehségérzetét is csökkentette, én ezt még nem tapasztaltam de reméljük a legjobbakat. :)

19. csutkababa (válaszként erre: 18. - Niobekapitany)
2009. máj. 19. 08:29

sziasztok, hol lehet ezt beszerezni,gyogyszertarban?mennyibe kerul?mekkora kiszereles?hany db?mennyi idore eleg?

koszi

18. Niobekapitany (válaszként erre: 17. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 19. 08:20

Igen a xelical hatóanyaga van ebben is de negyed annyi a hatóanyaggal. Ami azért jó mert így legalább eljutsz a wc-re mert picit lassabb a hatás.

Részemről ma második napja szedem. Lehet hogy nem ettem zsírosat de még semmi hatás, este volt egy pici székletem de nem olyan volt mint amivel riogattak. Majd meglátjuk. Este végül ettem egy picit mert koplalással nem szabad fogyókúrázni, de negyed annyit mint szoktam.

Én mérem magam minden nap este is fogom és beszámolok.

2009. máj. 18. 20:05
Xelical-lal kapcsolatban van ami ennek is a hatóanyaga
2009. máj. 18. 19:52
Van már valakinek bármi tapasztalata ezzel az Alli nevű csodaszerrel?
15. d0ec5a97bb (válaszként erre: 14. - Niobekapitany)
2009. máj. 18. 18:53
kiegészítővitamint ne felejts el venni
2009. máj. 18. 17:51

Sziasztok!


Közben kiderült hogy nyugodtan kiírhatom a nevét Alli volna a csodaszer neve. Az is kiderült hogy ebben a témában van már fórum, úgyhogy bekkukantok majd oda is. Semmi változás eddig a fogyókúrát illetően csak annyi hogy nagyon nagyon éhes vagyok.

Elrágcsáltam az előbb egy répát, negyed óráig rágcsikáltam mert állítólag ennyi idő alatt hiszi el az agy hogy nem is vagy már éhes. Háááát nekem nem jött be. Kitartás, kitartás ez a legfontosabb.

Úgy gondolom a következő napokban érzékenyebb leszek a szagokra és persze agresszívabb leszek.

De eltökéltem jó nő akarok lenni 2 év múlva szülni szeretnék és ahhoz le kell fogynom. :D

2009. máj. 18. 15:38
Nekem is megirod? Köszi!
12. d0ec5a97bb (válaszként erre: 1. - Niobekapitany)
2009. máj. 18. 15:38
szia mi is megvettük pénteken a párom 150,6kg volt egy hónap alatt fogyott 10kg-ot kalória számolással,most 3.napja szedi még nem történt semmi majd irok hogy nálink hogy alakul!!!!sok sikert neked és kitartást!!!!
2009. máj. 18. 15:30
en is kerek egy privit a csodagyogyszer nevevel! ha lehetne:) koszi koszi :)
10. csutkababa (válaszként erre: 9. - Berenik)
2009. máj. 18. 15:26

igen, de egy kicist kesobb, mert nem engedi a rendszer, hogy surun irjunk privit,es az elobb kuldtem el az uzit valaki masnak, neked kicist varni kell :))

de aztan kuldom

9. Berenik (válaszként erre: 8. - Csutkababa)
2009. máj. 18. 15:12

Nekem is megírnád a gyógyszer nevét?


Köszönöm

8. csutkababa (válaszként erre: 7. - Nicole01)
2009. máj. 18. 15:10
nem ,de megirom privibe
7. Nicole01 (válaszként erre: 4. - Csutkababa)
2009. máj. 18. 14:44
az alli volt?
6. nemmese (válaszként erre: 3. - Becc945bf8)
2009. máj. 18. 14:06

Szia!


9600,-Ft körül volt a 84 db-os...

2009. máj. 18. 14:04

Szia!


Én megvettem pár napja. Fogyokúra napló, rengeteg leírás, receptkönyv..stb. szóval összességében igényesnek tűnik. És számtalanszor leírja, hogy nem csodaszer, tehát nem zabálás, zero mozgás és várjuk a csodát... Én az a bizonyos turmixos dieta (ma kezdtem), heti 4-5 futás, 1-2 infraszauna, 1-2 úszás mellé vettem... 10 kg-ot még le kell faragnom:(, eddig 8 hét alatt a magam diétájával, sporttal 8 kg-ot fogytam.


Hajrá:)!!!

2009. máj. 18. 14:04

sziasztok, a baratnom is vett egy ujfajta tablettat, lehet ugya errol a fajtarol van szo, majd kiderul ha valaszol a kedves topik nyito nekem priviben.

a baratnom 5 kilot fogyott az elso doboztol, vagy a masodiktol ,nem is tudom pontosan, de az a lenyeg, hoyg hatasos.

3. becc945bf8 (válaszként erre: 1. - Niobekapitany)
2009. máj. 18. 13:57

Szia!


Már meg is vetted ezt a gyógyszert? Megkérdezhetem, mennyibe került? Én is kacérkodom a gondolattal, hogy vegyek-e. Nekem 20, de inkább 25 kg-ot kellene fogynom...

2009. máj. 18. 13:55
Alli.. ha erre gondolsz, van már fóruma is, keresd ott a beírásokat, a tapasztalatokat!
2009. máj. 18. 13:46

Sziasztok!

Az elmúlt héten csak úgy bámultam a a tv-t és a reklámblokkban felfedeztem egy új fogyókúrás ,, csodaszert,, Szépen utána olvastam a neten, láttam siker sztorikat és megtudtam azt is hogy több millió amerikainak segített a testsúlyának csökkentésében. Nem vagyok az a típus aki lát valamit a reklámban aztán rohan és megveszi magának, de ezt valahogy úgy éreztem érdemes kipróbálnom. A gyógyszerről annyit kell tudni, hogy recept nélkül megvásárolható a nagyobb kiszerelés nyilván itt is az olcsóbb. A hatóanyaga az orlisztát, hatásmechanizmusa is merőben más és nekem ezért lett szimpatikus mert az emésztő rendszerben fejti ki a hatását és nem az agyban az idegrendszerben. Számomra ez azért is fontos mert olyan gyógyszert szedek amivel pl a közismert reductilt nem szedhettem az idegrendszerre gyakorolt hatása miatt. Ez a gyógyszer leginkább a szintén receptre kapható xelical nevű gyógyszerre hasonlít, de negyed annyi hatóanyaggal. Az új gyógyszer lényege is az hogy nem engedi a zsírt felszívódni, egyszerűen széklet formályában távozik. A tájékoztató szerint minden leadott 2 kg mellett a gyógyzer segít még plussz 1 kg-ot leadni. Nagyon igényes csomagolásban különféle tájékoztatókkal felszerelve kapható a gyógyszer, van hozzá egy egy étkezési napló amit én nagyon fontosnak tartok és egy külön kis recept füzet benne különböző étkezésekhez receptek, úgyhogy nagyon tuti szerintem. Persze csodákra ez sem képes. Mozogni kell mindenképp és oda kell figyelni az étkezésre. Nem reklámot akarok csinálni neki csak segíteni annak akit érdekel. Irjatok üzit, mert itt nem tudom le lehet írni a nevét, de este a reklámok között is felfedezhető. :D Én mindenesetre a mai naptól elkezdem a szedését és beszámolok a fejleményekről.

Jelenleg 152 kg vagyok (bár nem látszom annyinak de ez a tény). Étkezés ügyileg úgy ugrottam bele egyenlőre a dologba, hogy fele annyit ettem reggelire és ebédre, vacsira pedig csak egy kis répa rágcsálást tervezek. Kemény lesz!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook