Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az új fogyókúrás csodaszer fórum

Az új fogyókúrás csodaszer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
51. danama (válaszként erre: 50. - 54246605c4)
2009. máj. 25. 08:32
És te mit szedsz?
2009. máj. 25. 08:21

Én is gratulálnék:)

ÉS további sok sikert:)

Én most szereztem be végre a jóóól bevált kis zsírégetőmet egy hete, hát majd 3 kilót leolvasztott rólam:)))))

De még én is 100 felett nyomulok, mondjuk nem látszik, de naaaaaa....:)

Sok sikert, csak így tobább!!!

49. danama
2009. máj. 25. 08:07
Én szedem az Allit most stagnál a súlyom kb 1 hete szedem, nyomom a Norbi ducit rendesen
48. b9fb9d38f8 (válaszként erre: 47. - Niobekapitany)
2009. máj. 23. 09:40

Szia!

Gratulálok én is! Ne add fel!!!! A mozgás bármi legyen segíteni fog! úszás, hosszabb séta, torna bármi csak legyen egy kis mozgás. És ez a bőröd miatt is fontos:-)

Kérdezhetek? Neked a súlyfelesleged ezek szerint a sok evéstől lett?

47. Niobekapitany (válaszként erre: 45. - Danama)
2009. máj. 22. 20:13
A Duci tréning nekem is megvan valahol, csak elő kell kaparnom... :D Valószínű hogy ha a mozgásra is rátudom venni magam akkor sokkal jobb lesz a közérzetem is. A ducitréningel fogom kezdeni, emlékszem jól átmozgatott tényleg és olyan jó volt a közérzetem utána. Da igazából a jövőheti úszás is dobni fog a dolgon szerintem. Meg fogok újulni, tudom. :)
46. csutkababa (válaszként erre: 43. - Niobekapitany)
2009. máj. 22. 15:23

GRATULALOK EN IS !!!

a duci treninget, szerintem is birnad csinlani, en is csinaltam, eleg jol megmozgat,es nem kell elsore vegig csinalni, lassan, hozzaszokni,es kesz.

nagyon orulok a sikerednek, tenyleg, mert tudom mit jelent,2-3 kilo elvesztese is, mekkora oromot tud okozni.

ma nekem is 3-an is mondtak, hogy fogytam, jo, legyen ugy :DDD

nem tudom kiloban ez jelent e valamit, vagy csak a szemuk csal, de az a helyzet, hogy elemet kell vennem a digimerlegembe,mert ket hete kifogyott, de tan jobb is, mert akkor azon allnek reggeltol estig :DDD


szep hetveget nektek, buntelen szombat vasarnapot, hetfon jovok en is, hetvegen 101 dolgom lesz, nem hiszem, hoyg lesz idom hoxazni, de ha birok benezek hozzatok, mert kivancsi vagyok nagyon, hogy haladtok.

45. danama (válaszként erre: 43. - Niobekapitany)
2009. máj. 22. 13:48
én megvettem a norbis ducis dvd-t szerintem az első részt biztos bírnád és csak 25 perc naponta, a honlapról rendelj onnan olcsóbb :-P
44. danama (válaszként erre: 43. - Niobekapitany)
2009. máj. 22. 13:46
ügyi vagy csak így tovább
2009. máj. 22. 13:08
Van egy jó hírem! Már négyessel kezdődik! Most mértem magam és 149,4 kg vagyok! Szuper! Nagyon boldog vagyok! 2,6 kg 5 nap alatt. Igazán elégedett vagyok. Egyenlőre még mindig semmi extrát nem tettem érte, (jövőhéttől tervezem, hogy úszni fogok járni). Az ételekre oda figyelek, a reggelim maradt a 2 szendvics és a kávé. Az ebéd a legkalóriadúsabb. Tegnap paprikás krumpli, ma tojásos lecsó, és a vacsi lehetőleg 6 előtt valami kis salika esetleg egy szendvics helyette. Nagyjából a felével jól lakok mint eddig. Igyekszem több folyadékot is inni. Ez nagyon nehéz, mert soha sem kívántam. Tudom hogy 3-4 liter kellene de nekem már az is előrehaladás, hogy a liter, másfél liter talán megvan. Nagyon fontos hogy vacsira keveset és ne későn erre rájöttem. Tegnap este nagyon nehéz volt. Nagyon éhes voltam, és többször is felébredtem éjjel hogy éhes vagyok, és kb 5 X voltam pisilni is. Távozik a viz :D . De a mai mérlegelés kárpótolt.
2009. máj. 21. 22:02

Sziasztok!

Egyre biztatobbak az allis beszamolok :) es mar kezdek en is rahajlani :)

nah de milyenek azok a gyogyszerek amikrol mind beszeltek, hogy az agyban fejtik ki hatasukat?!

mert ezt nem epp ertem...ha elmondanatok?!

kosziii

es kitartast!

41. danama (válaszként erre: 39. - Niobekapitany)
2009. máj. 21. 08:33

nálam sincs mellékhatás.


De múltkor a wc megnéztem a végeredményt, és lehetett látni a zsír foltokat, pedig tényleg kímélően táplálkozom, de még így is talál olyat amit kihozhat

40. csutkababa (válaszként erre: 39. - Niobekapitany)
2009. máj. 21. 08:26

orulok a sikerelmenynek.

csak igy tovabb, nem is kell feladni, meg lesz az eredmeny ,hidd el nekem.

en amikor 105 kilo voltam 85 kilot tuztem ki magam ele ,de az olyan elerhetetlennek tunt,es ehol e,most 75 vagyok ,es szoktam lenni nyaron 69 ,70 is, es az az ami igazan jo nekem.

en nem akarok ilyen anorexias kinezetu beteg , szomoru, rancos bige lenni, kinem birom allni a gibercseket, nem noies,es ket gyerek utan nem is leszek sose 50 kilo, nem is voltam.

szerintem en akkro is mar tobb voltam mikor szulettem :DDDDD

szoval, jonnek a finom salatak, es lassan elerheto aron is lesznek, csak nyugodtan tomjed magadba este is a salatat, semmi bajod se lesz tole, csak fogyaszt, hidd el.

es egy kis feherje este nem art, mert akkor almodban is fogysz valamennyit, ha este feherjet talal a szervezeted, ha viszont szenhidratot, akkor sajnos raktaroz.

szoval este egy ket szelet csirkemell belefer, egy kis akarmilyensalataval.

ne ehezz, nem jo,ha akarsz ram hallgatsz, ha nem akarsz nem, en kiprobaltam sok mindent, mire ennyi kilo lettem,es tudom, mia az ami mukodik,es mi nem.

szerintem ha meg rasegitesz a allival is, hamarosan meg lesz az alomsuly,es meg talan kevesebb is,


kitartas,es drukkolok neked is.

2009. máj. 20. 21:40

Na végre ide jutottam!

Egy kis élménybeszámoló:

Első és legfontosabb hír, hogy hétfőn reggel 152 kg-al keztem és ma szerdán délután 150,6 kg voltam. Tudom hogy ennek nagy része víz és salak anyag ami távozott de örülök neki nagyon. Azt persze hozzá kell tennem, hogy kevesebbet eszek mint előtte. Nem diétázok de oda figyelek nagyjából hogy mit eszek, és persze a mennyiségre is. A vacsit a legnehezebb megállni. A reggeli és ebéd mennyiségével sosem volt gondom a gáz az az, hogy hozzászoktam hogy haza jövök tv nézés stb és este bevacsiztam. Na erről kell leszoknom és akkor rendben lesz minden. Báááááár most is majd meghalok éhen. :( :( De nem adom fel mert csak egy-két hétig lesz rossz még meg nem szokom és össze nem szűkül a gyomrom.

A gyógyszerről és a hatásáról!

Kellemeset cslódtam idáig benne, mert én tavaly kipróbáltam a xelicalt és annak a hatása brutális volt. Volt úgy hogy el sem értem vele a wc-re, és egyébként is ugye nem engedi a zsírt felszívódni és állandóan szivárgott, nem tudtam vissza tartani szóval brutál gyógyszer.

Volt egy kis fenntartásom az allival is mikor megtudtam hogy ugyan ez a hatásmechanizmusa, de mikor elmondta a gyógyszerész, hogy negyed annyi hatóanyag van benne akkor úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Mellette szól az is hogy én szedek másfajta idegrenszerre ható gyógyszert aminek egyébként az egyik mellékhatása hogy hízást okoz, de az alli nem az agyra illetve az agyban hat úgyhogy számomra ez is pozitívum.

Holnap meg mérem megint magam, aminek tudom hogy nincs értelme, de nem baj számomra inspirálóan hat.

100 kg repülök feléd! :D :D :D

38. danama (válaszként erre: 37. - Ti-mici)
2009. máj. 20. 19:04
igen :-P
2009. máj. 20. 14:58
hu hat mar nagyon sokan benne vagytok ebben az allis progiban...ma en is beneztem itt a gyogyszertarba es megkerdeztem az arat...es mint varhato volt sokkal tobb itt (Romania) mint nalatok...itt atszamolva kb 16ezer ft lenne... :S gondok nelkul vehetitek meg a gyogyszertarban?! szal en is megtudom venni?! se orvos se recept se semmi ugye?!
36. pepi04
2009. máj. 19. 20:45

Csutkababa, megírnád nekem is mit szedett a barátnőd?

Köszi

35. danama (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2009. máj. 19. 15:25

én ma reggeli kb 50 gr neslé fittnes + 200 ml sovány tej + 1 nescafé


ebéd 1 csészényi sopszka saláta 20 gr feta sajt + 1 szelet tk kenyér + 3 szelet pulyka mell sonka

2009. máj. 19. 15:20

ugyes vagy, igy is kell, en is tornaztam heti 3*.

volt mikor 5* is.

lehet jokat enni,es jollakni is, egeszseges es nem hizlalao kajakkal is, nem ettem rantott hust azt a hagyomanyos becsiszeletet mar vagy 5 eve,es lam-lam meg elek :DDD

sajnos en is hizos fajta vagyok, ha nem figyelek oda, szaladnak am fol a kilok esz nelkul, de ha van egy kis onkontroll, meg lehet csinalni,mint mar olyan sokan meg is csinaltak.es neked is fog sikerulni, csak ne add fel, ha majd eljon a stagnalas ideje, mert majd lesz olyan is, akkor pihen a szervezeted,es ha nem adod fel, aztan megadja magat,es fogysz majd tovabb is.

ha barmiben segithetek, csak irj nyugodtan.

33. danama (válaszként erre: 32. - Csutkababa)
2009. máj. 19. 15:13
én 103-ról indultam most 96 vagyok, minden nap torna és odafigyelés
2009. máj. 19. 13:15

hajra csajok, en nagyon drukkolok nektek,es varom a beszamolokat, mik lesznek az eredmenyek,remelem sikerul mindenkinek az allomsulyat elerni,es boldog lenni.,es kozben egeszsegesnek is maradni.

ha elfogadtok egy regen 105 kilos csajtol,eletmodot is kell valltani a siker erdekeben, mert a bogyokat se lehet szedni okokke-amen:D

valltsatok eletmodot, sok zoldseg, sok viz, tea,folyadek, kis mozgas, aztan egyre tobb,es semmi cukor meg feher liszt.

de ha csak okoskodasnak tartjatok amit irok, allok elebe.

puszillak benneteket

31. dindin
2009. máj. 19. 12:22
Köszönöm
30. danama (válaszként erre: 27. - Dindin)
2009. máj. 19. 12:03
10300 volt a gyöngy patikákban
29. d0ec5a97bb (válaszként erre: 24. - Ti-mici)
2009. máj. 19. 11:54
szia én nem szedek semmit nálunk 9400volt a 84szemes de gyógyszertára válogatja.
28. d0ec5a97bb (válaszként erre: 18. - Niobekapitany)
2009. máj. 19. 11:52
szia a xelicalt szedte régen a párom húúúúúúúú nem normális embernek való volt!!!!másfél hónapja kalóriát számolok neki fogyott is 12 kg-ot de igy hogy nincs zsiros kaja meg olaj sem nagyon nem igen történik semmi de majd kiderül 4nap alatt semmi nem történt ami emlitésre méltó
27. dindin
2009. máj. 19. 11:36
Szia Danama! És milyen árba van?
26. danama (válaszként erre: 25. - Sirga)
2009. máj. 19. 11:18
én is csak úgy tudtam megvenni, hogy kapok minden hónapban a patika kártyámra pénzt, és úgy sporoltam össze :-)
25. Sirga
2009. máj. 19. 10:44
Gondolkodtam rajta, első lépésként hoztam egy tájékoztatót... A legfontosabb szempont nálam az, hogy nincs hatással az agyra. Viszont az ára nem tetszik, sokallom. Azt hiszem, megpróbálok erőt venni magamon, és NEM beruházni rá. :)
2009. máj. 19. 10:38
hat jo sokan vagytok akik szedik, ezekszerint nagy hatasa van a reklamnak...en is sokszor lattam es mar itt nalunk Romaniaban is megjelent...hat azt hiszem en is ki kell probaljam! ezt nem hagyhatom ki...hamar minden felevel probalkoztam... :)
23. danama
2009. máj. 19. 10:19
én is szedem 3 napja :-P
2009. máj. 19. 10:13
Mi a neve annak a csodaszernek? Ide is leírhatod, az nem reklám. Akkor lenne az, ha te magad reklámoznád, és árulnád.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook